Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 04-11-11 00:27 #1
    Το avatar του χρήστη Druid

    Εγγραφή
    06-09-2011
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή Ερωτηση για αεροβιο πριν φωτο-shoot
    Ηθελα να ρωτησω, επειδη εχω μια φωτογραφηση την Κυριακη και κανω το carb loading απο αυριο για 2 ημερες + καποια διουριτικα, εαν το πρωι της κυριακης πριν τη φωτογραφηση κανω αεροβιο, θα γινει κατακρατηση υγρων στο σωμα? Σκοινακι ή τρέξιμο κάνω για κανένα 45'-60'λεπτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-11-11 00:45 #2
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Druid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηθελα να ρωτησω, επειδη εχω μια φωτογραφηση την Κυριακη και κανω το carb loading απο αυριο για 2 ημερες + καποια διουριτικα, εαν το πρωι της κυριακης πριν τη φωτογραφηση κανω αεροβιο, θα γινει κατακρατηση υγρων στο σωμα? Σκοινακι ή τρέξιμο κάνω για κανένα 45'-60'λεπτο
    δεν κανεις καθολου. και ιδικα με διουριτικα. προσεχε να κοψεις και το νερο στο carbloading οσο χρειαζετε να αφομιοθει ο υδατανθρακας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-11-11 00:52 #3
    Το avatar του χρήστη Druid

    Εγγραφή
    06-09-2011
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    περιπου ποσο νερο? νομιζω 250 ml ανα 2 ώρες απ'τις 8 το πρωι μεχρι τις 6-8 το απόγευμα και μετά την άλλη μέρα το πρωί ελάχιστα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-11-11 12:04 #4
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Druid Εμφάνιση μηνυμάτων
    περιπου ποσο νερο? νομιζω 250 ml ανα 2 ώρες απ'τις 8 το πρωι μεχρι τις 6-8 το απόγευμα και μετά την άλλη μέρα το πρωί ελάχιστα
    απο τις 4 και μετα πρεπει να κοψεις τελιος το νερο.

    μεχρι τοτε περιπου 750μλ νερο μαζι με τους υδατανθρακες σου για να αποροφυθουν.

    την επομενη μερα ΚΑΘΟΛΟΥ νερο. 30 λεπτα πριν την φοτογραφιση 30γραμμαρια λιπαρα με υδατανθρακες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-11-11 12:44 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Qlim4X Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο τις 4 και μετα πρεπει να κοψεις τελιος το νερο.

    μεχρι τοτε περιπου 750μλ νερο μαζι με τους υδατανθρακες σου για να αποροφυθουν.

    την επομενη μερα ΚΑΘΟΛΟΥ νερο. 30 λεπτα πριν την φοτογραφιση 30γραμμαρια λιπαρα με υδατανθρακες.
    γιατι ακριβως τοσα αλεξ?δεν παιζει ρολο αυτο με τα κιλα του ενδιαφερομενου η ασχετως δινεις 30?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-11-11 13:24 #6
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι ακριβως τοσα αλεξ?δεν παιζει ρολο αυτο με τα κιλα του ενδιαφερομενου η ασχετως δινεις 30?
    ειναι μια τακτικη που ακολουθητε πριν τους αγωνες για να τραβιξη τα νερα ενδομιηκα. αυτο δουλευει σε συνδιασμο με αλατι για αυτο προτιμαμε την σαβουρα πριν τους αγωνες. πατατακια, ξυρους καρπους, burgers κτλ. βεβεα δεν πρεπει να πιεις γουλια νερο γιατι θα τα πεταξη ολα εξω ο μυς. το 30γρ ειναι απλα ενα προτοκολο που ξεκινας απο εκει.

    βεβεα υπαρχη και αλλη τεχνικη την οπια συνεχιζεις και φορτονης υδατανθρακα συνεχια με το απετουμενο νερο.


    εγω δοκιμασα το πρωτο και ειμαι οικανοποιημενος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-11-11 14:14 #7
    Το avatar του χρήστη Druid

    Εγγραφή
    06-09-2011
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    εγινε φιλε μου, σε ευχαριστω για τη βοηθεια σου , σημερα και αυριο θα πιω κοντα στο λιτρο μαζι με τους υδατανθρακες μου και τη μερα της φωτογραφισης θα φαω ενα burger χωρις νερο 30 λεπτα πριν
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-11-11 17:48 #8
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Druid Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγινε φιλε μου, σε ευχαριστω για τη βοηθεια σου , σημερα και αυριο θα πιω κοντα στο λιτρο μαζι με τους υδατανθρακες μου και τη μερα της φωτογραφισης θα φαω ενα burger χωρις νερο 30 λεπτα πριν
    burger bacon cheese
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-11-11 18:00 #9
    Το avatar του χρήστη Druid

    Εγγραφή
    06-09-2011
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Qlim4X Εμφάνιση μηνυμάτων
    burger bacon cheese
    εισαι ωραιος φιλεεεεεε
    Απάντηση με παράθεση