Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 129
  1. 28-08-12 15:40 #31
    Προεπιλογή
    εισαι τεραστιος...τι να λεμε τωρα...!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-08-12 16:57 #32
    Προεπιλογή
    σταυρο καλη επιτυχια !!!!

    τυχαια ειδα το θεμα και εμεινα !!!

    αντε φιλαρακι , εισαι super !!!

    respect
    Dont dream ..... its over
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-08-12 20:37 #33
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Κι εγω εχω να πω οτι εισαι πιο πανω απο τις παλιες σου φωτο Σταυρο! Ειχες κανει μια αναφορα πριν καιρο κι ελεγες οτι εισαι πλεον κατα του hardcore,των αγωνων και ο,τι συνεπαγεται,αλλα ειδες οτι ισχυει το "ποτε μην λες ποτε"!

    Καλη τυχη στους αγωνες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-08-12 22:38 #34
    Προεπιλογή
    Παρα πολυ ωραιος με πολλα κοψιματα. Τα λογια ειναι περιττα...

    ΣΥΓΧΑΡΗΤΙΡΙΑ & Καλη Επιτυχια ΣΕ ολους τους στοχους σου Σταυρο!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-08-12 16:22 #35
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andrikos3kala Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειστε πρότυπο για εμάς τους νέους εμπνευσης , ευχομαι τα καλύτερα απο καρδιάς
    Ευχαριστω πολυ Αντρικο, με τιμα αυτο που μου λες!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-08-12 16:23 #36
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dio32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σου βρε σταυρο,εγω σε ξερω χρονια σε ειχα γνωρισει παλια στο γυμναστηριο του μαυραγανη και απο τοτε ησουν τουμπανος.
    καλη επιτυχια σου ευχομε στους αγωνες.
    Ευχαριστω πολυ "γειτονα" ελπιζω να βρεθω συντομα για λιγο παλι στο γυμναστηριο του Γιαννη να κανω μερικες προπονησεις κ να τα πουμε κ απο κοντα αν εισαι εκει!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-08-12 16:25 #37
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο με το σκληρό πρόσωπο πλέον δεν είναι τόσο έντονο , βλέπουμε επαγγελματίες κομμάτια και να έχουν όχι μάγουλο αλλα να μην είναι ξερακιανοί στο πρόσωπο , το πρόσωπο έχει να κάνει και με τον σωματότυπο του καθένα και μερικοι δεν αλλάζουν τραγικα
    περισσότερο έχει να κάνει με την αφυδάτωση την ημέρα του αγώνα εκεί που φτάνουμε οριακά και η επιδερμίδα γίνετε σαν ζελατίνα .

    επίσης το πρόσωπο σκληραίνει περισσότερο σε απότομες μεταβολές του βάρους με πολλα κιλα να χάνονται μαζεμένα και εκφράζει την ταλαιπωρία που περνα το σώμα , γι αυτο έχω δεί συναθλητές μου σφαγμένους στο πρόσωπο που έλεγα αυτός θα είναι κομμάτια , αλλα τελικα ήταν κομμάτια αλλα όχι τίποτε το εξτρίμ .

    επίσης ενα πολυ σημαντικό που με αρέσει να βλέπω είναι αθλητες στην σκηνή σφαγμένους αλλα με ενέργεια και ζωντάνια να παταν και να κραταν τις πόζες και όχι έτοιμους να καταρεύσουν στην σκηνή και να μην μπορούν ούτε την πόζα να κρατήσουν , αυτο δεν είναι ββ είναι κατάντια και κίνδυνος για την υγεία , το συναντάμε αρκετες φορες σε αγώνες και πραγματικα χαλάει την εικόνα του αθλητή αλλα και του αθλήματος , δεν σημαίνει ο ενεργητικός και αυτός που πατιέτε και κρατάει τις πόζες είναι και αγράμμωτος η ελειπώς προετοιμασμένος , απλα μια κούραση βγαίνει και για όσους δεν γνωρίζουν ενας αγώνας ββ ισοδυναμεί με 2η 3 συνεχόμενες προπονήσεις σε ενταση και κούραση και λογικο να είναι καταβεβλημένοι μεχρι ενα σημείο οι αθλητες
    Εχεις απολυτο δικιο σε αυτα που γραφεις Ηλια, τα σκεφτομουν 1 μερα που εβλεπα τον Καϊ Γκρην κ ελεγα κοιτα πως αλλαζουν τα πραγματα...
    Οπως επισης κ για την κουραση που εχει να κανει με αυτο.Δεν νιωθω ακομα καθολου κουρασμενος παρολο που κανω ηδη 8 εβδομαδες προετοιμασια.ΗΤαν η 1η φορα που ξεκινησα καθαρος απο λιπος σχετικα .Ημουν 96 κιλα οταν ξεκινησα κ σε 5 εβδομαδες πηγα 103 συνηθως παντα εχανα κιλα σε προετοιμασιες κ ηταν η 1η φορα που παιρνω κιλα καθως κανω διαιτα.Επισης ειναι η 1η φορα που εχω την πολυτελεια να τρωω αρκετες ποσοτητες κ γευματα.Το σωμα μου καθαριζει αργα μεν αλλα σταθερα .

    Για να δουμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-08-12 16:27 #38
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spirakas Εμφάνιση μηνυμάτων
    εισαι τεραστιος...τι να λεμε τωρα...!!
    Σε σχεση με αλλους Ελληνες αθλητες δεν ειμαι κ τεραστιος αλλα προσπαθω να κανω οτι καλυτερο μπορω.Αν ομως πανε καλα τα πραγματα κ συνεχισω καλα στο αμεσο μελλον θα γινω τεραστιος πραγματικα... Ευχαριστω πολυ για τα σχολια!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-08-12 16:28 #39
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Chalkiasdimitris Εμφάνιση μηνυμάτων
    σταυρο καλη επιτυχια !!!!

    τυχαια ειδα το θεμα και εμεινα !!!

    αντε φιλαρακι , εισαι super !!!

    respect
    Ευχαριστω πολυ Δημητρη μου να εισαι καλα φιλε κ σε εσενα ευχομαι οτι καλυτερο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-08-12 16:29 #40
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billys15 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγω εχω να πω οτι εισαι πιο πανω απο τις παλιες σου φωτο Σταυρο! Ειχες κανει μια αναφορα πριν καιρο κι ελεγες οτι εισαι πλεον κατα του hardcore,των αγωνων και ο,τι συνεπαγεται,αλλα ειδες οτι ισχυει το "ποτε μην λες ποτε"!

    Καλη τυχη στους αγωνες!
    Ευχαριστω πολυ Βασιλη μου να σαι καλα!!!
    Σχετικα με αυτα που αναφερεις οτι ελεγα, εδω ταιριαζει που λεμε "ε, λεμε κ καμια μ........α καμια φορα να περασει η ωρα "
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-08-12 16:29 #41
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The_Dark_Knight™ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρα πολυ ωραιος με πολλα κοψιματα. Τα λογια ειναι περιττα...

    ΣΥΓΧΑΡΗΤΙΡΙΑ & Καλη Επιτυχια ΣΕ ολους τους στοχους σου Σταυρο!!
    Σε ευχαριστω παρα παρα πολυ για τα καλα σου λογια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-08-12 16:52 #42
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stavros76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ημουν 96 κιλα οταν ξεκινησα κ σε 5 εβδομαδες πηγα 103 συνηθως παντα εχανα κιλα σε προετοιμασιες κ ηταν η 1η φορα που παιρνω κιλα καθως κανω διαιτα.
    Σταυρο μηπως μεχρι τωρα η φιλοσοφια σου στην διαιτα ηταν η κλασσικη? Δηλαδη οτι πρεπει ντε και καλα να ριξεις πολλες θερμιδες και να πεσεις σε δυναμη,μαζι με αλλαγη σε τροπο προπονησης--αλλαγη σε "προγραμμα γραμμωσης"? Θελω να πω,πολλες φορες αν εχουμε στο μυαλο μας οτι τωρα θα πεσει η δυναμη λογω διαιτας,τοτε ναι θα πεσει.Εχεις δοκιμασει να κανεις προγραμμα κλασσικο-ανεβασματος,απλα ριχνοντας θερμιδες σταδιακα? Και οχι τοσο κατω οσο συνηθιζες να πας,εαν τελοσπαντων πηγαινες πολυ κατω..

    Δεν γνωριζω τι κανεις και πως,γι'αυτο ρωταω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-08-12 17:44 #43
    Προεπιλογή
    καλησπερα σταυρος εισαι πολυ καλος και σου ευχομαι καλη επιτυχια και καλη δουλεια....

    μια ερωτηση θελω να κανω σαν αρχαριος

    γραφεις -προγραμμα για σταθεροποιηση -προγραμμα για αντοχη στην δυναμη -προγραμμα δυναμης
    8-12 εβδομαδες υπερτροφια

    καταλαβαινω οτι ειναι διαφορετικα προγραμματα αλλα τι ακριβως αλλαζουν επαναληψεις?κιλα?ασκησεις? στην υπερτροφια τι ακριβως πρεπει να κανουμε??
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-08-12 17:44 #44
    Προεπιλογή
    κανε μου εστω λινκ να διαβασω την απαντηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-08-12 17:56 #45
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stavros76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε σχεση με αλλους Ελληνες αθλητες δεν ειμαι κ τεραστιος αλλα προσπαθω να κανω οτι καλυτερο μπορω.Αν ομως πανε καλα τα πραγματα κ συνεχισω καλα στο αμεσο μελλον θα γινω τεραστιος πραγματικα... Ευχαριστω πολυ για τα σχολια!!!
    αυτη είναι και η μαγεία και ομορφια του ββ και το σασπένς , ότι ένας αθλητής χωρίς να είναι τέρας μπορεί να κερδίσει τεράστιους ξεκάθαρα και το έχουμε δεί πολλες φορες το έργο .

    εγω παλια κέρδιζα ενω ήμουν ο πιο λίγος απο όλους και ήμουν και ψηλός αλλα με χυδαία γράμμωση για τα τότε δεδομένα και ποτε δεν έφτασα στα όρια των δυνατοτήτων μου σε όγκο αργότερα

    αλλα ο όγος και μερικά κιλά παραπανήσια μπορεί έναν αθλητή να τον κατατάξουν σε χαμηλές θέσεις

    και αυτο που έκανες σ αυτη την προετοιμασία είναι η εμπειρία και οι συσωρευμένες γνώσεις πάνω στο σώμα σου που ξεκινάς υπο άλλες βάσεις και με λιγότερη κούραση και ταλαιπωρία πετυχαίνεις καλύτερο αποτέλεσμα και περισσότερους μυς , γι αυτο και λέμε στερνή μου γνώση να σ είχα πρώτα

    και απ ότι βλέπω το αποτέλεσμα θα σε δικαιώσει Σταύρε , καλή ψυχολογία πάνω απ όλα και όλα να πάνε καλα και βολικά χωρίς τραυματισμούς για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία