Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 25-10-16 10:50 #1
    Προεπιλογή Επικινδυνοτητα κ αναγκαιοτητα συμπληρωματων
    Καλησπερα μετα απο πολυ διαβασμα θα ηθελα να ρωτησω κατα ποσο τελικα ειναι αναγκαια καποια συμπληρωματα.
    Εχωντας δεδομενη μια ολοκληρωμενη διατροφη ποσα συμπληρωματα τελικα χρειαζομαστε;
    Η ερωτηση μ εχει να κανει γτ θεκω να χρησιμοποιω οσο δυνατον λιγοτερα χωρις να περιοριζεται ο στοχος μου.
    Επομενως ελεγα να χρησιμοποιω μονο bcaa πριν αεροβιων και κατα τ διαρκεια στα βαρη οσο και κρεατινη μονο μετα τα βαρη, καθως μετα απο ενα μηνα χρησης υπαρχει υπερπληρεις δτους μυες σωστα;
    Οσον αφορα τ whey, μιλωντας παντα γ να εχουμε ιδια αποτελεσματα μετα τη προπ τι θα μπορουσαμε να βαλουμε ακολουθωντας ενα γευμα 30 λεπτων αργοτερα τωρα βαζω ροφημα whey αμεσως μετα.
    Παρακαλω πολυ πειτε μ τις γνωμες σας. Κυριο μελημα ειναι να μν υπαρχει διαφοροποιηση στ τελικο αποτελεσμα.

    Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-10-16 11:20 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    στον τιτλο γιατι χρησιμοποιεις την λεξη "επικινδυνοτητα", ενω στο ποστ σου απο κατω, δεν κανεις αναφορα για κατι τετοιο, απλα ρωτας πως να κανεις χρηση αυτων που παιρνεις κ αν ειναι απαραιτητα.
    η απαντηση για το αν ειναι απαραιτητα, ειναι "οχι" αν πιστευεις πως καλυπτεσαι απο τη διατροφη σου.
    τωρα για τα υπολοιπα που ρωτας, τι ακριβως ρωτας δλδ..?
    να σου πουμε αν κανει η δεν κανει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-10-16 11:49 #3
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    εγω αναρωτιέμαι πως γίνεται "μετά από πολύ διάβασμα" να ρωτάει κανείς " ποσο αναγκαία είναι τα συμπληρωματα"
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-10-16 12:34 #4
    Προεπιλογή
    .......και ποσο "επικινδυνα".....
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-10-16 13:06 #5
    Προεπιλογή
    Καλα συγνωμη ρε παιδια. Ερωτηση λοιπον ποια ειναι τα απαραιτητα συμπληρωματα κατα τ γνωμη σας. Με ολοκληρωμενη διατροφη

    Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-10-16 01:01 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο imbacook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα συγνωμη ρε παιδια. Ερωτηση λοιπον ποια ειναι τα απαραιτητα συμπληρωματα κατα τ γνωμη σας. Με ολοκληρωμενη διατροφη

    Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Με ολοκληρωμενη διατροφη...κανενα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-10-16 09:27 #7
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο imbacook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα συγνωμη ρε παιδια. Ερωτηση λοιπον ποια ειναι τα απαραιτητα συμπληρωματα κατα τ γνωμη σας. Με ολοκληρωμενη διατροφη

    Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Υπάρχουν προιοντα που δεν μπορουν να τα αντικαταστήσουν οι τροφές, οπως π.χ. preworkouts , κρεατίνη κτλ
    Επίσης οι whey ειναι υψηλής περιεκτικότητας σε πρωτεινη χωρίς να μαζευεις πολλές θερμίδες, αν και μπορείς να το βρεις από φαγητο αλλά με περισσότερες θερμίδες.
    Σε βοηθανε δλδ να μην υπερβαίνεις τις θερμίδες που εχεις ως στοχο + ταχύτητα + οικονομία
    Το θέμα ειναι να εχεις ενα πλάνο συγκεκριμένο για να καταλάβεις τυχόν ελλείψεις.
    Απάντηση με παράθεση