Σελίδα 271 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 171221261269270271272273281 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 4.051 έως 4.065 από 4665
  1. 23-04-15 18:26 #4051
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Ιων τα μπουκαλάκια με την πράσινη ετικέτα, αν βλεπω καλα το 1 γραφει omega 3 από myprotein είναι ?
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-04-15 19:12 #4052
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Ότι έχω και δεν έχω,όλα είναι από mp. Στα κουτιά μέσα επίσης έχω διαφορετικές πρωτεΐνες πάλι από εκεί.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ίων Δραγούμης : 23-04-15 στις 19:16
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-04-15 20:21 #4053
    Post
    Όνομα: DSC_0012.jpg Εμφανίσεις: 926 Μέγεθος: 98,1 KB
    Εδώ είναι και τα δικά μου καλούδια,
    απο Μάιο μπένω γράμμωση και σκέυτομαι να στακάρω thermovol με yohimbine και b alaine, τι λέτε?
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-04-15 18:35 #4054
    Προεπιλογή
    Δυνατος συνδυασμος σιγουρα....Να μας πεις πως θα παει!
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-04-15 21:33 #4055
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    για την πρωτεινη της λεο να γραψεις κανενα ριβιου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-04-15 22:33 #4056
    Post
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    για την πρωτεινη της λεο να γραψεις κανενα ριβιου
    την χρησιμοποιω τον τελευταιο εναμιση χρονο, εχω μεινει τρομερα ικανοποιημενος, η γευση σοκολατα ειναι απιστευτη, αυτη που εχω τωρα ειναι κουκις και πινετε ευχαριστα, την εχω παρει και σε βανιλια αλλα δεν μου αρεσε τοσο( αν και δεν ειχα ουτε με ευτην προβλημα), ομως γενικα η βανιλια δεν μου αρεσει σε καμια πρωτεινη.
    ειναι επισης οικονομικη μου βγαινει 45 ευρω το 2κιλο!
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-04-15 22:02 #4057
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή Στακαρισμα για μέχρι και τον χειμώνα.
    Protein - Carbs stack. Αγγλική 5 κιλά + Σουηδική 4 κιλά άγευστες + μερικές του ενός κιλου για να υπάρχει εναλλαγή γεύσεων όταν δεν θέλω να χρησιμοποιώ oats.

    PRE/INTRA/POST - Workout stack.

    Well-being stack.

    Inflammation/CNS /Joints stack.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες     
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-04-15 23:44 #4058
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Πολύ ωραίο πλήρες και δυνατό στακ...εμιαι περίεργος να μάθω σε τετοιες περιπτωσεις την ''διαρκεια'' ζωής ,οσων συμπληρωμάτων ειναι ανοικτα,και η κατανάλωση τους δεν γινεται σε καθημερινη βάση....πιστευω πως ειναι ενα θέμα..ειδικά οταν εχουμε μεγαλες συσκευασίες...ή συμπληρώματα τα οποια το ενα λιγο πολύ καλυπτει το αλλο....

    πχ bcaa σκέτα αγευστα,whey 9hours με bcaa ,bcaa intra,ή bcaa after (κλπ,εφερα ενα παραδειγμα)
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-04-15 23:59 #4059
    Banned
    Εγγραφή
    01-04-2015
    Μηνύματα
    168
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metalhead|T| Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ ωραίο πλήρες και δυνατό στακ...εμιαι περίεργος να μάθω σε τετοιες περιπτωσεις την ''διαρκεια'' ζωής ,οσων συμπληρωμάτων ειναι ανοικτα,και η κατανάλωση τους δεν γινεται σε καθημερινη βάση....πιστευω πως ειναι ενα θέμα..ειδικά οταν εχουμε μεγαλες συσκευασίες...ή συμπληρώματα τα οποια το ενα λιγο πολύ καλυπτει το αλλο....

    πχ bcaa σκέτα αγευστα,whey 9hours με bcaa ,bcaa intra,ή bcaa after (κλπ,εφερα ενα παραδειγμα)
    Oι πρωτεΐνες δεν παθαίνουν τίποτα, είχα ανοιχτή μία συσκευασία της ΟΝ 6 μήνες, γιατί δεν έκανα μεγάλη κατανάλωση (έπαιρνα μόνο όταν δεν έτρωγα καλά κάποια μέρα) και δεν χάλασε. Τώρα αυτό δεν ξέρω βέβαια αν είναι καλό ή κακό από χημικής άποψης
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-04-15 00:30 #4060
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Ειδικα οι πρωτείνη που ειναι σε σκόνη,αν παραμεινει για πανω απο 3 μηνες ανοιχτη πιστευω ειναι για πεταμα....και μονο αν σκεφτείς τον αερα που μπαινει-βγαινει και εγκλοβίζεται καθε φορα που ανοιγεις εσυ το κουτί,,ακομα και ετσι φευγουν-εξατμιζονται θρεπτικα συστατικα(ισχυριζονται οι ειδικοι)....

    οτιδήποτε βρίσκεται κονσερβοποιημένο-συσκευασμένο,και ειναι σε συσκευασία που το επαναχρησιμοποιούμε θέλει προσοχη
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-04-15 00:37 #4061
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    τρομακτικα πολλα και διαφορετικα συμπληρωματα...Πω πω το συκωτακι τι δουλεια τραβαει,πιστευω καποιος που κανει τοσο μεγαλη καταναλωση και τοσο διαφορετικα συμπληρωμα θα πρεπει να κανει σιγουρα εξετασεις σε τακτα χρονικα διαστηματα για να εχει και το κεφαλι του ησυχο.... (καλοφαγωτα)
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-04-15 01:05 #4062
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Τοσες πολλες συσκευασεις , αλλα στην ουσια ειναι λιγα.

    Μια πολυβιταμινη ή μια φορμουλα με greens π.χ. ειναι ~10μπουκαλακια απο τα παραπανω σε ενα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-04-15 01:32 #4063
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τοσες πολλες συσκευασεις , αλλα στην ουσια ειναι λιγα.

    Μια πολυβιταμινη ή μια φορμουλα με greens π.χ. ειναι ~10μπουκαλακια απο τα παραπανω σε ενα.
    Εχεις δικιο δεν το χα σκεφτει ετσι.......Απλα ειδα πολλες βιταμινες και τρομαξα,γενικα δεν ειμαι και πολυ υπερ στις βιταμινες και για αυτο,πιστευω οτι δεν κανουν δουλεια πρωτον γιατι καποιος που τρωει σωστα ειναι τις περισσοτερες φορες οκ και κατα δευτερων δεν αποροφουνται....και αναγκαζουν συνεχεια τον οργανισμο και γενικα το συκωτι να δουλευει για να τις αποβαλει....και οι βιταμινες γενικα για να παρει καποιος πρεπει πρωτα να κανει εξετασεις και αν εχει ελειψη τοτε να καταναλωσει γιατ γυριζει μπουερανγκ ολο αυτο αντι να κανεις καλο κανεις το αντιθετο...αλλα ολα στο βωμο του κερδους και κανουν ολοι μοκο....
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-04-15 11:34 #4064
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metalhead|T| Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειδικα οι πρωτείνη που ειναι σε σκόνη,αν παραμεινει για πανω απο 3 μηνες ανοιχτη πιστευω ειναι για πεταμα....και μονο αν σκεφτείς τον αερα που μπαινει-βγαινει και εγκλοβίζεται καθε φορα που ανοιγεις εσυ το κουτί,,ακομα και ετσι φευγουν-εξατμιζονται θρεπτικα συστατικα(ισχυριζονται οι ειδικοι)....

    οτιδήποτε βρίσκεται κονσερβοποιημένο-συσκευασμένο,και ειναι σε συσκευασία που το επαναχρησιμοποιούμε θέλει προσοχη
    Γεια σου Τάσο , αυτό που αναφέρεις φίλε γνωρίζω οτι ισχύει σε τρόφιμα, λαχανικά, φρούτα......... ''που δεν έχουν περάσει απο επεξεργασία αποξήρανσης, κονσερβοποίησης, ενίσχυσης με συντηρητικά κλπ''

    απο την στιγμη που μιλάμε για αφυδατωμένα προϊόντα, σκόνες αμινοξέων και ορού γάλακτος δεν υπάρχει πρόβλημα με το πέρας του χρόνου να αχρηστευτούν φτάνει να αποθηκεύονται σε μέρη που δεν έχει υγρασία.

    Απο εκεί και πέρα τα περισσότερα έχουν ημ.ληξης έπειτα απο 1,5 χρόνο οπότε δεν τίθεται θέμα να σου μείνουν για πέταμα. Ο λόγος που τα αγοράζω σε μέγαλες ποσότητες είναι οτι μου έρχεται πολύ οικονομικά -50% με -70% της κανονικής τιμής.

    Τώρα πόσο ειδικοί είναι αυτοι που λένε οτι κάθε φορά που ανοίγω την συσκευασία πρωτεΐνης αυτή θα χάνει τα θρεπτικά συστατικά της δεν το γνωρίζω αλλά και δεν το έχω διαβάσει κάπου, αν έχεις σχετικές πηγές μπορείς να αναρτήσεις.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τοσες πολλες συσκευασεις , αλλα στην ουσια ειναι λιγα.

    Μια πολυβιταμινη ή μια φορμουλα με greens π.χ. ειναι ~10μπουκαλακια απο τα παραπανω σε ενα.
    Αυτό .
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-04-15 11:56 #4065
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    δεν χανεται κανενα θρεπτικο συσταρικο δεν ξερω για βιταμινες αλλα η πρωτεινη δεν εξατμιζεταιουτε οποιοδηποτε διατροφικο στοιχειο (υδατανθρακας πρωτεινη λιπαρα)τωρα για τις βιταμινες ξερω οτι ειναι γενικα χαλανε με το παραμικρο
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 271 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 171221261269270271272273281 ... ΤελευταίαΤελευταία