Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 53
  1. 11-03-12 01:58 #1

    Εγγραφή
    11-03-2012
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    47
    Προεπιλογή Καλώς σας βρήκα ή μήπως, καλώς με βρήκατε;
    Γεια! Παρόλο που δεν ασχολούμαι με το bodybuilding, διαπίστωσα ότι πολλά μέλη του φόρουμ έχουν αρκετές γνώσεις σχετικά με τη σωστή διατροφή και εκγύμναση. Είμαι 25 ετών, 1,60 και βάρος περίπου 82 κιλά (ναι, αφέθηκα και μάλιστα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ). Ξανάρχισα το γυμναστήριο τον Ιούλιο, μετά από αποχή περίπου 4 ετών, καθώς θέλω να επιστρέψω στη φυσιολογική μου μάζα και να γυμνάσω το σώμα μου, ιδιαίτερα τον πάνω κορμό και τα χέρια, ώστε να δείχνω όσο το δυνατόν πιο "άνδρας". Διευκρινίζω ότι δε θέλω να γίνω bodybuilder, απλώς επιθυμώ να αλλάξω φύλο - Θεού και ψυχιάτρων θελόντων - κάτι που συνεπάγεται ανδρικού τύπου εκγύμναση, για ευνόητους λόγους, κάτι που δυστυχώς στο γυμναστήριο δεν κατανοούν οι "ειδικοί", καθώς θεωρούν ότι οι γυναίκες γυμνάζονται για να χάσουν περιττά κιλά και να σφίξουν, ενώ οι άνδρες για να γίνουν τοπ αρσενικά.
     

  2. 11-03-12 02:13 #2

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    749
    Προεπιλογή
    Το να πέσεις δεν είναι τρομερό, το να μη θέλεις όμως να σηκωθείς είναι ολέθριο...
     

  3. 11-03-12 03:17 #3
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    ΧΡΙΣΤΕ μου τι διαβαζω
    aesthetics 100/100
     

  4. 11-03-12 03:45 #4
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Ξεχασες τον χειρουργο.....
     

  5. 11-03-12 10:32 #5
    Προεπιλογή
    Καλωςηρθες
     

  6. 11-03-12 11:22 #6
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    hello!!
     

  7. 11-03-12 11:22 #7
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    και απο εμενα!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
     

  8. 11-03-12 12:28 #8
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    καλως την (τον)
     

  9. 11-03-12 13:44 #9
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο IRINE G7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια! Παρόλο που δεν ασχολούμαι με το bodybuilding, διαπίστωσα ότι πολλά μέλη του φόρουμ έχουν αρκετές γνώσεις σχετικά με τη σωστή διατροφή και εκγύμναση. Είμαι 25 ετών, 1,60 και βάρος περίπου 82 κιλά (ναι, αφέθηκα και μάλιστα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ). Ξανάρχισα το γυμναστήριο τον Ιούλιο, μετά από αποχή περίπου 4 ετών, καθώς θέλω να επιστρέψω στη φυσιολογική μου μάζα και να γυμνάσω το σώμα μου, ιδιαίτερα τον πάνω κορμό και τα χέρια, ώστε να δείχνω όσο το δυνατόν πιο "άνδρας". Διευκρινίζω ότι δε θέλω να γίνω bodybuilder, απλώς επιθυμώ να αλλάξω φύλο - Θεού και ψυχιάτρων θελόντων - κάτι που συνεπάγεται ανδρικού τύπου εκγύμναση, για ευνόητους λόγους, κάτι που δυστυχώς στο γυμναστήριο δεν κατανοούν οι "ειδικοί", καθώς θεωρούν ότι οι γυναίκες γυμνάζονται για να χάσουν περιττά κιλά και να σφίξουν, ενώ οι άνδρες για να γίνουν τοπ αρσενικά.
    Kαλως ήρθες στην παρεα μας.
    Η τρομερα ακοπλεξάριστη εισαι,δινωντας μας τοσο προσωπικες πληροφορίες με το καλημερα σας,ή πλάκα μας κανεις.
    Ελπίζω να εχεις καλή διαμονή στο φόρουμ.
    Ανοιξε ενα θεμα με φωτογραφίες σου να δουμε τι πιθανοτητες εχεις με την προπόνηση να εχεις το αποτέλεσμα που θελεις,μηπως δεν χρειαστουν τα υπόλοιπα.
     

  10. 11-03-12 14:11 #10
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    αγορίνα καλως ήρθες στο φορουμ
    Nasser Ammari
     

  11. 11-03-12 20:31 #11
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
     

  12. 11-03-12 21:33 #12
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    καλως ηρθες στην παρεα μας..
     

  13. 12-03-12 01:14 #13

    Εγγραφή
    11-03-2012
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    47
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλως ήρθες στην παρεα μας.
    Η τρομερα ακοπλεξάριστη εισαι,δινωντας μας τοσο προσωπικες πληροφορίες με το καλημερα σας,ή πλάκα μας κανεις.
    Ελπίζω να εχεις καλή διαμονή στο φόρουμ.
    Ανοιξε ενα θεμα με φωτογραφίες σου να δουμε τι πιθανοτητες εχεις με την προπόνηση να εχεις το αποτέλεσμα που θελεις,μηπως δεν χρειαστουν τα υπόλοιπα.
    Όταν λες φωτογραφίες μου εννοείς γυμνές, με ρούχα ή εσώρουχα; Να υποθέσω ότι μπορώ να αποκρύψω το πρόσωπό μου, για ευνόητους λόγους. Κάτι άσχετο: υπάρχει τρόπος να μειωθεί όσο το δυνατόν περισσότερο η λιπώδης μάζα του γυναικείου μαστού; Δε φτάνει που φορτώθηκα τις βυζόμπαλες, τουλάχιστον ας τις κάνω βυζομπαλάκια.
     

  14. 12-03-12 01:19 #14
    Προεπιλογή
    καλωσηρθες
    αλλα
    ημαρτον...
    εσυ δεν ποσταρεις βομβες ριχνεις.
     

  15. 12-03-12 01:19 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο IRINE G7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν λες φωτογραφίες μου εννοείς γυμνές, με ρούχα ή εσώρουχα; Να υποθέσω ότι μπορώ να αποκρύψω το πρόσωπό μου, για ευνόητους λόγους. Κάτι άσχετο: υπάρχει τρόπος να μειωθεί όσο το δυνατόν περισσότερο η λιπώδης μάζα του γυναικείου μαστού; Δε φτάνει που φορτώθηκα τις βυζόμπαλες, τουλάχιστον ας τις κάνω βυζομπαλάκια.
    σε καλοσωριζω κ γω....
    μπραβο σου 1) που εισαι ακομπλεξαριστη-ος
    κ 2) που μοιραζεσαι τον στοχο σου μαζι μας!!!
    ευχομαι να επιτυχεις τους στοχους σου!!!εισαι στο κατaλλhλο μερος για να γινεις power!!!
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία