Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 50
  1. 12-10-11 22:12 #16
    Προεπιλογή
    @beef Απλα επειδη ανεφερε και τους αθλητες νομιζα οτι η ερωτηση ηταν γενικη δηλαδη πως γινεται να παθει ανακοπη ενας που ασχολειται με την φυσικη του κατασταση.Τωρα απο τι πεθανε και το αν ειχε αγχος εχεις δικιο κανενας δεν μπορει να ξερει.
    The true elite don't give a fuck what everyone else is doing. They spend their entire time critiquing themselves. They will never live up to their own expectations.


    so far
    tivadar
     

  2. 12-10-11 22:13 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sticky fingaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω απλα αναρωτιεμαι πως γινεται ενας τυπος που γυμναζεται καθημερινα κ προσεχει την διατροφη του δεν πινει δεν καπνιζει μπορει να τον προδωσει ετσι η καρδια του στα καλα καθουμενα. Μου φαινεται κουφό!
    Μπορει να εχει κατι κληρονομικο, καποια ασθενεια που δεν ξερει, και αλλα 1002. Αν ηταν τοσο απλο να γλιτωσεις τετοιες παθησεις, ολοι οι γιατροι ανεργοι θα ηταν
    I love sweets
     

  3. 12-10-11 22:14 #18
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sticky fingaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω απλα αναρωτιεμαι πως γινεται ενας τυπος που γυμναζεται καθημερινα κ προσεχει την διατροφη του δεν πινει δεν καπνιζει μπορει να τον προδωσει ετσι η καρδια του στα καλα καθουμενα. Μου φαινεται κουφό!
    περαν αυτης της περιπτωσης του τυπου που ποσταρες, μπορει καποιος να προσέχει γενικα την διατροφη του και τον τροπο ζωης του λογο καποιου κληρονομικού προβληματος στην καρδια... και καποια στιγμη να την παθει οσο και αν προσεχει.
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
     

  4. 12-10-11 22:15 #19
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sticky fingaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω απλα αναρωτιεμαι πως γινεται ενας τυπος που γυμναζεται καθημερινα κ προσεχει την διατροφη του δεν πινει δεν καπνιζει μπορει να τον προδωσει ετσι η καρδια του στα καλα καθουμενα. Μου φαινεται κουφό!
    ολα αυτα τα υποθετεις γιατι τα ακουσες..ουτε που ξερεις τι γινεται πραγματικα..οποτε γιαυτο κ δεν μπορεις να βγαλεις συμπερασμα..

    @γιαννη ναι,το στρες τον σκοτωσε..αποτι ειδα στα σχετικα ρεπορταζ,πριν παει σπιτι ειχε παρει σβαρνα τα μισα μαγαζια της παραλιακης κ του κωλονακιου..το τι εγινε εκει κανεις δεν το ξερει..

    @tidevar μια διευκρινηση εκανα απλα..
     

  5. 12-10-11 22:16 #20
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    ρε σεις τελικα ολοι σταρ βλεπουμε το μεσημερι???τι κουτσομπολες ειμαστε!!!
    τιποτα...
     

  6. 12-10-11 22:16 #21
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sticky fingaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω απλα αναρωτιεμαι πως γινεται ενας τυπος που γυμναζεται καθημερινα κ προσεχει την διατροφη του δεν πινει δεν καπνιζει μπορει να τον προδωσει ετσι η καρδια του στα καλα καθουμενα. Μου φαινεται κουφό!
    του ριξαν μεσα στη πορτοκαλαδιτσα του σταχτες τι να σ πω.ξεσκιστικαν απο πανω να λενε πως μονο απο καρδια δε πηγε πατερας φιλης μου bodybuilder ετσι στο ακυρο εφυγε 43 χρονων στη μπανιερα τον βρηκαν.πατερας φιλου μ π αθλουταν κιολας 47-48 χρονων ανακοπη πανω στη δουλεια του και ηρεμος ανθρωπος.ουτε καπνιστης ουτε αλκοολα.οπως παθαινουμε τραυματισμους στα δικεφαλα.ετσι παθαινουμε κ στα καρδιοκεφαλα τι να πω...
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
     

  7. 12-10-11 22:17 #22
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dreiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε σεις τελικα ολοι σταρ βλεπουμε το μεσημερι???τι κουτσομπολες ειμαστε!!!
    ναι ειστε... εγω ουτε που ξερω ποιος ειναι αυτος!
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
     

  8. 12-10-11 22:20 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολα αυτα τα υποθετεις γιατι τα ακουσες..ουτε που ξερεις τι γινεται πραγματικα..οποτε γιαυτο κ δεν μπορεις να βγαλεις συμπερασμα..

    @γιαννη ναι,το στρες τον σκοτωσε..αποτι ειδα στα σχετικα ρεπορταζ,πριν παει σπιτι ειχε παρει σβαρνα τα μισα μαγαζια της παραλιακης κ του κωλονακιου..το τι εγινε εκει κανεις δεν το ξερει..

    @tidevar μια διευκρινηση εκανα απλα..
    Δεν ειπα ρε συ οτι το στρες τον εφαγε, απλα οτι θα τον τριγυριζαν (λογικα) αρα θα ειχε και απο αυτο

    Ε τους μισους τους γαζωνουν στα ανοιχτα για συμμορφωση των αλλων και τους αλλους μουλωχτα. Και τωρα με την κριση για να μην χαλανε σφαιρες βενζινες κλπ, στα μουλωχτα. Σημερα ειχα μαθημα γαμωτο, δεν ακουσα τπτ
    I love sweets
     

  9. 12-10-11 22:21 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολα αυτα τα υποθετεις γιατι τα ακουσες..ουτε που ξερεις τι γινεται πραγματικα..οποτε γιαυτο κ δεν μπορεις να βγαλεις συμπερασμα..

    @γιαννη ναι,το στρες τον σκοτωσε..αποτι ειδα στα σχετικα ρεπορταζ,πριν παει σπιτι ειχε παρει σβαρνα τα μισα μαγαζια της παραλιακης κ του κωλονακιου..το τι εγινε εκει κανεις δεν το ξερει..

    @tidevar μια διευκρινηση εκανα απλα..

    Ξερω και παραξερω........

    επειδη ειχα κοινους γνωστους με τον μακαριτη ξερω οτι ουδεμια σχεση ειχε με αυτα που λες.....
     

  10. 12-10-11 22:23 #25
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    @γιαννη εγω παντως εχω πληροφοριες οτι εθεαθης κ εσυ μαζι με τον ανηξερο τασσο απο πανω που ντεμεκ δεν ξερει ποιος ειναι ο τυπας,πρωτη μουρη μαζι με τα πιπινια κ τον τυπο στα κεντρα,ψες βραδυ...

    @sticky fingaz αφου εχεις γνωστους που λες κ παραξερεις,ρωτα τους να σου πουν τι εγινε πραγματικα..
    αν τους πιστευεις,τοτε απλα ηταν ατυχος κ τον αφησε η καρδια του..το οτι γυμναζοταν δεν εχει να κανει.
     

  11. 12-10-11 22:28 #26
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    κανε την παπια γιαννη.. δεν ειδες δεν ακουσες!
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
     

  12. 12-10-11 22:37 #27
    Προεπιλογή
    Oσο δεν υπαρχουν αποδειξεις ολα ειναι εικασιες του beef.

    Εγω εμαθα οτι μελος απο εδω, ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θιγουμε (beef) επαιρνε τηλ στα μεσημεριανα για πληροφοριες και δεν επιανε γραμμη..
    I love sweets
     

  13. 12-10-11 22:38 #28
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    χωρις να υιοθετω αυτο το αρθρο κανω copy paste απο τι ishow.gr Ο γνωστός επιχειρηματίας και καρδιοκατακτητής Νίκος Γιγουρτάκης, δεν είναι πλέον μαζί μας.Σύμφωνα με πληροφορίες χάθηκε λόγω ανακοπής της λειτουργίας της καρδιάς. Η αιτία θανάτου δεν έχει δοθεί επίσημα μέχρι στιγμής.

    Τι έκανε χθές ο Νίκος Γιγουρτάκης ? Χθες το απόγευμα ο Νίκος Γιγουρτάκης έφυγε από το Γυμναστήριο και πήγε μαζί με την κοπέλα του σε γνωστή καφετέρια στη Γλυφάδα. Στην συνέχεια μαζί με δυο φίλους του πήγαν σε μπαράκι στο κολωνάκι. Στις 2:30 επισκέφτηκε την επιχείρηση του Πατέρα του στην Λεωφόρο Συγγρού όπου και ένιωσε δυσφορία και άρχισε να πονάει. Λόγο της αδιαθεσίας που ένιωθε πήγε με την κοπέλα του στο σπίτι του στην Γλυφάδα.

    Κάποια στιγμή η κοπέλα του ξύπνησε και είδε τον Νίκο Γιγουρτάκη να υποφέρει , τότε κάλεσε το 166 και τον μετέφεραν στο Ασκληπιό Βούλας. Η κοπέλα του τηλεφώνησε σε κολλητό φίλο του Νίκου ο οποίος ειδοποίησε αμέσως τον Πατέρα του 30χρονου.

    Ο Πατέρας του Νίκου Γιγουρτάκη έφτασε αμέσως στο νοσοκομείου όπυ μετά από λίγη ώρα διαπιστώθηκε ο θάνατός του .

    Γνωστός τραγουδιστής προηδοποίησε τον Ν. Γιγουρτάκη για τα αναβολικά

    Σύμφωνα με πληροφορίες ο Νίκος Γιγουρτάκης προχθές βρισκόταν σε κομμωτήριο της Γλυφάδας με γνωστό τραγουδιστή και τον Μάνατζερ του

    Ο Νίκος Γιγουρτάκης σήκωσε την μπλούζα του για να δείξει τους κοιλιακούς του στον τραγουδιστή λέγοντάς του " δες τους καινούριους μου κοιλιακούς " . Ο τραγουδιστής προειδοποίησε τον 30χρονο για τα αναβολικά που έπαιρνε λέγοντας του πως "μόνο με την αληθινή γυμναστική χτίζεις κορμί"...
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
     

  14. 12-10-11 22:39 #29
    Προεπιλογή
    Με πήρε το απόγευμα τηλέφωνο η μάνα μου φοβισμένη.

    Και μου λέει ότι ένας νεαρός στα 30 πέθανε και πήγαινε γυμναστήριο συχνά. Και να μην πηγαίνω εγώ κάθε μέρα!!!
     

  15. 12-10-11 22:41 #30
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ^^^^
    @ελμερ γραφικοτητες..
    ο καθενας βγαινει κ γραφει οτι ναναι..
    σε αλλο μπλογκ μπορει να διαβασεις οτι τον εφαγαν οι νονοι της νυχτας..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannistzn Εμφάνιση μηνυμάτων

    Εγω εμαθα οτι μελος απο εδω, ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θιγουμε (beef) επαιρνε τηλ στα μεσημεριανα για πληροφοριες και δεν επιανε γραμμη..
    τι λε ρε..εγω εχω ανοιχτη γραμμη με την λαμπιρη..οχι παιζουμε..
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία