Σελίδα 20 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 101819202122 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 286 έως 300 από 436
  1. 31-08-13 17:03 #286
    Προεπιλογή
    Αν μπορεις, βγαλε καλυτερες φωτογραφιες για να κρινουμε. Βαλε αν θελεις μια φωτο με τα δυο craze να κοιτανε προφιλ.

    Υ.Γ. Αν μπορεις στειλε πμ απο που το πηρες, γιατι σκεφτομουν και γω να το παρω απο ελληνικο καταστημα που το εχει στοκ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Numerouno : 31-08-13 στις 17:06
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-08-13 17:20 #287
    Προεπιλογή
    παιδια εχει βουιξει ο τοπος στα ξενα φορουμς με αυτο το θέμα

    Δεν υπάρχει fake craze και τα 2 σκευασματα η ds τα παρηγαγε απλα επειδη βρηκαν τις αμφ, εφτιαξε στο καινουργιο λιγο διαφορετικη ετικετα και ειπε οτι το παλιο ειναι fake,μεσα στο site τους δινουν οδηγίες και καλα πως να ξεχωρισετε το το "fake" απο το "κανονικό":http://www.getds.com/20121221376/Blo...ot-fake-crazer
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Δανάη : 31-08-13 στις 17:31
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-08-13 17:33 #288
    Το avatar του χρήστη sak

    Εγγραφή
    06-03-2009
    Περ.
    KΑΒΑΛΑ
    Μηνύματα
    143
    Προεπιλογή
    Περνω το crazy απο τις πρωτες εκδοσεις μεχρι τωρα, ειναι παντως η πρωτη φορα ειδικα με την ημερομηνια ληξης ,που δεν αναγραφετε καθολου στην ετικετα αλλα βρισκετε απο κατω απο το κουτι! Δεν ειπα αν ειναι fake ή οχι το συγκεκτριμενο που πηρα ,αλλα λογικο ειναι να ρωτησω μηπως και αλλος το εχει δει αυτο. Ενταξει , οπως και να εχει ειναι περιεργο αυτο με την ημερομηνια. Αντε με την ετικετα που ειναι κολημενη πιο πανω και εχει καπως "ζαρες" να το πω ετσι ,πες οτι ειναι λαθος απο το μηχανιμα.Με την ημερομηνια? Εκτος και αν απο εδω και περα την εχουν αλαξει θεση και την βαζουνε απο κατω , γι αυτο ρωτησα μηπως και ξερει καποιος κατι η εχει ξαναπαρει ετσι.
    (?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-08-13 18:12 #289
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περνω το crazy απο τις πρωτες εκδοσεις μεχρι τωρα, ειναι παντως η πρωτη φορα ειδικα με την ημερομηνια ληξης ,που δεν αναγραφετε καθολου στην ετικετα αλλα βρισκετε απο κατω απο το κουτι! Δεν ειπα αν ειναι fake ή οχι το συγκεκτριμενο που πηρα ,αλλα λογικο ειναι να ρωτησω μηπως και αλλος το εχει δει αυτο. Ενταξει , οπως και να εχει ειναι περιεργο αυτο με την ημερομηνια. Αντε με την ετικετα που ειναι κολημενη πιο πανω και εχει καπως "ζαρες" να το πω ετσι ,πες οτι ειναι λαθος απο το μηχανιμα.Με την ημερομηνια? Εκτος και αν απο εδω και περα την εχουν αλαξει θεση και την βαζουνε απο κατω , γι αυτο ρωτησα μηπως και ξερει καποιος κατι η εχει ξαναπαρει ετσι.
    Αν ειναι απο κατω η ημερομηνία κατι παιζει, ειναι κάθετη η DS σε αυτο, μπορει απο παρτιδες σε παρτιδες να αλαζουν διαφορα και στο αυτοκόλλητο κ.α, αλλα στην ημερομηνία επιμενουν, πρεπει να αναγραφετε απο πισω και να ειναι τα νουμερα σαν σκαλιστα, οταν το ξυσης με το νύχι σου να ξεφτιζουν τα νουμερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-08-13 18:33 #290
    Προεπιλογή
    Εαν οντως εχει αμφεταμινες, τοτε δεν νομιζω οτι ειναι καλο να το παιρνουμε.. Ναρκωτικα ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-08-13 19:24 #291
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    δυστυχώς βάση της εικόνας που είχε ανεβάσει η ίδια η εταιρία για να ξεχωρίζει κάποιος το γνήσιο από το μούφα, το δικό σου έχει όλα τα στοιχεία για να είναι ψεύτικο. Στείλε μου αν θες ένα πμ από που το πήρες να ξέρω ποιος @@ πουλάει τέτοια να ξέρω να μην ψωνίζω όχι τπτ άλλο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-08-13 19:25 #292
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Και εγώ θα ήθελα να μάθω το μαγαζί με Pm αν δεν βαριέσαι!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-08-13 20:46 #293
    Προεπιλογή
    Και μια από εμένα παιδιά... Επίσης θα ήθελα και ένα pm από τον επίσημο εισαγωγέα στην Ευρώπη...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fluffy : 31-08-13 στις 20:51
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-08-13 21:28 #294
    Προεπιλογή Craze (Driven Sports)
    Ρε παιδια γιατι ασχολειστε με ενα συμπληρωμα που εχουν βγει τοσες βρωμες;; Υπαρχουν παααρα πολλα νιτρικα για να διαλεξει κανεις στο εμποριο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-08-13 22:15 #295
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsoum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια γιατι ασχολειστε με ενα συμπληρωμα που εχουν βγει τοσες βρωμες;; Υπαρχουν παααρα πολλα νιτρικα για να διαλεξει κανεις στο εμποριο.
    ΑΥΤΟ ακριβώς λέω παααρα πολυ καιρό τώρα...αλλά όλοι ψάχνουν το βρώμικο μάλλον. Θα το ξαναπώ κι ας γίνομαι κουραστικός. Αν θέλετε κάτι παραπάνω από "συμπλήρωμα" πάρτε το αυτούσιο μην ψάχνετε παράδρομους...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-08-13 22:19 #296
    Προεπιλογή Craze (Driven Sports)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΥΤΟ ακριβώς λέω παααρα πολυ καιρό τώρα...αλλά όλοι ψάχνουν το βρώμικο μάλλον. Θα το ξαναπώ κι ας γίνομαι κουραστικός. Αν θέλετε κάτι παραπάνω από "συμπλήρωμα" πάρτε το αυτούσιο μην ψάχνετε παράδρομους...
    +1000
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-09-13 00:16 #297
    Προεπιλογή
    Βασικα οι αμφεταμινες δεν ειναι στεροειδη. Ειναι ναρκωτικα, μαζι με την κοκαϊνη και λοιπα διεγερτικα. Αμα δε μπορειτε να βγαλετε προπονηση χωρις κοκα, τοτε παω πασο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-09-13 01:25 #298
    Προεπιλογή
    Παιδιά μην τρελένεστε με το θέμα fake.. Δεν παίζουν fake στην Ελλάδα.
    Μου κάνει εντύπωση το οτι ημερομηνια ειναι τυπωμενη απο κάτω γιατί και εγώ στα πλαγια την θυμώμουνα..
    Μολις παρέλαβα Craze στο μαγαζί απο καινουργια παρτίδα της DS οπότε θα σας πω..

    Εσείς αν θέλατε να φτιάξετε ομως ενα fake προιον δεν θα βαζατε την ημερομηνία στο ιδιο σημειο με το γνησιο?
    Χαζοι ειστε να την βάλετε αλλου να καρφώνεστε?

    Απλά θα ειναι νεα παρτίδα της DS μην αγχώνεστε...

    Αντιπρόσωπος Ευρώπης ειναι το Predator.. Θα δω όντως η εισαγωγη μου που εχει ημερομηνία και αν δεν ειναι απο κάτω θα μιλήσω με το Predator να μάθω τι παίζει και αν κυκλοφορεί όντως έτσι μουφα Craze.


    Όσο για τις αμφεταμίνες... Χαλαρώστε και αν εχει θα ειναι μικρή δόση.. Ξέρετε πόσες προορμονες εχετε πιει με μια πασίγνωστη μάρκα πρωτεινών που κατα ένα περίεργο τρόπο όλοι λέτε "Δουλεύειιιιιι" "Με πιασε πολυυυυ" "Είδα τρελή διαφορααα"
    Κουβέντες που δεν με μια πρωτεινούλα δεν λέγονται χαχα!
    Εγώ αυτήν την εταιρία ούτε να την παίρνω ούτε να την πουλάω όσο διάσημη και αν ειναι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-09-13 03:25 #299
    Το avatar του χρήστη sak

    Εγγραφή
    06-03-2009
    Περ.
    KΑΒΑΛΑ
    Μηνύματα
    143
    Προεπιλογή
    Βρηκα και ενα thread στο bb.com οπου καποιος εχει καποιες παρομοιες foto με την ημερομηνια απο κατω (δεν δειχνει απο πισω στην ετικετα αν υπαρχει ή οχι εκει) και του απαντανε οι Matt Cahill απο την driven sports και ο αλλος ο rob οτι ειναι γνησια. Τι να πω, χαμος!
    (?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-09-13 12:31 #300
    Προεπιλογή Craze (Driven Sports)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 200sx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο για τις αμφεταμίνες... Χαλαρώστε και αν εχει θα ειναι μικρή δόση.. Ξέρετε πόσες προορμονες εχετε πιει με μια πασίγνωστη μάρκα πρωτεινών που κατα ένα περίεργο τρόπο όλοι λέτε "Δουλεύειιιιιι" "Με πιασε πολυυυυ" "Είδα τρελή διαφορααα"
    Κουβέντες που δεν με μια πρωτεινούλα δεν λέγονται χαχα!
    Εγώ αυτήν την εταιρία ούτε να την παίρνω ούτε να την πουλάω όσο διάσημη και αν ειναι...
    Για πες φιλε να ξερουμε για ποια εταιρια και πρωτεινη λες;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 20 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 101819202122 ... ΤελευταίαΤελευταία