Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 99
  1. 15-09-09 23:08 #16
    Προεπιλογή
    Φιλαρακι εγω τους τρωω μαζί με κάποιο φρούτο η μαζί με ένα γιαούρτι.αλλα αν θες να τους φασ ωράδι η πάρε μια χούφτα αμύγδαλα η βάλε μαζί μαζί με γιαουρτάκι ο%
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-09-09 23:28 #17
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jeik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλαρακι εγω τους τρωω μαζί με κάποιο φρούτο η μαζί με ένα γιαούρτι.αλλα αν θες να τους φασ ωράδι η πάρε μια χούφτα αμύγδαλα η βάλε μαζί μαζί με γιαουρτάκι ο%
    οχι και 0%!!!! 2% η 1,5% ειναι καλα!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-09-09 23:39 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anjelica Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι και 0%!!!! 2% η 1,5% ειναι καλα!!!!

    σωστα τι κόλημα είναι αυτό με το 0% και το κανονικό μια χαρα είναι όταν η διατροφη σε γενικές γραμμες είναι σωστή τότε το γιαουρτακι αν δεν είναι ο%δεν θα την χαλάσει .

    μού θυμίζει το ανέκδοτο που εφαγε ο άλλος ενα γουρουνόπουλο και μετα μια ελια και λέει τι ήθελα να την φαω την ελιά με χαλασε το στομάχι
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-09-09 23:54 #19

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    Βενετία (ΙΤ)
    Μηνύματα
    91
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωστα τι κόλημα είναι αυτό με το 0% και το κανονικό μια χαρα είναι όταν η διατροφη σε γενικές γραμμες είναι σωστή τότε το γιαουρτακι αν δεν είναι ο%δεν θα την χαλάσει .

    μού θυμίζει το ανέκδοτο που εφαγε ο άλλος ενα γουρουνόπουλο και μετα μια ελια και λέει τι ήθελα να την φαω την ελιά με χαλασε το στομάχι
    χαχαχαχα η οπως εμενα που οταν κανω cheat meal (day) τρωω τον αγλεορα αλα τον καφε τον πινω σκετο γιατι η ζαχαρη παχαινει..

    θα μπορουσε το γιαουρτι να ειναι κοτατζ φυσικα ετσι?
    η και παλι γαλακτοκομικα η φρουτα δεν τρωω σε αυτην την φαση (ιδικα το βραδυ). Με τι αλλο θα μπορουσα να τα συνοδεψω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-09-09 00:03 #20
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kappadee Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχα η οπως εμενα που οταν κανω cheat meal (day) τρωω τον αγλεορα αλα τον καφε τον πινω σκετο γιατι η ζαχαρη παχαινει..

    θα μπορουσε το γιαουρτι να ειναι κοτατζ φυσικα ετσι?
    η και παλι γαλακτοκομικα η φρουτα δεν τρωω σε αυτην την φαση (ιδικα το βραδυ). Με τι αλλο θα μπορουσα να τα συνοδεψω?
    το κοτατζ ακομα καλυτερα!! φρουτα δεν ειναι καλο νυχτιατικα,οχι μονο λογο υδατανθρακα αλλα και για το στομαχι.εαν σου αρεσει το ξυνογαλο και αυτο οκ ειναι,σαν γιαουρτι η ανθοτυρο εαν βρεις μεχρι 2%,στην ιταλια δεν εισαι?,δεν ξερω εαν εχει εκει,στην ελλαδα λιγο δυσκολο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-09-09 00:15 #21
    Προεπιλογή
    βαλτε μια καζεινη να βρειτε την υγεια σας!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-09-09 00:24 #22
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Wink
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jeik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλαρακι εγω τους τρωω μαζί με κάποιο φρούτο η μαζί με ένα γιαούρτι.αλλα αν θες να τους φασ ωράδι η πάρε μια χούφτα αμύγδαλα η βάλε μαζί μαζί με γιαουρτάκι ο%
    Μια συμβουλή,μην τρώς υδατάνθρακα το βράδυ γιατί εφόσον δεν έχεις έντονη σωματική δραστηριότητα(για σπίτι μέσα μιλάμε..) τζάμπα λίπος γίνεται. Επίσης το ίδιο ισχύει και για τα λιπαρά(καλά-κακά).. μην παίρνεις ενέργεια εφόσον δεν πρόκειται να την εκμεταλευτείς ....

    Το βράδυ μπορείς να τρώς ΜΟΝΟ ινώδη υδατάνθρακα και λακτόζη ...

    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-09-09 00:27 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Rock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια συμβουλή,μην τρώς υδατάνθρακα το βράδυ γιατί εφόσον δεν έχεις έντονη σωματική δραστηριότητα(για σπίτι μέσα μιλάμε..) τζάμπα λίπος γίνεται. Επίσης το ίδιο ισχύει και για τα λιπαρά(καλά-κακά).. μην παίρνεις ενέργεια εφόσον δεν πρόκειται να την εκμεταλευτείς ....

    Το βράδυ μπορείς να τρώς ΜΟΝΟ ινώδη υδατάνθρακα και λακτόζη ...

    δηλαδη να μην τρωμε ω λιπαρα το βραδυ πριν τον υπνο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-09-09 00:34 #24
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    ΠΡοσωπική άποψη όχι ή έστω 4-5γρ.... Και όχι καθημερινά ...

    Ο οργανισμός πρέπει, (δλδ να το πω εκφραστικά πιο σωστά)θα ήταν καταλληλότερο να του παρέχεται ενέργεια παραμόνο όταν επρόκειτο να την χρησιμοποιήσει ...
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-09-09 00:35 #25

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    Βενετία (ΙΤ)
    Μηνύματα
    91
    Προεπιλογή
    ευχαριστω anjelica
    the rock θα διαφωνισω μαζι σου μιας και οι ομοι ξηροι καρποι εχουν τα απαρετητα στοιχεια για να σε κρατησουν ολο το βραδυ (τουλαχιστον ετσι ηξερα και το ειδα και επαναλημενος να γυρναει μεσα στο φορουμ σαν νυχτερινη λυση και σε περιοδο γραμμωσης κιολας.)
    ξερεις κατι αλλο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-09-09 00:39 #26
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Rock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο οργανισμός πρέπει, (δλδ να το πω εκφραστικά πιο σωστά)θα ήταν καταλληλότερο να του παρέχεται ενέργεια παραμόνο όταν επρόκειτο να την χρησιμοποιήσει ...
    Προσωπικα το βραδυ αναρρωνω
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-09-09 00:51 #27

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    Βενετία (ΙΤ)
    Μηνύματα
    91
    Προεπιλογή
    εγω παλι εχω ακουσει πως με τα γαλακτοκομικα κοιλιακους δεν προκειται να δεις ποτε γραμμωμενους. απο την στιγμη που τα εκοψα (πανε 2 μηνες) εχω δει τεραστια διαφορα στο σωμα μου..
    τωρα παλι αυτο με το κοτατζ βραδυατικα μεσα απο το φορουμ το προτοεμαθα.. μηπως καλυτερα για βραδυ να καναμε 5-6 ασπραδια απο αβγουλακια? καλυτερα δεν θα ηταν?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kappadee : 16-09-09 στις 00:54
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-09-09 00:54 #28
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Exci Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικα το βραδυ αναρρωνω
    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-09-09 01:00 #29
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kappadee Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω παλι εχω ακουσει πως με τα γαλακτοκομικα κοιλιακους δεν προκειται να δεις ποτε γραμμωμενους. απο την στιγμη που τα εκοψα (πανε 2 μηνες) εχω δει τεραστια διαφορα στο σωμα μου..
    τωρα παλι αυτο με το κοτατζ βραδυατικα μεσα απο το φορουμ το προτοεμαθα.. μηπως καλυτερα για βραδυ να καναμε 5-6 ασπραδια απο αβγουλακια? καλυτερα δεν θα ηταν?
    Ισχύει αυτό ... όταν κάποιος είναι σε γράμμωση καλό θα ήταν να έχει πολύ μειωμένη κήψη φρούτων και γαλακτοκομικλων(και όμως δυστυχώς..) γιατί κάνουν πολύ μεγάλη κατακράτηση υγρών.
    Το έχω διαβάσει και το λέω και από προσωπική πείρα ..
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-09-09 01:06 #30
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    αν κανουν κατακράτηση υγρων τα κοβεις την τελευταία βδομαδα και βγαίνεις στεγνός (που θες να βγεις τελος παντων) γιατι να τα κόψεις σε ολη τη διαιτα?!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία