Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 19 από 19
  1. 24-11-13 21:03 #16
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ^^^ τι λεει φιλε απο γευση?την εχω βαλει στο ματι σαν υποκαταταστατο της πανακριβης cyclone στα χαρτια φαινεται καλη παντως
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-11-13 21:07 #17
    Προεπιλογή Απ: Muscle Fuel Anabolic (USN)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ^^^ τι λεει φιλε απο γευση?την εχω βαλει στο ματι σαν υποκαταταστατο της πανακριβης cyclone στα χαρτια φαινεται καλη παντως
    Ακριβώς φίλε και εγώ για την cyclone ήμουν αλλά ήθελα 2 Κούβαδες και δεν είμαι ο Ωνάσης,οπότε ψάχτηκα και την βρήκα και εγώ σαν δεύτερη από την cyclone,λοιπόν επειδή εγώ την βρήκα σε προσφορά την muscle fuel πήρα μια σοκολάτα και επειδή ήταν η τελευταία πήρα και μια βανίλια,η σοκολάτα εντάξει normal,η βανίλια όμως με έχει τρελάνει αν και δεν μου άρεσε ποτέ σε συμπλήρωματα η βανίλια στην συγκεκριμένη τρελάθηκα,σε φάση να θέλω και άλλη αλλά πρέπει να κάνω λίγο off λόγο της κρέατινης,από διαλυτότητα μου τα χάλασε παρά πολύ δεν διαλυόταν εύκολα και άφηνε στο σεικερ κομμάτια κάτω κάτω,ελπίζω να σε καλύψα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-11-13 21:38 #18
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    αυτο που μου ειπες με τα κομματια πολυ με ενοχλησε η cyclone δεν αφηνε το παραμικρο αλλα 75 ευρω που βρισκω την μεγαλη συσκευασια ειναι αισχροκερδεια απο την στιγμη που η muscle fuel ειναι στα ιδια συστατικα και στα 70 ευρω τα 4 κιλα ειναι πολυ συμφερουσα επιλογη θα το ανακατευω με μιξερ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-11-13 21:41 #19
    Προεπιλογή
    Να σου πω την αλήθεια και εμένα με ενόχλησε διότι την έπαιρνα στο γυμναστήριο,ίσως να έφταιγε επειδή έβαζα 3 scoop αλλά στο σπίτι το πρωί το έφτιαχνα στην φραπιερα και ήταν καλύτερα,και όπως το είπες είναι αισχροκέρδια γιατί είναι σχεδόν η ίδιες για αυτό κατέληξα και εγώ εκεί σίγουρα θα την ξανάπροτιμήσω

    Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12