Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 118 από 118
  1. 25-03-14 12:46 #106
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη τσέπη!

    Τώρα κατά τα άλλα BCAA είναι, τι διαφορές να δεις.
    Καταλαβα, επειδη βλεπω εχουν κολλησει ολοι στα 2 scoop, εμενα μου φαινεται μια χαρα ας πουμε και στο 1 scoop.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-03-14 12:58 #107
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Modern BCAA (USP Labs)
    Μια χαρά ειναι και στο ενα.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-03-14 13:55 #108
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    εγω παιρνω ενα ιντρα και ενα ποστ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-03-14 15:41 #109
    Προεπιλογή
    εξαιρετικη εταιρεια μια χαρα ποσοτητα για τα λεφτα αυτα. τα παιρνεις πρωι πριν μετα βραδυ . στο 1 σκοοπ παιζω και εγω γευση καρπουζι
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-03-14 17:43 #110
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stone garden Εμφάνιση μηνυμάτων
    εξαιρετικη εταιρεια μια χαρα ποσοτητα για τα λεφτα αυτα. τα παιρνεις πρωι πριν μετα βραδυ . στο 1 σκοοπ παιζω και εγω γευση καρπουζι
    από πότε εξαιρετική?? τους κυνηγάει ο fda για άθλιες συνθήκες παρασκευής κ πρώτης ύλης στα μισά της συμπληρώματα κ με το oxyelite pro παρουσιάστηκαν ηπατίτιδες πιθανόν από συγκεκριμένες προβληματικές παρτίδες. Μην λέμε ότι θέλουμε...το συγκεκριμένο δείχνει κ είναι βάση συστατικών καλό, αλλά αυτό δεν κάνει την εταιρία καλή.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-03-14 19:57 #111
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    από πότε εξαιρετική?? τους κυνηγάει ο fda για άθλιες συνθήκες παρασκευής κ πρώτης ύλης στα μισά της συμπληρώματα κ με το oxyelite pro παρουσιάστηκαν ηπατίτιδες πιθανόν από συγκεκριμένες προβληματικές παρτίδες. Μην λέμε ότι θέλουμε...το συγκεκριμένο δείχνει κ είναι βάση συστατικών καλό, αλλά αυτό δεν κάνει την εταιρία καλή.
    οντως τραγικο 40κατι ανθρωποι ειχαν μπλεξει στην κατασταση νοσοκομιου , οπως και να εχει σαν προιον ναι ειναι εξερετο , οσο για αξιοπιστια του προιοντος σε θεμα ποιοτητας τι να πω δεν ξερω μακαρι να ειναι εξερεση .
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-03-14 04:09 #112
    Προεπιλογή
    μπορω να κατσω να ψαξω να βρω απο 1 κακο για καθε εταιρεια δε μου λεει κατι αυτο. εχω ξαναπει οτι αμα καθομαστε να λενε αυτο δε κανει αυτο ετσι αυτο αλλιως δε θα αγορασουμε ποτε τιποτα.
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-03-14 10:38 #113
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stone garden Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορω να κατσω να ψαξω να βρω απο 1 κακο για καθε εταιρεια δε μου λεει κατι αυτο. εχω ξαναπει οτι αμα καθομαστε να λενε αυτο δε κανει αυτο ετσι αυτο αλλιως δε θα αγορασουμε ποτε τιποτα.
    όχι εδώ δεν μιλάμε απλά για ένα κακό, μιλάμε για ηπατίτιδα!!! Και χώρια από αυτό για πρώτες ύλες. Εμένα με νοιάζει αν η εταιρία που αγοράζω, ψωνίζει από Ινδία ή από Γερμανία ή Κίνα. Θέλω -όσο μπορώ να το ξέρω αυτό, γιατί 100% σίγουρος δεν είμαι με καμία- να αγοράζω ποιότητα. Αλλά και αυτά να μην υπήρχαν, πες μου μετά το jack3d το πρώτο και αυτό τι άλλο καλό έχει βγάλει. Άλλη μία σάπια εταιρία τύπου Bpi, που έβγαλε ένα δυνατό νιτρικό (με υποψίες για μικροποσότητες εφεδρίνης επίσης να ξέρεις...) και μετά το απόλυτο μηδέν. Δεν είναι εταιρίες αυτές. Προσωπική άποψη πάντα.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-03-14 14:01 #114
    Προεπιλογή
    ο καθενας αγοραζει οτι νομιζει αραγε υπηρχε ποτε καποιο συμπληρωμα απο αυτα που ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ καλα χωρις υποψιες για καποια απαγορευμενη ουσια? για σκεψου αυτο
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-03-14 14:32 #115
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stone garden Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο καθενας αγοραζει οτι νομιζει αραγε υπηρχε ποτε καποιο συμπληρωμα απο αυτα που ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ καλα χωρις υποψιες για καποια απαγορευμενη ουσια? για σκεψου αυτο
    άλλο το αγοράζω ότι νομίζω, άλλο το αγοράζω κάτι κ το θεωρώ εξαιρετικό. Σου απαντάω με επιχειρήματα γιατί ΔΕΝ είναι "εξαιρετική εταιρία" η usp labs, ενώ εσύ απλά μου λες ότι αγοράζεις ότι θες. Μα εγώ δεν επιβάλλω σε κανένα να αγοράσει συγκεκριμένα προϊόντα, δεν έχω μαγαζί ούτε όφελος. Αλλά σας λέω τι ισχύει στην πραγματικότητα βάση κάποιων στοιχείων που έχω...
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-03-14 15:14 #116
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    άλλο το αγοράζω ότι νομίζω, άλλο το αγοράζω κάτι κ το θεωρώ εξαιρετικό. Σου απαντάω με επιχειρήματα γιατί ΔΕΝ είναι "εξαιρετική εταιρία" η usp labs, ενώ εσύ απλά μου λες ότι αγοράζεις ότι θες. Μα εγώ δεν επιβάλλω σε κανένα να αγοράσει συγκεκριμένα προϊόντα, δεν έχω μαγαζί ούτε όφελος. Αλλά σας λέω τι ισχύει στην πραγματικότητα βάση κάποιων στοιχείων που έχω...


    παντος ειχα στειλει mail στην εταιρια πρωσοπικα ζητωντας σαν πελατης καποιο ελεγχο απο εργαστηριο , εστω δικο τους για της προδιαγραφες του προιοντος εαν και κατα ποσο ειναι ακριβεις στις ποσοτητες και εαν χρησιμοποιουν οντως αυτα που λενε στο label , λογικο πιστευω απο τον καθε καταναλωτη , οπως και να χει εστειλα το mail και μου απαντησαν τι ακριβως θελω να δω και τελοσπαντων τους ειπα και μου ειχαν πει πως η εταιρια μας περνα απο ενα συγκεκριμενο ελεγχο , καπως το ειχε ονομασει , ολα ειναι ακριβες και δεν υπαρχει ανυσηχια η κατι , προσπαθησα να βρω τωρα το mail να δω τι ακριβως ελεγχο μου ειχε πει να το ψαξω και δεν τα βρησκω , γιατι δεν ειχα ωρα και τωρα που θυμηκα με το θεματακι ειπα να το ψαξω αλλα τιποτα , ε και στην τελικη δεν μου εστειλαν κατι απλα μου ειπαν αυτα που σας εγραψα !
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-04-14 18:21 #117
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    λεω να δοκιμασω αλλη γευση εκτος καρπουζι παλι , κανενα ριβιου απο αλλες γευσεις παιζει ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-02-15 22:18 #118
    Το avatar του χρήστη souezass

    Εγγραφή
    08-10-2009
    Περ.
    ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    85
    Προεπιλογή
    καλησπερα. θα ηθελα κ εγω ενα revieu σκετικα με τις γευσεις γτ σκεφτομε να το παρω. αν καπιος εχει παρει καποια αλλη εχτος απο καρπουζακι ασ το πει να παρουμε μια ιδεα.

    τηχς
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678