Σελίδα 37 από 49 ΠρώτηΠρώτη ... 27353637383947 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 541 έως 555 από 722
  1. 10-10-11 22:28 #541
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω σχετικα με την φωτο με τους Τσοπουριδη Γουλτιδη , ειχε γινει διαγωνισμος για το ποιος θα εγραφε την ποιο εξυπνη λεζαντα με επαθλο πρωτεινες.
    τέρμα δεν παίζεσαι χρήστο αυτο ακριβώς είχε γίνει πολύ καλα θυμάσε , ο σκληρός σου δίσκος που έχεις στο κεφάλι σου είναι σε άριστη κατάσταση
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-10-11 22:52 #542
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    θεω να πω ευχαριστω για ολο αυτο το υλικο ...μ αρεσει να διαβαζω για την ιστορια του bodybuilding...μακαρι καποια στιγμη να μπορουσε ολο αυτο το υλικο και αλλο ακομα να γινοτανε ενα βιβλιο η και περισσοτερα για την ιστορια του αλθηματος σε Ελλαδα και παγκοσμια!
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-10-11 00:51 #543
    Το avatar του χρήστη Dinosaure

    Εγγραφή
    08-06-2011
    Περ.
    Δυτ. Ελλάδα
    Μηνύματα
    281
    Προεπιλογή
    Αγαπητοί φίλοι Χρήστο και Ηλία....λοιπόν...
    Χρονιά: 1986.
    "Αγωνοθέτης" (): Περιοδικό Sport & Fitness.
    Θέμα διαγωνισμού: Να δοθεί από τους αναγνώστες του περιοδικού, τίτλος στη φωτογραφία.
    Έπαθλο: Διετής συνδρομή στο περιοδικό.
    Νικητής: Μάλκολμ Τάρνερ.
    Νικητήρια λεζάντα: "To παίρνεις σήμερα, γίνεσαι Μr. Universe αύριο!... Αργήσαμε, ο αγώνας είναι απόψε!"
    Άλλες ατάκες που διακρίθηκαν: "Ε, αυτό το πράγμα πραγματικά σγουραίνει τα μαλλιά!", "Γιούπι, πρωτεΐνη με γεύση ουίσκι!"
    Προσωπικά, θα βράβευα αυτή με τα μαλλιά, μιας και είναι και οι δύο ...σγουρομάλληδες!
    .....................................................

    Και, quiz για σένα, φίλε Ηλία.. Τον ξέρεις...αρκεί να "πάει" το μυαλό σου!

    Όνομα: Αντίγραφο (3) από Εικόνα.jpg Εμφανίσεις: 1919 Μέγεθος: 79,3 KB

    Τα χρόνια πέρασαν, πολλά άλλαξαν... Όχι όμως και τα μαλλιά του!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-10-11 00:55 #544
    Το avatar του χρήστη Dinosaure

    Εγγραφή
    08-06-2011
    Περ.
    Δυτ. Ελλάδα
    Μηνύματα
    281
    Προεπιλογή
    Φίλε Έλμερ...αυτή σκέψη για το βιβλίο, με "βασανίζει" καιρό κι εμένα....!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-10-11 01:27 #545
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dinosaure Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητοί φίλοι Χρήστο και Ηλία....λοιπόν...
    Χρονιά: 1986.
    "Αγωνοθέτης" (): Περιοδικό Sport & Fitness.
    Θέμα διαγωνισμού: Να δοθεί από τους αναγνώστες του περιοδικού, τίτλος στη φωτογραφία.
    Έπαθλο: Διετής συνδρομή στο περιοδικό.
    Νικητής: Μάλκολμ Τάρνερ.
    Νικητήρια λεζάντα: "To παίρνεις σήμερα, γίνεσαι Μr. Universe αύριο!... Αργήσαμε, ο αγώνας είναι απόψε!"
    Άλλες ατάκες που διακρίθηκαν: "Ε, αυτό το πράγμα πραγματικά σγουραίνει τα μαλλιά!", "Γιούπι, πρωτεΐνη με γεύση ουίσκι!"
    Προσωπικά, θα βράβευα αυτή με τα μαλλιά, μιας και είναι και οι δύο ...σγουρομάλληδες!
    .....................................................

    Και, quiz για σένα, φίλε Ηλία.. Τον ξέρεις...αρκεί να "πάει" το μυαλό σου!

    Όνομα: Αντίγραφο (3) από Εικόνα.jpg Εμφανίσεις: 1919 Μέγεθος: 79,3 KB

    Τα χρόνια πέρασαν, πολλά άλλαξαν... Όχι όμως και τα μαλλιά του!!

    τι να πω τώρα που το διάβασα θυμήθηκα την κάθε λέξη , πραγματικα επειδη είχαν και οι 2 σγουρα μαλλιά ταιριαζε αυτη η ατάκα .

    αυτος στην φωτο αν είναι έλληνας μου φέρνει κανένα μακρίδη η γουλτίδη , αλλα είναι πολύ μικρή ηλικία και είναι λίγο μπέρδεμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-10-11 02:00 #546
    Το avatar του χρήστη Dinosaure

    Εγγραφή
    08-06-2011
    Περ.
    Δυτ. Ελλάδα
    Μηνύματα
    281
    Προεπιλογή
    Φίλε μου Ηλία....εσύ δε μπερδεύεσαι με τίποτε...!!!
    Όχι μόνο είναι ο ένας από τους δύο που ανέφερες, αλλά είναι και αυτός που ανέφερες πρώτον...


    Δημήτρης Μακρίδης, λοιπόν..!

    Όνομα: Αντίγραφο από Αντίγραφο από Εικόνα.jpg Εμφανίσεις: 2245 Μέγεθος: 97,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-10-11 02:43 #547
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    όταν είχα πρωτο πάει σε γυμναστήριο στην καβάλα , άκουγα για τον μήτσο τον μακρίδη που ήταν ο άνθρωπος που έφτασε και ξεπέρασε τα 50 εκατοστα στα χέρια , αλλα εγω δεν τον είχα γνωρίσει τότε γιατι ίσα ίσα προλάβαινα να κάνω την προπόνηση και να προλάβω το λεωφορείο να φυγω στο χωριό μου , αφού χτυπούσα κάτι δωδεκάωρα στο μηχανουργείο και στο καπάκι πήγαινα για προπόνηση ,μιλάμε για μαυρίλα κυριολεκτικα και βαριά δουλεια .
    μετα ήταν ο Κώστας ο Μαστροθανάσης , ο Τσιλικούδης ο Σάκης και ο Τσοπουρίδης ο Αργύρης που ζούσε μεν στη γερμανία αλλα είχε γυμναστήριο στην καβάλα μαζί με τον μαστροθανάση

    ο Σπύρος ο Μπουρνάζος κάθε φορα που θα έρθει στην καβάλα θα δεί οπωσδήποτε τον Μήτσο , είναι φίλοι πολλα χρόνια
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-10-11 03:18 #548
    Το avatar του χρήστη Dinosaure

    Εγγραφή
    08-06-2011
    Περ.
    Δυτ. Ελλάδα
    Μηνύματα
    281
    Προεπιλογή
    Χαίρομαι, να σου δίνω αφορμές για αναμνήσεις.... Και διηγήσεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-10-11 13:10 #549
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    τέρμα δεν παίζεσαι χρήστο αυτο ακριβώς είχε γίνει πολύ καλα θυμάσε , ο σκληρός σου δίσκος που έχεις στο κεφάλι σου είναι σε άριστη κατάσταση
    Μπορει Ηλια ο σκληρος μου δισκος οντως να θυμαται αυτα που αγαπουσε παλια , στα καινουργια δεδομενα ομως εχει αρχισει να ρεταρει , η ηλικια βλεπεις ,μπορει κ που μας ψεκαζουνε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-10-11 17:04 #550
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιστερ Ελλας WABBA 1991 -75 κιλα. 1ος Αναστασοπουλος Παναγιωτης 2ος Γιωργος Καπετανακης 3ος Στελιος Μπουτουλης.

    με κινδυνο να γινω γραφικος οχι απλα προσκυναω .ΠΡΟΣΚΥΝΑΩεισασταν και ο ιδιος αθλητης?γιατι αν κρινω απο αυτο το υλικο κατα την γνωμη μου μονο καποιος που διαγωνιζοταν θα το ειχε.παντως το καθε βιντεο απο την ωρα που τα αναρτησατε τα εχω δει απο 10 φορες.αυτο με γκιννη και παρνασσα το εχω δει 20 φορες.ευχαριστουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-10-11 19:55 #551
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    με κινδυνο να γινω γραφικος οχι απλα προσκυναω .ΠΡΟΣΚΥΝΑΩεισασταν και ο ιδιος αθλητης?γιατι αν κρινω απο αυτο το υλικο κατα την γνωμη μου μονο καποιος που διαγωνιζοταν θα το ειχε.παντως το καθε βιντεο απο την ωρα που τα αναρτησατε τα εχω δει απο 10 φορες.αυτο με γκιννη και παρνασσα το εχω δει 20 φορες.ευχαριστουμε
    Χαιρομαι ιδιαιτερα φιλε vaggan οταν στιγμιοτυπα του παλιου Ελληνικου ΒΒ βρισκουν απειχηση κ ισως αποτελουν εμπνευση στα νεα παιδια οπως εσυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-10-11 20:39 #552
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαιρομαι ιδιαιτερα φιλε vaggan οταν στιγμιοτυπα του παλιου Ελληνικου ΒΒ βρισκουν απειχηση κ ισως αποτελουν εμπνευση στα νεα παιδια οπως εσυ.
    θα φανει περιεργο αλλα ο καπετανακης ειχε αποτελεσει πηγη εμπνευσης για να αρχισω βαρη.ρεαλιστικο κορμι.αλλα και πολλοι αλλοι οπως ο κυριος τριανταφυλλου ο παρνασσας ο χρηστος ο γουλτιδης ο ζωης και αλλοι.το ελληνικο μποντυμπιλντινγκ μου αρεσε μεχρι το 95 απο εκει και περα με αφηνει αδιαφορο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-10-11 11:20 #553
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή Mr ΟΔΥΣΣΕΙΑ 1986
    Σε συνεχεια του 1ου Mr Οδυσσεια της Θεσσαλονίκης,στις 15 Ιουνίου 1986 πραγματοποιηθηκε στην Αθηνα το 2ο Μr Oδυσσεια στο ξενοδοχείο Intercontinental.
    Νικητης της χαμηλης κατηγορίας ο Γιωργος Γουλτίδης,όπως και το 1985
    νικητης της μεσαιας κατηγορίας ο Σακης Τσιλιγκούδης,επίσης όπως και το 1985.
    Νικητης της ψηλης κατηγορίας αλλα και του Γενικου Τίτλου ο Τασος Μωρος

    Όνομα: IMG_0047.jpg Εμφανίσεις: 1819 Μέγεθος: 153,4 KB


    Όνομα: IMG_0045.jpg Εμφανίσεις: 1921 Μέγεθος: 171,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-10-11 15:56 #554
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή MR ΟΔΥΣΣΕΙΑ 1987
    Η ιστορία επαναλαμβάνεται και αυτη την χρονια.
    Νικητης της χαμηλης κατηγορίας ο Γουλτίδης,της μεσαιας κατηγορίας ο Τσιλιγκούδης και της ψηλής ο Κωστας Μπουρναζος
    Γενικος Νικητης και Μρ Oδυσσεια 1987 ο Σακης Τσιλιγκούδης

    Όνομα: 1.jpg Εμφανίσεις: 2127 Μέγεθος: 375,0 KB


    Ο Κωστας Μπουρναζος

    Όνομα: IMG_0025.jpg Εμφανίσεις: 2300 Μέγεθος: 194,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-10-11 16:49 #555
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    σ αυτούς τούς αγώνες είμουν και γω το 86 στην κατηγορία του γουλτίδη ήταν και ο συνεταιρος του τσοπουρίδη στο γυμναστήριο ο κώστας μαστροθανάσης και θυμάμε εκείνη την χρονια πάθαμε σόκ με τον γουλτίδη που είχε βάλει αν θυμάμε καλα καμια 8 μυικά κιλα και καθάρησε την κατηγορία του
    στο 87 το οδύσεια που έγινε στο ραδιο σίτυ της θεσσαλονίκης ο σάκης ο τσιλικούδης πρίν τούς αγώνες είχε ενα ατύχημα με την μηχανή και ήταν ανάμεσα στο να μην κατέβει και να κατέβει στούς αγώνες και τελικά κατέβηκε και κέρδισε την κατηγορία του .

    εκείνος που μου έκανε εντύπωση ήταν ο κώστας ο μπουρνάζος που ήταν σε καταπληκτική κατάσταση , τον είχα δεί την προηγούμενη μέρα σε ενα γυμναστήριο και ήταν κατακομένος και δίκαια είχε κερδίσει το γενικό
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 37 από 49 ΠρώτηΠρώτη ... 27353637383947 ... ΤελευταίαΤελευταία