Θέμα: εγω :(

Σελίδα 1 από 31 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 452
  1. 28-12-10 16:42 #1
    Προεπιλογή εγω :(
    λοιπον παιδια εχω βαλει την διατροφη μου μες στο φορουμ....λοιπον ασ αρχησουμ,ε ειμαι 15 με υψως 1,78 και κιλα 63 ααπο 78 κιλα που ειμουν με πολυ κακη διατροφη επεσα στα 58 χωρις να τρωω τιποτα...σχεδον τιποτα τα εχασα το καλοκαιρι το μονο που ετρωγα ηταν κανενα παγωτο με καμια κοκα κολασαβουρα δλδ απο τα λαιτ ξερετε που βγαζουν οι ετεριες μετα λοιπον απο αυτο ειδα οτι απο το ενα ακρο ρεθηκα στο αλλο,εχοντας ομως κιλια,δεν ειχα αδυνατησει ομιομορφα...μα καθολου ομως,εχω αρκετα μεγαλη κιλια θα το διαπιστοσετε.......τι προτηνετε να βαλω κιλα ετσι?να και οι φοτο μετα απο 1 μηση μινα τζιμ
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες         
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-12-10 17:06 #2
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Βάλε κιλα και συνεχισε να γυμναζεσε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-12-10 17:16 #3
    Προεπιλογή
    καταλαβενεις τι ενοω μεγαλη κιλια πρεπει να χω μεγαλα ποσοστα λιπουσ...αα μπεσ να δεις την νεα διατροφη μ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-12-10 00:01 #4
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spirakas Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον παιδια εχω βαλει την διατροφη μου μες στο φορουμ....λοιπον ασ αρχησουμ,ε ειμαι 15 με υψως 1,78 και κιλα 63 ααπο 78 κιλα που ειμουν με πολυ κακη διατροφη επεσα στα 58 χωρις να τρωω τιποτα...
    αν χασεις κι αλλα με αυτον τον τροπο θα πρηστεί η κοιλια σου απο τον υποσιτισμό...
    μαθε να τρως και να γυμνάζεσαι σωστα, και κυρίως μαθε να εχεις υπομονή για να πετύχεις τον στοχο σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-12-10 00:10 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spirakas Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταλαβενεις τι ενοω μεγαλη κιλια πρεπει να χω μεγαλα ποσοστα λιπουσ...αα μπεσ να δεις την νεα διατροφη μ
    Νομίζω ότι είσαι υπερβολικος,δνε βρίσκω καποια ιδιαιτερα μεγαλη κοιλια ,ουτε μεγαλα ποσοστα λίπους,δεν κατατασσεσαι δηλαδη στα ατομα "υψηλου κινδύνου".
    Θα σου πρότεινα να μαθεις τα βασικα περι προπονησης και διατροφης,να τα εφαρμόσεις κατα ενα μεγαλο ποσοστο (κι αυτο γιατι η ηλικια σου συμπεριλαμβανει και ατασθαλίες) και να δωσεις χρόνο στο σώμα σου.Ειναι βςβαιο ότι θα ανταποκριθει.
    Απλα θα πρεπει να βαζουμε ρεαλιστικους στόχους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-12-10 01:28 #6
    Προεπιλογή
    ενοητε πως οι στοχοι μου ειναι ρεαλιστηκοι ακομα διατροφη εχω βαλει στο φορουμ αλλα λιγοι φιλκοτιμηθηκαν να με βοηθησουν δυστηχως δεν πειραζει ομως οσο για το τζιμ κανω προγραμμα ογκο ιδικα προσαρμοσμενο στο σωμα μου απο εναν ανθρωπο ο οποιος το μνο που κανει στο τζιμ ειναι να βγαζει προγραμματα και πιστεψτε με το κανει αρκετα καλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-12-10 01:29 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν χασεις κι αλλα με αυτον τον τροπο θα πρηστεί η κοιλια σου απο τον υποσιτισμό...
    μαθε να τρως και να γυμνάζεσαι σωστα, και κυρίως μαθε να εχεις υπομονή για να πετύχεις τον στοχο σου.

    αυτο κανω!(τωρα πλεον)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-12-10 02:52 #8
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή
    Δεν εχεις προβλημα με το λιπος σου, το σωμα σου διψαει να παρει μυς. Δωστου λοιπον την ευχαριστηση. Φτιαξε τη διατροφη σου, τρωγε παρα πολυ αλλα ποιοτικα και γυμναστικη (4-5 φορες τη βδομαδα) και θα δεις αλλαγες!
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-12-10 05:48 #9
    Το avatar του χρήστη No Cash

    Εγγραφή
    30-12-2008
    Περ.
    Athena
    Μηνύματα
    610
    Προεπιλογή
    μην τρελαινεσαι...
    κανε οσο καλυτερη διατροφη και προπονηση μπορεις... χωρις να παραμελεις τις ΚΥΡΙΟΤΕΡΕΣ υποχρεωσεις σου..

    χτισε τωρα που πρεπει το μυαλο.. και το σωμα μεχρι τα 20 θα το εχεις χτισει κι αυτο και θα πηδηξεις και την μιση αθηνα
    stealin dealin killin
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-12-10 10:44 #10
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spirakas Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον παιδια εχω βαλει την διατροφη μου μες στο φορουμ....λοιπον ασ αρχησουμ,ε ειμαι 15 με υψως 1,78 και κιλα 63 ααπο 78 κιλα που ειμουν με πολυ κακη διατροφη επεσα στα 58 χωρις να τρωω τιποτα...σχεδον τιποτα τα εχασα το καλοκαιρι το μονο που ετρωγα ηταν κανενα παγωτο με καμια κοκα κολασαβουρα δλδ απο τα λαιτ ξερετε που βγαζουν οι ετεριες μετα λοιπον απο αυτο ειδα οτι απο το ενα ακρο ρεθηκα στο αλλο,εχοντας ομως κιλια,δεν ειχα αδυνατησει ομιομορφα...μα καθολου ομως,εχω αρκετα μεγαλη κιλια θα το διαπιστοσετε.......τι προτηνετε να βαλω κιλα ετσι?να και οι φοτο μετα απο 1 μηση μινα τζιμ

    Νομιζω πως ειναι λογικο στην ηλικια σου να αρχισεις να ψαχνεσαι για την εικονα σου.Αν θελεις ομως να φτιαξεις ενα ωραιο και υγιες κορμι θα πρεπει να ξεκινησεις σωστα.Μην ξεχνας οτι εισαι ακομα στην αναπτυξη!!!Πιστευω πως δεν χρειαζεσαι υπερβολες ουτε στην διατροφη σου αλλα ουτε και στο γυμναστηριο σου.Το σιγουρο ειναι πως δεν χτιζεις σωμα απο την μια μερα στην αλλη.Θελει χρονο αλλα και κοπο.
    Ολα ομως στον αναλογο χρονο.Εισαι πολλα κιλα κατω απο το υψος σου.Προσωπικα δεν διεκρινα κοιλια στις φωτο σου,αλλα για να το λες εσυ σιγουρα ειναι κατι που σε ενοχλει.Αν εχασες αποτομα κιλα ειναι λογικο να μην εχει προλαβει το δερμα σου να προσαρμοστει στην ξαφνικη αλλαγη και αυτο να σου φαινεται σαν πλεονασμα.
    Κατσε και διαβασε το φορουμ,υπαρχουν πολυ ενδιαφεροντα και κατανοητα αρθρα
    που σιγουρα θα σε βαλουν στο κλιμα της σωστης διατροφης και εχε υπομονη,εναμισης μηνας ειναι πολυ λιγος για να δεις σημαντικες αλλαγες.
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-12-10 11:05 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω πως ειναι λογικο στην ηλικια σου να αρχισεις να ψαχνεσαι για την εικονα σου.Αν θελεις ομως να φτιαξεις ενα ωραιο και υγιες κορμι θα πρεπει να ξεκινησεις σωστα.Μην ξεχνας οτι εισαι ακομα στην αναπτυξη!!!Πιστευω πως δεν χρειαζεσαι υπερβολες ουτε στην διατροφη σου αλλα ουτε και στο γυμναστηριο σου.Το σιγουρο ειναι πως δεν χτιζεις σωμα απο την μια μερα στην αλλη.Θελει χρονο αλλα και κοπο.
    Ολα ομως στον αναλογο χρονο.Εισαι πολλα κιλα κατω απο το υψος σου.Προσωπικα δεν διεκρινα κοιλια στις φωτο σου,αλλα για να το λες εσυ σιγουρα ειναι κατι που σε ενοχλει.Αν εχασες αποτομα κιλα ειναι λογικο να μην εχει προλαβει το δερμα σου να προσαρμοστει στην ξαφνικη αλλαγη και αυτο να σου φαινεται σαν πλεονασμα.
    Κατσε και διαβασε το φορουμ,υπαρχουν πολυ ενδιαφεροντα και κατανοητα αρθρα
    που σιγουρα θα σε βαλουν στο κλιμα της σωστης διατροφης και εχε υπομονη,εναμισης μηνας ειναι πολυ λιγος για να δεις σημαντικες αλλαγες.
    ενοηται πως ειναι λιγος και ενοηται οτι δν θα ατ παρατησω πρωτα απο ολλα πρεπει να δυναμωσω γτ με τν ομαδα μ ανεβενω και με το ανδρικο και το χερι μου πρεπει να δυναμωσει,κοιτα κιλια νομιζω οτι εχω ολοι μου λενε οτι δεν υπαρχει κιλια αλλα εγω τους αγνωω
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-01-11 22:41 #12
    Προεπιλογή
    κοιταξε να δεις πως εχουν τα πραγματα εισαι 15 (εγω ειμαι 16),λοιπον μην περιμενεις να σου πουν οι αλλοι το τι να κανεις με το σωμα σου, ο καθενας θα πει οτι του αρεσει προσωπικα...για μενα δηλαδη θα ηθελα να σε δω γομαρι τουμπανι ντουλαπα οκ?για τον αλλον να εισαι κοκαλιαρις γραμμομενος.Η ουσια ειναι να πεις θελω αυτο,θελω να γινω ετσι!Ετσι αναλογως θα διαμορφωσεις την διατροφη σου και το προγραμμα σου!Παντως οποιον δρομο και να παρεις πρεπει να τον περπατισεις σωστα για να βγεις στην σωστη σταση σου.Και μην νομιζεις ολους αυτους που βλεπεις στα τζιμ εχουν φαει χρονια απο την μια μερα στην αλλη κανεις δεν εγινε ετσι δεν παει να επερνε τις καλυτερες μουσχαροσκονες.Καλη υπομονη και επιμονη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-01-11 20:10 #13
    Προεπιλογή
    lipoν παιδια ακουστε δεν ηπα οτι θελω κατι γρηγορα χαλαρωστε υπομενω και συνεχιζω αυτο που θελω αρχηκα ειναι να βαλω οσο περισοτερα καθαρα κιλα και μετα βλρπουμε εξαλου το αθλημα που κανω δεν μου επιτρεπει να ξεπερασω τα 75 κg
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-01-11 21:41 #14
    Προεπιλογή
    τι αθλημα κανεις ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-01-11 01:38 #15
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spirakas Εμφάνιση μηνυμάτων
    lipoν παιδια ακουστε δεν ηπα οτι θελω κατι γρηγορα χαλαρωστε υπομενω και συνεχιζω αυτο που θελω αρχηκα ειναι να βαλω οσο περισοτερα καθαρα κιλα και μετα βλρπουμε εξαλου το αθλημα που κανω δεν μου επιτρεπει να ξεπερασω τα 75 κg
    Φιλε μου οταν φτασεις 75 kg με καθαρη διατροφη και προπονηση δεν θα εχεις καμια σχεση με τωρα, δεν θα σε νοιαζει να βαλεις παραπανω, θα εισαι πολυ καλος.

    Δεν εχεις μεγαλα ποσοστα λιπους, για οποια χαλαρωση ή μειονεκτιμα του σωματος σου μπορει να φταει η διατροφη ή οτιδηποτε εχεις κανει μεχρι τωρα.

    Τρωγε πολυ και ποιοτικα, κανε σωστες και δυνατες προπονησεις και θα τα πας απλα μια χαρα. Αφιερωσε καποιες ωρες διαβαζοντας τα αθρα του Forum και θα σου λυθουν πολλες αποριες καθως και θα αποκτησεις καινουργιες ενω παραλληλα θα εχεις μαθει βασικα πραγματα που μεχρι τωρα πιστευες πως γνωριζεις.
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 31 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία