Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 57
  1. 31-07-11 23:50 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannoudos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο ειναι ενα θεμα... δεν εχω πλεον δουλεια κ ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα... σκεφτομουν να ξεκινησω κατι μονος μου οπως μπορο κ αργοτερα αν μπορεσω ν παω γυμναστηριο
    σε καταλαβενω!κανενα ποδιλατο εχεισ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-07-11 23:52 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε καταλαβενω!κανενα ποδιλατο εχεισ?
    ναι εχω ποδηλατο! εκανα κ παλια ποδηλασια κ bmx κ γενικα ασχολιωμουν!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-07-11 23:55 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannoudos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι εχω ποδηλατο! εκανα κ παλια ποδηλασια κ bmx κ γενικα ασχολιωμουν!
    πολυ ωραια να τρεχεισ βαριεσε? διλαδι το τρεξιμο το βαριεσε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-07-11 23:56 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ ωραια να τρεχεισ βαριεσε? διλαδι το τρεξιμο το βαριεσε?
    αν ειναι για το καλο μου θα το κανω αν κ δεν με τρελαινει!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-08-11 00:05 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannoudos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν ειναι για το καλο μου θα το κανω αν κ δεν με τρελαινει!
    κανενα φιλαρακι εχεισ να πηγενετε μαζι για τρεξιμο?γιατι αν εισαι μ παρεα ειναι πολυ καλητερα
    α και κατι αλλο!θα μπορουσεσ να δοσεισ καποια λεφτα για να αγωρασεισ δυο αλτιρεσ? γυροσ τα 40 μ 50 ευρο εχουν!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-08-11 00:09 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανενα φιλαρακι εχεισ να πηγενετε μαζι για τρεξιμο?γιατι αν εισαι μ παρεα ειναι πολυ καλητερα
    α και κατι αλλο!θα μπορουσεσ να δοσεισ καποια λεφτα για να αγωρασεισ δυο αλτιρεσ? γυροσ τα 40 μ 50 ευρο εχουν!
    ναι γινεται αυτο μπορο να εχω ατομο να τρεχουμε ναι μπορω να αγορασο αλτηρες! αλλα τι κιλα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-08-11 00:18 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannoudos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι γινεται αυτο μπορο να εχω ατομο να τρεχουμε ναι μπορω να αγορασο αλτηρες! αλλα τι κιλα?
    ωραια λιπων για εμενα καλα θα ητανε εκανεσ τρεξιμο και ο λογοσ ειναι να για να καψεισ λιποσ!τουσ αλτιρεσ σ ρωτισα αν μπορεισ να τουσ αγωρασεισ γιατι δν μπορεισ ν πασ γυμναστιριο αλλα με δυο αλτιρεσ μπορεισ να κανεισ παρα πολεσ ασκεισει για σχεδον ολλο το σωμα ιδικα και με μια μπαρα εισαι μια χαρα απλοσ επιδι δν θα ειναι φτινα να αγωρασεισ αρκετα κιλα καλα θα ειναι να παρεισ λιγα κιλα για να μπορεσεισ να τα αγωρασεισ και να κανεισ καποιεσ ασκισεισ που θ σε βοηθισουν να σφιξει αρκετα το κορμι σ εσυ μπορεισ κατι τετοιο? αν ναι εγω μπορω να σε προτινω κατι και αν θελει μπορει να μ διορθοσει καποιοσ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-08-11 00:23 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια λιπων για εμενα καλα θα ητανε εκανεσ τρεξιμο και ο λογοσ ειναι να για να καψεισ λιποσ!τουσ αλτιρεσ σ ρωτισα αν μπορεισ να τουσ αγωρασεισ γιατι δν μπορεισ ν πασ γυμναστιριο αλλα με δυο αλτιρεσ μπορεισ να κανεισ παρα πολεσ ασκεισει για σχεδον ολλο το σωμα ιδικα και με μια μπαρα εισαι μια χαρα απλοσ επιδι δν θα ειναι φτινα να αγωρασεισ αρκετα κιλα καλα θα ειναι να παρεισ λιγα κιλα για να μπορεσεισ να τα αγωρασεισ και να κανεισ καποιεσ ασκισεισ που θ σε βοηθισουν να σφιξει αρκετα το κορμι σ εσυ μπορεισ κατι τετοιο? αν ναι εγω μπορω να σε προτινω κατι και αν θελει μπορει να μ διορθοσει καποιοσ!
    ναι ενταξη καποια λεφτα μπορο να τα δωσω... αρκη να μου πεις τι ακριβως να παρω κ τι κιλα για να της κανω κ γενικα ποση ωρα να τρεχο τι να τρωω κ γενικα οτι αλλο χρειαζεται να κανω! ( ευχαριστο για την βοηθεια!)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-08-11 00:28 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannoudos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ενταξη καποια λεφτα μπορο να τα δωσω... αρκη να μου πεις τι ακριβως να παρω κ τι κιλα για να της κανω κ γενικα ποση ωρα να τρεχο τι να τρωω κ γενικα οτι αλλο χρειαζεται να κανω! ( ευχαριστο για την βοηθεια!)
    ναι εννοειτε ολλα αυτα θα σ τα πω αλλα αν θελεισ περιμενε να σου πει κανενασ αλλοσ την γνωμη τ μιπωσ διαφονει μ κατι απο αυτα π θα σ πω!αλλα για εμενα αυτα π θα σ πω ειναι οκ λιπων εριξα μια ματια στο εξτριμ στορσ και ειδα ειχε ενα ζευγαρι αλτιρων με 15 κιλα για τον καθενα και γυροσ τα 2 κιλα ειναι οι αλτιρεσ γυροσ τα 17 17,5 κιλα!νομιζο πωσ ειναι καλα βαρει!η τιμη τουσ ειναι στα 68 ευρω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-08-11 00:35 #25
    Προεπιλογή
    [QUOTE=sotos2911;419271]ναι εννοειτε ολλα αυτα θα σ τα πω αλλα αν θελεισ περιμενε να σου πει κανενασ αλλοσ την γνωμη τ μιπωσ διαφονει μ κατι απο αυτα π θα σ πω!αλλα για εμενα αυτα π θα σ πω ειναι οκ λιπων εριξα μια ματια στο εξτριμ στορσ και ειδα ειχε ενα ζευγαρι αλτιρων με 15 κιλα για τον καθενα και γυροσ τα 2 κιλα ειναι οι αλτιρεσ γυροσ τα 17 17,5 κιλα!νομιζο πωσ ειναι καλα βαρει!η τιμη τουσ ειναι στα 68 ευρω

    χμμμμ δλδ με αυτο κανο δουλεια? θα ειναι η μπαρα με τα κιλα? επηδη δεν ξερω κ πολλα απο αυτα εξηγησε μου το λιγο
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-08-11 00:44 #26
    Προεπιλογή
    [QUOTE=Giannoudos;419274]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι εννοειτε ολλα αυτα θα σ τα πω αλλα αν θελεισ περιμενε να σου πει κανενασ αλλοσ την γνωμη τ μιπωσ διαφονει μ κατι απο αυτα π θα σ πω!αλλα για εμενα αυτα π θα σ πω ειναι οκ λιπων εριξα μια ματια στο εξτριμ στορσ και ειδα ειχε ενα ζευγαρι αλτιρων με 15 κιλα για τον καθενα και γυροσ τα 2 κιλα ειναι οι αλτιρεσ γυροσ τα 17 17,5 κιλα!νομιζο πωσ ειναι καλα βαρει!η τιμη τουσ ειναι στα 68 ευρω

    χμμμμ δλδ με αυτο κανο δουλεια? θα ειναι η μπαρα με τα κιλα? επηδη δεν ξερω κ πολλα απο αυτα εξηγησε μου το λιγο
    οχι ειναι μονο δυο αλτιρεσ μ τουσ σφιχτιρεσ!και εχει 8 βαρακια τον δυομιση κιλων και 4ρα των 1.25 δηλαδη αντιστιχει στον καθε αλτηρα βαρει τν 15 κιλων και 2-2,50 π ειναι ο αλτιρασ πασ στα 17 17,5 και ειναι καλο βαροσ και μια μπαρα εχει στα 25 ευρο αν θελεισ ν παρεισ ξεχωριστη εγω ναιι φιλε μ πειστευω θα κανεισ δουλεια!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-08-11 00:47 #27
    Προεπιλογή
    [QUOTE=sotos2911;419287]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannoudos Εμφάνιση μηνυμάτων

    οχι ειναι μονο δυο αλτιρεσ μ τουσ σφιχτιρεσ!και εχει 8 βαρακια τον δυομιση κιλων και 4ρα των 1.25 δηλαδη αντιστιχει στον καθε αλτηρα βαρει τν 15 κιλων και 2-2,50 π ειναι ο αλτιρασ πασ στα 17 17,5 και ειναι καλο βαροσ και μια μπαρα εχει στα 25 ευρο αν θελεισ ν παρεισ ξεχωριστη εγω ναιι φιλε μ πειστευω θα κανεισ δουλεια!!
    ωραια! δλδ ν παρω αυτο το σετ κ να παρω κ μια μπαρα? κ για την μπαρα κιλα? η φτανουν απο το σετ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-08-11 00:50 #28
    Προεπιλογή
    [QUOTE=Giannoudos;419288]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων

    ωραια! δλδ ν παρω αυτο το σετ κ να παρω κ μια μπαρα? κ για την μπαρα κιλα? η φτανουν απο το σετ?
    κοιτα στην μπαρα θα εχεισ να βαζει 15 κιλα απο την μια και 15 απο την αλλη και καμια 10ρια η μπαρα κααλαα ειναι απλοσ για κανενα δυο ασκισεισ θα ηθελεσ παραπανο αλλα δν πηραζει θα κανεισ παραπανο επαναλιψεισ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-08-11 00:52 #29
    Προεπιλογή
    [QUOTE=sotos2911;419290]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannoudos Εμφάνιση μηνυμάτων

    κοιτα στην μπαρα θα εχεισ να βαζει 15 κιλα απο την μια και 15 απο την αλλη και καμια 10ρια η μπαρα κααλαα ειναι απλοσ για κανενα δυο ασκισεισ θα ηθελεσ παραπανο αλλα δν πηραζει θα κανεισ παραπανο επαναλιψεισ!
    ωραια αμα ειναι να ξεκινησω με αυτα κ μετα σιγα σιγα θα παρω κ ξεχωριστα κιλα. οποτε αυτ αρκουν για της ασκησης? τη αλλο χρειαζομαι για ολα τα υπολιπα που λεγαμε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-08-11 00:54 #30
    Προεπιλογή
    [QUOTE=Giannoudos;419292]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotos2911 Εμφάνιση μηνυμάτων

    ωραια αμα ειναι να ξεκινησω με αυτα κ μετα σιγα σιγα θα παρω κ ξεχωριστα κιλα. οποτε αυτ αρκουν για της ασκησης? τη αλλο χρειαζομαι για ολα τα υπολιπα που λεγαμε?
    εγω πειστευω πωσ καλα ειναι τωρα θα σου πω τι θα κανεισ και ποιεσ μερεσ!επιδι λογικα τσ ασκισεισ δν θα τισ ξερεισ οπωσ θα σ τισ λεω !θα σ ειναι δισκολω να κοιταξεισ στο google πωσ εκτελουντε?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία