Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 79
  1. 03-06-11 01:32 #1
    Το avatar του χρήστη bg75dec

    Εγγραφή
    14-04-2010
    Περ.
    Εδεσσα
    Μηνύματα
    20
    Προεπιλογή Παρενεργειες Νιτρικου
    Θα θελα να μου πειτε ποιες ειναι οι παρενεργειες του Νιτρικου (χωρις να με παραπεμψετε στο αντιστοιχο topic οπου γινεται μεσα σε 64 σελιδες κοντρα για το ποιο ειναι το καλυτερο) απο ατομα που το χρησιμοποιουν ή το εχουν χρησιμοποιησει. Μπορει να καταναλωνεται συνεχως ή σε κυκλους? Ποιες οι αλληλεπιδρασεις με θερμογεννετικα και πρωτεϊνη? Παρακαλω σε απαντηση και οπως προανεφερα οχι σε παραπομπη σε topic που δεν δινει σαφη απαντηση στα ουσιωδη. Ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-06-11 01:36 #2
    Το avatar του χρήστη t.s.t

    Εγγραφή
    15-05-2011
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bg75dec Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα θελα να μου πειτε ποιες ειναι οι παρενεργειες του Νιτρικου (χωρις να με παραπεμψετε στο αντιστοιχο topic οπου γινεται μεσα σε 64 σελιδες κοντρα για το ποιο ειναι το καλυτερο) απο ατομα που το χρησιμοποιουν ή το εχουν χρησιμοποιησει. Μπορει να καταναλωνεται συνεχως ή σε κυκλους? Ποιες οι αλληλεπιδρασεις με θερμογεννετικα και πρωτεϊνη? Παρακαλω σε απαντηση και οπως προανεφερα οχι σε παραπομπη σε topic που δεν δινει σαφη απαντηση στα ουσιωδη. Ευχαριστω
    Αν ειναι εγκυρο γιατι να εχει παρενεργειες? μπορει βεβαια κατι που δεν πειραζει εμενα να πειραξει εσενα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-06-11 01:40 #3
    Το avatar του χρήστη bg75dec

    Εγγραφή
    14-04-2010
    Περ.
    Εδεσσα
    Μηνύματα
    20
    Προεπιλογή
    Σαφεστατα...ποιες ομως ειναι οι βασικες του παρενεργειες? και ποσο (σε διαρκεια) μπορει να καταναλωθει? Ολοι μιλανε για πρηξιμο...διαρκει? Για ζαλαδες...για πονοκεφαλους...θεωριτικα ομως...γι αυτο ζηταω απαντηση απο εμπειρογνωμονες
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-06-11 01:42 #4
    Το avatar του χρήστη bg75dec

    Εγγραφή
    14-04-2010
    Περ.
    Εδεσσα
    Μηνύματα
    20
    Προεπιλογή
    Και για να γινω πιο συγκεκριμενος εχω παρει το naNO X9 hardcore της Muscletech
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-06-11 01:44 #5
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    ζαλαδα,υψηλη πιεση,ταχυκαρδιεσ,τρεμουλο,πονοκεφαλοι,στομαχικη διαταραχη,αυπνια,εντονο στρεσ.

    αν και σε τοσα που εχω δοκιμασει το μονο που ειχα ειναι εντονο στρεσ σε σημειο πολυ εντονο(ωστε να εχει αρνητικο αποτελεσματα και να μου δημιουργει φοβιεσ διχωσ λογω) και το σταματησα/το ΝΑΝΟ το εχω δοκιμασω δεν με επιασε μαλιστα μια φορα το πηρα και μαζι με το nox pump αλλα κατι παραπανω δεν ενιωσα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη RAMBO : 03-06-11 στις 01:46
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-06-11 01:46 #6
    Το avatar του χρήστη t.s.t

    Εγγραφή
    15-05-2011
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bg75dec Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαφεστατα...ποιες ομως ειναι οι βασικες του παρενεργειες? και ποσο (σε διαρκεια) μπορει να καταναλωθει? Ολοι μιλανε για πρηξιμο...διαρκει? Για ζαλαδες...για πονοκεφαλους...θεωριτικα ομως...γι αυτο ζηταω απαντηση απο εμπειρογνωμονες
    1) υπερενταση καποιες φορες αφου εχεις τελειωσει την gym το βραδυ που θα πας να κοιμηθεις...
    2) το κουτακι που παιρνω μου βγαζει ενα μηνα..το κοβω κανα 15νθημερο μετα και το ξαναπαιρνω αλλα οχι παντα....
    3)ναι εχει πρηξιματα ειναι αληθεια που κρατανε και μερες τολμω να πω το εχω δει σε μενα,στην προπονηση δεν καταλαβαινεις χριστο....

    Τα συστατικα της συνηθως ειναι..1) καφεινη...2) κρεατινη μονουδρικη..3)αργινινη
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-06-11 01:47 #7
    Το avatar του χρήστη t.s.t

    Εγγραφή
    15-05-2011
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bg75dec Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και για να γινω πιο συγκεκριμενος εχω παρει το naNO X9 hardcore της Muscletech
    της καψουλες??
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-06-11 01:48 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bg75dec Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και για να γινω πιο συγκεκριμενος εχω παρει το naNO X9 hardcore της Muscletech
    φιλε παιζει να ειναι κ το μονο που δεν με επιασε σχεδον καθολου.χωρις να θελω να σε προιδεασω.
    Till my bones collapse
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-06-11 01:49 #9
    Το avatar του χρήστη t.s.t

    Εγγραφή
    15-05-2011
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    ζαλαδα,υψηλη πιεση,ταχυκαρδιεσ,τρεμουλο,πονοκεφαλοι,στομαχικη διαταραχη,αυπνια,εντονο στρεσ.

    αν και σε τοσα που εχω δοκιμασει το μονο που ειχα ειναι εντονο στρεσ σε σημειο πολυ εντονο(ωστε να εχει αρνητικο αποτελεσματα και να μου δημιουργει φοβιεσ διχωσ λογω) και το σταματησα/το ΝΑΝΟ το εχω δοκιμασω δεν με επιασε μαλιστα μια φορα το πηρα και μαζι με το nox pump αλλα κατι παραπανω δεν ενιωσα
    Το νιτρικο γενικα πιστευω πρεπει να κοβεται για αρκετο καιρο,ειναι πιο μαγκα να βγαζεις την προπονηση με την δικια σου μαγκια..θα πρεπει να εισαι κουρασμενος απο δουλεια ωστε να το βαλεις για τονωση..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-06-11 01:50 #10
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    εγω τα χρησιμοποιω μεχρι να τελειωσει το κουτι μετα κανω καιρο να παρω,γενικα οι prework φορμουλεσ ειναι τα αγαπημενα μου συμπληρωματα και μακραν απο ολα το καλυτερο σε μενα ηταν το nox pump (dorian yates).θα ηθελα στο μελλον να δοκιμασω και το massacra.....
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-06-11 01:50 #11
    Το avatar του χρήστη bg75dec

    Εγγραφή
    14-04-2010
    Περ.
    Εδεσσα
    Μηνύματα
    20
    Προεπιλογή
    Αυτη δε φαινεται να περιεχει καφεϊνη..για ριξε μια ματια
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-06-11 01:50 #12
    Το avatar του χρήστη t.s.t

    Εγγραφή
    15-05-2011
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Χαρακτηριστικο του νιτρικου,που απο εκει βλεπεις ποσο σε πιανει,μυρμιγκιαζουν η φλεβες σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-06-11 01:51 #13
    Το avatar του χρήστη bg75dec

    Εγγραφή
    14-04-2010
    Περ.
    Εδεσσα
    Μηνύματα
    20
    Προεπιλογή
    Ναι φιλε μου, τις καψουλες πηρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-06-11 01:52 #14
    Το avatar του χρήστη t.s.t

    Εγγραφή
    15-05-2011
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bg75dec Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτη δε φαινεται να περιεχει καφεϊνη..για ριξε μια ματια
    Οχι εχει αλλα υποκαταστατα,θα το εβαζε στης αρχες αλλα το αντικατεστησα με το N.O SHOTGUN πολυ ανωτερο για μενα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-06-11 01:53 #15
    Το avatar του χρήστη bg75dec

    Εγγραφή
    14-04-2010
    Περ.
    Εδεσσα
    Μηνύματα
    20
    Προεπιλογή
    Οταν λες μυρμιγκιαζουν...?????? και σε συνδιασμο με αλλα συμπληρωματα?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία