Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 17 από 17
  1. 04-05-11 18:02 #16
    Προεπιλογή χωρις προπροπονητικο??
    γεια σας παιδια!!γνωριζει κανεις αν ενοχλει αυτο που κανω εγω.δηλαδη ξυπναω το πρωι,πινω εναν καφε και μετα μια ωριτσα προπονηση με λιγα βαρη,μονοζυγο,λαστιχα.εχω διαβασει στο mens health πως ερευνες εχουν δειξει πως αν κανεις προπονηση χωρις να εχεις φαει κατι,τοτε ο οργανισμος αναγκαζεται και χρησιμοποιει το λιπος ως καυσιμο.βεβαια,δε θα εχεις προφανως την ιδια ενεργειθα που θα ειχες αν θα ειχες φαει,ωστοσο προσωπικα ειμαι ευχαριστημενος με τη ενταση της προπονησης μου ετσι.αναρωτιεμαι ομως αν ,λογω ελλειψης υδατανθρακων,αφου δεν εχω φαει κατι,ο οργανισμος χρησιμοποιει πρωτεινες η καιει μυικο ιστο η εστω κατι τετοιο,το οποιο δεν το θελουμε.ευχαριστω πολυ για τις παρατηρησεις σας!!



    tip:γιαουρτι total στραγγιστο,το καλυτερο σε αναλογια πρωτεινων και υδατανθρακων!το ειδα σπιτι του παππου μου..ο οποιος ελπιζω να το πηρε κατα τυχη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-05-11 18:51 #17
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    Παιδια οχι οτι ακουμε το λεμε...Μπορει να το βλεπουν και 15χρονα και να το εφαρμοσουν..Μπορει να σε σκασει και το στομαχι με το συνδιασμο καφε ασπιρινι ποσο μαλλον με λεμονι δν ειναι ετσι ολα... οκ 8α χασουμε το λιπος φυσικα ρε αλανια μου τρε3τε και φατε σωστα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12