Σελίδα 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 169
  1. 13-09-12 14:00 #151
    Προεπιλογή
    συγνωμη αλλα πως γινεται να ειναι πανω απο 80% εαν στα 30γρ προιοντος δινει 23 γρ πρωτεινης? Εγω 76,κατι την βγαζω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-09-12 22:20 #152
    Banned
    Εγγραφή
    07-11-2010
    Μηνύματα
    13
    Προεπιλογή
    Η πρωτεινη εχει αλλαξει αγαπητε μου φιλε...και εξωτερικα και σε περιεκτικοτητα.πλεον σε καθε σκουπ υπαρχει 23,5 γρ πρωτεινης .ετσι την παραγγειλαμε,την αναβαθμισαμε και τη βελτιωσαμε και αλλο χωρις σογια ,λακτοζη ,ρυζια,σταρια,κασεινη.ειναι καθαρη 87% ανα σκουπ.το σκουπ ειναι 30 γρ και εχει 5 γρ γλουταμινη,5 γρ bcaa.ειναι εγγυηση.ευχαριστω πολυ Αναγνωστου Ιωαννης.

    *** Δεν επιτρέπονται οι δευτεροι λογαριασμοί.Ο λογαριασμός σου αν θες να συμμετεχεις στο φόρουμ είναι ενεργος.
    ioannis1 . Oι κανονισμοί ισχύουν για όλους το ίδιο Team***
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Polyneikos : 25-09-12 στις 23:46 Αιτία: μ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-09-12 16:43 #153
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Sage Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί κάποιος να ποστάρει πραγματικά μια κριτική για την εν λόγω προτείνη??
    ..είμαι σε φάση γράμμωσης και θέλω μια καλή whey.
    και η συγκεκριμένη, κυρίως λόγω τιμής, ειναι πολύ ελκιστική!

    εγω παντος που την ειχα παρει περιση 2 φορες ηταν ωραια. και απο γευση και απο διαλιτοτητα.
    τωρα που την αλαξανε δεν ξερω τι πεζη γιατι δεν την εχω παρει.
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-09-12 17:42 #154
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pitsirikos1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η πρωτεινη εχει αλλαξει αγαπητε μου φιλε...και εξωτερικα και σε περιεκτικοτητα.πλεον σε καθε σκουπ υπαρχει 23,5 γρ πρωτεινης .ετσι την παραγγειλαμε,την αναβαθμισαμε και τη βελτιωσαμε και αλλο χωρις σογια ,λακτοζη ,ρυζια,σταρια,κασεινη.ειναι καθαρη 87% ανα σκουπ.το σκουπ ειναι 30 γρ και εχει 5 γρ γλουταμινη,5 γρ bcaa.ειναι εγγυηση.ευχαριστω πολυ Αναγνωστου Ιωαννης.

    *** Δεν επιτρέπονται οι δευτεροι λογαριασμοί.Ο λογαριασμός σου αν θες να συμμετεχεις στο φόρουμ είναι ενεργος.
    ioannis1 . Oι κανονισμοί ισχύουν για όλους το ίδιο Team***
    εχεται δικιο....το ξεχασα τελειως...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-09-12 14:03 #155
    Προεπιλογή
    Αν έχουν καταφέρει στα 30 gr να συνθέσουν ένα μείγμα με 23,5 gr πρωτεΐνη + 5 gr γλουταμίνη + 5 gr bcaa + μερικά gr τα πρόσθετα γεύσης + λίγο τέφρα ή κάτι άλλο για την υγρασία + λοιπά συντηρητικά + λοιπά έκδοχα που απαιτούνται για τη σύνθεση , τότε θα πρόκειται για νέα αντίληψη των πραγμάτων.

    Ανεξάρτητα από αυτό , μιας και οι εταιρίες των συμπληρωμάτων είθισται να υπερβάλλουν , γενικευμένες δηλώσεις όπως αυτές : "to reduce cost some competitor companies start to blend protein like concentrate, isolate and hydrolyzed with a cheap protein like casein. The best of all is that their marketing division starts to promoting casein as to be better, like night protein, slow absorption and so on. For you information all food pass from the stomach within 30-50 minutes, casein will just sit in your intestines, doing nothing, with no result at all. Be aware it is a cheap and outdated protein. If your target is little or no result with allergies bloating, gas and general wasting of your hard earning money then go to our competitors. Whey TITANS has no casein on its blend hence more bioavailability and muscle building properties." , είναι παραπλανητικές και σε κάποιο βαθμό εντελώς εσφαλμένες.

    Δεν κατασκευάζονται όλα τα είδη καζεΐνης κάνοντας πολύ όξινο το ph με το αντίστοιχο ρυθμιστικό διάλυμα , προκειμένου να καθιζάνει η καζεΐνη , παίρνοντας έτσι την τελευταία και εν συνεχεία για λόγους διαλυτότητας τροποποιώντας το ph με μία ισχυρή βάση , όπως γίνεται με τα καζεϊνικά , άσχετα αν το καζεϊνικό ασβέστιο είναι αρκετά αποτελεσματικό στις αρθρώσεις.

    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-10-12 17:59 #156
    Fitness Power
    Το avatar του χρήστη Annie

    Εγγραφή
    23-01-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    264
    Προεπιλογή
    H TITAN της GOLDTOUCH NUTRITION είναι από τις καλύτερες πρωτείνες, ποιοτική και γευστική, που έχω χρησιμοποιήσει ever...τη συνιστώ ανεπιφύλακτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-11-13 20:59 #157
    Προεπιλογή
    ειδα τις διαφημισεις στις φωτο του θεματος ''NAC Κύπελλο 3.11.2013 (Αθήνα)''
    κ πηγα κ την εψαξα.προσεγμενη φαινεται στα λογια τουλαχιστον αλλα κ τα 54ευρω
    για μια concentrate ειναι παρα πολλα νομιζω.τεσπα ετσι για την ιστορια εχουμε κανα
    προσφατο review?
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-11-13 21:05 #158
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειδα τις διαφημισεις στις φωτο του θεματος ''NAC Κύπελλο 3.11.2013 (Αθήνα)''
    κ πηγα κ την εψαξα.προσεγμενη φαινεται στα λογια τουλαχιστον αλλα κ τα 54ευρω
    για μια concentrate ειναι παρα πολλα νομιζω.τεσπα ετσι για την ιστορια εχουμε κανα
    προσφατο review?
    Και εγω εχθες..... και εψαξα αρκετα για αυτην δεν βρηκα και πολλα και επισης στο φορουμ τα περισσοτερα ποστ που εχει στο θεμα της δεν ειναι αξιοπιστα,ειναι απο την ιδια εταιρια....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-11-13 21:14 #159
    Προεπιλογή
    αυτο που καταλαβα απο τα παλιοτερα ποστς ειναι οτι ειχε φθηνοτερη τιμη
    κ χαλια γευση, σε λιγο πιο προσφατα καταλαβα οτι αλλαξε συστατικα
    προς το καλυτερο αλλα να'χαμε να λεγαμε.τα περισσοτερα ποστς ειναι απο
    τους ιδιους τους χορηγους (με διπλα προφιλ κ τετοια) κ δεν ξερεις τι ισχυει κ τι οχι.
    ειναι λιιιιιγο αντιεπαγγελματικο επιτρεψτε μου να πω ολο αυτο παντως.
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-11-13 21:23 #160
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο που καταλαβα απο τα παλιοτερα ποστς ειναι οτι ειχε φθηνοτερη τιμη
    κ χαλια γευση, σε λιγο πιο προσφατα καταλαβα οτι αλλαξε συστατικα
    προς το καλυτερο αλλα να'χαμε να λεγαμε.τα περισσοτερα ποστς ειναι απο
    τους ιδιους τους χορηγους (με διπλα προφιλ κ τετοια) κ δεν ξερεις τι ισχυει κ τι οχι.
    ειναι λιιιιιγο αντιεπαγγελματικο επιτρεψτε μου να πω ολο αυτο παντως.
    Kαι βεβαια ειναι εχεις απολυτο δικιο....και τελικα αντι να κανουν καλο κανουν κακο στο προιον τους.....Για αυτο αν θυμασαι εχθες ειχε δημιουργηθει εκεινο το θεμα...εδω μεσα πρεπει να μπαινουν και να γραφουν ατομα που δεν εχουν συμφερον και τα ποστ που γραφουμε και οι γνωμες μας για ενα προιον πρεπει να ειναι πραγματικες ωστε να βγαινει ενα συμπερασμα και να βοηθαει καποιον που θελει να το αγορασει.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-11-13 09:11 #161
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο που καταλαβα απο τα παλιοτερα ποστς ειναι οτι ειχε φθηνοτερη τιμη
    κ χαλια γευση, σε λιγο πιο προσφατα καταλαβα οτι αλλαξε συστατικα
    προς το καλυτερο αλλα να'χαμε να λεγαμε.τα περισσοτερα ποστς ειναι απο
    τους ιδιους τους χορηγους (με διπλα προφιλ κ τετοια) κ δεν ξερεις τι ισχυει κ τι οχι.
    ειναι λιιιιιγο αντιεπαγγελματικο επιτρεψτε μου να πω ολο αυτο παντως.
    εγω θα σου πω οτι δοκιμασα την προηγουμενη που αναφερεις και μπορω να πω -εχοντας δοκιμασει παμπολες πρωτεινες απο διαφορες εταιρειες -οτι ειχε κορυφεα γευση και διαλυτοτητα και οι πηγες της WHEY TITANS αποτελουνταν απο isolate, concentrate και hydrolyzed πρωτεΐνες,τωρα την νεα με 59 ευρω δεν την δοκιμασα ,φανταζομαι καλυτερη σε πηγες οπως λενε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-11-13 17:08 #162
    Προεπιλογή
    ^^^
    ωραιος ο ανιθος! βλεπω οτι εισαι κ παλιοκαραβανα εδω μεσα.επικοινωνησα μαζι τους
    να σου πω την αληθεια κ τα βρηκαμε πολυ καλα ομολογω.ευχαριστω για το review σου man
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-11-13 17:57 #163
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειδα τις διαφημισεις στις φωτο του θεματος ''NAC Κύπελλο 3.11.2013 (Αθήνα)''
    κ πηγα κ την εψαξα.προσεγμενη φαινεται στα λογια τουλαχιστον αλλα κ τα 54ευρω
    για μια concentrate ειναι παρα πολλα νομιζω.τεσπα ετσι για την ιστορια εχουμε κανα
    προσφατο review?
    Την ειχε σε προσφορα chris k πειρα μια ,δεν χανονται τετοιες ευκαιριες! Δεν την εχω ανοιξει ακομη κ δεν μπορω να πω γνωμη ,την στοκαρισα για αργοτερα για τον Τολη κ για μενα φυσικα αν μπορεσω να κανω αξιοπρεπη προπονηση
    Παντως λεει ειναι η μοναδικη που λεει την πραγματικη αναλογια isolate k concetrate
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-11-13 19:36 #164
    Προεπιλογή
    περιμενω review σου χρησταρα
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-11-13 11:34 #165
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την ειχε σε προσφορα chris k πειρα μια ,δεν χανονται τετοιες ευκαιριες! Δεν την εχω ανοιξει ακομη κ δεν μπορω να πω γνωμη ,την στοκαρισα για αργοτερα για τον Τολη κ για μενα φυσικα αν μπορεσω να κανω αξιοπρεπη προπονηση
    Παντως λεει ειναι η μοναδικη που λεει την πραγματικη αναλογια isolate k concetrate
    και για την καινουργια αμα πηρες αυτη,θα δειτε οτι θα πειτε τα καλυτερα,αλλα θα επρεπε να ειναι πιο οικονομικη κατ'εμε
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112 ΤελευταίαΤελευταία