Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 11-06-13 03:37 #1
    Το avatar του χρήστη ThanosJJ

    Εγγραφή
    30-05-2013
    Περ.
    21° 22' 0"-40° 20' 0
    Μηνύματα
    34
    Προεπιλογή EAS 100%Whey Protein(Myopro) vs USN Hardcore WheygH vs Dymatize Elite vs ON - Whey Gold Standard
    Καλησπέρα...είμαι στην επιλογή της πρώτης μου πρωτεΐνης για τον συνδυασμό με το γυμναστήριο..
    Ο στόχος μου είναι όγκος..

    μετά από πολύ διάβασμα στο site και από τα σχόλια που διάβασα κατέληξα σε αυτές..

    EAS 100% Whey Protein (Myopro)- Σοκολάτα
    USN - Hardcore Whey gH - Σοκολάτα
    Dymatize - Elite - Σοκολάτα
    ON - Whey Gold Standard (ΟΝ) - Σοκολάτα


    Θέλω σοκολάτα for sure..και με ενδιαφέρει αρκετά να έχει καλή γεύση..αλλά και διαλυτότητα στο νερό μίας και 7/10 φορές θα την λαμβάνω σε νερό και σε γάλα λίγες.

    Για την ON διαβάζω στα σχόλια ότι όσο πάει χειροτέρευει σαν γεύση.
    Για την Eas & Usn άκουσα πολύ καλές σαν γεύση.

    Ποια προτείνετε?

    Οι γνώστες τα φώτα σας.

    Ευχαριστώ Θάνος
    Κι άμα σου κάψαν την Καρδιά τι να το κάνεις το συκώτι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-06-13 16:50 #2
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    φιλε πανω κατω σε γευση ολες ιδιες ειναι. διαλεξε απο εκει και περα αυτη που εχει καλυτερη τιμη και περισσοτερο αναλογια πρωτεινης ανα 100γ προσωπικα εχω δοκιμασει whey gold ON και dynamize σοκολατα και ειναι αρκετα καλες σε γευση
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση