Σελίδα 609 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 109509559599607608609
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 9.121 έως 9.134 από 9134
  1. 22-01-14 20:03 #9121
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν σε 3 βδομαδες που αρχησες ξεκινας τα συμπληρωματα στο 6μηνο τι θα περνεις?

    Λοιπον δωσε τα λεφτα σου στην διατροφη και αστα αυτα,ακομα δεν εχεις μαθει το σωμα σου και πως να γυμναζεσαι
    Δεν ειμαι τοσο αρχαριος
    Πηγαινα απο οκτωμβρη μεχρι δεκεμβρη Κολυμβητιο, περσι πηγαινα ενα 4μηνο στηβο και σε ενα οτι να ναι γυμναστηριο της σχολης μου. Και γενικα παλια ειχα ξανα σχοληθει και πηγαινα γυρω στα 3.5 χρονια γυμναστηριο.
    Και μιας και το ανεφερες τι πρεπει να ειναι μαστ στην διατροφη και τι πρεπει να αποφευγω;
     

  2. 22-01-14 20:08 #9122
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Να βλεπεις τι εννοω?..μαθε πρωτα να κανεις μια σωσατη διατροφη και μετα πετας και εκει λεφτα,πιστεψε με μονο στο μυαλο θα σε βοηθησουν.ριξνε μια ματια στο θεμα με την διατροφη και στα ημερολογια να δεις πανω κατω πως ειναι
    Y.o.l.o
     

  3. 23-01-14 23:34 #9123
    Προεπιλογή Γενικες ερωτησεις για συμπληρωματα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panos_6 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιταζα σε ενα ελληνικο site με συμπληρωματα και δεν ηξερα γενικα τι να διαλεξω. Γυμναστηριο παω εδω και 3 βδομαδες. Εχω μπει σε φουλ προγραμμα και σκεφτομουν να ξεκινησω συμπληρωματα. Αλλα δεν ηξερα τι. Φοιτητης ειμαι και θελω οσο περισσοτερο οικονομικα γινεται. Κοιταζα τις κρεατινες πχ και ειδα οτι εχει με 11.50 ευρω. Καλες ειναι η οτι λεφτα δινω αυτο θα παρω; Και ουσιαστηκα θα πανε τσαμπα τα λεφτα; Ειμαι 22 χρονων και 75 κιλα. Εχω εναν Χ ογκο αλλα και μια μικρη κοιλια. Τι θα μου προτεινατε γενικα να ξεκινησω; Και οσο ποιο φθηνο γινεται;
    Τι Περιμενεις να σου πω π.χ παρε νιτρικο εχει 25€........;
    Κατα βαση δεν λες ουτε τι προγραμμα κανεις ουτε πως ειναι η διατροφη σου ουτε τι στοχο θελεις να πετυχεις.. Απο κει κ περα υπαρχουν οικονομικα και αποτελεσματικα συμπληρωματα που αναλογος το τι θες θε σε ωφελησουν κατα καποιο τροπο.... Θα σου προτεινα εφ οσων δεν εχεις εμπειρια να επισκευτεις καποιο καταστημα με συμπληρωματα να σε καθοδηγησουν.....


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Something
    Takes
    A part
    Of me
     

  4. 24-01-14 01:10 #9124
    Προεπιλογή Μία ερώτησει γιατί δεν πάει άλλο..
    Λοιπόν αποφάσεισα να γράψω..Είμαι 19μισώ 1.89 Εχω αρχίσει πολυ σοβαρα εδω και 1 μήνα προσπαθω να κανω bodyfit και στην συνέχεια bodybuilding.. γυμναστήριο κάνω 1μιση χρόνο..και γυμναστηκή 14 χρόνια..λοιπον..κάνω μία πολύ καλή διατροφή με έναν καλό διατροφολόγο πάνω στο bodybuilding..και πέρνω και κρεατινη και νιτρικο οξιδειο..το θέμα είναι ότι τελειώνω την προπόνησει οκ..την κρεατινη την έχω σταματησει πέρνω μόνο νιτρικό..και μετά από 1 ώρα νιώθω σαν φόβο συνέχεια σκέφτομε πράγματα..αφου λέω καλα τρελός είμαι.. επείσεις τσαντίζομε πολύ εύκολα..επιτίθομε πολύ στην αδερφή μου..και προσπαθώ να κρατιθώ και δεν μπορώ περνω ανασες για να ήρεμίσω..στην σχολή ένας που κοροιδευε ξαφνικα λεω θα τον διαλίσω τον...αφου πέρνω το νιτρικό γίνεται αυτό..έχει ακόμα 2-3 μερες και μετα τελειώνει λετε να είναι αυτό..ή τίποτα άλλο.. μου έρχετε να κλάψω..νιώθω στεναχώρια χωρίς λόγο.. και νιώθω να χτιπάει πιο γρήγορα η καρδιά μου..αρε που με έχει πιάσει και ένα τικ στο δεξι ματι..αυτά είχα να πω Σας ευχαριστώ πολύ..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bodyfit1994 : 24-01-14 στις 01:13
     

  5. 24-01-14 01:40 #9125
    Προεπιλογή
    Τα νιτρικα μπορει να εχουν τις εξης παρενεργειες στον ανθρωπο:καρδιακή αρρυθμία, η αϋπνία, η ψύχωση, η ανορεξία, οι πονοκέφαλοι, η νευρικότητα, η ευερεθιστότητα, η κατάθλιψη.To συστατικο που τα προκαλει ολα αυτα ειναι η καφεινη.Ισως μπορει να ειναι ο λογος που εχεις νευρα και γενικα που νιωθεις ενταση.Την επομενη φορα καλυτερα προτιμησε απλα μια β αλανινη για ενεργεια και δυναμη και αντε και καμια κιτρουλινη που δινει πρηξιματα.Οταν ενα συμπληρωμα βλεπουμε οτι εχει ασχημες παρενεργειες το σταματαμε γιατι μπορει να βαλουμε σε κινδυνο ακομα και η υγεια μας.
     

  6. 24-01-14 01:47 #9126
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή Γενικες ερωτησεις για συμπληρωματα
    Ποιο νιτρικό πήρες;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
     

  7. 24-01-14 15:14 #9127
    Προεπιλογή
    Το neurocore..δεν με επιανε πολυ αλλα χθες..λεω παει τρελαθηκα..αλλα οκ 1,2 προπονησεις εχει ακομα..μην πάει τσάπμπα
     

  8. 24-01-14 18:11 #9128
    Προεπιλογή
    Το neurocore εχει μεσα και DMAA μια ουσια που η WADA την εχει περιλαβει στον καταλογο απαγορευμενων ουσιων.Ειναι μια διεγερτικη ουσια η οποια μπορει να προκαλεσει νευρολογικές και ψυχικές διαταραχές, υψηλή αρτηριακή πίεση, ναυτία, εγκεφαλική αιμορραγία, καρδιακή ανακοπή, ακόμη και θάνατο.Θελει μεγαλη προσοχη στα pre workouts συμπληρωματα και εγω προσωπικα πλεον προτιμω να παιρνω μεμονομενα τα συμπληρωματα και να κανω εγω μια μιξη παρα να παιρνω ετοιμες φορμουλες.
     

  9. 24-01-14 18:14 #9129
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Κανει δουλεια παντως
    Y.o.l.o
     

  10. 24-01-14 21:03 #9130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανει δουλεια παντως
    Kαλα οτι κανει κανει αλλα αλλο αυτο.
     

  11. 25-01-14 19:47 #9131
    Προεπιλογή
    εχω μια απορια σχετικα με την πρωτεινη .. οταν σταματησω την χρηση της κρεατινη και αμεσως μετα παρω whey θα διατηρησω τα οφελη της κρεατινης?? η θα ανεβω περισσοτερο >??
     

  12. 26-01-14 00:41 #9132
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή Γενικες ερωτησεις για συμπληρωματα
    Φίλε μ η πρωτεινη ειναι καθαρά διατροφικό θεμα

    Ειναι σαν παίρνεις το φαγητό σου σε σκόνη


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
     

  13. 26-01-14 00:47 #9133
    Προεπιλογή
    Η πρωτεΐνη και η κρεατίνη είναι 2 διαφορετικά συστατικά που δεν έχουν καμιά σχέση το ένα με το άλλο φίλε!
    Train hard or go home! Διατροφή και προπόνηση πάντα
    fitness | συμπληρώματα διατροφής
     

  14. 27-01-14 01:12 #9134
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Το παρόν τόπικ κλειδώνει,καθώς οι πληροφορίες "χανονται" στο πληθος των σελιδών που έχει φτάσει.
     

Σελίδα 609 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 109509559599607608609