Θέμα: Κοιλιακοί

Σελίδα 24 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 14222324252634 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 346 έως 360 από 656
  1. 06-04-11 14:32 #346
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καμια,ειμαι φετες
    η προπονηση των κοιλιακων ειναι τεραστιο ζητημα. Οι κοιλιακοι εχουν ως σκοπο να κρατανε σταθερο το κορμο, οπερ, πρεπει να γυμναζονται κατ αυτο το τροπο. Αποτελουντε κυριως απο κοκκινες (αργης οξειδοσης) μυικες ινες ως εκ τουτου οι πολλες επαναληψεις με λιγη επιβαρυνση ειναι πιο "κοντα" στη φυσικη λειτουργια τους.

    το διαβασα απο αλλου..δεν ξερω αν στεκει
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-04-11 14:34 #347
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχεις δημιουργησει δημοψηφισμα και υπάρχει τόπικ για τους κοιλιακους.. Κοιλιακοί
    εγω δεν ξερω ποσες φορες την βδομαδα να κανω κιλιακους γιαυτο εκανα αυτο το ποστ.
    2 η 3 φορες
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-04-11 15:01 #348
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fatman Εμφάνιση μηνυμάτων
    για σε ολους. κανω προγραμα με βαρη μερα παρα μερα τρις μερες την εβδομαδα και τις ενδιαμεσες μερες 2 εχω προγραμμα αεροβιας μαζι με κοιλιακους και ραχεους. ειναι λαθος;
    οχι.
    ραχιαιους βασικα δεν ειναι αναγκη να κανεις συχνα,μαζι με την πλατη αρκει
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-04-11 15:11 #349
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LazosOArianos Εμφάνιση μηνυμάτων
    η προπονηση των κοιλιακων ειναι τεραστιο ζητημα. Οι κοιλιακοι εχουν ως σκοπο να κρατανε σταθερο το κορμο, οπερ, πρεπει να γυμναζονται κατ αυτο το τροπο. Αποτελουντε κυριως απο κοκκινες (αργης οξειδοσης) μυικες ινες ως εκ τουτου οι πολλες επαναληψεις με λιγη επιβαρυνση ειναι πιο "κοντα" στη φυσικη λειτουργια τους.

    το διαβασα απο αλλου..δεν ξερω αν στεκει
    ισχυει
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-04-11 15:49 #350
    Προεπιλογή
    κανε εστο μια φορα την βδομαδα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-04-11 19:46 #351
    Post
    κε πιες ειναι οι καλιτερες ασκεισης?κε ποσα σετ πρεπι να κανο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-04-11 17:24 #352
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο αυτες ποιες 8α επιλεγατε σε περιοδο γραμμωσης?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-04-11 12:58 #353
    Προεπιλογή
    Οταν κανεις την Side Bridge ασκηση για κοιλιακους

    http://www.youtube.com/watch?v=xKglcf6r7Gw

    Σε επικλινη παγκο αυξανεται η δυσκολια? ή καλυτερα στο πατωμα οπως δειχνει το video.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-05-11 12:56 #354
    Προεπιλογή Κοιλιακοι-Παραλια
    Τι μπορω να κανω για να φενονται οι κοιλιακοι μου καλυτερα πριν παω στην παραλια ? (το ξερω ακουγεται λιγο ηλιθιο,αλλα ο καθε αντρας νομιζω θελει να ξερει)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-05-11 12:59 #355
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Serious7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι μπορω να κανω για να φενονται οι κοιλιακοι μου καλυτερα πριν παω στην παραλια ?
    Nα τους ζωγραφίσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-05-11 13:12 #356
    Το avatar του χρήστη GOGETA5

    Εγγραφή
    21-01-2009
    Περ.
    Tokyo & Athens
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    Εαν θες απλα να φαινονται οι κοιλιακοι σου,πρεπει να χεις χαμηλα ποσοστα σωματικου λιπους,οσο πιο χαμηλα τοσο πιο πολυ εμφανης θα ναι η εικονα τους...μπορεις να κανεις 3 ωρες προπονηση κοιλιακων τη μερα,παλι δεν θα φανουν εαν δε θα φανουν εαν δε φυγει το στρωμα λιπους που τους καλυπτει...φαντασου το ετσι,εχεις 1 απιστευτο σωμα και ξαπλωνεις και σκεπαζεσαι με 1 χοντρο παπλωμα,δεν θα φανει τπτ,πρεπει να διωξεις το παπλωμα απο πανω σου...ετσι θελεις σωστη διατροφη και καρδιοαγγειακη προπονηση για να χασεις σωματικο λιπος για να φανουν οι κοιλιακοι σου...εαν θες τωρα και δυνατους κοιλιακους μυες με πυκνοτητα και βαθος θελει και αναλογη προπονηση αντιστασεων...
    Die young...
    ...Die strong...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-05-11 13:16 #357
    Προεπιλογή
    Νομίζω το παιδί εννοεί πως ήδη έχει κοιλιακούς απλά θα ήθελε να μάθει αν παίζει κανένα κόλπο να τους πρήζει λίγο να διακρίνονται παραπάνω όπως είναι όταν είναι στα ντουζένια τους , λίγο γρήγορο κολύμπι βοηθάει στα πάντα να 'αρπάξουν' , κάτι άλλο δεν ξέρω μιας και απο κοιλιακούς έναν και καλό
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-05-11 13:17 #358
    Προεπιλογή
    κοιτα gogeta ..φαινονται οι κοιλιακοι μου ...και κανω κολυμβηση 12 χρονια που νομιζω βοη8αει αρκετα γιατι τους γυμναζω και εκτοσ και εντος νερου..και οσο να ναι η κολυμβηση ειναι ενα απο τα πιο δυσκολα αεροβια αθληματα...εγω 3εκινησα αυτο το τοπικ ,γιατι μερικες φορες ειμαι λιγο πιο πρισμενος,ή ειναι πιο κουρασμενοι οι κοιλιακοι μου,και δν εχουν την καλυτερη τους κατασταση
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-05-11 13:42 #359
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Serious7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι μπορω να κανω για να φενονται οι κοιλιακοι μου καλυτερα πριν παω στην παραλια ? (το ξερω ακουγεται λιγο ηλιθιο,αλλα ο καθε αντρας νομιζω θελει να ξερει)
    Σεβαστείτε την δομη του φόρουμ και χρησιμοποιείτε τα υπάρχοντα διαθεσιμα τοπικς για θεματα και ερωτησεις που εχουν ήδη γίνει από αλλους.
    Πριν να ανοίγετε ενα νεο θεμα-ειδικα τα νεα μελη-να σκαναρετε λίγο τό φορουμ στο τι υπάρχει ήδη,ή αλλιως να χρησιμοποιείτε την αναζητηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-05-11 13:50 #360
    Προεπιλογή
    με συγχωρεις ...εχεις δικαιο μετα το ειδα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 24 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 14222324252634 ... ΤελευταίαΤελευταία