Θέμα: Pole Dancing

Σελίδα 5 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 171
  1. 03-04-12 19:31 #61
    Προεπιλογή
    exkaliber....εχουν ποσταρει τοσα βιντεο εδω...αν εσυ εχεις κολλησει ακομη στο sexy κ οτι καποια ξεκιναει αυτο το πραγμα για να τονωσει την αυτοπεποιθησή της εισαι πολυ λαθος!!!! υπαρχουν χιλιαδες πραγματα καθημερινα που κανουμε για να τονωσουμε την σεξουαλικοτητα μας κ απο ενα απλο κραγιον!!! δεν περιμεναμε το στηλο!!!

    εγω προσωπικα ασχολουμαι με το συγχρονο χορο!!! εχω δει παρα πολλες παραστασεις χορου οπου ο στηλος ή τα σχοινια είναι ενα μεσο για να κανεις το παραπανω ή να επιδειξει καποιος τα ακροβατικα κ τι ειναι ενα σωμα ικανο να κανει!!!!

    σχετικα με αυτο που ειπες ''οτι δλδ παει εκει για να νιωσει "γυναικα",να εκφρασει/εκτονωσει την σεξουαλικοτητα της
    πραγμα λαθος για μια ωριμη ηλικιακα και σεξουαλικα γυναικα
    για μια εφηβη που ειναι μες την ανασφαλεια παει κι ερχεται,αλλα για μια ενηλικη βρισκω οτι την μειωνει σαν ανθρωπο,
    οχι αυτο καθε αυτο,αλλα το οτι αντι να λυσει ενα προβλημα που εχει(ανασφαλεια,χαμηλη αυτοεκτιμηση) προσπαθει να το καλυψει
    ''

    ολες οι γυναικες σε ολες τις ηλικιες θελουν να αρεσουν κ να νιωθουν ποθητες!!!
    τωρα τι κολλημα εχεις με τις ανασφαλειες κ την χαμηλη αυτοεκτιμηση;;;;θα κανεις προφανως παρεα μόνο με ατομα που εχουν πολυυυυ αυτοπεποιθηση!!!! κ μην μιλας μονο για τις γυναικες γιατι οι αντρες ειστε χειροτεροι οσον αφορα την αυτοπεποιθηση!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-04-12 19:37 #62
    Το avatar του χρήστη jelena

    Εγγραφή
    04-09-2010
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    200
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    εφοσον μου εγινε συσταση εδω το βρισκω λογικο να απαντησω εδω
    εαν μεταφερθει στα οφ τοπικ αυτο το κοματι το σωστο θα ηταν να μεταφερθει και το μνμ στην παραθεση


    καπου παραπανω γραφτηκαν οι λεξεις :και γαμω,γαματο(2 φορες)
    και δεν παρεξηγηθηκε κανενας μοδ
    το γελιοτητες ηταν η ασχημη λεξη?



    στο θεμα τωρα,γενικα οταν απλα δεν μου αρεσει κατι αδιαφορω,το συγκεκριμενο ομως,πιθανως,να επηρεασει και εμενα αρνητικα,οποτε το κρινω


    οποτε..
    το πως αρχισε δεν εχει σημασια,και η ηρωινη ξεκινησε σαν φαρμακο για τον βηχα

    το οτι θεωρειται αθλημα με προσβαλει σαν αθλητη






    λεν οτι γυμναζει,νταξει,οποιαδηποτε μορφη κινησης μπορει να θεωρηθει οτι γυμναζει το σωμα οποτε δεν ειναι αυτος ο λογος που το κανει καποια


    το οτι κανει καλο στο σωμα κτλ. το βλεπω σαν μια προφαση/δικαιολογια για την ενδιαφερομενη να ασχοληθει μ αυτο
    να το δικαιολογησει στους γυρω της και στον εαυτο της με καποιον τροπο,χωρις να παραδεχτει την αληθεια

    οτι δλδ παει εκει για να νιωσει "γυναικα",να εκφρασει/εκτονωσει την σεξουαλικοτητα της
    πραγμα λαθος για μια ωριμη ηλικιακα και σεξουαλικα γυναικα
    για μια εφηβη που ειναι μες την ανασφαλεια παει κι ερχεται,αλλα για μια ενηλικη βρισκω οτι την μειωνει σαν ανθρωπο,
    οχι αυτο καθε αυτο,αλλα το οτι αντι να λυσει ενα προβλημα που εχει(ανασφαλεια,χαμηλη αυτοεκτιμηση) προσπαθει να το καλυψει



    αν και αμφιβαλω οτι και αυτος ο στοχος θα εχει αποτελεσμα μακροπροθεσμα,ποσο sexy να νιωσει καποια χωρις αντρικη προσοχη!
    φανταζομαι οτι μονο γυναικες θα ειναι στην αιθουσα


    το βασικοτερο που με ανησυχει,εαν τυχον γινει μοδα αυτο, ειναι οτι το πιθανοτερο ειναι οι γυναικες θα εκτονωνονται κατα καποιο τροπο εκει
    και στην ζωη τους θα ειναι πιο,ας το πω κομψα,ηρεμες
    οπως καποιος που κανει ΠΤ ειναι λιγοτερο οξυθυμος σε σχεση με αν δεν εκανε

    προσωπικα αν γνωριζα καποια και μου ελεγε οτι κανει αυτο,θα ελεγα οτι εχει ανασφαλειες με την αυτοπεποιθηση και την σεξουαλικοτητα της
    που ειναι κακο σημαδι


    πρακτικα τωρα αυτο τι οφελος μπορει να εχει?
    θα γινει η κυρια το κοριτσι λαστιχο και θα σωσει την σχεση της?
    προφανως και η μεση ελληνιδα(απ οσο μπορω να ξερω) μια χαρα ειναι σ αυτον τον τομεα

    για στιπ τιζ το συζηταμε,αν και δεν νομιζω οτι στυλος ειναι απαραιτητος
    και ειμαι σιγουρος οτι καμια γυναικα δεν θα παραδεχοταν οτι μαθαινει να χορευει σε στυλο για αυτον τον λογο

    αλλα επειδη παντα υπαρχει ενα αλλα,απο το να πηγαινει καποια για να προκαλεσει σεξουαλικα και να αυτεπιβεβαιωθει ως γυναικα,στην αιθουσα με τα βαρη
    δημιουργωντας προβλημα,χιλιες φορες στον στυλο
    Διαβασες κανενα απο τα παραπανω ποστ?Μπηκες στον κοπο να δεις εστω κι ενα απο τα βιντεο??Ειμαι σιγουρη πως οχι.
    Το κωμικοτραγικο της υποθεσης ειναι οι παντες εχουν αποψη για τα παντα και χωρις οχι και καμια εμπεριστατωμενη γνωση,αλλα χωρις απλα στοιχειωδεις πληροφοριες?!?!?
    Και γιατι δηλαδη σε προσβαλλει σαν αθλητη δεν καταλαβα....!
    Με τα βαρη δεν ασχολουμαστε ολοι εδω μεσα??

    Αντιπαρερχομαι τα σχολια περι σεξουλικοτητας και μειωμενης αυτοεκτιμησης,καταντα αστειο νομιζω.....!
    Ειναι ειδος αθλητικου και ακροβατικου χορου,που για αλλους μπορει να ειναι αισθησιακος,αλλα για τους περισσοτερους απο εμας που ασχολουμαστε μας αρεσει αθλητικη του διασταση και πιστεψε με το τελευαταιο που μ ενδιεφερει οταν κρεμομαι
    αναποδα απο τον στυλο ειναι το ποσο ωραια φαινομαι.Αυτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-04-12 20:04 #63
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι ότι τα αφρύδια εμποδίζουν πολύ σβούρες στο στύλο...αουτς!

    Πάντως αν κατατάσεις τις πολ ντανσερς στους επιδειξίες, τότε κάθε είδος χορού ή αθλητικού θεάματος είναι εξίσου επιδεικτικό
    Μαλλον οι περισσοτεροι θα ναι ευνουχοι..θα τα χουν κοψει απ τη ριζα

    Αλικαρα μου..καλως η κακως ο κοσμος συγχεει το pole dancing με την κωλομπαροσωληνα!!Δε μπορει απ τη μια να μου λετε μερικες στα hot braves οτι ο αλλος που ειναι μοντελο και πουλαει στην ψυχρα το κορμι του για τα λεφτα οτι ειναι επιδειξιομανεις η ψωνιο η η η η...και την αλλη να βλεπετε λογικο το να ανεβαινουν γυναικες αλλα και αντρες πανω στη σωληνα και να κανουν σβουρες...και μαλιστα οτι ειναι αθλημα ολο αυτο!!Ποιος το λεει?Ποιος το εβγαλε οτι ειναι αθλημα?Που ειναι η αθλητικη αμιλλα,η παιδεια?Ποιος ειναι ο συναγωνισμος εδω,ποιος θα κανει τις καλυτερες σβουρες χωρις να παιξει?Για το τσιρκο καλα ειναι..μετα τις αρκουδες που χορευουν,οτι πρεπει ειναι κι αυτο..να τρως ποπ κορν και να λες,ωρε τι κανει ο φουστης και δε πεφτει!!!Εκει ναι..και θα πληρωσω και για να τον δω!!!Αλλα οχι να το βαφτιζουμε και αθλημα..ελεος.

    Επισης για το τελευταιο που λες,δεν ακουσα κανεναν μα κανεναν να πει "αα κοιτα αυτη...κανει 400αρι" αλλα αν γινει πιο γνωστο το "αθλημα" και συμμετεχουν περισσοτερες "αθλητριες",θα ακους.."να ρε,κοιτα αυτη..τη βλεπεις?κανει μαθηματα κωλομπαροσωληνας,και τα σκαει και χοντρα...θα χει μελλον αυτη!!Τυφλα να χει η demi moore.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω απολυτα με τον Βασιλη πιο πανω σε ολα.

    Προσωπικα,δε θα ηθελα η κοπελα μου να εκανε αυτο το πραγμα.Ημιγυμνη πανω σε αυτη την παπατζα να κανει τετοιες φιγουρες και με κοινο απο κατω,lol.Οι αλλες ας κανουν ο,τι θελουν.

    Δεν μπορω να καταλαβω γιατι θεωρειται αυτο το "πραμα" αθλημα...hello? Και βασικα ποιος το εκανε "αθλημα"?

    Οντως εχουν ισοπεδωθει ολα.
    Αθλημα ρε..τι λες τωρα!!!Δεν εχει τυχει να ακουσεις κανεναν να λεει "αθλουμαι πολλα χρονια κι εχω διακρισεις και χρυσα μεταλια στην σωληνα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-04-12 20:28 #64
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    ω στη σωληνα και να κανουν σβουρες...και μαλιστα οτι ειναι αθλημα ολο αυτο!!Ποιος το λεει?Ποιος το εβγαλε οτι ειναι αθλημα?Που ειναι η αθλητικη αμιλλα,η παιδεια?Ποιος ειναι ο συναγωνισμος εδω,ποιος θα κανει τις καλυτερες σβουρες χωρις να παιξει?
    to ιδιο μπορεις να πεις για τον kick boxing το bobybuilding..την ενοργανη..
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-04-12 20:35 #65
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    to ιδιο μπορεις να πεις για τον kick boxing το bobybuilding..την ενοργανη..
    Το οτι οι πολεμικες τεχνες εγιναν αθλημα ειναι αλλο καπελο..πολεμικες τεχνες ηταν,επιβιωση και πατροπαραδωτα εθιμα πολυ αρχαιων λαων..αλλα εδω που τα λεμε ουτε και για το ββ υποστηριζω οτι ειναι αθλημα,απλως δεν εχω γραψει στο συγκεκριμενο τοπικ γιατι υπηρχε πολλη ενταση.Η ενοργανη ρε φιλε οντως εχει κοινα με το πολ,γιατι κανεις τις κωλοτουμπες σου και 3-4 ατομα σε κρινουν..αν δεν υπηρχε ολο αυτο με τα κακοφημα μπαρ πιθανον να μην ειχα την ιδια αντιλειψη,τωρα που υπαρχουν ομως την εχω,αυτη ειναι η αποψη μου και δε την αλλαζω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-04-12 20:41 #66
    Το avatar του χρήστη jelena

    Εγγραφή
    04-09-2010
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    200
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    to ιδιο μπορεις να πεις για τον kick boxing το bobybuilding..την ενοργανη..
    ακριβως!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-04-12 21:17 #67
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jelena Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακριβως!
    Κοπελια (μαρια αν θυμαμαι καλα,ε?) δεν εχω κατι με σενα ουτε με τα αλλα ατομα που γουσταρουν και επικροτουν το πολ..να ξεκαθαρισω,η αντιδραση μου ειναι γενικη

    end of spam
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-04-12 21:21 #68
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    εγω το 'έγραψα και πιο πάνω και εξήγησα πως στην πορεία μπορεί να βγούν πολλές διαφορετικές μέθοδοι προπόνησης εκτός τις γνωστές παραδοσιακές , μια άλλη μόδα που την είχα ενα φεγγάρι στο γυμναστήριο είναι και το οριενταλ , αυτό δεν ξεκίνησε σαν άθλημα αλλα σαν χορός αισθησιακός ανατολίτικος ,απο τα χαρέμια των πασάδων , εμάς γιατι να μην μας αρέσει βέβαια εφόσον αναδεικνύει την θηλυκότητα μ'έσα απο την κίνηση .

    θα πούν πάλι ένας χορός είναι αθλητικός και το ζειμπέκικο χορός είναι αλλα καμία σχέση άλλο το 'ένα άλλο το 'άλλο , στον άντρα μπορεί να δείχνει ωραία ενω όταν το χορεύει γυναίκα είναι αηδία , εκτός κάτι παλιές μαγκιτισες που το χουν και τις εκφράζει.

    ο χορός λοιπόν στην σωλήνα (ενω δεν είμαι ειδικός θα πώ με την απλή λογική) δεν ξεκίνησε σαν άθλημα αλλα σαν αισθησιακός χορός και οι χορεύτριες εκτ'ός του ότι χορεύουν αισθησιακά , έχοντας σαν στήριγμα την σωλήνα , άσχετο με το στριπτίζ δηλαδή και να μην βγάλουν όλα τα ρούχα , οι στάσεις που παίρνουν και το στύλ , είναι ερωτικές πόζες που εξάπτουν την φαντασία , είτε θέλουμε να το παραδεχτούμε είτε όχι , αλλα δεν γίνετε να κάνει τα ακροβατικα και να μην προσφέρει θέαμα στο μάτι .

    ενα άλλο πολύ σημαντικό είναι ότι μπορεί να πεί κανείς ποιός ο λόγος να ξεκίνησε το στριπτίζ στην σωλήνα και μετα μετεξελίχτηκε σαν άθλημα , αυτό είναι απλό η σωλήνα αφήνει σεξουαλικά υπονοούμενα , γι αυτό άλλωστε και οι χορεύτριες στριπτίζ την χρησιμοποιούν σαν υποκατάστατο και όλες οι κινήσεις κάτι υπονοούν.

    σε κάθε περίπτωση 'όμως εμάς μας αρέσει να βλέπουμε γυναίκες σ αυτο το άθλημα όπως και στο ελλάδα έχεις ταλέντο μια ρωσίδα που χόρεψε και έμειναν όλοι άφωνοι , έκανε δύσκολες ασκήσεις και εντυπωσιακές , αλλα τώρα ένας άντρας να γυρνάει με χάρη γύρω απο την σωλήνα και με νάζι δεν είναι κι ότι αισθητικά καλύτερο , αν βέβαια αρέσει στις γυναίκες να το βλέπουν δικαίωμά τους και καλά κάνουν , αλλα νορμάλ άντρας εκεί δεν πάει , άλλο το μονόζυγο η η ενόργανη και άλλο μουσική και γύρω γύρω και πάνω κάτω στην μπάρα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-04-12 21:58 #69
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.627
    Προεπιλογή
    Το θεμα πιστευω ξεκιναει γιατι οι περισσότεροι αντρες εχουμε συνδυασει τον σωληνα με strip show.Προφανως αυτη ειναι η πρωτη μας εικονα,αντε και απο κανενα πυροσβεστικο σωμα που κατεβαινουν από εκεί.
    Ο νοων νοείτω,μην το αναλυσω αλλο,περισσότερο αστειευομαι μεσω αυτων των παραδειγματων για να δείξω τι εννοω.
    Οκ,και εγω θα δυσκολευτω να το θεσω ως αθλημα,αλλα να πω ότι με προσβαλλει και ως αθλουμενο ή πρωην αθλητη δεν νομίζω,το ίδιο μπορεί να πει καποιος με την σειρα του για την δοκό,ή για τους κρίκους,μονόζυγο κτλ,ότι ας πουμε ειναι ανιαρο ή επικίνδυνο ή χωρις νοημα να κρεμιεσαι και να κανεις κωλοτούμπες,αλλα να που περασαν και αυτα ως αθλήματα.Εδω βγαίνουν κατι κοπελες με κορδέλες και κανουν χορευτικες επιδείξεις και υπάρχουν ανθρωποι που συναρπάζονται,τι να λεμε τωρα.
    Εξαλλου από τις σαλες της αεροβικής των γυμναστηριων εχουν περάσει πολλες μόδες κατα καιρους,που ο βασικος στόχος είναι η εκτόνωση και η διοχέτευση της ενεργειας των ατομων που συμετέχουν.
    Αν μιλήσουμε για το bbing από ποσους εχω ακουσει ότι ειμαστε ναρκισσοι όσοι ασχολουμαστε,εγωκεντρικοίς,ματαιοδοξοι,μεχρι και αδερφές αυτοι που καθονται από κατω ως κοινο να χειροκροτανε αντρες που τους ποζαρουν με μαγιό πανω στην σκηνη.
    Ακομα και αν καλοσκεφτείτε ότι ατομα βγαίνουν με το εσώρουχο στο νετ για να τους πουνε οι αλλοι την γνωμη τους,για πολλους θεωρείται too much.
    Μην περιμενετε όλοι να εγκρίνουν τα θελω σας.
    Δεν θα κάτσω να αιτιολογηθώ στον καθενα τους τι συναρπαστικο βρίσκω στα δικα μου θελω,αλλοι την βρίσκουν με το ψάρεμα,αλλοι με το ταβλι,εντάξει,δεν χρειάζεται νομίζω να κρινουμε την ψυχολογία του αλλου ή τις ορέξεις του και την ψυχοσύνθεση του πίσω από την καθε του δραστηριότητα ,αλλα ίσως δεν είμαστε και σε θεση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-04-12 23:43 #70
    Το avatar του χρήστη jelena

    Εγγραφή
    04-09-2010
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    200
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοπελια (μαρια αν θυμαμαι καλα,ε?) δεν εχω κατι με σενα ουτε με τα αλλα ατομα που γουσταρουν και επικροτουν το πολ..να ξεκαθαρισω,η αντιδραση μου ειναι γενικη

    end of spam
    (ναι σωστα)ουτε κι εγω εχω καποιο προβλημα και ολες οι αποψεις ξαναλεω ειναι σεβαστες..Δεν αποποιουμαι την αισθησιακη πλευρα του "αθληματος",η αθλητικου χορου αν θελεις, απλα επειδη ασχολουμαι με αυτο κι εχω δει πως γινεται,και ναι υπαρχουν κινησεις που ειναι σεξυ, αισθησιακες οπως λενε,αλλα και κινησεις ακρως δυσκολες και ακροβατικες (που βοηθαει αν εχεις ασχοληθει με ενοργανη,κρικουσ κ λπ). κι εγω δινω εμφαση εκει!
    Σε οτι αφορα τους αντρες ειναι μεγαλο ζητημα.Αλλοι εινα γελοιοι οταν τους βλεπω στο στυλο γιατι προσπαθουν να μιμηθουν γυναικιες κινησεις,ισως ειναι κ ομοφυλοφιλοι καποιοι
    Αλλα εχω δει αλλους που ειναι ακροβατες οπως στην ενοργανη η στους κρικους και μου φαινονται καταπληκτικοι!

    Αλλα ειπαμε γνωμες ειναι αυτες
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-04-12 01:52 #71
    Το avatar του χρήστη eli_din3

    Εγγραφή
    12-11-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.953
    Προεπιλογή
    ειναι πολυ δυσκολο ε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-04-12 04:33 #72
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    ελινακι μου δεν ειναι δυσκολο...ειναι και αυτο οπως ολα θεμα εξασκησης...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-04-12 09:42 #73
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    με τον τροπο που το κανουν αυτες οι κοπελες δεν βλεπω το λογο να μην ειναι αθλημα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-04-12 16:39 #74
    Το avatar του χρήστη jelena

    Εγγραφή
    04-09-2010
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    200
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελινακι μου δεν ειναι δυσκολο...ειναι και αυτο οπως ολα θεμα εξασκησης...


    Ειναι στο μεγαλυτερο ποσοστο θεμα εξασκησης,εχει δικιο η Gym.
    Θελω να μοιραστω μαζι σας το γεγονος οτι την προηγουμενη εβδομαδα εφαγα την πρωτη μου βουτα..επεσα
    απο τον στυλο φαρδια πλατια(ευτυχως εχουμε στρωματα) αλλα το καταχαρηκα γιατι εβγαλα μια δυσκολη κινηση που
    προσπαθουσα καιρο
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-04-12 11:11 #75
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    προσωπικα αν γνωριζα καποια και μου ελεγε οτι κανει αυτο,θα ελεγα οτι εχει ανασφαλειες με την αυτοπεποιθηση και την σεξουαλικοτητα της
    που ειναι κακο σημαδι
    Ανασφαλεια με την σεξουαλικοτητα και την αυτοπεποιθηση θα ειχες εσυ στην προκειμενη περιπτωση γιατι δειχνεις να μην αποδεχεσαι την γυναικια Θηλυκοτητα .
    Ειναι σαν να γνωριζει καποια εναν κικ μποξερ η εναν τησ αρσης βαρων και να νομιζει οτι ολη η προπονηση εχει σκοπο να τον θαυμασουν οι γυναικες....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία