Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 29
  1. 18-05-12 22:29 #1
    Προεπιλογή Lida Dai Dai Hua (Dai Dai Hua)
    Όνομα: lidaportadagrande.jpg Εμφανίσεις: 10671 Μέγεθος: 42,7 KB





    Ingredients:

    Extract from Daidaihua - 87.5mg
    Extract from Cassia Seed - 59.5mg
    Extract from Jobstears Seed - 52.5mg
    Extract from Mulberry Leaf - 45.5mg
    Medicinal Starch - 105mg

    The daidai is an Asian variety of bitter orange.

    To προιον ειναι απο κινα και μολις μου το φερανε.Εχω ακουσει τα καλυτερα και επισης οτι το περνουνε και σε αγωνιστικο επιπεδο εδω στην ελλαδα...Μηπως τον ξερει κανεις τον ΚΙΝΕΖΟ οεο?Α επισης εχει και κινεζικο site αν εχει καποιος αποριες.Τελειωνω εναν αλλο που εχω αρχισει και μετα αρχιζω αυτον...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-05-12 22:36 #2
    Προεπιλογή
    Omg μολις ειδα το αλλο 8εμα που υπαρχει για το συγκεκριμενο προιον και λεει οτι μπορει να προκαλεσει καρκινο....?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-01-13 23:23 #3
    Προεπιλογή
    Παιδια κανα 60αρι κανη αυτο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-01-13 23:34 #4
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    ρε παιδια και κει ''κινέζος''??? τι μπλέκεις με κινέζο ρε φίλε??>.και βασικά τι ΣΚ@τα ειναι τουτο?
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-01-13 23:40 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metalhead|T| Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια και κει ''κινέζος''??? τι μπλέκεις με κινέζο ρε φίλε??>.και βασικά τι ΣΚ@τα ειναι τουτο?
    Το εχω ψαξη αρκετα καλα το θεμα, το εργοστασιο απο το 2009 εχει κλιση και τα δικαιοματα πηγαν σε αλλο στην Αγγλια, εχει καλα πραγματακια μεσα, το θεμα ειναι οτι κυκλοφορουν και 5-6 fake.
    Βρηκα καποιον που το περνη, τον ροτισα αν μπορη να μου το φερη και μου ενταξη, το εφερε και μου ειπε 60, κουνησε ο εγγεφαλος μου.
    Και δεν βρισκω πουθενα στο internet τιμη για εδω στην Ελλαδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-02-13 12:54 #6
    Προεπιλογή
    Το είχα αγοράσει πέρσυ -έκανα τη βλακεία και το πήρα και δεύτερη φορά-γιατί την πρώτη πίστευα ότι δεν έφερε αποτέλεσμα επειδή αμελούσα να το παίρνω.
    Σε μένα δεν έκανε απολύτως τίποτα σε σχέση με αυτά που μου υποσχέθηκαν ότι κάνει. Δηλαδή έχασα γύρω στο 1 κιλό σε ένα μήνα. Και είχα σκοπό να χάσω γύρω στα έξι κιλά. Ημουν 1,62 και 62 κιλά, 38 ετών γυναίκα, για να ξέρουμε ποιὀς μιλάει. Ας τα πάρω με τη σειρά γιατί θυμάμαι το έψαξα πάρα πολύ στο internet έστειλα και mail σε εταιρείες που γράφουν ότι το προμηθεύουν αλλά απάντηση δεν πήρα ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ.
    Έχει παρενέργειες πολλές: αυξάνει το αίσθημα της δίψας, ώστε να πίνετε πολλά νερά-για την ακρίβεια προκαλεί ξηροστομία σε ενοχλητικό βαθμό.
    Είσαι συνέχεια σε εγρήγορση και δε σου κολλάει ύπνος. Υπήρχαν μέρες που κοιμόμουν και δύο ώρες. (αυτό ήταν το μόνο που μου άρεσε ομολογώ).
    Εκείνο που με τρόμαξε δεν είναι ότι διάβασα ότι μπορεί να προκαλέσει θρομβώσεις, αλλά ότι με έπιανε ταχυκαρδία και αυτό φυσικά σε συνδυασμό με την αυπνία.
    Πάντως απώλεια βάρους μηδέν. Το έρμο το κιλό θα το έχασα από το πολύ νερό... Α, και φυσικά δεν μειώνει την όρεξη!
    Επίσης, στην πρώτη αγορά μου το έδωσαν σε κουτί, όπως είναι στη συσκευασία έβρισκα στο internet, Τη δεύτερη όμως ήταν χωρίς το κουτί -το αγόρασαν μαζικά μου είπαν- και το εσωτερικό αλουμίνιο καθώς και το χάπι είχαν διαφορές εμφανείς από το πρώτο. Αυτό ίσως οφείλεται σε αυτό που αναφέρεις για την αλλαγή της εταιρείας. Όμως φημίζεται ότι ήταν αποτελεσματικό γι αυτό βγήκαν και οι μαιμούδες. Θα έλεγα να μην το προμηθευτείς γιατί είναι δύσκολο να ξέρεις αν είναι το αυθεντικό και γιατί δεν είναι εγκεκριμένο προϊόν. Εγώ το πήρα γιατί εμπιστεύτηκα φίλο που υποτίθεται ότι ήταν γνώστης του αντικειμένου.
    Όποιος θέλει ας στείλει π.μ. να του πω από που το προμηθεύτηκα να μην την πατήσει και αυτός.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-02-13 17:07 #7
    Προεπιλογή
    Μπορη να μην ηταν τα original.
    Κυκλοφορουν και 5-6 ψευτικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-02-13 15:27 #8
    Προεπιλογή
    Και μονο απτο ονομα δε θα το αγοραζα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-02-13 15:31 #9
    Προεπιλογή
    Πως και δεν το εβγαλαν σινανάι γιαβρούμ σινανάι-ναι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-02-13 21:20 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Antonis1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως και δεν το εβγαλαν σινανάι γιαβρούμ σινανάι-ναι...
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-02-13 22:09 #11
    Προεπιλογή
    Αδερφέ το έχω δοκιμάσει πριν 3-4 χρόνια και πρώτη φορά στη ζωή μου έπεσα στα 66 κιλά! Ξεκίνησα από 73 και τα πήρα 26-27 μέρες. Άφησα και 3 χάπια γιατί ήμουν ικανοποιημένος. Όντως μου είχε κόψει εντελώς την όρεξη και όντως σε κρατάει στην "τσίτα" κλπ. Σε αντίθεση με την κοπελιά πιο πάνω εγώ τα έχανα για πλάκα! Τώρα ψάχνω πάλι από πέρσι αλλά δεν... Παρ' όλ' αυτά νομίζω πως αυτό που έχεις στη φώτο δεν είναι το original. Πάντως αν όντως έχεις άκρη στείλε μου ένα μνμ εδώ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-02-13 22:25 #12
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Antonis1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως και δεν το εβγαλαν σινανάι γιαβρούμ σινανάι-ναι...
    xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa οντως έλεος!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-02-13 22:27 #13

    Εγγραφή
    19-11-2012
    Περ.
    Banned
    Μηνύματα
    597
    Προεπιλογή
    To συγκεκριμενο φίλε μου έχει κατηγορηθεί ότι έχει ένα κρυφό συστατικό που δεν το γράφει στην ετικέτα και μαλιστα σε μεγάλη δοση
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-02-13 22:44 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο warrior s Εμφάνιση μηνυμάτων
    To συγκεκριμενο φίλε μου έχει κατηγορηθεί ότι έχει ένα κρυφό συστατικό που δεν το γράφει στην ετικέτα και μαλιστα σε μεγάλη δοση
    Το έχω ακούσει. Πάντως εμένα την δουλειά του την έκανε και μετά οι εξετάσεις ήταν καθαρότατες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-02-13 23:01 #15
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Τα κιλά τα εχασες με την προσπαθεια σου . Ολα τα λιποτροπικα ειναι ψιλοαχρηστα κατα την αποψη μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία