Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 07-02-11 22:02 #1
    Προεπιλογή Μερική ρήξη του υπερακάνθιου και του ελάσσων στρογγυλού
    Καλησπέρα στην παρέα!
    Χάθηκα για αρκετό καιρό η αλήθεια είναι πως γενικά δεν τα πολυπάω τα forum.
    Γιαυτό οικογένεια-προπόνηση-δουλειά για αρκετό καιρό συνέχεια με αποτέλεσμα να αγνοήσω για καιρό ένα τσίμπημα στον αριστερό ώμο και την περασμένη Κυριακή πάνω στο ζέσταμα στον επικλινή να τον τσακίσω. Μερική ρήξη και του υπερακάνθιου και του ελάσσων στρογγυλού. Ωραία πράγματα στην δεύτερη κορτιζόνη κάπως το κουνάω τώρα
    Καλλές προπονήσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-02-11 22:32 #2
    Προεπιλογή
    καλη αναρωση
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-02-11 23:01 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Περαστικα και σιδερενιος
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-02-11 19:54 #4
    Προεπιλογή
    για σας
    ξερει καποιος αν η ηπια τενοντοπαθεια του καταφυτικου τενοντα του υπερκανθιου
    περναει και δεν μενη χρονιο?
    εκανα μαγνητηκη και αυτη ηταν η απαντηση ειμαι οφφ 4 μηνες και ακομα ποναει.Εκανα θεραπια με αντιφλεγμωνοδη με ομοιοπαθητηκη κλπ χωρις αποτελεσμα
    ο γιατρος ειπε σε 6 μηνες θα ειμαι καλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-02-11 20:37 #5
    Προεπιλογή
    Το αν θα εξελιχθει χρονια εξαρταται απο πολλους παραγοντες και δεν ειναι ξεκαθαρη η διαδικασια μεχρι σημερα.
    Προσωπικα πιστευω οτι ισως ειχες μια ελαφρα τενοντιτιδα την αγνοησες και σου δημιουργησε τωρα μια χρονια η οποια ειναι πιο ανθεκτικη στις φυσικοθεραπεις και τα φαρμακα.
    Υπομονη και ακου τον γιατρο σου.
    Αληθεια γιατι ομοιοπαθητικη?
    Φυσικοθεραπεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-02-11 21:52 #6
    Προεπιλογή
    μην μου λες τετοια ρε φιλε τωρα
    ειμαι οφ με τενοντιτιδα(χωρις να εχω κανει μαγνητικη βεβαια) σχεδον 2 μηνες και αν και δν με ενοχλει ιδιαιτερα με τσιμπαει σ καποιες κινησεις.ελπιζω να ην φτασω τους 4 μηνες.περαστικα μας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-02-11 03:40 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sogoku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αν θα εξελιχθει χρονια εξαρταται απο πολλους παραγοντες και δεν ειναι ξεκαθαρη η διαδικασια μεχρι σημερα.
    Προσωπικα πιστευω οτι ισως ειχες μια ελαφρα τενοντιτιδα την αγνοησες και σου δημιουργησε τωρα μια χρονια η οποια ειναι πιο ανθεκτικη στις φυσικοθεραπεις και τα φαρμακα.
    Υπομονη και ακου τον γιατρο σου.
    Αληθεια γιατι ομοιοπαθητικη?
    oχι δεν ειχα τενοντιτιδα αυτο το επαθα οταν πηγα να κανω πουλοοβερ ακουστηκε ενα κρακ και αυτο ηταν εκανα εξεταση και βγηκε ηπια τενοντοπαθεια δεν ξερω τι να κανω γιατι ειμαι 4 μηνες off
    τι ενωεις (Αληθεια γιατι ομοιοπαθητικη?) δεν προσφερη κατι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-02-11 20:36 #8
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2008
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    875
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gas Εμφάνιση μηνυμάτων
    oχι δεν ειχα τενοντιτιδα αυτο το επαθα οταν πηγα να κανω πουλοοβερ ακουστηκε ενα κρακ και αυτο ηταν εκανα εξεταση και βγηκε ηπια τενοντοπαθεια δεν ξερω τι να κανω γιατι ειμαι 4 μηνες off
    τι ενωεις (Αληθεια γιατι ομοιοπαθητικη?) δεν προσφερη κατι?
    Τα ομοιοπαθητικά σκευάσματα είναι σκέτο νερό. Ο χαρακτηρισμός "απάτη" είναι πολύ επιεικής για την ομοιοπαθητική.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-02-11 21:30 #9
    Προεπιλογή
    http://metavolismos.com/?p=1306#comment-805.Eνα αρθρο του κυριου απο πανω gas.
    Φυσικοθεραπεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-02-11 22:22 #10
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    κριμα..Περαστικα!
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-02-11 22:52 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andrikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα ομοιοπαθητικά σκευάσματα είναι σκέτο νερό. Ο χαρακτηρισμός "απάτη" είναι πολύ επιεικής για την ομοιοπαθητική.
    φιλε κανεις λαθος δυστηχως εγω πριν κατι χρονια θα ημουν κουφος(ειχα υγρο το οποιο δεν εφευγε). πηγενα σε πολους γιατρους και λεγανε οτι πρεπει να κανω ενιχιρηση
    πηγα στην ομοιοπαθητηκη και εσωσα ενα καρω λεφτα με θεραπια 1 χρονο
    αυτα . . .
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-02-11 01:28 #12
    Προεπιλογή
    γεια σας γραφω πρωτη φορα ασχολουμαι απο 17 χρονων με το αθλημα και τωρα ειμαι 39 με μεγαλες ομως παυσης για διαφορους λογους (δουλεια οικογενεια παιδια)γραφω με αφορμη το θεμα πριν ενα χρονω και ενω ημουν σε καλη φορμα αρχισε να με ποναει ο αριστερος ωμος συνεχισα γιατι ημουν σε περιοδο γραμμωσης και δεν ηθελα να σταματισω και ο πονως αυξηθηκε σταματησα ολο το καλοκαιρι μηπως αναροσω αλλα τιποτα πηγα τωρα σε γιατρο και μου ειπε οτι ειναι τενοντιτιδα του ωμου μου εδωσε 10 ημερη θεραπεια με αντιφλεγμωνοδη και αν δε περασει θα μου κανει ενεσι.μαγνιτικη δεν εχω κανει.αυτο περναει?οποιος γνωριζει πραγματα για το θεμα ας γραψει πειστευω θα ενδιαφερει οσους εχουν αναλογω προβλημα που μας κραταει μακρια απο αυτο που αγαπαμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-02-11 19:00 #13
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andrikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα ομοιοπαθητικά σκευάσματα είναι σκέτο νερό. Ο χαρακτηρισμός "απάτη" είναι πολύ επιεικής για την ομοιοπαθητική.
    +1..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gas Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε κανεις λαθος δυστηχως εγω πριν κατι χρονια θα ημουν κουφος(ειχα υγρο το οποιο δεν εφευγε). πηγενα σε πολους γιατρους και λεγανε οτι πρεπει να κανω ενιχιρηση
    πηγα στην ομοιοπαθητηκη και εσωσα ενα καρω λεφτα με θεραπια 1 χρονο
    αυτα . . .
    Placebo...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-02-11 21:32 #14
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andrikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα ομοιοπαθητικά σκευάσματα είναι σκέτο νερό. Ο χαρακτηρισμός "απάτη" είναι πολύ επιεικής για την ομοιοπαθητική.
    +άπειρο φίλε.
    Και εκτός αυτού ομοιοπαθητική για κάκωση μυοσκελετικού πετάλου τέτοιας κινητικότητας,δύναμης και εύρους?
    Έλεος είναι μερικοί γιατροί τελικά....
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση