Θέμα: Αγγελιες..

Σελίδα 30 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 20282930313240 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 436 έως 450 από 837
  1. 19-09-14 00:57 #436
    Προεπιλογή
    Καλησπερα σε ολους! Πωλουνται βαρη , αλτηρες και μπαρα(οχι ολυμπιακου τυπου) και στραβομπαρα, σε πολυ καλη κατασταση ολα, λογω περιορισμενου χωρου και χρηματων δυστυχως.Διατιθενται βαρη απο 0.5 εως 10 κιλα (καμια 100 κιλα στο συνολο).
    επισης παγκος ισιος/ επικλινης μοντελο xfit 29 απο xtreme stores.
    Απο Θεσσαλονικη για ευκολη και αμεση συναλλαγη.
    Φωτογραφιες και πληροφοριες στο kos_vag@hotmail.com
    Ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-09-14 01:11 #437
    Προεπιλογή
    Καλησπερα Ενδιαφερομαι εισαι θεσσαλονικη η αθηνα ;
    Ο τολμών νικά !
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-09-14 01:04 #438
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lazarust800 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντι να εχεις παγκο δικεφαλων, εχεις αυτο (arm blaster). Απομονωνει τους δικεφαλους για καλυτερη προπονηση ειτε με μπαρα, ειτε με αλτηρες.
    Εχω κι εγω ενα το οποιο ειχα αγορασει παλαιοτερα πριν παρω παγκο δικεφαλων στο home gym και μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλη προσθηκη για τις ασκησεις δικεφαλων.

    Συνημμένο Αρχείο 87267 Συνημμένο Αρχείο 87268
    Συνημμένο Αρχείο 87269 Συνημμένο Αρχείο 87270
    Φιλε ενδιαφέρομαι για το άρμ μπλαστερ! Αν υπάρχει ακόμη στειλλε μου προσωπικό μήνυμα!


    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-09-14 01:10 #439
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο melmik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πωλείται πάγκος οριζόντιος-επικλινής-κατακλινής VIKING-AMILA.
    Η κατάστασή του είναι άριστη.
    Πάει μέχρι 90 μοίρες, τελείως κατακόρυφος.
    Τα μαξιλάρια του είναι σκληρά και με 5cm πάχος. Είναι Βαρύς, πολύ ποιοτικός πάγκος.
    Ο συκγεκριμένος έχει αυτοκόλητο VIKING, αλλά τον ίδιο ακριβώς έχει και η AMILA(μοντελο 44748).
    Τιμή 110 Ευρώ.
    Είμαι Αθήνα, όποιος εδιαφέρεται ας στείλει μήνυμα.
    Γεια σου μελμικ ενδιαφέρομαι για τον πάγκο! Στειλλε μου πμ να μιλήσουμε!



    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-09-14 08:59 #440
    Προεπιλογή
    Όνομα: DSC00316.JPG Εμφανίσεις: 420 Μέγεθος: 325,4 KB

    πουλαω 2 20ακιλους δισκους στα 40 ευρω οποιος ενδιαφερεται ας μου στηλει pm
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-09-14 01:49 #441
    Προεπιλογή
    Εχει κανεις τιποτα σαν αυτο;
    Ή ξέρει που μπορω να απευθυνθώ για να το βρω ; Ξέρω μαγαζί που το εχει αλλα ψάχνω σε μεταχειρισμένο καλύτερα!! Για πιο οικονομία!



    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-09-14 02:06 #442
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Δεν αξιζει τα λεφτα του , εχει πολυ μικρες ασφαλειες. Καλυτερα να παρεις 2 ορθοστατες σκετους
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-09-14 02:44 #443
    Προεπιλογή
    Ενδιαφερομαι αμεσα.
    Ο τολμών νικά !
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-09-14 15:29 #444
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν αξιζει τα λεφτα του , εχει πολυ μικρες ασφαλειες. Καλυτερα να παρεις 2 ορθοστατες σκετους
    Τι εννοείς εχει μικρές ασφάλειες; Αν μπορείς γίνε πιο συγκεκριμένος!
    Απλά πιστεύω πως για σπίτι ειναι πολύ καλή λύση! Και οικονομική! Για να πάρεις καλούς ορθοστάτες θες τα ίδια λεφτά και αυτο ειναι πολύ καλύτερο πιστεύω! Εχει πιο μεγάλη σταθερότητα απο δυο ορθοστάτες ! Αφήνεις πιο άνετα την μπαρα πάνω! Παίζεις και σκουωτ πιο άνετα και πιεςεις ωμων στήθους!
    Μην κοιτάς τις ασφάλειες κατω αυτές και να μην τις είχε δεν θα με πειραζε!



    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-09-14 16:09 #445
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Ναι τις ασφαλειες κατω εννοω.

    Αν δεν τις χρειαζεσαι παρε ενα που να μην τις εχει καθολου , πιο φθηνο θα σου βγει
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-09-14 17:24 #446
    Προεπιλογή Αγγελιες..
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι τις ασφαλειες κατω εννοω.

    Αν δεν τις χρειαζεσαι παρε ενα που να μην τις εχει καθολου , πιο φθηνο θα σου βγει
    Αν έβρισκα θα το έπαιρνα! Το μόνο που βρήκα στη μορφή αυτή (σαν ορθοστατης δηλαδή αλλα με σκάλες) ήταν αυτο!
    Αν ξέρεις που να κοιτάξω και που να απευθυνθώ πες μου! Ειχα βρει ένα γυμναστήριο αλλα ήταν μασιφ ολόκληρο δηλαδή και δεν μπορω να το βάλω σ σπίτι!!!

    Απλά αυτή τη στιγμή εχω έναν πάγκο μαζι με ορθοστάτες που ειναι πολυυυυυ άβολος! βαζω πολλά κιλα και φοβάμαι αν θα στόχευσω καλά να καθισω την μπαρα στο Σκαλι του ορθοστατη! ! Θέλω κι έναν πάγκο σκέτο επικληνη και στιβαρο και με αυτα τα δυο και πολύ όρεξη πιστεύω ειμαι μια χαρα!


    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-09-14 17:26 #447
    Προεπιλογή
    Εχω και Πύργο για έλξης και βυθισεις και μπόλικα κιλα!


    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-09-14 18:55 #448
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Καταλαβαινω τι λες , και εγω στο σπιτι γυμναζομαι με αυτα που ειπες .

    Μια ωραια κατασκευη ειναι αυτην εδω https://www.google.gr/search?q=diy+s...2F%3B800%3B433 αντεχει σιγουρα πολλα κιλα αλλα δεν ειναι για κοπανημα.

    Αν θες να φτιαξεις κατι και να ξεμπερδευεις για μια ζωη πας σε εναν "σιδερα" και σου φτιαχνει αυτο http://forum.bodybuilding.com/showth...hp?t=148073273

    Θα προτιμουσα το 2ο γιατι σε κοστος ειναι πανω κατω τα ιδια αλλα το ενα θα σου μεινει για μια ζωη , το φτιαχνεις με γωνιες και βιδες αντι για κολλησεις και το αποθηκευεις οποτε θελεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-09-14 00:55 #449
    Προεπιλογή
    Φιλε αυτο που μου έστειλες σίγουρα κάποτε θα το φτιάξω! Ένα σωστό σιδερένιο κλουβί! Το μόνο που χρειαζεται!
    Βέβαια αυτή την περίοδο δεν εχω το χρόνο να ασχοληθώ τοςο με κατι τέτοιο και να διαθεσω ώρες για την έρευνα και την κατασκευή του!
    Ειναι το τόπ για σπίτι αλλα δεν μπορω αυτόν τον καιρό να διαχειριστώ κατι τέτοιο! Έτσι ψάχνω κατι για να βολεύω για κανένα δυο χρόνια και μετα βλέπουμε!



    Sent from my phone using Tapatalk
    "It is not How Hard you Hit, but How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward."
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-09-14 01:15 #450
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Τι σχεδια ρε αν πας σε εναν σιδερα στο φτιαχνει αυτος μονο την φωτογραφια δειξε του και θα καταλαβει. Πες του μονο οτι το θες με γωνιές και βίδες για να το συναρμολογεις
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 30 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 20282930313240 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread