Σελίδα 8 από 136 ΠρώτηΠρώτη ... 6789101858108 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 2034
  1. 12-06-09 11:31 #106
    Προεπιλογή
    η λυση στο προβλημα σου ειναι να κοψεις τον υπνο..ειναι φανερο πως σου κανει κακο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-06-09 12:09 #107
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    η λυση στο προβλημα σου ειναι να κοψεις τον υπνο..ειναι φανερο πως σου κανει κακο.

    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-06-09 14:59 #108
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Έχω να φάω cheat από το σάββατο....εμενα το αγαπημένο μου είναι καμια πίτσα η κρέπα....άντε και σπανια σουβλάκι !!!!!!
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-06-09 16:21 #109
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Svein Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω να φάω cheat από το σάββατο....εμενα το αγαπημένο μου είναι καμια πίτσα η κρέπα....άντε και σπανια σουβλάκι !!!!!!
    το σουβλακι με λιγη μουσταρδα παντως εγω δε το θεωρω cheatmeal ,ισως απο λογο προυπηρεσιας στην κετο διατροφη
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-06-09 16:39 #110
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sctp Εμφάνιση μηνυμάτων
    το σουβλακι με λιγη μουσταρδα παντως εγω δε το θεωρω cheatmeal ,ισως απο λογο προυπηρεσιας στην κετο διατροφη
    δε σ επιασα τωρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-06-09 17:43 #111
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε σ επιασα τωρα.
    Στην κετογονικη διατροφη παιζεις 65% λιπαρα 35% πρωτεινη και 5% υδατανθρακες και οι μπριζολες με φουλ λιπαρα κτλ. ειναι ενα απο τα συνηθισμενα γευματα σ'αυτη τη διατροφη,τα σουβλακια ανηκουν περιπου στην ιδια κατηγορια
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-06-09 12:33 #112
    Unhappy
    κρέπες, παγωτά,σουφλέ σοκολάτας,μακαρονάδες...πίτσες και ολα τα γλύκα που έχουν σοκολάτα....Θα μπορούσα να ζήσω μόνο με αυτά αλλά δυστυχώς απολαμβάνω ένα από αυτά μία φορά την εβδομάδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-06-09 16:26 #113
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sctp Εμφάνιση μηνυμάτων
    το σουβλακι με λιγη μουσταρδα παντως εγω δε το θεωρω cheatmeal ,ισως απο λογο προυπηρεσιας στην κετο διατροφη
    τι διαφέρει το cheat food από το cheat meal ?????
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-06-09 18:53 #114
    Banned
    Εγγραφή
    11-04-2009
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    773
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Svein Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι διαφέρει το cheat food από το cheat meal ?????
    το cheat mealλ συνηθως συνδυαζει τα cheat foods
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-06-09 05:59 #115
    Προεπιλογή
    Εγώ θα έγραφα το σουβλάκι... αλλά το σκέφτηκα λίγο, και αν είναι σπιτικό πχ είναι μια χαρά υγειινό. Για φανταστείτε, πίτα και καλαμάκι χωρίς λάδια κλπ στο grill, τζατζίκι σπιτικό (μπόμπα), τομάτα και λίγο κρεμμύδι. Όλα μόνο καλό προσφέρουν έτσι. Τώρα αν το φας στο βρωμύλο της γειτονιάς τότε είναι death-meal όχι cheat!

    Επίσης στο μυαλό μου ήρθε το σαλάμι αέρος... τι γεύση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-06-09 14:50 #116

    Εγγραφή
    12-03-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    222
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω παιδια απο την αλλη επειδη η βουλιμια μου δεν εχει ορια οταν πω οτι θα κανω τσητ γευμα το κανω απο το πρωι μεχρι το βραδυ εκεινησ της ημερας γι ανα ηρεμησω...και ττρωω απο μακαροναδες,μπισκοτα μεχρι 2κιλα παγωτα που τραβιουνται τωρα....δημητρικα με ζαχαρη και λιγα γαλακτοκιμικα...συνηθως καμια κυριακη το κανω αυτο και ομολογω πως μετααπο τετια μερα ξυπανω δευερα πολυ θολος....αλλα τι να κανουμε...ειναι ωραιο το φαι....
    δηλαδή δε συνηθίζετε να μετράτε τις θερμίδες την ημέρα των cheat? Εγώ αν κάνω,υπολογίζω στο περίπου έστω,να είμαι μέσα στις ΘΣ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-06-09 15:00 #117

    Εγγραφή
    12-03-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    222
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billys15 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλακα πλακα εχω παρατηρησει οτι οταν κανεις για 1-2 (ή και παραπανω εννοειται) βδομαδες αυστηρη διατροφη χωρις καθολου γλυκα,γυρους κλπ,αν μια μερα βαλεις κατι το "κακο",οχι μονο δεν πειραζει,αλλα σε βοηθαει να κατεβεις κι αλλο σε λιπος.Θελω να πω,δεν ειναι μονο η ψυχικη ικανοποιηση και το σπασιμο της μονοτονιας,αλλα σε παει και μπροστα
    ναι όμως αναφέρεαι σε ένα γεύμα billy η μια ολόκληρη μέρα να κοπανάς σαβούρα? & εγώ έχω 2μήνες τώρα να κατεβάσω οτιδήποτε 'κακό'. αλλά θα ενσωματώσω & μια μέρα cheat,δε πάει άλλο :-p
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-06-09 21:19 #118
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    προσπαθω να μην κανω καθολου αλλα αν βρω τα σκουρα τα simply burgers νομιζω ειναι ιδανικα για αμαρτιες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-06-09 10:32 #119

    Εγγραφή
    12-03-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    222
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    προσπαθω να μην κανω καθολου αλλα αν βρω τα σκουρα τα simply burgers νομιζω ειναι ιδανικα για αμαρτιες.
    εγώ έκανα χτες πάντως, με 1000περίπου θερμίδες πάνω από τις ΘΣ Δε πειράζει όμως, να ναι καλά οι αμαρτίες!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-06-09 18:53 #120

    Εγγραφή
    12-03-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    222
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sctp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαραγλακια-σιροπιαστα-καρυδομπακλαβαδες με σοκολατα κτλ. κοπαναω και 600mg R-ALA και κυριος
    τώρα που άρχισα όγκο, ζάχαρη μαζί με τον καφέ πέφτει 2 much? λέω 1ώρα πριν την προπο να πίνω καφέ, για τις γνωστές ιδιότητες της καφεινης.. & με ζαχαρίτσα είναι ότι πρέπει!! Αυτό σε καθημερινή βάση πειράζει(αν τα υπόλοιπα γεύματα είναι καθαρά) ? Πάντως αυτό με την κυριακή όλη μέρα cheat το εγκαινίασα ήδη,πολύ γουστάρω!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 136 ΠρώτηΠρώτη ... 6789101858108 ... ΤελευταίαΤελευταία