Γεια σας παιδια, μολις γυρισα απο το γυμ.. και θελω να σας πω πως εδω και καιρο οταν πηγαινω γυμ για στηθος.. δουλευει μονο η δυνατη μου πλευρα(η μεγαλυτερη δηλαδη ).. με αποτελεσμα να εχω αναπτυξει μεγαλη ασσυμετρια.. ( και ειχα σκοπο να την βελτιωσω ) παλιοτερα.. οταν πηγαινα.. την επομενη μερα..πιανομουν και στις δυο πλευρες το ιδιο .. παρολλο που ειχα και παλι ασσυμετρια... αλλα τοτε ηταν πολυ μικρη.. τι ενοω.. οτι παω .. τελιωνω την προπονηση μου.. και την επομενη μερα πιανεται παρα πολυ η μια μου πλευρα ( η μεγαλθυτερη δηλαδη ) και η αλλη πιανεται ελαχιστα... εχω παρει και αλτηρες.. ειμαι απολυτα συγκεντρωμενος και ετσι.. αλλα και παλι δεν βλεπω να δουλευει.. ειμαι σε απογνωση πλεον.. γιατι τα δουλευω με καλη τεχνικη.. η προσωπικη γνωμη.. νομιζω οτι το προβλημα επερχεται απο τους ωμους.. τι ενοοω.. οτι ειχα κανει αρκετα καθιστικη ζωη.. το τελευτεο διαστημα λογο καποιον υποχρεωσεων.. με αποτελεσμα.. νομιζω να γερνουν ελαχιστα η ωμοι μπροστα.. μην φανταστειτε τιποτα το τραγικο.. αλλα νομιζω ο δεξις μου ωμος γερνει πιο πολυ απο τον αλλον και ετσι.. δημιουργιεται αυτο το προβλημα... τι θα μου συμβουλεαυτε εσεις??