Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
  1. 25-06-09 03:53 #1
    Exclamation πρωτεινη και λιποδιαλυτης...τι ομως????
    ψαχνω εδω και καιρο να βρω τον καταλληλο συνδιασμο για τη γραμμωση μου...αλλα δεν ειμαι ικανοποιημενος με την optimum που προτεινουν μερικοι....δεν εχω καθολου ενεργεια στην περιοδο που ελαχιστοποιω τον υδατανθρακα....
    HELP!!!!

    chris kapa
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-06-09 10:55 #2
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    chris απο τη φωτο στο αβαταρ δε σε βλεπω για αρχάριο, τη ερώτηση ειναι αυτη που κάνεις?!
    απο την πρωτεΐνη περιμενεις να εχεις ενεργεια?!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-06-09 11:05 #3
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    chris απο τη φωτο στο αβαταρ δε σε βλεπω για αρχάριο, τη ερώτηση ειναι αυτη που κάνεις?!
    απο την πρωτεΐνη περιμενεις να εχεις ενεργεια?!
    Yποθετω εννοουσε ενεργεια απο λιποδιαλυτες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-06-09 13:10 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    chris απο τη φωτο στο αβαταρ δε σε βλεπω για αρχάριο, τη ερώτηση ειναι αυτη που κάνεις?!
    απο την πρωτεΐνη περιμενεις να εχεις ενεργεια?!
    dikio exeis...alla mou th spaei na eimai olh mera kommatia...mou fainetai pws prepei na arkestw stis sunepeies......kanena kalo lipodialuth...psagmeno kai oxi toso diadedomeno sthn agora exeis na proteineis....????? kati akousa gia ta lipo6 (gnwsta men alla akousa oti pane paketo me lipotropika gia max apotelesmata)

    chris kapa
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-06-09 13:18 #5
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    αν γράψεις στην αναζήτηση λιποδιαλυτης θα σου βγαλει πολλά θέματα με πολλα διαφορετικά προϊόντα, δες το και αποφάσισε απο τα ποστ αυτών που εχουν πάρει κάποιο προϊόν, κανε την ερώτηση σου εκεί.


    υσ: μη γραφεις με greeklish γραφουμε μονο με ελληνικα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-06-09 13:21 #6
    Προεπιλογή
    Hyperdrive
    Meltdown,
    Liquid CLenbutrx Hardcore
    Lipo6
    T-X
    Adipose X
    Dielene 4
    Mitotropin
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-06-09 20:45 #7
    Προεπιλογή
    Ενεργειακά

    1,3-dimethylamylamine aka Geranium extract μαζί με καφείνη τις μέρες προπόνησης.

    Sida cordifolia ή efedra αν μπορείς να βρείς τις άλλες για να μην εχεις tolerance build up σε κανένα.

    **** φίλε narta καλά ειναι να σκεφτόμαστε σε τη επίπεδο βρίσκεται κάποιος πριν προτείνουμε ενα σκεύασμα!!! πρώτον η εφεδρίνη απαγορεύεται στην ελλάδα και εκτος αυτού πριν κάνει κάποιος χρίσει εφενδρίνης πρέπει να κάνει εξετάσεις για την καρδιά, όπως πιστεύω γνωρίζεις, παρακαλώ ας είμαστε ποιο προσεκτικοί σε αυτά τα θέματα!! Mods Team****
    Victory is reserved for those who are willing to pay its price. - Sun Tzu
    It does not matter how slowly you go so long as you do not stop. - Confucius
    scientia potentia est/Η Γνώση είναι Δύναμη - Francis Bacon

    Madcow's 5x5 Calculator
    Rippetoe's Logbook Calculator
    Rippetoe SS Training Videos

    http://i34.tinypic.com/21lsygl.png
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-06-09 17:33 #8
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    ψηφιζω hyperdrive απο alri.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-06-09 19:42 #9
    Προεπιλογή
    Πολυβιταμινες, καφεινη, καρνιτινη, ZMA κτλ τα εχεις δοκιμασει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-06-09 23:15 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris kapa Εμφάνιση μηνυμάτων
    ψαχνω εδω και καιρο να βρω τον καταλληλο συνδιασμο για τη γραμμωση μου...αλλα δεν ειμαι ικανοποιημενος με την optimum που προτεινουν μερικοι....δεν εχω καθολου ενεργεια στην περιοδο που ελαχιστοποιω τον υδατανθρακα....
    HELP!!!!
    ειναι απολυτο φυσιολογικο αν δεν τρως αρκετο υδατανθρακα να μην εχεις ενεργεια.γιαυτο μη κρατας πολυ καιρο ετοια διαιτα.μια λυση ειναι να αυξησεις τα λιπαρα.τρωγε μερικους ξηρους καρπους ωμους αλλα με μετρο.
    οσο για σενα ναρτα δεν ξερω την εμπειρια σου η ποσο χρονων εισαι κλπ αλλα μην εισαι απολυτος στις αποψεις σου οπως πολλες φορες διαπιστωσα απο τα ποστ σου,απο τα οποια ειλικρινα δεν καταλαβαινω πολλες φορες τι λες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-06-09 23:31 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οσο για σενα ναρτα δεν ξερω την εμπειρια σου η ποσο χρονων εισαι κλπ αλλα μην εισαι απολυτος στις αποψεις σου οπως πολλες φορες διαπιστωσα απο τα ποστ σου,απο τα οποια ειλικρινα δεν καταλαβαινω πολλες φορες τι λες.
    Απόλυτος; Με ποια έννοια;

    Οσον αφορά το οτι μερικές φορες δεν καταλαβαίνεις, ευχαρίστως να διευκρινίσω οτιδήποτε χρειάζεται.

    Οσοσν αφορα το κοκκινισμα απο τους Mods: Θεωρείτε ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ οτι πρεπει να παρθούν οι απαραίτητες προφυλάξεις. Νομίζω αυτο ισχύει σε οποιαδήποτε συμβουλή για οποιοδήποτε σκεύασμα.
    Victory is reserved for those who are willing to pay its price. - Sun Tzu
    It does not matter how slowly you go so long as you do not stop. - Confucius
    scientia potentia est/Η Γνώση είναι Δύναμη - Francis Bacon

    Madcow's 5x5 Calculator
    Rippetoe's Logbook Calculator
    Rippetoe SS Training Videos

    http://i34.tinypic.com/21lsygl.png
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-06-09 23:35 #12
    Προεπιλογή
    οκ.δεκτη η διευκρινηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-06-09 23:26 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι απολυτο φυσιολογικο αν δεν τρως αρκετο υδατανθρακα να μην εχεις ενεργεια.γιαυτο μη κρατας πολυ καιρο ετοια διαιτα.μια λυση ειναι να αυξησεις τα λιπαρα.τρωγε μερικους ξηρους καρπους ωμους αλλα με μετρο.
    οσο για σενα ναρτα δεν ξερω την εμπειρια σου η ποσο χρονων εισαι κλπ αλλα μην εισαι απολυτος στις αποψεις σου οπως πολλες φορες διαπιστωσα απο τα ποστ σου,απο τα οποια ειλικρινα δεν καταλαβαινω πολλες φορες τι λες.
    ευχαριστω φιλε μου...την τελευταια εβδομαδα φροντιζω να εχω διπλα μου μια μικρη ποσοτητα ωμα αμυγδαλα....την διαιτα μου τωρα την κραταω απο μεσα μαιου...λες να κανω ενα διαλειμμα? εαν ναι, για ποσο καιρο....να σου πω επισης πως μαι φορα την εβδομαδα αφηνω καπως τον οργανισμο μου να ξεκουραζεται λαμβανοντας ποσοτητες υδατανθρακα, με μετρο ομως...το προβλημα μου ειναι πως εχω μεινει απο συμπληρωμα πρωτεινης και λεω να αγορασω μια 5κιλη optimum σε συνδιασμο με το meltdown kai clebuntical->*********************** θα εκτιμουσα τη συμβουλη σου. ευχαριστω

    *****απαγορεύονται τα λινκ καταστημάτων το φόρουμ έχει χορηγούς*****

    chris kapa
    Απάντηση με παράθεση
     

Tags for this Thread