Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 08-10-11 00:42 #1
    Προεπιλογή Pre work γεύμα απο συμπληρωματα
    Καλησπέρα σε όλους τελευταία ακολουθω ένα πλάνο για χρήση συμπληρωμάτων κ αμέσως
    Πριν τη προπόνηση ΈΧΕΙ τη χρήση 5γρ κρεατινης 40 πρωτεινης κ 40 υδατ άμεσης αφομιωσης που εγω
    Βάζω βιταργκο η ερώτηση μ ΕΊΝΑΙ μήπως χρειάζεται να τα παίρνω λίγο πιο πριν η προλαβαίνουν να δράσουν;
    Κ επίσης νιώθω λίγο βαρύ τ στομάχι μ κ σκέφτομαι μήπως μου κόβει απόδοση όλη αυτη η ποσότητα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-10-11 00:43 #2
    Cool
    Ξέχασα να ευχαριστήσω εκ τω πρωτερων
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-10-11 10:04 #3
    Προεπιλογή
    Κανείς τα δώρα του;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-10-11 10:55 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο superman86 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους τελευταία ακολουθω ένα πλάνο για χρήση συμπληρωμάτων κ αμέσως
    Πριν τη προπόνηση ΈΧΕΙ τη χρήση 5γρ κρεατινης 40 πρωτεινης κ 40 υδατ άμεσης αφομιωσης που εγω
    Βάζω βιταργκο η ερώτηση μ ΕΊΝΑΙ μήπως χρειάζεται να τα παίρνω λίγο πιο πριν η προλαβαίνουν να δράσουν;
    Κ επίσης νιώθω λίγο βαρύ τ στομάχι μ κ σκέφτομαι μήπως μου κόβει απόδοση όλη αυτη η ποσότητα

    μηπωσ λεει 40γρ αργο υδατανρακα!!!
    ειμαι ο πιο τρελοσ λογικοσ και ο πιο λογικοσ τρελοσ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-10-11 14:03 #5
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Βάλε 2 μπανανάρες πριν την προπονα μαζι με την πρωτεινη και την κρεατινη σου :Ρ

    Αλλά αφου έχεις βιταγκρο βάλε αυτο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-10-11 14:11 #6
    Προεπιλογή
    νομιζωο μπιφ ειχε αναφερει οχι μπαναναρες πριν την προπονηση για να μην πας προπονηση με γεματες αποθηκες γλυκογονου και το τοπικ λεει πρι γευμα απο συμπληρωματα οποτε εγω θαλεγα κανα σκουπ γουει σε νερο και εισαι οκ η υγρα αμινο...αλλιως κανονικο κυριως γευμα 2μισι ωρες πριν
    just do as i say dont do as i do
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-10-11 15:47 #7
    Προεπιλογή
    Το πλάνο που μ έδωσαν ΈΧΕΙ αμοινοξεα κ γλοταμινη 30λ πριν κ αμέσως πριν ΚΡΕΑΤΙΝΗ πρωτεινη isolate κ vitargo που ΕΊΝΑΙ υδατ άμεσης αφομιωσης
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-10-11 22:23 #8
    Προεπιλογή
    Οδηγός λήψης συμπληρωμάτων
    ΜΕ ΒΑΡΗ

    60 λεπτα πριν την προπονηση 5 γρ l-glutamine,3-5 gr l-arginine

    30 λεπτα πριν την προπονηση 40-50 γρ αργους υδατανθρακες,25-40 γρ whey protein isolate,3-5 gr creatine monohydrate

    αμεσως μετα την προπονηση 5 γρ-glutamine,10 gr leucine,2-3 gr l-carnitine kai l-tartrate(lclt)

    30-60 λεπτα μετα την προπονηση 25-40 γρ whey protein isolate,3-5 gr creatine monohydrate,40-80 gr γρηγορους υδατανθρακες.

    ΜΕ ΑΕΡΟΒΙΑ

    60 λεπτα πριν την αεροβια 300-500 mg green tea extract,100-200 mg caffeine anhydrous

    30 λεπτα πριν την αεροβια 6-10 γρ αμινοξεα (mixed essential aminos)

    μετα την αεροβια 25-40 γρ whey protein hydrolysate,3-5 gr creatine monohydrate.

    αν η αεροβια γινεται μετα τα βαρη αμεσως τοτε παιρνετε 40-80 γρ γρηγορους υδατανθρακες στο τελος μαζι με τα αλλα.

    αυτο εχεισ;;
    ειμαι ο πιο τρελοσ λογικοσ και ο πιο λογικοσ τρελοσ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-10-11 17:56 #9
    Προεπιλογή
    [QUOTE=SOSTARAS;452792]Οδηγός λήψης συμπληρωμάτων
    ΜΕ ΒΑΡΗ

    60 λεπτα πριν την προπονηση 5 γρ l-glutamine,3-5 gr l-arginine

    30 λεπτα πριν την προπονηση 40-50 γρ αργους υδατανθρακες,25-40 γρ whey protein isolate,3-5 gr creatine monohydrate

    αμεσως μετα την προπονηση 5 γρ-glutamine,10 gr leucine,2-3 gr l-carnitine kai l-tartrate(lclt)

    30-60 λεπτα μετα την προπονηση 25-40 γρ whey protein isolate,3-5 gr creatine monohydrate,40-80 gr γρηγορους υδατανθρακες.

    ενα σχεδον ιδιο εχω απλα λιγο ο χρονοσ αλλαζει δλδ αντι για 60 ειναι 30 κ αντι για 30 ειναι ακριβωσ πριν τη προπονηση παντωσ τ δικο σ μου φαινεται πιο λογικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-10-11 18:57 #10
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο superman86 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους τελευταία ακολουθω ένα πλάνο για χρήση συμπληρωμάτων κ αμέσως
    Πριν τη προπόνηση ΈΧΕΙ τη χρήση 5γρ κρεατινης 40 πρωτεινης κ 40 υδατ άμεσης αφομιωσης που εγω
    Βάζω βιταργκο η ερώτηση μ ΕΊΝΑΙ μήπως χρειάζεται να τα παίρνω λίγο πιο πριν η προλαβαίνουν να δράσουν;
    Κ επίσης νιώθω λίγο βαρύ τ στομάχι μ κ σκέφτομαι μήπως μου κόβει απόδοση όλη αυτη η ποσότητα
    αν βλεπεις οτι σε βαρενει,μικρυνε την ποσοτητα του υ/α..
    πρωτεινη πανω απο 20γρ σε εκεινη την φαση δεν θες,τσαμπα παει η σκονη.
    κ κρεατινη μπορεις να βαλεις.

    αν θες μια γνωμη,εφ οσον εχεις φαει κανονικα μεσα στην μερα οτι ειναι να φας υ/α δεν θες εκει..
    εγω θα επερνα μονο 20γρ πρωτεινη σκετη κανα μισαωρο πριν,κ ισως κρεατινη μαζι αλλα κ αυτη την προτιμω μετα απο τα βαρη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-10-11 19:42 #11
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jackaction Εμφάνιση μηνυμάτων
    νομιζωο μπιφ ειχε αναφερει οχι μπαναναρες πριν την προπονηση για να μην πας προπονηση με γεματες αποθηκες γλυκογονου και το τοπικ λεει πρι γευμα απο συμπληρωματα οποτε εγω θαλεγα κανα σκουπ γουει σε νερο και εισαι οκ η υγρα αμινο...αλλιως κανονικο κυριως γευμα 2μισι ωρες πριν
    αυτο το θες,αλιμονο....προφανως θα εννοουσε την ανεπιθυμητη εκκριση ινσουλινης εκεινη την ωρα και οχι το γλυκογονο
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση