Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 13-05-13 02:51 #1
    Προεπιλογή Πώς , πότε , τί ? Συμπληρωματα!!!
    Καλησπερα σε ολους σας!!! θα μπω κατευθειαν στο ψητο , απο αυριο μπαινω σε κυκλο με κρεατινη ! Εχω τα εξης συμπληρωματα : Reflex - creapure creatine , USN 100% whey protein , Amino - Weider ( Υγρα ) , Πολυβιταμινες Animal Pack και Νιτρικο Gaspari - Superpump max!!!! Την διατροφη μου την εχω φτιαξει , προγραμμα γυμναστικης δεν ειμαι τοσο σιγουρος , θα το αναλυσουμε αργοτερα! το προβλημα μου ειναι , ποτε να τα περνω ολα αυτα !! Την κρεατινη στο φορτωμα : 5γρ το πρωι , 5γρ μιση ωρα πριν την προπονηση , αλλα 5γρ μετα και 5 το βραδυ! , Πρωτεινη : To πρωι και μετα την προπονηση (μαζι και κρεατινη και πρωτεινη )! Τα αμινοξεα δεν ξερω ποτε !! τα ανιμαλ πακ μαζι με το δεκατιανο!! Το νιτρικο 30-40 λεπτα πριν απο την προπονηση!!! Για την κρεατινη μετα το φόρτωμα 5γρ ημερισιως , τις ημερες προπονησης μετα την προπονηση ή μισο πριν και μισο μετα ΚΑΙ τις ημερες Off 4γρ το πρωι μονο!!!! Ειναι σωστα ολα αυτα? Περιμενω απαντησεις σας και οτι αλλο θελετε να με ρωτησετε!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-05-13 09:45 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Παίρνεις όλα αυτά και δεν είσαι σίγουρος αν έχεις φτιάξει σωστά το πρόγραμμα γυμναστικής?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-05-13 10:50 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίρνεις όλα αυτά και δεν είσαι σίγουρος αν έχεις φτιάξει σωστά το πρόγραμμα γυμναστικής?
    Ακριβώς αυτό σκέφτηκα και εγώ...

    Είναι σα να λέμε ότι πήρα βενζίνη, ετοίμασα τις αποσκευές, έκλεισα και το μέρος που θα πάω διακοπές αλλά δεν έχω αμάξι για να πάω.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-05-13 12:08 #4
    Το avatar του χρήστη Arlond

    Εγγραφή
    09-09-2009
    Περ.
    koridallos
    Μηνύματα
    97
    Προεπιλογή
    20 γραμμαρια κρεατινη τη μερα?? μου φαινετε η δοση πρεπεινα ναι 5γρ ημερησιως
    τα αμινοξεα παρτα πριν τον υπνο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-05-13 12:09 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Arlond Εμφάνιση μηνυμάτων
    20 γραμμαρια κρεατινη τη μερα?? μου φαινετε η δοση πρεπεινα ναι 5γρ ημερησιως
    τα αμινοξεα παρτα πριν τον υπνο
    Γιατί να πάρει τα αμινοξέα πριν τον ύπνο;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-05-13 18:50 #6
    Προεπιλογή
    δεν ξεκινησα ακομα τιποτα , εχω προγραμμα γυμναστικης αλλα δεν ξερω αν ειναι σωστο!! οσο για τα 20γρ κρεατινη ειναι για το φορτωμα 5 μερες!! Αλλο ρωτησα εγω , αλλα μου λετε ομως!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-05-13 19:19 #7
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Αν τα αγόρασες όλα αυτά κάποιος σε φόρτωσε με ένα κάρο συμπληρώματα χωρίς λόγο και αιτία. Αν έχεις πρόγραμμα και δεν ξέρεις αν είναι σωστό κάτι δεν πάει καλά.

    Για να τελειώνουμε. Πρωτείνη με βάση τις διατροφικές σου ανάγκες, ένα σκουπ μετά την προπόνηση, αν χρειάζεσαι άλλο ένα και το πρωί

    Αμινοξέα νομίζω ότι σου είναι άχρηστα σε αυτή τη φάση οπότε θα σου πω ανάλογα με τις διατροφικές σου ανάγκες και την περιεκτικότητα των γευμάτων σου σε πρωτείνη

    νιτρικό ένα μισάωρο πριν την προπόνηση - νομίζω το συγκεκριμένο έχει και κρεατίνη - πρέπει να την υπολογίσεις

    το άνιμαλ πακ στο πρωινό μαζί με φαί

    κρεατίνη μετά την προπόνηση κι αυτή 5 γρ
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση