Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 18
  1. 15-12-11 16:35 #1
    Το avatar του χρήστη George1993

    Εγγραφή
    24-05-2010
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή Αδικαιολόγητη κούραση
    Καλημέρα
    Εδώ και 4 μέρες ( σήμερα είναι η τέταρτη ) νιώθω μια κούραση η οποία μου έχει σπάσει τα νεύρα... Ξυπνάω το πρωί ύστερα από 10 ώρες ύπνο και μετά απο 2-3 ώρες είμαι πτώμα και γενικά νιώθω τους μυς μου να πονάνε... Να σας πω ότι από το γυμναστήριο έχω να κάνω διάλειμμα περίπου 4 μήνες τώρα... Ακόμα για αρκετό καιρό το ωράριο που κοιμόμουν δεν ήταν καθόλου σταθερό και είπα να το φτιάξω τώρα... Διάβασα για χρόνια κούραση στο ίντερνετ αλλά αν έχετε να πείτε τίποτα θα ήμουν πολύ ικανοποιημένος . ( χθες νευρίασα και πήγα προπόνηση )

    ΥΓ. ( ελπίζω να μην υπάρχει παρόμοιο θρεντ γιατί το έψαξα )
    "Αν η γνώση μπορεί να προκαλέσει προβλήματα, δεν είναι η άγνοια που θα μας βοηθήσει να τα λύσουμε."
    Isaac Asimov
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-12-11 16:42 #2
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    το είχα πάθει και ζώ.Δεν ξέρω απο τι προερχόταν αλλα όταν άρχισα της πολυβιταμίνες ήρθα στα καλά μου.Μάλλον κάτι μου έλειπε .Μπορεί να έχεις το ίδιο και συ.Κάνε εξετάσεις αίματος και κοίτα αν είναι ολα φυσιολογικά
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-12-11 17:43 #3
    Το avatar του χρήστη mpalarinakorina

    Εγγραφή
    02-12-2011
    Περ.
    Mets, Athens
    Μηνύματα
    103
    Προεπιλογή
    Πολλα παιζουν ρολο...απο το τι τρως και ΠΩΣ κοιμασαι μεχρι το ποση ωρα κα9εσαι στο πισι και την τηλεόραση...ακομα κ ψυχολογικοί παραγοντες... Εγω θα σου πρότεινα ενα καλο οφφ...κ ενα καλο cheat ισως και παραπανω απο ενα..... σε ο,τι και να κανουμε στην ζωη μας πρεπει να υπαρχουν διαλείμματα..... Τωρα για να σου πω κατι πιο συγκεκριμενο πρεπει σαφως να ξερω κ αλλες λεπτομεριες της καθημερινοτητας σου αλλα σε γενικες γραμμες ειναι πολύ ευρύ το φάσμα παραγόντων που συνιστούν την κόπωση...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-12-11 17:49 #4
    Το avatar του χρήστη George1993

    Εγγραφή
    24-05-2010
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    Mcstefan7
    εννοείται πως αν συνεχίσει θα πάω στο γιατρό


    mpalarinakorina
    η διατροφή μου θέλω να πιστεύω πως είναι καλή μιας και δεν παραλείπω ούτε φρούτα ούτε τίποτα
    όσο για υπολογιστές που είπες το πρόβλημα είναι ότι αυτό σπουδάζω και επομένως θα έχω για μια ζωή... μπορεί να κάθομαι 8 ώρες την μέρα στον υπολογιστή και με το που πηγαίνω σχολή έχω άλλο ένα 4ωρο εργαστήριο σε υπολογιστές... και για ψυχολογία που λες δεν είμαι και στα καλύτερα μου...
    "Αν η γνώση μπορεί να προκαλέσει προβλήματα, δεν είναι η άγνοια που θα μας βοηθήσει να τα λύσουμε."
    Isaac Asimov
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-12-11 17:54 #5
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Για την ώρα μπορείς να ανεβάσεις λίγο τον υδατάνθρακα και βλέπεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-12-11 17:57 #6
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mcstefan7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την ώρα μπορείς να ανεβάσεις λίγο τον υδατάνθρακα και βλέπεις...
    +1 και εγω το ιδιο ειχακαι μολις τον ανεβασα ημουν κομπλε
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-12-11 18:08 #7
    Το avatar του χρήστη johny_8

    Εγγραφή
    30-04-2011
    Περ.
    ΘΕΣΣ/ΕΒΡΟΣ
    Μηνύματα
    606
    Προεπιλογή
    Συμφωνω με τις συμβουλες των παιδιων.Παντως απο τη στιγμη που κάνεις 4 μηνες σερι προπονηση ειναι λογικο να κουραστηκε ο οργανισμος σου.Λογω της εντασης ο οργανισμος χρειαζεται κατα διαστηματα ξεκουραση.Εκμεταλλευσου τις γιορτες για να χαλαρωσεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-12-11 18:19 #8
    Το avatar του χρήστη George1993

    Εγγραφή
    24-05-2010
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές παιδιά
    θα καθίσω μέχρι την Δευτέρα να ξεκουραστώ και άλλο απλώς μου έκανε απίστευτη εντύπωση τόση κούραση και τόσος ύπνος... κανένα από τα 2 δεν είχα ποτέ... απλώς πιστεύω όπως είπε και η Κορίνα ότι δεν είναι μόνο η γυμναστική που με έφερε σε αυτήν την κατάσταση
    "Αν η γνώση μπορεί να προκαλέσει προβλήματα, δεν είναι η άγνοια που θα μας βοηθήσει να τα λύσουμε."
    Isaac Asimov
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-12-11 19:51 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    κοιμασαι σωστα (σερι εννοω) η εχεις αστατο υπνο?
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-12-11 21:01 #10
    Το avatar του χρήστη mpalarinakorina

    Εγγραφή
    02-12-2011
    Περ.
    Mets, Athens
    Μηνύματα
    103
    Προεπιλογή
    δοκιμασε να φας κ κανα γλυκο με ρεγουλα..μπορει να σε καλμαρει.... μην ζοριζεις τον εαυτο σου απο παντου...δν ειναι μηχανη..κ προσπαθησε να κοιμασαι νωρις ασχετα με το τι ωρα ξυπνας...πινε πολλα νερα ανεβασε υδατανθρακα κ τελος βαλε το στρες σε ενα ντουλαπακι για λιγες μερες !!! εγω στο σπιτι μου εχω ενα ειδικο πιανει !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-12-11 21:05 #11
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Μαλλον να μειωσει τους υ/ες ?
    Γενικως τρως πολλους υ/ες ? Και πολυ φαι γενικα ή οχι ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-12-11 21:08 #12
    Το avatar του χρήστη George1993

    Εγγραφή
    24-05-2010
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    οχι δυστυχώς ξυπνάω χωρίς λόγο αρκετές φορές
    Κορίνα ( αν σε λένε έτσι χεχε ) δυστυχώς από άγχος έχω πάρα πολύ και μερικές φορές για εντελώς βλακείες πράγματα ... ( για το ειδικό δεν το έπιασα )

    αρκετό φαί τρώω ρε συ... άμα τους μειώσω χειρότερα θα ναι
    "Αν η γνώση μπορεί να προκαλέσει προβλήματα, δεν είναι η άγνοια που θα μας βοηθήσει να τα λύσουμε."
    Isaac Asimov
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-12-11 21:14 #13
    Το avatar του χρήστη mpalarinakorina

    Εγγραφή
    02-12-2011
    Περ.
    Mets, Athens
    Μηνύματα
    103
    Προεπιλογή
    ειδικα τον υδατανθρακα προ υπνου μην τον μειωσεις θα χειροτερεψει τον υπνο σου !!! γενικα υπαρχουνε πολλα κολπακια για τον υπνο γτ εχω κ εγω μεγαλο προβλημα αλλα ειναι ψυχαναγκαστικες διαδικασιες αμα θες το μιλαμε πραιβετ αυτο.....μαζι και το κουτακι\ντουλαπακι !!! αλλα κοιτα μην τρελλαινεσαι μπορει σε μερικες μερες να εισαι μια χαρα.....μην ανησυχεις προκαταβολικα !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-12-11 21:15 #14
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Όχι για κανέναν λόγο μην τους μειώσεις...Ο υδατάνδρακας δίνει ενέργεια στον οργανισμό
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-12-11 21:18 #15
    Το avatar του χρήστη mpalarinakorina

    Εγγραφή
    02-12-2011
    Περ.
    Mets, Athens
    Μηνύματα
    103
    Προεπιλογή
    τελειο φατσακι αυτο !!! οφφ δε ρεκορντς !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία