Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 17-02-12 01:29 #1
    Προεπιλογή Πονος στη μεση ο οποιος επεκτεινεται μπροστα
    Γεια σας.Εδω και δυο μερες εχει ξεκινησει ενας πονος στη μεση μου.Το παραξενο ειναι οτι νιωθω σαν να ειναι πιασμενη η μεση υστερα απο πολλους ραχιαιους(πραγμα που δεν κανω αν και μπορει να ειναι αυτο η αιτια διοτι πρεπει να εχω αρκετα αδυναμους ραχιαιους).Ο πονος αυτος επεκτεινεται και μπροστα κυριως στο κατω δεξι μερος οπου εμφανιζεται η σκωλικοειδιτιδα.Επισης απο τοτε που ξεκινησε ο πονος στη μεση καθε μερα παθαινω αρκετες κραμπες στα ποδια και μουδιασματα.Αυριο θα επισκεφτω γιατρο αλλα σκεφτηκα να μοιραστω το προβλημα μου μπας και ακουσω κανενα καθησυχαστικο λογο.
    Why am I not in bed, like everyone else, dead to the world? Why do I do this, live with the constant pain, the suffering, the sacrifice? Why? Because I can. Because pain tells me I’m awake. Reminds me I’m alive. Who am I? I am the wrecker of steel. I am the crusher of mediocrity. I am the face of destiny. I am Animal...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-02-12 03:58 #2
    Προεπιλογή
    ακομα και σε γιατρο να πας μπορει να ζητησει ακτινογραφειες και να κανει καποια κινισιολογικη εξεταση για να βγαλει ακρη οποτε τηλεδιαγνωση νομιζω θα ηταν αρκετα ακυρη.εγω απλα θα ευχηθω καλη τυχη
    just do as i say dont do as i do
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-02-12 03:17 #3
    Προεπιλογή
    Wrath αυτο που ανεφερες ισος εχει να κανει με οπίσθια κλίση της λεκάνης-anterior pelvic tilt

    οι ραχιαιοι τραβανε την λεκανη προς τα πανω και ο τετρακεφαλος προς τα κατω




    Αυτο που μπορεί να βοηθήσει ειναι διατασεις τετρακεφαλων kai ραχιαιων κανε 3x30δευτερολεπτα καθε μερα
    στις διατασεις ραχιαιων θα κανεις κινησεις οι οποιοι δεν θα εμπλεκουν του μηριαιους δικεφαλους διοτι σφιγμενοι βοηθουν στην διορθωση της κλισης

    τσεκαρε και αυτο το πoλυ καλο ποστ
    http://forum.bodybuilding.com/showth...hp?t=130876763





    Απάντηση με παράθεση