Σελίδα 59 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 9495758596061 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 871 έως 885 από 908
  1. 02-10-12 16:47 #871
    Προεπιλογή
    πω πω πραγματικα απορω πως δεν εχει διαγραφει ακομη το λογκ μου με τοσο καιρο αποχη...τεσπα....παλι καλα να λεω....ας ξαναγραψουμε λοιπον κατι.........οπως και περσυ ετσι και φετος θα ξαναπαρουμε συμμετοχη στο ατλας και ειπα να γραψω πως παν οι προπονησεις μου στα κιλα της κατηγοριας στο σκουωτ που θα συμμετασχω....
    φετος επειδη ειμαστε λιγο χοντροι[εγω δηλαδη χεεχχεε] θα κατεβω στην 95+ οποτε θα κανω σκουωτ στα 110 κιλα για οσες περισσοτερες επαναληψεις μπορω.......
    εχω κανει καποιες προπονησεις και χθες εφτασα να κανω στα 110 κιλα 40 επαναληψεις.....ομολογω ειναι παρα μα παρα πολυ κουραστικο....αλλα οσο αντεχουμε του δινουμε και καταλαβαινει....θα συνεχισω ετσι και ευελπιστω μεχρι την 1 δεκεμβριου να ειμαι ακομη καλυτερος......
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-10-12 16:57 #872
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    πω πω πραγματικα απορω πως δεν εχει διαγραφει ακομη το λογκ μου με τοσο καιρο αποχη...τεσπα....παλι καλα να λεω....ας ξαναγραψουμε λοιπον κατι.........οπως και περσυ ετσι και φετος θα ξαναπαρουμε συμμετοχη στο ατλας και ειπα να γραψω πως παν οι προπονησεις μου στα κιλα της κατηγοριας στο σκουωτ που θα συμμετασχω....
    φετος επειδη ειμαστε λιγο χοντροι[εγω δηλαδη χεεχχεε] θα κατεβω στην 95+ οποτε θα κανω σκουωτ στα 110 κιλα για οσες περισσοτερες επαναληψεις μπορω.......
    εχω κανει καποιες προπονησεις και χθες εφτασα να κανω στα 110 κιλα 40 επαναληψεις.....ομολογω ειναι παρα μα παρα πολυ κουραστικο....αλλα οσο αντεχουμε του δινουμε και καταλαβαινει....θα συνεχισω ετσι και ευελπιστω μεχρι την 1 δεκεμβριου να ειμαι ακομη καλυτερος......
    Σοβαρα μιλας;;;;
    110 κιλα 40 επαναληψεις omg
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-10-12 17:15 #873
    Προεπιλογή
    Eκατσα και ειδα κατι παλιες φωτος και παργματικα εισαι Τερας...τωρα σε τι κατασταση εισαι;
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-01-13 22:02 #874
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-01-13 23:53 #875
    Το avatar του χρήστη Gorillas

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    Espoo-Finland
    Μηνύματα
    622
    Προεπιλογή
    πολύ καλός! στο χαλαρό έκανες 140 κιλά 22 επαναλήψεις. Ούτε ζώνες όυτε τίποτα! θεριό ανήμερο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-01-13 04:27 #876
    Προεπιλογή
    νταξ πιο τερας πε8αινεις!!!

    ανενεωνε συχνα το λογ σ να παιρνουμε δυναμη
    Mπορώ να σε ı̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̨̨̨κάνω να σκουπίσεις την οθόνη σου..!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-01-13 14:36 #877
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Περίοδος ασταμάτητου όγκου
    Φοβερός, σωστά κατεβαίνει τόσο? πιο κάτω ταλαιπωρούνται τα γόνατα?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-01-13 17:18 #878
    Προεπιλογή
    ευχαριστω πολυ παιδια να στε καλα....θα το ανανεωνω λιγο πιο συχνα...εχω σκοπο να ανεβασω βιντεο με αρσεις θανατου.....εντοςντου μηνα...
    τωρα ενταξει δεν ηταν και πολυ ευκολο.....αλλα θεωρω οτι τα εκανα και σωστα....ελπιζω καποτε να βγαζω στα 180 22.......θα δουμε ορεξη να χουμε και ολα θα γινουν..... και υστερα 220 για 23 οπως ο τομ πλατζ...χεχεχεχε.....μακαρι παντως
    αν και θελω να πω πως δεν κανω τετιο σκουωτ ποτε....κανω μονο στο σμιθ και κανω με κλειστα ποδια...απλαεκεινη τη μερα βαριομουν και ειοα να κανω ελευθερο με κανονικο ανοιγμα ποδιων.....ειχα να κανω[εκτος απο το ατλας]κανα 2 χρονια ελευθερο.....μετα απο κανα χρονο παλι...χεχεχεεχ.....
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-01-13 17:52 #879

    Εγγραφή
    15-01-2013
    Περ.
    South of Heaven
    Μηνύματα
    189
    Προεπιλογή
    Διάβασα όλο το thread, μου πήρε πάνω απο μια ώρα αλλά έχω να πω πως άξιζε.
    Συγχαρητήρια λοιπόν και από μένα, όχι μόνο για τη σωματική σου διάπλαση, αλλά κυρίως γιατί φαίνεσαι πολύ καλό παιδί και πάνω απ όλα προσγειωμένος.

    Καλή συνέχεια. Άντε να δίνεις δύναμη και σε εμάς.
    Artificial Inteligence is nothing compared to natural stupidity.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-01-13 18:09 #880
    Προεπιλογή
    Τέρας!!!
    Γιατί κάνεις σκουατ μονο σε σμιθ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-01-13 19:08 #881
    Προεπιλογή
    ευχαριστω παρα πολυ......

    λεφτι κοιτα οπως ειπα πιο πανω κανω κουωτ μονο με κλειστα ποδια οχι με κανονικο ανοιγμα ποδιων αλλα κολλητα το ενα με το αλλο....εττσι το κανω στο σμιθ γιατι ειναι πιο σταθερο ενω στο ελευθερο με κλειστα ποδια θα πεσω κατω
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-01-13 19:13 #882
    Προεπιλογή
    Τερας..δε φανταζομαι ποτε να κανω τετοια κιλα πραγματικα..αν συνεχισεις ετσι θα γινεις καλυτερος απο τον Platz
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-01-13 19:48 #883
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω παρα πολυ......

    λεφτι κοιτα οπως ειπα πιο πανω κανω κουωτ μονο με κλειστα ποδια οχι με κανονικο ανοιγμα ποδιων αλλα κολλητα το ενα με το αλλο....εττσι το κανω στο σμιθ γιατι ειναι πιο σταθερο ενω στο ελευθερο με κλειστα ποδια θα πεσω κατω

    Θες να μας πείς γιατί το κάνεις? Θες να δώσεις έμφαση σε κάποια μοίρα? Επίσης πως το ακριβώς το κάνεις? Πάς τα πόδια πιο μπροστά και το κάνεις σαν χακ σκουάτ ή κανονικά?


    Κάτι άσχετο, εγώ που θέλω να δώσω έμφαση στην εξωτερική μοίρα των ποδιών τι θα με συμβούλευες να κάνω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-01-13 19:10 #884
    Προεπιλογή
    θα σου πω...κοιτα το κανω κανονικα στο σμιθ οχι πιο μπροστα τα ποδια αλλα σε ευθεια με τ σμιθ....και εχω τα ποδια κλειστα...το ενα κολλητα στο αλλο....ετσι επιγκεντρωνομαι περισσοτερο στην εξωτερικη μοιρα του τετρακεφαλου....οσο πιο κλειστα το κανεις τοσο πιο εξω πιανει οσο πιο ανοιχτα τοσο πιο μεσα...επομενως εν θες να δωσεις εμφαση στην εξω μοιρα μπορεις να κανεις και εσυ το ιδιο....
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-01-13 19:14 #885
    Το avatar του χρήστη gretyl666

    Εγγραφή
    20-01-2013
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    750
    Προεπιλογή
    ειδα τωρα το λογκ σου ,pro εισαι μπραβο!πολυ hardcore
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gretyl666 : 28-01-13 στις 19:15 Αιτία: λάθος με τα προσωπάκια
    Fall down 7 times, get up 8
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 59 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 9495758596061 ΤελευταίαΤελευταία