Σελίδα 6 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 277
  1. 01-05-11 16:19 #76
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομιζω...ειδικα αν εχει το σωμα σου το 1 κιλο την βδομαδα ειναι εφικτος στοχος...Και 2 μηνες που λες,πολυ λες...Εγω σε μια συντομη διαιτα 2 βδομαδες τον χειμωνα κατεβηκα 2,5% λιπος(ημουν 81 κιλα)και χωρις απωλεια μυων(τουλαχιστον αισθητη).Αν κατεβαινες π.χ απ 9% σε 6-7% θα συμφωνουσα αλλα τωρα δεν μου φαινεται τοσο παραλογο...
    Καταρχάς μην συγκρίνεις ανόμοια πράγματα.. Άλλο το να κάνεις υποθερμιδική 1.000 θερμίδων την ημέρα και άλλο υποθερμιδική 400 θερμίδων. Μύες δεν χάνεις όταν κάνεις υποθερμιδική αν παίρνεις αρκετή ποσότητα πρωτεινών.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-05-11 16:27 #77
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχάς μην συγκρίνεις ανόμοια πράγματα.. Άλλο το να κάνεις υποθερμιδική 1.000 θερμίδων την ημέρα και άλλο υποθερμιδική 400 θερμίδων. Μύες δεν χάνεις όταν κάνεις υποθερμιδική αν παίρνεις αρκετή ποσότητα πρωτεινών.
    Tις θερμιδες μου τις μειωσα κατα 600-700 περιπου..Δεν νομιζω οτι ειναι τοσο μεγαλη διαφορα απ τις 400-500 που εκανες εσυ ετσι ωστε να χασω μισο κιλο παραπανω λιπος.Και στα ιδια ποσοστα λιπους με σενα ημουν,γυρω στο 14%

    Οπως και να χει ακρη δεν βγαινει,καθως δεν μπορει κανεις να αποδειξει εμπρακτα την αποψη του οποτε το σταματαω εδω..
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-05-11 17:50 #78
    Προεπιλογή
    παραγγειλα τελικα το OEP, και λεω να ξεκινησω με μια καψουλα την ημερα μονο πρωι και αργοτερα να το κανω 2, μια πρωι μια πριν την προπονηση... μιση ωρα πριν ειναι καλα?

    θα περνω καθημερινα και για οχι παραπανω απο 8 βδομαδες, σωστα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-05-11 15:07 #79
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καποια οφ ποστ πηγαν εδω Sida Cordifolia.
    το νου σας..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-05-11 00:29 #80
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    Κανενας αλλος εντυπωσεις σχετικα??
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-05-11 01:44 #81
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gmalamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανενας αλλος εντυπωσεις σχετικα??
    Εγω ειμαι στην 3η βδομαδα,αν με ρωτας για το αν καταλαβα κατι,η απαντηση ειναι οχι.Αν κανει δουλεια,δε το ξερω γιατι ηδη ειμαι σε διαιτα περιμενω να χασω και χανω αλλα δε ξερω ποσα και αν καποια απο αυτα που χανω οφειλονται στο ΟΕΡ.Παντως 2 ειναι σιγουρα..το ενα οτι δεν εχω καποια sides και το 2ο οτι δε βλεπω καμια μα καμια διουρητικη επιδραση του τυπου αυτων που γραφουν στα ξενα φορουμ και υποσχεται οτι εχει.Οσο συχνα πηγαινα τουαλετα το ιδιο ακριβως παω και τωρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-05-11 01:53 #82
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ειμαι στην 3η βδομαδα,αν με ρωτας για το αν καταλαβα κατι,η απαντηση ειναι οχι.Αν κανει δουλεια,δε το ξερω γιατι ηδη ειμαι σε διαιτα περιμενω να χασω και χανω αλλα δε ξερω ποσα και αν καποια απο αυτα που χανω οφειλονται στο ΟΕΡ.Παντως 2 ειναι σιγουρα..το ενα οτι δεν εχω καποια sides και το 2ο οτι δε βλεπω καμια μα καμια διουρητικη επιδραση του τυπου αυτων που γραφουν στα ξενα φορουμ και υποσχεται οτι εχει.Οσο συχνα πηγαινα τουαλετα το ιδιο ακριβως παω και τωρα.
    Καταλαβα εντι..Αν σου λεγα αν αξιζει να δωσεις 50ε για κατι τετοιο τι θα μου λεγες?
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-05-11 02:01 #83
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gmalamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταλαβα εντι..Αν σου λεγα αν αξιζει να δωσεις 50ε για κατι τετοιο τι θα μου λεγες?
    Αν δε θες να μπλεξεις με θυρεοειδικα (και καλα θα κανεις να μη μπλεξεις) αυτο ειναι μια καλη λυση,αν και εφοσον εχεις φτασει σε ενα σημειο που καταλαβαινεις οτι το χρειαζεσαι..

    εγω αν και νωρις στη διαιτα,μολις στην 5η βδομαδα,το εβαλα γιατι ειχα απελπιστει με το ρυθμο που εχανα.Αν συμβαινει κατι αναλογο και σε σενα,τοτε βαλτο γιατι μπορει να λειτουργησει και το πλασιμπο.

    Αλλα αν εισαι σε φαση,κανω γραμμωση,ας βαλω κι εναν λιποδιαλυτη...οχι,δεν αξιζει ουτε αυτος αλλα ουτε κανενας αλλος.Διατροφη και μονο..

    Παντως πλακα πλακα μπορει και να κανει δουλεια,τα στιμς δλδ γιατι αν και ποτε δε ξερεις,δεν ειχα φανταστει τον εαυτο μου να κανει μια ωρα τρεξιμο και να μη νιωθει..τωρα θα μου πεις,αυτο οφειλεται στο ΟΕΡ?Σιγουρα οχι..απλως μπορει να εχει βαλει κι αυτο το λιθαρακι του,υποθετω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-05-11 02:21 #84
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δε θες να μπλεξεις με θυρεοειδικα (και καλα θα κανεις να μη μπλεξεις) αυτο ειναι μια καλη λυση,αν και εφοσον εχεις φτασει σε ενα σημειο που καταλαβαινεις οτι το χρειαζεσαι..

    εγω αν και νωρις στη διαιτα,μολις στην 5η βδομαδα,το εβαλα γιατι ειχα απελπιστει με το ρυθμο που εχανα.Αν συμβαινει κατι αναλογο και σε σενα,τοτε βαλτο γιατι μπορει να λειτουργησει και το πλασιμπο.

    Αλλα αν εισαι σε φαση,κανω γραμμωση,ας βαλω κι εναν λιποδιαλυτη...οχι,δεν αξιζει ουτε αυτος αλλα ουτε κανενας αλλος.Διατροφη και μονο..

    Παντως πλακα πλακα μπορει και να κανει δουλεια,τα στιμς δλδ γιατι αν και ποτε δε ξερεις,δεν ειχα φανταστει τον εαυτο μου να κανει μια ωρα τρεξιμο και να μη νιωθει..τωρα θα μου πεις,αυτο οφειλεται στο ΟΕΡ?Σιγουρα οχι..απλως μπορει να εχει βαλει κι αυτο το λιθαρακι του,υποθετω.
    Κοιτα ειμαι στη φαση οτι κανω μια καλη διατροφη για γραμμωση.Αυτο που ψαχνω ειναι κατι που δουλευει απο μονο του δεν το λεω τεμπελικα απλα εγω με το τρεξιμο δεν εχω προβλημα οποτε δεν εχω καποιο λογο να παρω κατι τετοιο που θα με βοηθησει στο εκει.Γι αυτο σε ρωταω αν θα μου εδινε κατι παραπανω απο αυτο που μου δινει μια καλη διατροφη η μαλλον αυστηρη θα ελεγα..Γι αυτο και το εψαξα με μιτο αλλα το απερηψα απ οτι καταλαβες..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gmalamos : 14-05-11 στις 02:23
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-05-11 02:41 #85
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gmalamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτα ειμαι στη φαση οτι κανω μια καλη διατροφη για γραμμωση.Αυτο που ψαχνω ειναι κατι που δουλευει απο μονο του δεν το λεω τεμπελικα απλα εγω με το τρεξιμο δεν εχω προβλημα οποτε δεν εχω καποιο λογο να παρω κατι τετοιο που θα με βοηθησει στο εκει.Γι αυτο σε ρωταω αν θα μου εδινε κατι παραπανω απο αυτο που μου δινει μια καλη διατροφη η μαλλον αυστηρη θα ελεγα..Γι αυτο και το εψαξα με μιτο αλλα το απερηψα απ οτι καταλαβες..
    E ωραια τοτε,μακρια απο μιτο,μακρια απο κουτουπιε,μακρια κι απο ΟΕΡ..δε τα χρειαζεσαι τετοια εσυ στη φαση που εισαι,οποτε ναι..τσαμπα λεφτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-05-11 00:06 #86

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Korinos,Katerinis
    Μηνύματα
    46
    Προεπιλογή
    τρομερο λιποδιαλιτικο!πρωτη φορα που το πηρα ειχα πολυ ενεργεια ολη μερα!!!ιδρωνω εκει που καθομαι σε ασχετες στιγμεσ μεσα στην μερα.εχασα ποντους στην κοιλια με προσεγμενη διατροφη λιγη αεροβια και προγραμμα γραμμωσησ στα βαρη.βεβαι με 2 χαπια την μερα ειχα λιγες αυπνιεσ και διαταραχεσ στον υπνο αλλα μετα απο 2 μερεσ ξεπεραστηκαν.η ορεξη μου για φαγητο εχει κοπει παρα πολυ.Για μενα αξιζει τ λεφτα του και με το παραπανο!1 βδομαδα χρησης και πολυ ευχαριστημενος.δν εχω δοκιμασει 3 χαπια σε μια μερα ακομα... γτ φοβαμαι λιγο...ειναι πολυ δυνατο δοκιμαστε το!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-05-11 03:16 #87
    Προεπιλογή
    Καλα εξαρταται κιολας. Ξεκινησα με ενα χαπι την πρωτη ημερα, δυο την δευτερη και μετα παιρνω 2-3, αναλογα την ημερα και πως με βολευει. Ενεργεια, λιγα πραγματα.. Η ορεξη εχει μειωθει αρκετα, ισως επειδη χρησιμοποιω και το lean xtreme. Μεχρι στιγμης εχω χασει 2 κιλα περιπου. Αρκετα καλο θα ελεγα παντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-05-11 10:45 #88

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Korinos,Katerinis
    Μηνύματα
    46
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα εξαρταται κιολας. Ξεκινησα με ενα χαπι την πρωτη ημερα, δυο την δευτερη και μετα παιρνω 2-3, αναλογα την ημερα και πως με βολευει. Ενεργεια, λιγα πραγματα.. Η ορεξη εχει μειωθει αρκετα, ισως επειδη χρησιμοποιω και το lean xtreme. Μεχρι στιγμης εχω χασει 2 κιλα περιπου. Αρκετα καλο θα ελεγα παντως.

    το συνδιασες με πολυβιταμινη? εγω εβαλα πολυβιταμινη Adam κ ομεγα 3 και εχω πολυ καλα αποτελεσματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-05-11 10:55 #89
    Το avatar του χρήστη michael-nrg

    Εγγραφή
    02-12-2009
    Περ.
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    126
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostasxerv Εμφάνιση μηνυμάτων
    το συνδιασες με πολυβιταμινη? εγω εβαλα πολυβιταμινη Adam κ ομεγα 3 και εχω πολυ καλα αποτελεσματα.
    δεν νομιζω να επαιξαν καποιο ρολο στην απωλεια κιλων σου οσο η διατροφη σου και η αεροβια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-05-11 10:57 #90

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Korinos,Katerinis
    Μηνύματα
    46
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο michael-nrg Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν νομιζω να επαιξαν καποιο ρολο στην απωλεια κιλων σου οσο η διατροφη σου και η αεροβια...
    κι ωμος ειχα διαβασει καπου που ελεγε οτι τα λιποδιαλιτικα γενικα λειτουργουν καλιτερα με μια πολυβιταμινη.ισως να ισχυει...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία