Σελίδα 11 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 218
  1. 02-10-13 14:16 #151
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Αν χασω 3 κιλά λίπος , δεν θα φαινεται η αδυναμια μου σε στηθος/κοιλιακους/χερια . Προσπαθω να φερω σε ισοροπια το ανω μπροστα μερος και ηδη βλεπω αποτελεσματα! επιτελους δηλαδη!

    4μερα σημερα μια αισθητη διαφορα στην κοιλια , παρολο που κινουμαι με if/iifym(χτες συμπληρωσα με 570θερμιδες με μπεργκερ) .
    Αν δεν ειχα αυτα τα 3κιλά λιπος αντι να ρουφάω την κοιλιά και να "κρυβω" τους κοιλιακους μου θα "παταω" οπως λες και θα ειναι μερα με την νυχτα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-10-13 14:54 #152
    Προεπιλογή
    αν νιωθεις οτι εισαι πισω σε κοιλιακους και αφου αναφερεισ οτι θες να χασεις 3 κιλα λιπους εγω θα σου προτεινα μετα απο καθε προπονηση να βαρας 3-4 κατοσταρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-10-13 15:31 #153
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Δεν ειμαι πισω , τους γυμναζω τουλαχιστον 2 φορες την βδομαδα απλα ειναι κρυμμενοι στο παραπανισιο λιπος. Πρεπει να φυγει και θα φυγει!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-10-13 15:34 #154
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν χασω 3 κιλά λίπος , δεν θα φαινεται η αδυναμια μου σε στηθος/κοιλιακους/χερια . Προσπαθω να φερω σε ισοροπια το ανω μπροστα μερος και ηδη βλεπω αποτελεσματα! επιτελους δηλαδη!

    4μερα σημερα μια αισθητη διαφορα στην κοιλια , παρολο που κινουμαι με if/iifym(χτες συμπληρωσα με 570θερμιδες με μπεργκερ) .
    Αν δεν ειχα αυτα τα 3κιλά λιπος αντι να ρουφάω την κοιλιά και να "κρυβω" τους κοιλιακους μου θα "παταω" οπως λες και θα ειναι μερα με την νυχτα!!
    Δεν θελω να σου ριξω το υθικο αλλα αν θες να χασεις 3 κιλα λιπος οπως λες... Πρεπει να κανεις μια αριστη διτροφη... Δηλαδη μπεργκερ που αναφαιρεις θα φας μια φορα τον μηνα...

    Πρεπει να μετρας θερμιδες και μακρος.... και να τρως ΚΑΘΑΡΑ....

    btw τα ποδια σου μου αρεσουν πολυ !!!! αν κανεις αυτου που σου λεω θα κοψουν παρα πολυ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-10-13 15:42 #155
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δευτερα : 2337 104π 322υ 74λ
    Τριτη : 2656 145π 283υ 87λ
    Απο το παραπανω(τα γραφω στο ημερολογιο αν θες να παρακολουθεις!) , βλεπεις πουθενα το μπεργκερ(ενω το εφαγα)?

    Πρωτεινη υδατανθρακας λιπαρα , δεν υπαρχει διαφορα στο τελος της ημερας ειτε καθαρη ειτε αν βαλεις και το μπεργκερ σου!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-10-13 15:46 #156
    Προεπιλογή
    Δηλαδη θες να μου πεις οτι ειναι το ιδιο να παρεις υδατανθρακα απο ζαχαρη και ψωμι και το ιδιο απο ρυζι - πατατα - γλυκοπατατα - μακαρονια - βρομη.... Σοβαρεψου......!

    ειναι το ιδιο να παρεις λιπαρα απο το βρομομπερκγκερ ή απο οτι αλλα τρως κια το ιδιο απο ξυρους καρπους , ψαρι και ελαιολαδο.... Αν τιρουσες τα μακρος με καθαρες τροφες τωρα θα ησουν χωρις λιπος στην κοιλια... με ποιο κομενα ποδια , ποιο ανεπτιγμενος γενικα σε κρεας επανω σου.. και γενικα θα ειχες και ποιο πολυ κρεας και ποιο κομενος...

    Τι σκεπτικο ειναι αυτο που ακολουθειτε εδω μεσα... Δεν ειναι μονο τα μακρος.. ειναι και απο που τα παιρνεις αδερφε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-10-13 15:50 #157
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Θες να μου πεις οτι το 20% που ηταν το μπεργκερ με κραταει τοσο καιρο πισω? Και ελεγα τι φταιει...

    Βλεπεις το δεντρο και χανεις το δάσος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-10-13 15:51 #158
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    υπαρχει μια σχολη εδω μεσα απο καποιους που το υποστηριζουν..οτι δλδ μετρανε μονο τα μακρος κ οχι απο που προερχονται αυτα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-10-13 15:52 #159
    Προεπιλογή
    Κοιταξε αν τρως καθε μερα 1 βρομικο γευμα σε κραταει πισω αυτο θελω να σου πω... για να χασεις λιπος φιλε μου πρεπει να κανεις αυστηρη διατροφη..... Γραψε μου εδω τι διατροφη ακολουθεις λιγο ΑΚΡΙΒΩΣ αν θες βεβαια εγω για να σε βοηθησω σου μιλαω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-10-13 15:53 #160
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπαρχει μια σχολη εδω μεσα απο καποιους που το υποστηριζουν..οτι δλδ μετρανε μονο τα μακρος κ οχι απο που προερχονται αυτα..
    Ε ας τους κανουν μπαν... τωρα αυτο το παιδι αν ειχε σωστη καθοδηγηση θα ηταν "κομματια" και απο αυτα τα ατομα εδω μεσα που του το περασαν αυτο μενει πισω...

    Οταν ειδα τα λογκ τους Liveri κοντεψαν να μου πεσουν τα μαλια... νομιζα οτι ειμαι στο "κατι ψηνετε" αχααχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-10-13 15:55 #161
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Δεν χρειαζομαι βοηθεια για να κανω το χομπι μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-10-13 16:09 #162

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν χρειαζομαι βοηθεια για να κανω το χομπι μου

    αλλιως δεν θα εφτανες εδω που εισαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-10-13 16:19 #163
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fringe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε ας τους κανουν μπαν... τωρα αυτο το παιδι αν ειχε σωστη καθοδηγηση θα ηταν "κομματια" και απο αυτα τα ατομα εδω μεσα που του το περασαν αυτο μενει πισω...

    Οταν ειδα τα λογκ τους Liveri κοντεψαν να μου πεσουν τα μαλια... νομιζα οτι ειμαι στο "κατι ψηνετε" αχααχα
    ρε fringe οκ χαλαρωσε κ συ ομως δεν παμε ολοι να κατεβουμε σε αγωνες..οι περισσοτεροι εδω μεσα ερασιτεχνες ειμαστε που κανουμε το χομπυ μας δεν ειναι τοσο
    ευκολο να κανουμε συνεχεια αυστηρη διατροφη κ δεν γινεται σε πολλες περιπτωσεις..
    αλλοι ειναι φοιτητες αλλοι οικογενειαρχες κ δεν γινεται να εισαι ολη την ωρα πανω απο κατσαρολες κ να κανεις καθαρη διατροφη..επισης εχω ξαναγραψει
    οτι η επιτυχια της διαρκειας εχει να κανει κ με το βρωμικο,ενταξει δε λεω να τρως καθε μερα σοκοφρετες κτλ κτλ αλλα αν δεν το σπας λιγο θα τα παρατησεις γρηγορα..
    κ στο δικο μου λογκ να μπεις θα δεις οτι η σαβουρα παει κ ερχεται..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-10-13 16:28 #164
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    κατσε , τωρα βλεπει που τρωω 2-3 κουταλιες γλυκου νουτελλα , να παει πισω να δει οταν ετρωγα 500 υ/ες και 200-300 λιπαρα απο νουτελλα μαγιονεζα κτλπ και παλι δεν ανεβαινα καθολου σε λιπος. Οσο για το μελι δεν καταλαβα τι ακριβως θελει να πει ο ποιητης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-10-13 16:29 #165
    Προεπιλογή
    Ναι ενταξει απλα δν μπορω να καταλαβω για ποιον λογο να κρατας λογκ του τυπου " 3 φετες ψωμι + νουτελα + χημο" , "παστιτσιο + ψωμι + σαλατα" , " Το ιδιο με το μεσημερι" , " ΤΟΥΜΠΑΝΟΣΚΟΝΗ ΠΡΟΕΞΑΣΤΙΤΙΚΗ" Και παλι λεγοντας....

    βλεπω συμπληρωματα που κοστιζουν να τα παιρνουν ατομα που δεν προσπαθουν καν για την διατροφη.... ειναι γελοιο ενταξει πες οτι εγω ειμαι λαθος... δεν γινετε ομως σε αντιστοιχο ξενο σιτε με 100 χιλιαδες κοσμο να μπορουν κανουν διατροφη και εδω να μην μπορειτε... Ποιος ο λογος να κρατας λογκ οταν τρως βρομια ? Υποτιθετε οτι κραταμε λογκ οσοι εχουμε σοβαρους στοχους και θελουμε εμψηχωση , διορθωσης και γινομαστε παραδειγμα για τα νεα παιδια που μπαινουν στο φορουμ και βλεπουν.... Και μην μου πεις οτι δεν επειρεαζουν αυτα τα ποστ νεους στον χωρο που μπαινουν και τα διαβαζουν...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία