Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 115
  1. 11-07-11 20:20 #16
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Συγχωνευτηκαν 2 τόπικς,εδω πιο καταλληλος να σας ενημερωσει ειναι ο Muscleboss
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-07-11 21:45 #17
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγχωνευτηκαν 2 τόπικς,εδω πιο καταλληλος να σας ενημερωσει ειναι ο Muscleboss
    ευχαριστω πολυ πολυνεικος θα ρωτισω τον μυσκλβοςς..πατρινος ειναι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-07-11 22:15 #18
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Υep,προπονείται στο γυμναστηριο του Διονύση Βολικού.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-07-11 00:03 #19
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω πολυ πολυνεικος θα ρωτισω τον μυσκλβοςς..πατρινος ειναι?
    Πατρινός δεν είμαι, αλλά προς το παρόν μένω Πάτρα

    Κάποια γυμναστήρια που θα σου πρότεινα αν ενδιαφέρεσαι για bodybuilding:

    - Body Building Center
    Κανακάρη και Γούναρη, του παλιού πρωταθλητή Διονύση Βολικού. Το 1ο γυμναστήριο στην Πάτρα από τις αρχες του '80, παραδοσιακά το πιο "βαρύ" γυμναστήριο της πόλης.

    - Physique
    Επιδάυρου 62, Μέση Αγυιά. Δεν είναι από τα μεγαλύτερα γυμναστήρια, αλλά πολύ καλά μηχανήματα, και με σκηροπηρυνικό κλίμα, του Κώστα Λάζαρη.

    - Go on
    Ακρωτηρίου 213. Καλό γυμναστήριο, με αρκετά παιδιά που γυμνάζονται σοβαρά.

    - Μαίανδρος
    Πατραίως 96, του εν ενεργεία αθλητή Θεόδωρου Καραγιάννη.

    Για πιο fitness καταστασεις:

    - Active Land
    25ης Μαρτίου, όπισθεν Παντανάσσης. Μεγάλο γυμναστήριο με χώρους και επαρκή αιρθμό οργάνων και αεροβίωσης, του Παναγιώτη Βρεττάκου.

    - Evathlon
    Στο Ρίο. Γυμναστήριο που λάμπει, καινούργια όργανα, φλικό κλίμα, και Light καταστάσεις χωρίς γυμναστηριακές υπερβολές.

    - Reaction
    Ακτή Δυμαίων 7. Από τα πιο φρέσκα γυμναστήρια της πόλης. Πολύ καλές εγκαταστάεις και όργανα. Ιδιοκτήτης ο Αντώνης Αδαμόπουλος, με ακρετή εμπειρία στο άθλημα.

    - Body House
    Λεωφ. Ηρώων Πολυτεχνείου 84. Πολύ προσεγμένο γυμναστήριο με πολλές υπηρεσίες, καινούργια όργανα και ευχάριστο κλίμα.

    - Patras Fitness
    Ν.Ε.Ο. Πατρών Αθηνών 5-7. Ευρυχωρο γυμναστήριο με καλά όργανα, προσελκύει κυρίως φοιτητές.

    - Top Form
    Νορμαν 53, καλό γυμναστήριο χωρίς "υπερβολές" με πισίνα και αθλητικό κλίμα. Κυρίως φοιτητές.

    Τωρα υπάρχουν και πολλά ακόμα, όπως η Βιοκίνηση, sports mania που αναφέρθηκε παραπάνω, καθώς και κάποια μικρά συνοικιακά.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-07-11 00:08 #20
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πατρινός δεν είμαι, αλλά προς το παρόν μένω Πάτρα

    Κάποια γυμναστήρια που θα σου πρότεινα αν ενδιαφέρεσαι για bodybuilding:

    - Body Building Center
    Κανακάρη και Γούναρη, του παλιού πρωταθλητή Διονύση Βολικού. Το 1ο γυμναστήριο στην Πάτρα από τις αρχες του '80, παραδοσιακά το πιο "βαρύ" γυμναστήριο της πόλης.

    - Physique
    Επιδάυρου 62, Μέση Αγυιά. Δεν είναι από τα μεγαλύτερα γυμναστήρια, αλλά πολύ καλά μηχανήματα, και με σκηροπηρυνικό κλίμα, του Κώστα Λάζαρη.

    - Go on
    Ακρωτηρίου 213. Καλό γυμναστήριο, με αρκετά παιδιά που γυμνάζονται σοβαρά.

    - Μαίανδρος
    Πατραίως 96, του εν ενεργεία αθλητή Θεόδωρου Καραγιάννη.

    Για πιο fitness καταστασεις:

    - Active Land
    25ης Μαρτίου, όπισθεν Παντανάσσης. Μεγάλο γυμναστήριο με χώρους και επαρκή αιρθμό ρογάνων και αεροβίωσης, του Παναγιώτη Βρεττάκου.

    - Evathlon
    Στο Ρίο. Γυμναστήριο που λάμπει, καινούργια όργανα, φλικό κλίμα, και Light καταστάσεις χωρίς γυμναστηριακές υπερβολές.

    - Reaction
    Ακτή Δυμαίων 7. Από τα πιο φρέσκα γυμναστήρια της πόλης. Πολύ καλές εγκαταστάεις και όργανα. Ιδιοκτήτης ο Αντώνης Αδαμόπουλος, με ακρετή εμπειρία στο άθλημα.

    - Body House
    Λεωφ. Ηρώων Πολυτεχνείου 84. Πολύ προσεγμένο γυμναστήριο με πολλές υπηρεσίες, καινούργια όργανα και ευχάριστο κλίμα.

    - Patras Fitness
    Ν.Ε.Ο. Πατρών Αθηνών 5-7. Ευρυχωρο γυμναστήριο με καλά όργανα, προσελκύει κυρίως φοιτητές.

    - Top Form
    Νορμαν 53, καλό γυμναστήριο χωρίς "υπερβολές" με πισίνα και αθλητικό κλίμα. Κυρίως φοιτητές.

    Τωρα υπάρχουν και πολλά ακόμα, όπως η Βιοκίνηση, sports mania που αναφέρθηκε παραπάνω, καθώς και κάποια μικρά συνοικιακά.
    σε ευχαριστω πολυ ρε παναγιωτη με βοηθησες πολυ..οσων αφορα το πατρα φιτνεςς,εγω κυριως ενδιαφερομαι για βοδυ βιλτινγκ αλλα για φιτνεςς κατηγοριες ειναι καλο το πατρα φιτνεςς για κατι τετοιο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-07-11 08:42 #21
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πατρινός δεν είμαι, αλλά προς το παρόν μένω Πάτρα

    Ωπ,λαθος μου,από κεκτημενη ταχύτητα,δεν ειναι Πατρινος ο Πανος,κατα το ήμισυ είμαστε συμπατριωτες,Αγρίνιο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-07-11 10:16 #22
    Προεπιλογή
    physique και ξερο ψωμη...
    και εγω φιλε μου φοιτητης ειμαι στη πατρα και μεχρη να παο εκει ειχα γυρισει ολεσ αυτεσ τισ μουφεσ fitnes και δεν αξιζουν.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-07-11 10:52 #23

    Εγγραφή
    17-09-2010
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    - Top Form
    Νορμαν 53, καλό γυμναστήριο χωρίς "υπερβολές" με πισίνα και αθλητικό κλίμα. Κυρίως φοιτητές.
    Εδω ειμαι εγω
    Καλα τα λεει, τωρα το καλοκαιρι ειδικα που εχουν φυγει ολοι, παραδεισος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-07-11 12:21 #24
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    θα μεινω 1-2μηνες στο πατρα φιτνεςς και μετα βλεπω απο οκτωβρη αμα ειμαι ευχαριστημενος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-07-11 16:16 #25
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα μεινω 1-2μηνες στο πατρα φιτνεςς και μετα βλεπω απο οκτωβρη αμα ειμαι ευχαριστημενος..
    εγω σου ειπα τη γνωμη μου επειδη εισαι και νεος στο χωρο...βρες ενα γυμναστη δειξτου και εσυ πως ενδιαφερεσαι ετσι ωστε να σε προσεξει πανω σε οτι αφορα τη γυμναστικη.θα μ πεις μπορω κ απτο φορουμ να παρω προγραμματα κ να κανω.ναι μπορεις αλλα κανεις απτο φορουμ δε 8αναι εκει για να σ πει οτι τν ταδε ασκηση τν κανεις λαθος ή οταν θες μια βοηθεια για παραδειγμα.με λιγα λογια 8εσ καθοδηγηση.αυτη ειναι η δικη μ αποψη και το κυριο κριτηριο που θα διαλεγα ενα γυμν. καλη συνεχεια πιστευω και πως ο πανος ως και πιο εμπειρος σου εδωσε μια πληρη εικονα της αφροκρεμασ των πατρινων γυμναστηριων.Καλη συνεχεια
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-07-11 16:32 #26
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω σου ειπα τη γνωμη μου επειδη εισαι και νεος στο χωρο...βρες ενα γυμναστη δειξτου και εσυ πως ενδιαφερεσαι ετσι ωστε να σε προσεξει πανω σε οτι αφορα τη γυμναστικη.θα μ πεις μπορω κ απτο φορουμ να παρω προγραμματα κ να κανω.ναι μπορεις αλλα κανεις απτο φορουμ δε 8αναι εκει για να σ πει οτι τν ταδε ασκηση τν κανεις λαθος ή οταν θες μια βοηθεια για παραδειγμα.με λιγα λογια 8εσ καθοδηγηση.αυτη ειναι η δικη μ αποψη και το κυριο κριτηριο που θα διαλεγα ενα γυμν. καλη συνεχεια πιστευω και πως ο πανος ως και πιο εμπειρος σου εδωσε μια πληρη εικονα της αφροκρεμασ των πατρινων γυμναστηριων.Καλη συνεχεια
    ευχαριστω πολυ ονυμος..ναι ο παναγιωτης πραγματικα με διαφωτισε,οτι εγραψα ηταν πολυ σωστο και ηταν ενα πραγματικα ψαγμενο και πολυ καλο κειμενο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-07-11 23:39 #27
    Respected Gym Owner
    Το avatar του χρήστη TakisV

    Εγγραφή
    23-08-2008
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    148
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stoup Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εγω φιλε μου φοιτητης ειμαι στη πατρα και μεχρη να παο εκει ειχα γυρισει ολεσ αυτεσ τισ μουφεσ fitnes και δεν αξιζουν.....

    Ολες τις μουφες αγαπητε φιλε αποκλειεται να τις εχεις γυρισει και να εισαι σιγουρος οτι υπαρχουν γυμναστηριουχοι εστω και ελαχιστοι στην Πατρα με ισως μεγαλυτερη εμπειρια και γνωσεις χωρις να σημαινει οτι μειωνω το γυμναστηριο που πας γιατι ειναι και φιλος μου ο ιδιοκτητης,απλα καποιες φορες δεν μου αρεσει να τα ισωπεδωνουμε ολα και να διαβαζω οτι υπολοιποι δεν αξιζουν επειδη πιθανον καποιο γυμναστηριο δεν σε καλυψε σε αυτα που μπορει να ζητουσες!!!

    Παντα φιλικα

    Τακης Βρεττακος
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-07-11 01:47 #28
    Προεπιλογή
    Physique ή αλλιως Αιμα και Σιδερο.
    Μακραν το καλυτερο gym της Ελλαδας, για της Ευρωπης δεν ξερω γιατι δεν εχω παει σε ολα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-07-11 02:58 #29
    Respected Gym Owner
    Το avatar του χρήστη TakisV

    Εγγραφή
    23-08-2008
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    148
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Roid Rage Εμφάνιση μηνυμάτων
    ή αλλιως Αιμα και Σιδερο.
    BLOOD, SWEAT & IRON
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-07-11 03:26 #30
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TakisV Εμφάνιση μηνυμάτων
    BLOOD, SWEAT & IRON
    μετραει το μπλουζακι φιλε τακη εχεις γυμν?
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread