Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 25
  1. 02-04-09 13:26 #1
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή Reviews συμπληρωματων στο web
    Με αφορμη το topic για την "παρατεταμενη χρησης πρωτεϊνης" και το gallop του leangains,μου ηρθε η εξης απορια.Οταν θελετε ή θελατε πιο παλια να αγορασετε καποιο συμπληρωμα,κοιτατε/κοιτουσατε κριτικες στο ιντερνετ? Ή απλως σας αρεσε π.χ. το τι υποσχεται και το παιρνατε?

    Προσωπικα ετσι απο περιεργεια μπηκα να κοιταξω πριν καποιες μερες reviews απο muscletech,αλλα το περιεργο ειναι οτι για αυτα τα πολλα υποσχομενα προϊοντα της,οι περισσοτεροι λενε οτι τα προτιμουν και οτι πραγματι εχουν διαφορα απο αλλα "κοινα" προϊοντα.Μου φανηκε παραξενο και σκεφτηκα μηπως μπαινουν κανα 2-3 promoters της εταιρειας με διαφορετικο ονομα και γραφουν κριτικες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-04-09 15:27 #2
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    Οπου υπαρχει το κερδος στη μεση......
    Ph. Ed.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-04-09 15:44 #3
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    ααααααααργγγκκκκχχχχ!!!!!!!!!!!!!! κόπηκε το νετ κι έχασα την απάντηση που είχα γράψει και ήταν και κάμποσο.... πφφ.... θα επανέλθω όταν ηρεμήσω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-04-09 15:51 #4
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    εγω ειχα πει να κανουμε δικι μας εταιρια με συμπληρωματα αλλα δεν θελατε..

    [YOUTUBE="3mfQTiumsO4"]3mfQTiumsO4[/YOUTUBE]
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-04-09 15:56 #5
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    χαχααχαχαχαχαα καντε το στικι τωρα αμεσως !!!!!!!!!

    μπραβο thegravijia
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-04-09 15:57 #6
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Αν κανουμε εταιρεια μπορουμε να βγαλουμε πολυ χρημα.Θα βαζουμε αλευρακι που φουσκωνει μονο του και θα πουλαμε εξωτερικο (γιατι Ελλαδα θα μας εχουν παρει ηδη χαμπαρι).

    Περα απ'την πλακα τωρα,δεν ξερω αν κανουν κατι τετοιο οι μεγαλες εταιρειες.Αυτο που ξερω ομως ειναι οτι μου ηρθαν κανα 2 κουτια πρωτεϊνης που μου κινησαν την περιεργεια...Ειχαν τα συστατικα τους σε σμικρυνση,δηλαδη η εικονα ηταν οπως την βγαζεις απο κινητο και την εκτυπωνεις ας πουμε.Και σκεφτομαι εγω τωρα,δηλαδη τοσα λεφτα εχουν,δεν μπορουν να βγαλουν στο ιδιο μεγεθος ολες τις εικονες και τα γραμματα? Ξερω οτι ακουγεται λιγο γελοιο και δεν ειναι αποδειξη οτι κυκλοφορει πολυ "μαϊμου" σκευασμα,αλλα δεν παυει να παραμενει μια ενδειξη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-04-09 17:50 #7
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    δε θα αποκαλύψω λεπτομέρειες αλλά ένα γνωστό κατάστημα με αθλητικά είδη δεν έβρισκε μία πρωτείνη που έφερνε ένας ανταγωνιστής και έφερε τελικά μαιμού, με διαφορετικά κουτιά και γεύση. κάποιος που δνε ξέρει την πατάει άνετα...

    όσον αφορά το αρχικό ποστ του Βασιλη

    εγώ προσωπικά ότι επιλέγω (και παλιά) το κάνω μετά απο πολύ ψάξιμο μέσω νετ. αλλά δεν ακούω τα ριβιούς από όλους μόνο από συγκεκριμένα άτομα. με νοιάζει και να έχει καλή γεύση αρκετά, μια και παίρνω και μεγάλες ποσότητες.

    όσο αφορά τους "προμότερς" παίζουν και από την εταιρεία του εκάστοτε προιόντος αλλά και από το μαγαζί αν υπάρχει μεγάλος κέρδος για αυτό το προιόν.
    (πφφφ είχα γράψει πολλά αλλά βαριέμαι να τα ξαναγράφω)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-04-09 19:42 #8
    Προεπιλογή
    Εγω κοιταζω της εκαστοτε κριτικες απο τους αγοραστες και το top 100 απο το site.
    Αν ειναι ψηλα στις πωλησης παει να πει οτι το αγοραζει ο κοσμος γιατι κατι θα κανη δεν μπορει....? λεω εγω με το μικρο μου το μυαλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-04-09 00:31 #9
    Προεπιλογή
    εγω δεν εχω δοκιμασει και τιποτα τρομερο αλλα και μονο ενημερωτικα για οτι ψαχνω το βαζω στο γοογλε παταω διπλα bodybuilding μηπως βγει ενα απο τα ελληνικα η το αμερικανικο σαιτ που θα εχουν πολλες μαζεμενες γνωμες και αν οχι χαζευω τα reviews αλλα επειδη ειναι ακρα αντιθετα καποιες αποψεις,καποιοι τα εκθειαζουν και καποιοι τα δυσφημουν,προτιμω οτι βρισκω στα σαιτ που ειπα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-04-09 09:24 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο slaine Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε θα αποκαλύψω λεπτομέρειες αλλά ένα γνωστό κατάστημα με αθλητικά είδη δεν έβρισκε μία πρωτείνη που έφερνε ένας ανταγωνιστής και έφερε τελικά μαιμού, με διαφορετικά κουτιά και γεύση. κάποιος που δνε ξέρει την πατάει άνετα...
    Όχι φίλε νομίζω ότι πρέπει να το πεις μπας και τη γλυτώσει κάνα "θύμα"
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-04-09 15:56 #11
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    βασικα συμβαινει κατι χοντρο στην ελληνικη αγορα με καποια συμπληρωματα αλλα.......οποιος ξερει ξερει.

    Για reviews εγω κοιταω συνηθως στο bodybuildingforyou.com
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-04-09 16:39 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα συμβαινει κατι χοντρο στην ελληνικη αγορα με καποια συμπληρωματα αλλα.......οποιος ξερει ξερει.

    Για reviews εγω κοιταω συνηθως στο bodybuildingforyou.com
    Πες μας βρε Μανο να τα μαθουμε και εμεις γιατί εγω δεν εχω ακουσει κατι..
    Στην τελικη δεν υπάρχει θεμα ,εδω ο ενας ενημερωνει τον άλλο.Θα με ενδιεφερε να μαθω τι εχει παιξει και σε τι αναφερεσαι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-04-09 16:57 #13
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ναι, για πες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-04-09 18:40 #14
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Μπα δεν προκειτε να γραψω κατι το οποιο γνωριζω αλλα δεν εχω τα μεσα να αποδειξω.Και παλι δεν προκειτε να το εγραφα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-04-09 19:18 #15
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπα δεν προκειτε να γραψω κατι το οποιο γνωριζω αλλα δεν εχω τα μεσα να αποδειξω.Και παλι δεν προκειτε να το εγραφα.
    ειναι μυστικο.???

    ασε ρε - αν ειναΙ να λες κατι ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΙΣ οχι να πετας ετσι κατι και μετα λες δεν λεω...

    boss βγαλτου κιτρινη καρτα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία