Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 63
  1. 29-10-13 21:45 #46
    Το avatar του χρήστη dimitrispump

    Εγγραφή
    02-07-2010
    Περ.
    ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Εγω περσι που την πηρα ενιωθα φουσκωμενος κ μετα απο 2 ωρες, δεν μου ειχε κατσει καλα στο στομαχι κατι με πειραζε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-10-13 21:59 #47
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimitrispump Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω περσι που την πηρα ενιωθα φουσκωμενος κ μετα απο 2 ωρες, δεν μου ειχε κατσει καλα στο στομαχι κατι με πειραζε.
    Να σαι καλα dimitri οποτε μαλλον συνεχιζω με την compat powder με την οποια ειμαι ευχαριστημενος...απλα μου αρεσει να αλλαζω πρωτεινες και να δοκιμαζω καινουργιες γιατι τις βαριεμαι,κατι τετοιο ειχα παθει και με την gold standard αφου δοκιμασα πρωτα σχεδον ολες τις γευσεις...Τωρα με βλεπω να αλλαξω απλος γευση εχουνε μεινει κανα δυο που δεν εχω δοκιμασει απο την compat powder.....και συνεχιζουμε........
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-10-13 22:09 #48
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    η λακτοζη πρεπει να ειναι πολυ λιγοτερο απο 3% για να μην σε πειραζει , ποσο μαλλον 7%..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-10-13 22:23 #49
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    η λακτοζη πρεπει να ειναι πολυ λιγοτερο απο 3% για να μην σε πειραζει , ποσο μαλλον 7%..
    Eνταξει με την λακτοζη δεν εχουμε ολοι προβλημα, σωστο αυτο που ειπες αλλα για αυτους που εχουνε προβλημα με την λακτοζη.....Εγω για παραδειγμα πινω ανετα 1.5 λιτρο γαλα την ημερα χωρις καμια ενοχληση,ισα ισα με ηρεμει.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη totis : 29-10-13 στις 22:28
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-11-13 23:56 #50
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Aντε να δεις το μωρακι τωρα να κραταει ετσι την muscle infusion black και να την φιλαει και να μην σου μπει η ιδεα να θες να την αγορασειςhttps://www.facebook.com/photo.php?f...levant_count=1
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-11-13 04:00 #51
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    η λακτοζη πρεπει να ειναι πολυ λιγοτερο απο 3% για να μην σε πειραζει , ποσο μαλλον 7%..
    Παντος να ξερεις οτι ειναι πολυ λιγες οι πρωτεινες αυτες που δεν εχουν καθολου λακτοζη και ειναι και πανακριβες....Σχεδον ολες αυτες που πινουμε απλως εχουν αφαιρεσει το μεγαλυτερο ποσοστο....και η gold standard που πινεις εχει λακτοζη δεν ειναι τελειως καθαρη απλως εχει μικρο ποσοστο,οπως και οι περισσοτερες. Και για αυτο αν δεις σε αρκετες πρωτεινες οπως και στην gold standard και στην muscle infusion black εχουνε προσθεση μεσα λακταση(Lactase) το οποιο αυτο ειναι ενα ενζυμο το οποιο βοηθαει οτι ποσοστο λακτοζης εχει μεινει στην πρωτεινη να το διασπασει ο οργανισμος πιο ευκολα και να μην υπαρχει προβλημα.....Ετσι και στην combat powder που πινω εγω, εχουνε προσθεση μεσα Μείγμα Πεπτικων ενζύμων αν διαβασεις (Protease, Lactase) παλι για τον ιδιο λογο που ανεφερα πριν..........
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη totis : 11-11-13 στις 04:03
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-11-13 10:17 #52
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή Muscle Infusion Black (Nutrex)
    δεν πινω gold , μονο isolate περνω και ειναι πιο φθηνη απο την gold !
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-11-13 12:37 #53
    Προεπιλογή
    Καλή σαν γεύση,αλλά βαριά στο στομάχι,την έβαζα μόνο όταν έχανα κάποιο γεύμα στα γρήγορα και πεταχτά,
    φίλε totis και αυτή η combat καλή, αλλά πολύ χοληστερόλη ρε γαμώτο,οπότε έπρεπε να προσέχω όλα τα υπόλοιπα γευματα,οπότε δεν με βόλεψε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-11-13 14:23 #54
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή σαν γεύση,αλλά βαριά στο στομάχι,την έβαζα μόνο όταν έχανα κάποιο γεύμα στα γρήγορα και πεταχτά,
    φίλε totis και αυτή η combat καλή, αλλά πολύ χοληστερόλη ρε γαμώτο,οπότε έπρεπε να προσέχω όλα τα υπόλοιπα γευματα,οπότε δεν με βόλεψε.
    Απο τις πολυ καλες σε γευση η muscle infusion ειδικα η σοκολατα,,,...Ναι φιλε απο τις καλυτερες η combat,Ερχεται η ανανεωμενη μπες στο θεμα της,την εχω βαλει σε βιντεο και σε φωτο,την μιωσανε την χοληστερινη απο 75mg στα 45mg.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-02-14 15:34 #55
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    σκεφτομαι να δοκιμασω την εν λογω πρωτεινη , ποια γευση ειναι καλυτερη αναμεσα σε σοκολατα και βανιλια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-02-14 16:37 #56
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Billys51 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σκεφτομαι να δοκιμασω την εν λογω πρωτεινη , ποια γευση ειναι καλυτερη αναμεσα σε σοκολατα και βανιλια?
    Eιναι εξισου καλες και πετυχημένες και οι δυο γευσεις και η βανιλια και η σοκολατα σε αυτή την πρωτεινη......Παρε οποια γευση προτιμάς εσυ καλυτερα......
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-02-14 19:33 #57
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω φιλε για την απαντηση μαλλον θα παρω γευση βανιλια..Πως σου φανηκε το σκευασμα αυτο? Ειχε να δωσει κατι? ( νταξει θα μου πεις μια πρωτεινη ειναι αλλα λεω μηπως ειδες κατι το διαφορετικο )
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-09-14 13:11 #58
    Προεπιλογή Νεα πρωτεινη απο την NUTREX MUSCLE INFUSION BLACΚ
    Καλησπέρα σας και πάλι λοιπον θα μπω γρηγορα στο θεμά έπαιρνα πρωτεινη whey της bmxx πρωτα την bodysix και τωρα την myofuel


    ειδα οτι βγηκε απο την nutrex μια πρωτείνη και απο οτι ξέρω είναι η πρώτη φορα που βγάζουν πρωτεινη η συγκεκριμένη εχει μεσα whey κτλ λενε οτι ειναι πολλά υποσχόμενη

    ειναι η
    Nutrex Research Muscle Infusion Black προιδεασμένος απο τους λιποδιαλύτες τους που είναι τούμπανα ! lipo 6 black ειπα να την δοκιμάσω αλλα μου κίνησε την περιέργεια
    το οτι : λεει μπορούμε να την πάρουμε οποιαδηποτε ώρα της ημέρας και εως 4 φορές σας παραθέτω συστατικά παρακάτω καθώς και ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΥΝΕ ΩΣ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ;
    λετε να προσφέρε κάτι παραπάνω απο τις αλλες whey ; Οι ποιο έμπειροι η καποιος που την εχει δοκιμάσει θέλω τα φώτα σας



    Λοιπον

    Περιγραφή
    Διατροφή

    Από τo underground έρχεται η πιο μοχθηρή, πιο ισχυρή, τερατώδης πρωτεΐνη για την παραγωγή άλιπης μυϊκής μάζας: το Muscle Infusion Black. Αυτή η τολμηρή φόρμουλα είναι ένα μοναδικό μείγμα από επτά πολυ-λειτουργικά πρωτεϊνικά κλάσματα, το καθένα με διαφορετικό ρυθμό απορρόφησης και μια ξεχωριστή αλληλουχία εξαιρετικών αμινοξέων αναβολισμού. Αυτό το ισχυρό μείγμα πρωτεΐνης είναι ταχείας δράσης αλλά και μακράς διαρκείας. Δίνει το έναυσμα για μια γρήγορη επίθεση αναβολισμού που ακολουθείται από παρατεταμένη μυϊκή ανάπτυξη. Μετά την κατάποση, τα πολύ-λειτουργικά κλάσματα της πρωτεΐνης αρχίζουν αμέσως να δουλεύουν. Θα συνεχίσουν να το κάνουν για αρκετές ώρες, τροφοδοτώντας τους μύες σας με εξαιρετικά και άμεσα διαθέσιμα αμινοξέα ενεργοποίησης του αναβολισμού.

    Για την περαιτέρω ενίσχυση των ιδιοτήτων του Muscle Infusion Black που ενισχύουν τη μυϊκή ανάπτυξη, αυτή η εξαιρετική φόρμουλα είναι εμπλουτισμένη με μεγάλες ποσότητες BCAAs και γλουταμίνης. Ειδικά ένζυμα έχουν προστεθεί για να βοηθήσουν το σώμα σας να απορροφήσει τις τεράστιες ποσότητες των πρωτεϊνών που απαιτούνται για να αναπτυχθεί σε όγκο. Κάθε μερίδα του Muscle Infusion Black είναι γεμάτη με ένα περιεκτικό φάσμα από κρίσιμες βιταμίνες και ανόργανα συστατικά για να εξασφαλιστεί η πιο αποτελεσματική μετατροπή της διατροφικής πρωτεΐνης σε ανθρώπινη μυϊκή πρωτεΐνη. Για να μπορέσετε να έχετε γρήγορη μυϊκή ανάπτυξη, το Muscle Infusion Black έχει χαμηλή περιεκτικότητα σε υδατάνθρακες και λίπη. Οι υδατάνθρακες και τα λίπη δεν βοηθούν στην ανάπτυξη των μυών. Δεν έχουν καμία θέση σε μια ισχυρή UNDERGROUND φόρμουλα πρωτεΐνης όπως το Muscle Infusion Black. Αφήστε τα συμβατικά συμπληρώματα πρωτεΐνης να έχουν «μολυνθεί» με άχρηστα συστατικά.

    Για να αναπτυχθείτε σε όγκο χρειάζεστε τη σωστή πρωτεΐνη. Η πρωτεΐνη είναι το δομικό στοιχείο των μυών. Το σώμα σας χτίζει μύες αποκλειστικά από πρωτεΐνες και τίποτα άλλο. Ένα συνηθισμένο συμπλήρωμα πρωτεΐνης θα σας δώσει συνηθισμένα αποτελέσματα. Δεν θα σας προσφέρει μυϊκή ανάπτυξη. Αυτό που χρειάζεστε είναι μια πρωτεΐνη που είναι όσο πιο τέλεια γίνεται: το Muscle Infusion Black ... η πιο ισχυρή επιλογή σας για πρωτεΐνη από το UNDERGROUND!

    • Πολύ-δραστικό μείγμα πρωτεϊνών 7 φάσεων για ταχεία δράση αλλά και διαρκή αποτελέσματα.
    • Πολύ χαμηλή περιεκτικότητα σε υδατάνθρακες και λίπη. Ιδανικό για άλιπη μυϊκή ανάπτυξη.

    • Περιέχει ειδικές πρωτεΐνες και ένζυμα για την πέψη της λακτόζης ώστε να βοηθήσει στην απορρόφηση των τεράστιων ποσοτήτων πρωτεΐνης που απαιτούνται για να αναπτυχθείτε σε όγκο.

    • Ενισχυμένο με όλες τις κρίσιμες βιταμίνες και τα ανόργανα συστατικά που απαιτούνται για τη βελτιστοποίηση της μετατροπής της διατροφικής πρωτεΐνης σε ανθρώπινη μυϊκή πρωτεΐνη.

    • Δεν περιέχει πρόσθετα όπως μαλτοδεξτρίνη, φρουκτόζη, έλαια ή άλλα άχρηστα συστατικά που παχαίνουν.

    • Αναμιγνύεται αμέσως με ένα κουτάλι και είναι εύκολο να χωνευθεί.

    • Έχει εξαιρετική γεύση και δεν περιέχει ασπαρτάμη.

    Καντε κλικ στην φωτογραφια να δειτε συστατικα

    Όνομα: nutrex protein.jpg Εμφανίσεις: 268 Μέγεθος: 118,2 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stoioannou : 30-09-14 στις 13:16
    Ο τολμών νικά !
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-09-14 14:07 #59
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Πρώτον, δεν κάνεις αναζήτηση, δεύτερον δεν είναι καινούργια και τρίτον μην ψαρώνεις απ το μάρκετινγκ μια απλή πρωτείνη πολλών πηγών είναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-10-14 12:42 #60
    Προεπιλογή
    Ναι εχεις δικιο απλα νομιζα οτι ειναι εντελως καινουργια

    Μου ήρθε τελικά

    Καλη γεύση καλή διαλυτότητα ( σοκολατα δοκιμασα εγω )

    η τιμή της αρκετά καλή
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stoioannou : 03-10-14 στις 12:48
    Ο τολμών νικά !
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία