Σελίδα 45 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 35434445464755 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 661 έως 675 από 908
  1. 19-07-11 15:28 #661
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    για την ακριβεια δνε φταιει ο φωτισμος....το λιπος μου φταιει...και να ηταν \ειναι καλα τα τμηματα αυτα δεν μπορουν να φανουν τωρα γιατι κρυβει το λιπος...στους ρομβοειδεις δεν θεωρω πως εχω προβλημα...ειναι αρκετα γεματη πιστευω...εχω προβλημα στους κατω τραπεζιους....απο περσυ εχω αρχισει να πεζω τραπεζια και πισω απο τη πλατη και βλεπω αρκετες αλλαγες..και στο κατω φτερο...για τους ρομβοειδεις θεωρω η t-bar ειναι η καλυτερη ασκηση...και την καθε φορα....α και στους ραχαιους εχω καμποσου με εκραζε ο γυμναστης γιατι επεζα ψιλο γυναικεια εκει γιατι δεν θελω να μεγαλωσω τη μεση μου,φοβαμαι...[επειδη εχω μικρη απο τη φυση μου] αλαλ πλεον εχω αρχισει αρσεις με καλημερ και εκει εχει αρχισει να περνει τ απανω του και ο ραχαιος...η πλατη γενικα ηταν το χειροτερο μου...κυριως στο ευρος...αλαλ την βελτιωνω καθε βδομαδα που περναει...
    ελα ρε...μην τα θελουμε ολα δικα μας...ξερω τι φτεει και δεν γεμιζουν κατω τα φτερα σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-07-11 15:29 #662
    Προεπιλογή
    πωωωωω ρε ποσο μπυλης εχω γινει ??/εχεχεχεχ...τερατακι τι φταιε για πες/??οτι εκοψα τα ντονατσ ε??/ισχιει ....
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-07-11 15:45 #663
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    πωωωωω ρε ποσο μπυλης εχω γινει ??/εχεχεχεχ...τερατακι τι φταιε για πες/??οτι εκοψα τα ντονατσ ε??/ισχιει ....
    λοιπον,παιξε χαμηλη κωπηλατικη με κλειστη λαβη οσο γινεται,και τα χερια να περνανε ξυστα απτην πλατη.ετσι χτυπας χαμηλα φτερα.επισης κωπηλατικη παιξε yates rows και θα με θυμηθεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-07-11 15:51 #664
    Προεπιλογή
    μα εννοειται πως παιζω με αναποδη λαβη κωπηλατικη αυτο ειναι μαστ για την πλατη γιατι αλλιως ουτε ετσι δεν θα ηταν...κανω και με αναποδη ενα σετ και με κανονικη...απλα δνε παιζω και με κλειστη γιατι πανε πολλες οι κωπηλατικες...πεζω με αναποδη στη μπαρα....
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-07-11 15:55 #665
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα εννοειται πως παιζω με αναποδη λαβη κωπηλατικη αυτο ειναι μαστ για την πλατη γιατι αλλιως ουτε ετσι δεν θα ηταν...κανω και με αναποδη ενα σετ και με κανονικη...απλα δνε παιζω και με κλειστη γιατι πανε πολλες οι κωπηλατικες...πεζω με αναποδη στη μπαρα....
    ο κορμος του σωματος σου ομως να ειναι σχεδον ορθιος οχι στις 90 μοιρες.
    οταν λεω χαμηλη κωπηλατικη εννοω στην τροχαλια,με πληρες ευρος κινησης σαν να κανεις κουπι σε καραβι

    edit:
    δες εδω. sto 1:20
    http://www.youtube.com/watch?v=pgurE...eature=related

    επισης,

    http://www.youtube.com/watch?v=dNxZmvOdl5Q
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη terataki : 19-07-11 στις 15:58
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-07-11 16:00 #666
    Προεπιλογή
    ναι καταλαβε ρε τι λες...βεβια στο 1 20 ο κορνευ κλεβει με την πλατη πολυ κανονικα πρπει να ειναι τελειως σταθερη η πλατη...τωρα αυτο που μου ειπες για του ντοριαν με εβαλε σε σεκψεις θα την δοκιμασω πιο ορθιος να δω πως με πιανει και θα σου πω....
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-07-11 16:02 #667
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι καταλαβε ρε τι λες...βεβια στο 1 20 ο κορνευ κλεβει με την πλατη πολυ κανονικα πρπει να ειναι τελειως σταθερη η πλατη...τωρα αυτο που μου ειπες για του ντοριαν με εβαλε σε σεκψεις θα την δοκιμασω πιο ορθιος να δω πως με πιανει και θα σου πω....
    δεν νομιζω να νε κλεψιμο αν την κανεις ετσι θα νιωσεις πολυ καλυτερο πιασιμο χαμηλα...παλιοτερα νομιζα οτι ειναι λαθος τεχνικη ,αλλα στην πορεια προσαρμοσα και εγω αυτον τον τροπο.θα περιμενω
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-07-11 16:04 #668
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    να γραψω τι εκανα και σημερα...και να ανεβασω και μερικες φωτο μοστ μασκουλαρ....
    γυρισα απο στηθος και ωμους ...ανεβηκαμε ...μια χαρα...
    ειχαμε επικλινη 130 χ 20 και στους ωμους οπισθολαιμιες 77,5 χ 15[την προηγουμενη ειχα κανει 9 εκει οποτε υπηρξε προοδος] και εκανα και κατι εκτασοπιεσεις για το στηθος στον επικλινη[ειναι υβριδικη η κινηση ουτε εκταση ουτε πιεση κατι διαγωνιο\αναμεσα απο τα 2 δηλαδη]με λιγες βυθισεις...και εκτασεις για τη μεσσαια και πισω μοιρα του δελτοειδους...αυτα ειχαμε μια χαρα...το βραδυ θα παω για δικεφαλα...να λοιπον και οι φωτοςςς..
    [ATTACH][ATTACH]Συνημμένο Αρχείο 28688[/ATTACH][/ATTACH]
    οκ θελω κ εγω τετοια δικεφαλα κ τετοια πλατη.πουλανε πουθενα?παντως για οτι τρως γιατι διαβαζω διαφορα ποστ εδω.εισαι ΓΑΜΑΤΟΣ
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-07-11 16:14 #669
    Προεπιλογή
    δηλαδη τι ακους οτι τρωω??διαδιδονται ψευδεις ψημες για το ατομο μου....χεχεχεε...περα αομως απο τη πλακα εδω και ενα μηνα κανω κετωση με πολυ περιστασιακες αμαρτιες....
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-07-11 16:17 #670
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη τι ακους οτι τρωω??διαδιδονται ψευδεις ψημες για το ατομο μου....χεχεχεε...περα αομως απο τη πλακα εδω και ενα μηνα κανω κετωση με πολυ περιστασιακες αμαρτιες....
    εγω τη λατρευω τη κετο οταν παιζουν αυγα κοτοπουλα κ τυρια η καλυτερη μου!!!
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-07-11 19:04 #671
    Προεπιλογή
    ρε θεριο ανημερο να ρωτησω κατι απο περιεργεια.οι αγωνες ηταν πριν 1 μηνα,ποτε προλαβες και λιπωσες τοσο γρηγορα?

    επισης αλλαξε το αβαταρ και βαλε καμια καινουργια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη terataki : 19-07-11 στις 19:07
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-07-11 19:51 #672
    Προεπιλογή
    ρε τοσες μερες ακομη να με μαθεις??αφου ο λεε πριστ ειναι μπατζανακης μου χεχεχεεχε...φιλε πραγματικα με τα χιλαι ζορια κανω διιατα καθε φορα...πειναω γαμισετα ...εβαλα σε 5 μερες 23 κιλα.......ω ναι..........σκεψου φαγητο,λιπος,ζαχαρη,αλατια....τινγκαααα.......αλαλ εδω και ενα μηνα το εριξα στη κετο να ξαναστρωσω...ειμαι βουλιμικος σιγουρα...εχχεχεεχ..
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-07-11 19:53 #673
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε τοσες μερες ακομη να με μαθεις??αφου ο λεε πριστ ειναι μπατζανακης μου χεχεχεεχε...φιλε πραγματικα με τα χιλαι ζορια κανω διιατα καθε φορα...πειναω γαμισετα ...εβαλα σε 5 μερες 23 κιλα.......ω ναι..........σκεψου φαγητο,λιπος,ζαχαρη,αλατια....τινγκαααα.......αλαλ εδω και ενα μηνα το εριξα στη κετο να ξαναστρωσω...ειμαι βουλιμικος σιγουρα...εχχεχεεχ..

    ασε,εγω τωρα κανω απογλυκογονοση(οχι δεν κατεβαινω αγωνες,για την κ@υλα μου το κανω)δεν ξερω πως δεν εχω αρπαξει ακομα το φυστικοβουτηρο και τα κουακερ με την σοκολατα να τα τσακισω
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-07-11 20:04 #674
    Προεπιλογή
    αστα.......εαν δεν τρως και πολλα λιπαρα να χορταινεις καπως τοτε πειανς ολη μεραααα...εγω με τη κετο τουλαχιστον δεν πειναω επειδη δεν τρωω υδατανθρακες...εαν κανω διαιτα με καθολου λιπαρα και μετριους υδατανθρακες τοτε απλα θα λιμοκτονησω...δεν χορταινω με τους υδατνθρακες με τιποτα...
    εσυ τωρα ποσα κιλα εισαι??στη διαιτα διατηρεις τη δυναμη σου??ειχες πει οτι ησουν 75 κιλα ..στο 1.65 ειναι σουπερ....και με πολυ καλη γραμμωση εαν θυμαμι...
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-07-11 20:07 #675
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    αστα.......εαν δεν τρως και πολλα λιπαρα να χορταινεις καπως τοτε πειανς ολη μεραααα...εγω με τη κετο τουλαχιστον δεν πειναω επειδη δεν τρωω υδατανθρακες...εαν κανω διαιτα με καθολου λιπαρα και μετριους υδατανθρακες τοτε απλα θα λιμοκτονησω...δεν χορταινω με τους υδατνθρακες με τιποτα...
    εσυ τωρα ποσα κιλα εισαι??στη διαιτα διατηρεις τη δυναμη σου??ειχες πει οτι ησουν 75 κιλα ..στο 1.65 ειναι σουπερ....και με πολυ καλη γραμμωση εαν θυμαμι...
    ημουν ρε αχαχαχ
    τωρα δεν ξερω ποσα ειμαι.
    εννοειτε πως οχι...πεφτω και δεν εχω και πολυ ορεξη,σημερα παραλιγο να ξερασω τι το θελα να κανω απογλυκογονοση
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 45 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 35434445464755 ... ΤελευταίαΤελευταία