Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 19-01-16 21:29 #1
    Προεπιλογή Prozis Meals (Prozis)
    το πρωτο που δοκιμασα ειναι το bolognese pasta

    Όνομα: Screenshot_13.png Εμφανίσεις: 173 Μέγεθος: 13,7 KBΌνομα: Screenshot_14.png Εμφανίσεις: 171 Μέγεθος: 23,2 KBΌνομα: Screenshot_15.png Εμφανίσεις: 169 Μέγεθος: 4,2 KB

    ενταξει εννοειται οτι δεν περιμενα πως θα εβλεπα στο πιατο μου μακαρονια με κιμα.μπορω να πω ομως οτι ειναι μια χαρα για κατι γρηγορο στη δουλεια ή αν βιαζεσαι κ θες κατι γρηγορο να φας. βγαινει κατι σα χυλος με γευση σαν τις σαλτσες τις ετοιμες στα γυαλινα βαζακια. εχει την υφη του χυλου. μια χαρα ειναι για κατι γρηγορο κ μπορω να πω οτι σε κραταει. προσωπικη μου αποψη παντα!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-01-16 21:41 #2
    Προεπιλογή caramel flavour dessert
    Όνομα: Screenshot_16.png Εμφανίσεις: 163 Μέγεθος: 134,8 KBΌνομα: Screenshot_17.png Εμφανίσεις: 133 Μέγεθος: 14,5 KBΌνομα: Screenshot_18.png Εμφανίσεις: 165 Μέγεθος: 21,2 KBΌνομα: Screenshot_19.png Εμφανίσεις: 171 Μέγεθος: 8,5 KB


    ειναι σαν τις κρεμες γιωτης,η συγκεκριμενη θυμιζε γευστικα (ελαχιστα) σε καφε. γλυκια γευση,καλα μη φανταστεις πετιμεζι αλλα σου κανει για επιδορπιο.
    τα 100 μλ νερο που λεει ειναι πολυ λιγα κ γινεται σα στοκος,θα ελεγα γυρω στα 130,βαρια 150 μλ θελει για να γινει σαν κρεμα. ανακατεμα με αυγοδαρτη για να γινει σωστη δουλεια. το βαζεις λιγο στο ψυγειο κ ετοιμο!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-01-16 21:43 #3
    Προεπιλογή
    εχω παρει κ αλλα να δοκιμασω,σιγα σιγα θα ποσταρω εντυπωσεις κ για τα υπολοιπα
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση