Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Θα θελατε 100% natural αγωνες?

Ψήφισαν
234. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Οχι

    53 22,65%
  • Ναι

    181 77,35%
Σελίδα 20 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 10181920
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 286 έως 298 από 298
  1. 20-11-11 02:39 #286
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσυ τώρα είσαι να του ανεβάσεις την ψυχολογία ΄'ακου εκεί να σε αποτελειώσουν θα το διαβάσει και κανένας που δεν ξέρει και θα λέει καλα τι τραμπούκοι είναι αυτοι εκεί .
    Ρε Λιακο εγω καλοσωρησα την καινουργεια πελατεια στο μαγαζι και εσυ με αποπαιρνεις ?

    Να μου το θυμηθεις θα μας παρει τη Φανιτσα ο μικρος και θα το κλεισουμε το μαγαζι !


    [YOUTUBE=q8zSlL4K1KM]q8zSlL4K1KM[/YOUTUBE]
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 20-11-11 στις 02:44
     

  2. 20-11-11 03:06 #287
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    χειμαρώδης ο λόγος σου κάπου έχεις δίκιο σε πολλα απο αυτα που γράφεις αλλα κάπου το χαλάς
    κατ αρχήν το φόρουμ αποτελείτε κυρίως απο άτομα που εκτός απο μενα ούτε αγωνιστικοί υπήρξαν , αλλα ασχολούνται απο αληθινή αγάπη γι αυτο το άθλημα που είναι παρεξηγημένο , απλα να πάρει την θεση που του αξίζει και έχουμε χιλιοπεί ότι ο χώρος μας χρειάζετε σωστη ενημέρωση απο καλοπροαίρετους ανθρώπους και παιδεία , αυτα αν ψάξεις όλα γραμμένα είναι και εγω πρωσοπικά δεν κάθομαι να γράψω εδω απλα για πρωτείνες και συμπληρώματα , αυτα όλοι τα ξέρουν και τα βρίσκουν πλέον με το νετ , αλλα λόγω εμπειρίας κάποιες απόψεις και λάθη που γίνονται ώστε να μην επαναλαμβάνονται και εγω προσωπικα έχω πεί και με παραδείγματα πως μπορεί κάποιος με φυσικό τρόπο να πετύχει πολλα και δεν είναι μονόδρομος η χρήση αας . αλλα σε ενα φόρουμ ββ που θέμα έχει και το χαρτ κορ ββ και επαγγελματικό , εμείς θα καθόμαστε να γινόμαστε κατίνες και να λέμε η να κατακρίνουμε αυτούς που κάνουν χρήση ? άλλο το ένα κι άλλο το άλλο και τα αμάξια στη φόρμουλα τρέχουν με 300 δεν σημαίνει ότι και τα συμβατικα θα πρέπει να πηγαίνουν έτσι .

    και στα ολυμπιακα αθλήματα σε επίπεδο υψηλού πρωταθλητισμού υπάρχουν σκιές για χρήση ουσιών και παντού , αλλα δεν σημαίνει αυτός που του αρέσει ο στίβος και το τζόκινκ θα πρέπει να πάρει να ανεβάσει τις επιδόσεις του.

    επίσης είσαι άδικος όταν μιλάς για τον LION τον χρήστο ότι είναι κιοτής και τέτοια , δεν ήταν να πάει να μονομαχήσει με κάποιον και φοβήθηκε , απλα σχολίασε κάποια πράγματα όσο ήταν ο αγαπητός γιάννης (δεινόσαυρος) στο φόρουμ πάνω στα γραφόμενά του , που εγω δεν έχω άποψη σωστη γιατι δεν παρακολούθησα την συζήτηση , απο μια γρήγορη ματια που έριξα .

    εγω είδα πως κάπου άρχησε να ξεφεύγει το θέμα και πάνω στον γραπτό λόγο να πέφτει σε κάποιες αντιφάσεις ο δεινόσαυρος και έτσι το είδαν , δεν είναι κατι παράξενο απόψεις είναι που δυήσταντε και θα μπορούσε να πεί και κάποιος με το ίδιο σκεπτικό ότι τα βρήκε μπαστούνια ο δεινόσαυρος και έφυγε .

    σιγα τωρα κάποιες αντίθετες απόψεις να μην γίνουν αιτία για εντάσεις , αλλα όποιος πιστεύει αυτα που γράφει και έχει όρεξη να περάσει το δικό του μύνημα ας έχει υπομονή καθαρό μυαλό να αντιπαρατεθεί και να λυθεί η όποια παρεξήγηση .

    το ότι υπάρχουν τα αας δεν υπάρχει αμφισβήτηση αλλα δεν υπάρχει και λόγος συνέχεια να αναφερόμαστε και να κάνουμε διαφήμηση και να γίνετε συνέχεια αντικείμενο αντιπαράθεσης , αφού στην ουσία κανείς απο τους διαχειρητές δεν είναι υπέρ της προαγωγής των .

    έπειτα εγω ξέρω πολυ καλα σαν άνθρωπος που τα έζησα πως υπήρχαν και αρκετοί αθλητες που έχουν κατεβεί σε αγώνες χωρίς το παραμικρό , αλλα είσαι καινούριος στο φόρουμ και δεν έχουν πέσει στην αντίληψή σου τέτοιες συζητήσεις και μάλιστα είχα αναφέρει και άτομα που το ήξερα επειδη ήταν αθλητές μου , αλλα και πάλι δεν μπορούμε να μιλάμε αόριστα εφόσον κάτι δεν αποδεικνύετε , εδω ακόμη και αυτοί που περνάν τα τεστ αμφισβητούνται ότι τα κοροιδεύουν , οπότε τέτοιες αναφορες είναι άκυρες και γινόμαστε γραφικοί
    αλλα σε ενα φόρουμ ββ που θέμα έχει και το χαρτ κορ ββ και επαγγελματικό , εμείς θα καθόμαστε να γινόμαστε κατίνες και να λέμε η να κατακρίνουμε αυτούς που κάνουν χρήση ?
    Όχι δεν μπορούμε αλλά από την άλλη το βρίσκεις σωστό να τους διαφημίζουμε;

    επίσης είσαι άδικος όταν μιλάς για τον LION τον χρήστο
    Με τον Λιον η Χρήστο ότι διευκρίνηση παρεξήγηση έχει δημιουργηθεί θα λυθεί δεν αφορά κανένα άλλον. Για αυτό υπάρχει το φόρουμ για διάλογο. Είπα εάν αδικώ κάποιον η όχι θα φανεί από τα γραφόμενα του.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν και δεν ξερω ποιος εισαι και πως σε λενε θα συμφωνησω με τους χαρακτηρισμους σου προς το προσωπο μου ! Αλλα βρε παιδι μου πας να ανοιξεις μετωπα με πολλους και δεν θα τα καταφερεις γιατι δεν εχεις τον τροπο.......

    Θα σου δωσω μια συμβουλη γιατι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ μου θυμηζεις τον εαυτο μου πριν καποια χρονια : Διαβασε ενα βιβλιο που λεγετε "Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ".

    Ξερω οτι ακουγεται γελειο αλλα θα με θυμηθεις οταν το διαβασεις. Τωρα επι του θεματος που λες "να γραψω κατι" δεν εχει νοημα να αποδειξω οτι ο αερας ειναι αυλος ! Σε αφηνω σε ολους τους υπολοιπους (μετωπα) που ανοιξες να σε αποτελειωσουν......

    Οτι θελεις απο εμενα εδω ειμαι και το εννοω μικρε.
    Άσε τις νουθεσίες Στέλιο αυτά αλλού. Όσο για αποτελειώματα ο μόνος που ανησυχεί εδώ μέσα είσαι εσύ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    grtech σημερα Κυριακη θα "ψιχαλιζει" ! Να κρατας ομπρελα.
    Εδώ χιονίζει δεν σκιαζόμαστε την βροχή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε Λιακο εγω καλοσωρησα την καινουργεια πελατεια στο μαγαζι και εσυ με αποπαιρνεις ?

    Να μου το θυμηθεις θα μας παρει τη Φανιτσα ο μικρος και θα το κλεισουμε το μαγαζι !


    [YOUTUBE=q8zSlL4K1KM]q8zSlL4K1KM[/YOUTUBE]
    Στέλιο ώρα για ύπνο άρχισε να θολώνει το μυαλό σου Πο ΠΟ Πο.
     

  3. 20-11-11 03:10 #288
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    ουδεποτε εχω εμπλακει σε αντιπαραθεσεις στο forum,δε νομιζω οτι υπαρχει λογος....κατι που μου εκανε ασχημη εντυπωση........ο Στελιος Κτιστακης εννοειται πως δεν ειναι γερος.....αλλα ας υποθεσουμε πως ηταν 70 ετων.....θα ηταν γερος και ξεμωραμενος?και ο πατερας μας αν εχει την ιδια ηλικια τι ειναι?κι αν καποιος ελεγε τον πατερα μας γερο και ξεμωραμενο πως θα μας φαινοταν?πρεπει να εχουμε ποιοτητα στον λογο μας και οτι διαφωνια εχουμε με καποιον (ακομα και αν μας εχει σπασει τα νευρα) να μην κανουμε προσβλητικους χαρακτηρισμους.....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
     

  4. 20-11-11 03:16 #289
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    grtech

    Δεν κατάλαβες τίποτα!

    Εχεις χάσει πολλά επεισόδια γενικά και σε δικαιολογώ.Δεν γράφω ποτέ τίποτα στην τύχη και χωρίς να διασταυρώνω τις απαντήσεις μου.

    Ξαναδιάβασέ τα όλα κι αν έχεις ακόμη απορίες τα ξαναλέμε κι αν θέλεις ρώτα και το Χρήστο (m3ssia)για μένα, αν βρεθείτε στη Σουηδία, μιας που με ξέρει προσωπικά.

    Ούτε καν ότι το αραβικό πήγαινε αλλού,κατάλαβες!

    Καληνύχτα!
    Χρήστος Γκολιάς
     

  5. 20-11-11 03:29 #290
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο grtech Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλλα σε ενα φόρουμ ββ που θέμα έχει και το χαρτ κορ ββ και επαγγελματικό , εμείς θα καθόμαστε να γινόμαστε κατίνες και να λέμε η να κατακρίνουμε αυτούς που κάνουν χρήση ?
    Όχι δεν μπορούμε αλλά από την άλλη το βρίσκεις σωστό να τους διαφημίζουμε;

    επίσης είσαι άδικος όταν μιλάς για τον LION τον χρήστο
    Με τον Λιον η Χρήστο ότι διευκρίνηση παρεξήγηση έχει δημιουργηθεί θα λυθεί δεν αφορά κανένα άλλον. Για αυτό υπάρχει το φόρουμ για διάλογο. Είπα εάν αδικώ κάποιον η όχι θα φανεί από τα γραφόμενα του.


    Άσε τις νουθεσίες Στέλιο αυτά αλλού. Όσο για αποτελειώματα ο μόνος που ανησυχεί εδώ μέσα είσαι εσύ.


    Εδώ χιονίζει δεν σκιαζόμαστε την βροχή


    Στέλιο ώρα για ύπνο άρχισε να θολώνει το μυαλό σου Πο ΠΟ Πο.
    βεβαίως και βρίσκω σωστο να προβάλουμε καλύτερα τους αθλητές , κάτι που εμείς δεν είχαμε στα χρόνια μας ούτε το νετ υπήρχει ούτε φωτο καλα καλά δεν βρίσκαμε , γιατι ο αθλητής είναι το μόνο που εισπράτει η ηθική ικανοποίηση .

    το ότι υπάρχουν αυτα γενικότερα στον αθλητισμό αυτό δεν αφαιρεί την αξία ανός αθλητή , ούτε μειώνει την προσπάθειά του που είναι τρόπος ζωής να κάνεις πρωταθλητισμό , βέβαια υπάρχει και εκεί διαχωρισμός αλλα εμείς δεν είμαστε το ηθών ούτε ξέρουμε την προσωπική ζωή του καθένα και τι στάση ζωής έχει και όταν λέω διαχωρισμός ενοώ αθλητές με γνώσεις και παιδεία στο άθλημα με σωστές απόψεις και αντιλήψεις και στην ζωή γενικότερα και μεταφέρουν σωστα την πραγματικότητα στούς νέους .


    εδω εσύ πήρες θέση και έθιξες ενα μελος που αποχώρησε οικειοθελώς και ενα τόσο απλό θέμα το μετέτρεψες σε εθνικό ζήτημα , μεταφορικα μιλάω τον είπες κιοτή , εμείς μάτια έχουμε και βλέπουμε , για τον ίδιο ακριβώς λόγο που πήρες θέση θεωρώντας αδικο και υπερασπίστηκες τον γιάννη εγω πήρα θέση και απλα είπα την κατάσταση χωρίς να κάνω τον δικηγόρο , είπα την άποψή μου , μπάς και δεν κατάλαβες κατι και πήρες φόρα

    και λές αν τον αδικείς θα φανεί απο τα γραφόμενά του και άν ρε μάστορα αυτός κάνει να μπεί κανενα μήνα στο φόρουμ ? επειδη είναι επώνυμο άτομο και μπορεί να γράφει με ψευδώνυμο όλοι όμως γνωρίζουν τον χρήστο θα φανεί εκτεθημένος , αυτα είναι κανόνας στοιχειώδους ευγένειας δεν είναι τίποτε περίεργο , όπως ασκείς κρητική και παίρνεις φόρα κατηφόρα , έτσι πρέπει και να δέχεσαι , εσυ δηλαδή έχεις το αλάθητο του πάπα

    εδω φόρουμ είναι δεν είναι τσάτ , αν μιλάς σε τσάτ τότε μιλάς προσωπικα σε κάποιον και τα ξέρετε οι δυό σας , αλλα σε δημόσιο φόρουμ μάτια έχουν και βλέπουν όλοι , άλλος έχει όρεξη απαντάει άλλος κρατάει απλα τα συμπεράσματα του και δεν τα εκφράζει .

    ακόμα και τον στέλιο που λίγες φορες δεν έχουμε έρθει σε άγρια αντιπαράθεση , εδω πάει να σπάσει λίγο να γλυκάνει το κλίμα βάζοντας κανένα βίντεο και συ τον πιάνεις απ τα μούτρα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
     

  6. 20-11-11 03:37 #291
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ελμερ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ουδεποτε εχω εμπλακει σε αντιπαραθεσεις στο forum,δε νομιζω οτι υπαρχει λογος....κατι που μου εκανε ασχημη εντυπωση........ο Στελιος Κτιστακης εννοειται πως δεν ειναι γερος.....αλλα ας υποθεσουμε πως ηταν 70 ετων.....θα ηταν γερος και ξεμωραμενος?και ο πατερας μας αν εχει την ιδια ηλικια τι ειναι?κι αν καποιος ελεγε τον πατερα μας γερο και ξεμωραμενο πως θα μας φαινοταν?πρεπει να εχουμε ποιοτητα στον λογο μας και οτι διαφωνια εχουμε με καποιον (ακομα και αν μας εχει σπασει τα νευρα) να μην κανουμε προσβλητικους χαρακτηρισμους.....
    ελμερ το μπέρδεψες πολύ το θέμα ουδέποτε ανέφερα ότι όποιος είναι ηλικιωμένος είναι και ξεμωραμένος. Τα σχόλια ήταν respont στα γραφόμενα του Κτιστάκη. Μην το παίρνεις προσωπικά.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LION Εμφάνιση μηνυμάτων
    grtech

    Δεν κατάλαβες τίποτα!

    Εχεις χάσει πολλά επεισόδια γενικά και σε δικαιολογώ.Δεν γράφω ποτέ τίποτα στην τύχη και χωρίς να διασταυρώνω τις απαντήσεις μου.

    Ξαναδιάβασέ τα όλα κι αν έχεις ακόμη απορίες τα ξαναλέμε κι αν θέλεις ρώτα και το Χρήστο (m3ssia)για μένα, αν βρεθείτε στη Σουηδία, μιας που με ξέρει προσωπικά.

    Ούτε καν ότι το αραβικό πήγαινε αλλού,κατάλαβες!

    Καληνύχτα!
    Lion έχεις δίκιο ότι έχω χάσει επεισόδια, αλλά οι απορίες μου μένουν αναπάντητες.
    Τέλος το κούρασα.
    Ότι απάντηση έχω δώσει που είναι άσχετη επι του θέματος παρακαλώ τους mod να τις καταχωρίσουν μαζί με τα υπόλοιπα απορρίμματα.



    Ηλία θα σου απαντήσω σε PM γιατί αρκετά κράτησε το off-topic.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη grtech : 20-11-11 στις 03:43
     

  7. 20-11-11 03:50 #292
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    Επικοινώνησε και μαζί μου με πμ να σου πω ότι θέλεις.Δεν μπορώ να ασχοληθώ άλλο στο θέμα.Οτι είχα να γράψω τα έγραψα.
    Χρήστος Γκολιάς
     

  8. 20-11-11 03:51 #293
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο grtech Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελμερ το μπέρδεψες πολύ το θέμα ουδέποτε ανέφερα ότι όποιος είναι ηλικιωμένος είναι και ξεμωραμένος. Τα σχόλια ήταν respont στα γραφόμενα του Κτιστάκη. Μην το παίρνεις προσωπικά.


    Lion έχεις δίκιο ότι έχω χάσει επεισόδια, αλλά οι απορίες μου μένουν αναπάντητες.
    Τέλος το κούρασα.
    Ότι απάντηση έχω δώσει που είναι άσχετη επι του θέματος παρακαλώ τους mod να τις καταχωρίσουν μαζί με τα υπόλοιπα απορρίμματα.
    κάθε αντιπαράθεση και αντίθετη άποψη όταν γίνετε καλοπροαίρετα μόνο καλό έχει να δώσει και πολλες φορές να προβληματίσει , αλλα πρέπει να καταλάβεις πώς κάποιοι άνθρωποι έχουν πάρει θέση και μιλήσει εκτενέστερα για κάποια θέματα που εσύ δεν γνωρίζεις επειδη δεν ήσουν πιθανόν στο φόρουμ και έχουν γίνει συζητήσεις εκτενέστερες , όπου φαίνονται οι προθέσεις τους , αρκεί να κάνεις μερικές σελίδες πίσω σε κάποια τόπικ και θα δείς .

    αλλα είναι και κουραστικό για μένα και για όλους συνέχεια να πρέπει να αποδεικνύουμε ότι δεν είμαστε ελέφαντες , αν κοιτάξεις σε όλα τα τόπικ που αφορούν ομοσπονδίες , νάτουραλ αγώνες η μη και διάφορα παρόμοια θέματα θα καταλάβεις πώς αντιμετωπίζουμε και τι γνώμη έχουμε για κάποια πράγματα και τα αας.

    ακόμη και να βγεί νόμος και να πεί σας βάζουμε φυλακή όποιους κάνετε χρήση , αφού έτσι κι αλλιώς κρυφα είναι ειδικα στα ολυμπιακά αθλήματα , μετα θα είναι ακόμη πιο κρυφα και πάλι αυτοί που θέλουν θα τα παίρνουν , οπότε το καλύτερο είναι να περάσει το μύνημα πως δεν είναι απαραίτητα και μπορείς να πετύχεις τους στόχους σου χωρίς αυτα και όχι ό άλλος απλα για την παραλία να κάνει κύκλους με αας ενω θα μπορούσε κάλλιστα αν το πίστευε βέβαια να πετύχει αξιοζήλευτα αποτελέσματα χωρίς αυτα , σε επίπεδο βέβαια υψηλού πρωταθλητισμού είναι άλλου παπα ευαγγέλιο , εκεί προτεραιότητα δεν έχει η υγεία αλλα η νίκη , οπότε ότι και να λέμε άχρηστο είναι
    Ηλιας Τριανταφυλλου
     

  9. 20-11-11 09:24 #294
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    grtech



    ....Kαι για να ξεδιαλύνεις λίγο το μυστήριο, το αναφέρω ότι η αθλήτρια αποτελεί οικογένειά μου και είναι το καλύτερο παράδειγμα ,γι αυτά που υποστηρίζεις και υποστηρίζω μια ζωή και δεν έχω πάψει,ακολουθώντας βέβαια τις δυνατότητες που έχω!
    Χρήστος Γκολιάς
     

  10. 20-11-11 11:02 #295
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακόμη και να βγεί νόμος και να πεί σας βάζουμε φυλακή όποιους κάνετε χρήση , αφού έτσι κι αλλιώς κρυφα είναι ειδικα στα ολυμπιακά αθλήματα ,


    Kι εδώ Ηλία , διαφωνώ,επειδή και νόμος υπάρχει και δεν έχει σχέση αν είναι ολυμπιακό άθλημα ή όχι.
    Το έχουμε γράψει ότι είναι αρμοδιότητα του Ε.Σ.Κ.Α.Ν.
    Χρήστος Γκολιάς
     

  11. 20-11-11 12:10 #296
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο grtech Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν χρειάζεται να τους διαχωρίσει κανείς το κάνουν από μόνοι τους, ο ένας είναι ένας γυμνασμένος αθλητής με γήινο σώμα και ο άλλος σαν παραφουσκωμένη απο ορμόνες ντομάτα, το πράγμα βγάζει μάτι!!!!!


    Σε αυτό κάνεις λάθος΄ Πράγματι η βούληση έχει δύο όψεις την ορθή και την λανθασμένη.
    Και φυσικά ο καθένας μας έχει δικαίωμα στα λάθη αλλά όταν τα λάθη του άλλου, μέσα από την εσφαλμένη βούλησή του, δημιουργούν προβλήματα στο σύνολο της κοινωνίας τότε δεν έχει κανένα δικαίωμα να πράττει αυτά παρά μόνο τα σωστά. Αν οι άνθρωποι που περικλείουν την Ελληνική κοινωνία είχαν βούληση και δη ορθολογική δεν θα είχαμε φτάσει στην σημερινή κατάντια σε όλους τους χώρους. Τουναντίον η αβουλία και η ηλιθιότητα, μας έφτασε στο γκρεμό.












    Το να σχολιάζεις αρνητικά κάποιον που έχει αποχωρίσει από το φόρουμ και δεν δύναται να υπερασπιστεί τον εαυτό του είναι άνανδρο, ελπίζω να έχω να κάνω με ανθρώπους που μιλάνε ντόμπρα και να μην είναι κιοτήδες, γιατί αλλιώς τον χρόνο μου χάνω σε αυτή τη συζήτηση.


    Δεν χρειάζονται ταμπέλες και κουδούνια, αυτοπροσδιορίζονται και στιγματίζονται μόνοι τους.
    Όσο για το θέμα της προσωπικής επιλογής αυτού που θα κάνει χρήση και έπειτα θα έρθει να διαφήμιση ''πέρα από τον κόπο του'' την ντόμπα του μέσα από τα olympia και τους λοιπούς διαγωνισμούς καλαισθησίας, να κάνει επίδειξη την πρέζα του και να πασάρει μέσα απο περιοδικά και forum τα πλαστικά και καλοστολισμένα όνειρα σε μένα στα παιδιά μου και σε όλους εκείνους και εκείνες που νοιάζομαι, ε τότε δεν έχει κανένα δικαίωμα να κάνει αυτή την επιλογή. Άλλο τι κάνει στο σώμα του και άλλο τι θέλει να περάσει και να σπρώξει, αυτός και όλοι οι υπόλοιποι πρεζέμποροι και φαρμακοβιομήχανοι, στο πιο παραγωγικό και ανόθευτο κομμάτι του κοινωνικού ιστού μας, τους έφηβους, τα ίδια μας τα παιδιά.



    Jag förstår inte arabiska.


    Χρήστο εσύ δεν έχεις νιονιό να σκεφτεις και να γράψεις την δικία σου αποψή; Πάλι στην αερολογία και στην παπαγαλία θα την βγάλουμε; τουλάχιστον σε αυτό το θέμα. Η σου αρέσει να κρύβεσε πίσω απο λόγια άλλων; Αν σύμφωνα με το βίντεο που αφιερώνεις η μητρική σου είναι η αραβική ε τότε εν μέρη δικαιολογείσαι.



    Συνεχίζεις και είσαι ειρωνικός, σε ανθρώπους που δεν γνωρίζεις και δεν μιλάω για τον dinosaure, "επισης σε ενα αλλο ποστ μιλαει για καποιους παλιους πρωταθλητες" με αυτόν φαίνεται ότι έχεις προηγούμενα από άλλο thread, αλλά και με αυτούς που συμφώνησαν πολύ ή λίγο με τα λεγόμενα του. Το μόνο που παρατηρεί κανείς είναι η προσωπική επίθεση που κάνεις σε όποιον ανοίξει κουβέντα μαζί σου στο παρών thread.
    Αν δεν σου αρέσουν οι μισές κουβέντες και οι μισές αλήθειες να τις αναζητάς από όλες τις πηγές και όχι μόνο από εκεί που δείχνεις με τα λεγόμενα σου ότι δεν έχεις όρεξη να ακούσεις παρά μόνο να κατακρίνεις.
    Να συμφωνήσω μαζί σου ότι ο OP του θέματος λέει μισές αλήθειες. Οι υπόλοιποι εδώ μέσα που είναι σχετικοί και αγαπάνε το άθλημα σου δίνουν την αλήθεια ολόκληρη με το να μιλάνε γενικά και αόριστα η να ανεβάζουν βιντεάκια.


    Και επειδή και έμενα δεν μου αρέσουν η μισές κουβέντες, σταμάτα να το παίζεις φρόιντ της δεκάρας που ψυχολογήσεις τους άλλους ως φανατικούς επειδή έχουν διαφορετική άποψη από εσένα, ή ότι ο άλλος είναι άφραγκος επειδή δεν έκανε περισσότερους κύκλους αναβολικών. Φωςκόλε ε.. Φωςκόλε. "και επειδη πολυ ασχοληθηκα με τον εν λογω κυριο που θαυμαζουν πολλοι για τα υπεροχα νοσταλγικα λογια που ξυπνουν αλλες εποχες." Αυτό σε έτσουξε εσένα όχι όλα τα υπόλοιπα, άμα σε ενοχλεί πολύ να του βάλουμε βαζελίνη να περάσει!


    ΕΕΕ όχι ρε Κτιστάκη που δεν υπήρξαν ποτέ natural αθλητές στην Ελλάδα. Από αυτό τον τόπο έκανε τα πρώτα του βήματα ο αθλητισμός. Οι μεγαλύτεροι πρώτ-αθλητές γεννήθηκαν σε αυτά ''από αυτά'' τα ιερά χώματα. Η τέχνη της σωματικής διάπλασης δεν την ανακάλυψε ούτε ο Weider ούτε ο Eugene ουτε ο I'll be back. Και εδώ είναι πιστεύω ή εστία του προβλήματος.


    Natural body building. Επιστροφή στο παρελθόν ή (και)ελπίδα για το μέλλον;;;

    Φρονώ τίποτα από τα δύο. Με την έννοια που μας έχουν ξανά-πουλήσει οι Αμερικάνοι και οι περισσότερη αποδεχτεί το bodybuilding= μετάφραση χτίσιμο του σώματος, η τέχνη της σωματικής διάπλασης έχει χάση την πραγματική έννοια της, ότι ταμπέλα και να της βάλεις, φυσική, χημική, σιλικονάτη η οτιδήποτε σκεφτεί ο καθένας για να μαζέψει κορόιδα και φράγκα.
    Το bodybuilding χωρίζετε αναμφισβήτητα σε δύο κομμάτια. Το πρώτο κομμάτι στην εκγύμναση, διατροφή, εκπαίδευση, που είναι και η βάση αυτού και όλων των αθλημάτων, είναι αυτό που δημιουργεί ενάρετους και υγιής ανθρώπους, έτοιμους σωματικά να αντιμετωπίσουν δύσκολες καταστάσεις και σκληραγωγημένους να υπερασπιστούν τα καλά και τα τίμια, την οικογένεια τους και την πατρίδα τους.
    Αυτή ήταν η έννοια και ο σκοπός της εκγύμνασης. Για αυτό και ο νικητής στο μεγαλύτερο αθλητικό γεγονός του αρχαιοελληνικού κόσμου είχε σαν υψίστη τιμή να αγωνιστή για ένα κλαδί ελιάς, του δέντρου που απλόχερα μας δίνει η μάνα γη που μπορείς να βρεις μόνο στην Ελλάδα μας με τέτοια ποιότητα και με τόση ποικιλία.

    Το δεύτερο κομμάτι είναι το καλλιτεχνικό, αυτό είναι η διαφήμιση του αθλητή του προπονητή και τον λοιπόν εμπόρων-φαρμακοβιομηχάνων. Αυτό το δεύτερο κομμάτι πρέπει να εκλείψει. Χωρίς αυτό δεν έχει ο εμποράκος μοντέλο να παρουσιάσει το προϊόν του, δεν έχει πειραματόζωο να το τρέχει από εδώ και από εκεί και να το ανεβάζει για θέαμα στο τσίρκο.
    Ο αθλητής του bodybuilding πρέπει να καταπιαστεί με πιο ενεργά και περισσότερο ουσιώδη πράγματα. Όπως ο τομέας της εκπαίδευσης, της εφαρμογής του υγιούς γυμνασμένου σώματος τους σε αθλήματα όπως η πολεμικές τέχνες, η άρση βαρών, το πένταθλο, στο τομέα της φυσικοθεραπείας. Το bodybuilding πρέπει να είναι ο πατέρας όλων των άλλων αθλημάτων και σύμμαχος για αυτόν που θέλει να έχει υγιές σώμα.
    Θα μου πείτε και τώρα δηλαδή νομίζεις ότι σταμάτησες το πρόβλημα των απαγορευμένων ουσιών. Η απάντηση είναι όχι αλλά έτσι θα τους κλείσεις ένα πολύ καλό μαγαζί γωνία. Είναι μια αρχή. Άνθρωποι που θα έχουν εκπαιδευτεί την πραγματική τέχνη της σωματικής διάπλασης, άνθρωποι που θα έχουν γαλουχηθεί να γνωρίζουν τι είναι βέλτιστο για την υγεία τους θα μεταφέρουν την γνώση τους αυτοί στους υπόλοιπους αθλητικούς χώρους. Η εποχή του άρτος και θεάματα πρέπει και θα τελειώσει.

    Αυτό είναι και το βασικό σημείο που συμφωνώ με τον δημιουργό αυτού του θέματος. Η εξέλιξη δεν είναι ούτε με τους φαρμακοβιομήχανους, ούτε με τα βαποράκια τους, ούτε με αυτούς που γνωρίζουν τι γίνετε αλλά δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς, που ναι μεν αγαπάνε το άθλημα αλλά και συμβιβάζονται με την κατάσταση λέγοντας στον εαυτό τους και στους υπόλοιπους ότι ''έτσι είναι τα πράγματα, τι να κάνουμε, σε ΒΒ φόρουμ μιλάς, αυτοί είμαστε δεν αλλάζουμε " και γενικός έχουν βολευτεί και προσκυνήσει ένα σάπιο σύστημα. Οι δεινόσαυροι της ιστορίας είναι οι παραπάνω και όχι ο αυτοεξόριστος δεινόσαυρος της παρέας μας.

    Κύριοι υπάρχουν πολλά παιδιά (στην ηλικία αλλά και στην καρδιά) μέσα σε αυτό το forum που μπορεί να μην έχουν την εμπειρία σας αλλά δεν γουστάρουν τα φούμαρα και την κοροϊδία ούτε τρώνε κουτόχορτο. Είναι ευκαιρία για εσάς που πράγματι όπως λέτε και εγώ πιστεύω '' αλλιώς δεν υπάρχει λόγος να γίνετε αυτή η συζήτηση'' οτι νοιάζεστε και αγαπάτε αυτό το άθλημα να βοηθήσετε να καθαρίσει αυτό από όλες τις καρκινογενέσεις. Να υπάρξουν πραγματικές προτάσεις, ενημέρωση, καταγγελίες, εμπειρίες ''τα λάθη είναι και αυτά μέσα στη ζωή φτάνει να μην επαναλαμβάνονται.

    Αυτά τα ολίγα από εμένα και εαν είμαι άδικος σε αυτούς που δεν πρέπει θα αποδειχθεί στην συνέχεια. Άλλωστε αυτό το ίδιον έχει ο γραπτός, έστω και ψηφιακά, λόγος, μένει ανεξίτηλος.
    αγορι μου εσυ πρεπει να σαι καμμενος ολυμπιακος....τοσα κοκκινα γραμματα και τοσα νευρα δεν εξηγουνται αλλιως.προσεχε το παντως μην παθεις καμια αποπληξια....
    καταρχην λες οτι εχω εγω προηγουμενα απο αλλο thread με ποιον με τον dinosaure???ξερεις εσυ τι πμ εχω ανταλαξει με τον δεινοσαυρο πανω στο θεμα με το λεγομενο νατουραλ μποντυμπιλντινγκ και τι απαντησεις εχω παρει η δεν εχω παρει???φιλαρακι δεν εχεις ζησει τιποτα,δεν ξερεις τιποτα εισαι στο τιποτα.....ξαναδιαβασε σε παρακαλω ολα τα ποστ του μια και εισαι θαυμαστης του και θα δεις ποιος εβγαλε αδικαιολογητη χολη για μελη του φορουμ και διαχειρηστες που διαφωνησαν μαζι τους γιατι μου φαινεται εχεις προβλημα κατανοησης δικηγορισκε του διαβολου...λες οτι κανω προσωπικες επιθεσεις σε μελη του φορουμ που δεν συμφωνουν με τα λεγομενα μου....γιατι εμενα εδω μου κολλαει το γνωμικο ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα??το ειρωνικο σχολιο προς τον κυριο κτιστακη εγινε γιατι θεωρησα εντελως αδικο το περιεχομενο της αραβικης παροιμιας.τελος δεν με ενδιαφερει που συμφωνεις μαζι μου με αφηνει παγερα αδιαφορο.εχω το δικαιωμα να εξαγαγω τα δικα μου συμπερασματα και να τολμαω να τα ποσταρω ελευθερα.οποιος νοιωθει οτι θηγεται και οτι λανθανω καπου να μου απαντησει ο ιδιος και οχι οι εντεταλμενοι του....και μια και με εχρησες τιμητικα φρουντ του φορουμ θα σε χρησω και εγω τιμητικα κουγια του φορουμ...με τις υγειες σου.
     

  12. 20-11-11 13:54 #297
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LION Εμφάνιση μηνυμάτων



    ....Kαι για να ξεδιαλύνεις λίγο το μυστήριο, το αναφέρω ότι η αθλήτρια αποτελεί οικογένειά μου και είναι το καλύτερο παράδειγμα ,γι αυτά που υποστηρίζεις και υποστηρίζω μια ζωή και δεν έχω πάψει,ακολουθώντας βέβαια τις δυνατότητες που έχω!

    Για αυτο εχω αποψη και το δηλώνω για τον Χρηστο Γκολιά ,το ήθος του και την πορεία του στον χωρο.
    Οπως και τον τρόπο πλεύσης του στο αθλημα.
    Και φυσικα ότι το γραφω εγω δεν σημαινει κατι,όλοι όσοι όμως τον γνωρίζουν λενε το ίδιο,να εχουμε πέσει όλοι εξω;
    Οι χαρακτηρισμοι που εγιναν απο το μελος grtech εκτός απο προσβλητικοι ήταν και τελειως ΑΣΤΟΧΟΙ.
    Και φυσικα όταν γίνονται απο καποιον ανωνυμο προς εναν επώνυμο,χανουν και την ισχύ τους.
     

  13. 20-11-11 14:19 #298
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Τα παρών τόπικ κλειδωνεται μεχρι νεοτερας καθως εχει ξεφυγει και ως θεματολογία και με προσωπικες αντιπαραθεσεις που δεν αφορουν τους αναγνωστες.
    Θα καθαριστει απο ασχετα ποστς και θα συγχωνευτει με τα ηδη υπάρχοντα σχετικα τόπικς.
     

Σελίδα 20 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 10181920