Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 54
  1. 17-05-12 11:30 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή Nano Vapor Performance Series (Muscletech)






    Κοίτα να δεις βελτίωση η MT...εξακολουθεί να μου είναι αντιπαθής αλλά τελευταία πάει να με τουμπάρει με την μαύρη σειρά. Αλλά επειδή είμαι δύσκολος θα πρέπει να βάλει τα % στα μαντζούνια που βάζει. Τότε μπορεί και να με ρίξει χαχα! Καλή προσπάθεια πάντως γενικότερα σε όλη την νέα σειρά. Να σημειώσω ότι πρέπει να είμαι από τους λίγους πανελλαδικώς που δεν έχω δοκιμάσει τίποτα από ΜΤ.
    Στο συγκεκριμένο εγώ θα θέλω 1μιση-2 σκούπ το πολύ. Δεν θα το αγόραζα γιατί για να φτάσω να πάρω αυτά που θέλω από τα υπόλοιπα συστατικά, μου πέφτει πολύ η καφείνη μετά. Δεν παύει πάντως να έχει βελτίωση από το προηγούμενο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-05-12 12:18 #2
    Προεπιλογή
    Τι επαθε η ΜΤ και αναφερει τις ποσοτητες ? Ειδικα για αυτο το προιον(οπου συνηθως δεν τα λεει τα μπλεντς γενικα)..Τεσπα ,ολη αυτη η σειρα με τα μαυρα κουτια ειναι καλη απο οτι βλεπω,αλλα για το ποτε θα ερθουν ολα αυτα Ελλαδα ειναι αλλο θεμα...Ωστοσο,για πρωτη φορα την βλεπω να βγαζει και ενα τοσο οικονομικο προιον,με το 1 scoop ειναι σχεδον ικανοποιητικες οι συγκεντρωσεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-05-12 13:48 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καλο ειναι,αλλα κ παλι κανουν τσιπιες..ουτε καν το extract δεν γραφει απο γιοχιμπ,οπως κ στα αλλα προιοντα της..
    λες κ ειναι κακο να σου πουν δλδ ποσο δινει..ελεος..
    οσο για τους σταυρους αναρωτιεμαι ποτε θα σταματησουν να τους βαζουν πανω στο λεμπελ τους..
    ουτε η χρυση αυγη δεν πηρε τοσους..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-05-12 23:35 #4
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    παιδια σορρυ για το σπαμ αλλα η <αγαπημενη> μας εταιρεια το καλοκαιρι του 2012 βγαζει καινουργια προινοτα!
    δηλαδη καινουργια νιτροτεκ σελτεκ λιποδιαλυτικα κτλ...ολα καινουργια....

    αν παιζει να βρει καποιος πληροφοριες ας τις ποσταρει!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-10-12 00:11 #5
    Προεπιλογή
    ΚΑΝΑ review εχουμε? γτ λεω να το τιμησω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-10-12 01:01 #6
    Προεπιλογή
    τπτ ρε παιδια δεν το χει δοκιμαση κανεις????
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-11-12 21:44 #7
    Το avatar του χρήστη Chrisis

    Εγγραφή
    01-03-2010
    Περ.
    Cyprus
    Μηνύματα
    132
    Exclamation αλλαγή συστατικών..
    Όνομα: nanovapor_fruitpunch_suppfacts.gif Εμφανίσεις: 4309 Μέγεθος: 102,8 KB

    τι λεει τωρα??
    We are what we repeatedly do...Excellence, therefore, is not an act but a habit...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-11-12 21:52 #8
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    στα 2 σκουπ ειναι οκ..
    στα 3 εκτιμω οτι ειναι υπερβολη χωρις λογο..
    η betain που εχει σαν συστατικο δεν κανει τπτ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-11-12 00:42 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Chrisis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όνομα: nanovapor_fruitpunch_suppfacts.gif Εμφανίσεις: 4309 Μέγεθος: 102,8 KB

    τι λεει τωρα??
    υπάρχει ήδη θέμα φίλε...http://forum.bodybuilding.gr/showthr...s-(Muscletech)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-11-12 21:50 #10
    Προεπιλογή
    ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ PRE WORKOUT..ΔΙΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΑΙΜΑΤΩΣΗ..ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΑΗΔΙΑΣ...ΔΟΚΙΜΗ ΣΤΑ 2 SCOOPS ΔΙΟΤΙ ΤΑ 3 ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΛΟΓΩ ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ ΚΑΦΕΙΝΗΣ..ΑΠΟ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ...ΣΕ ΔΥΝΑΜΗ ΔΕΝ θΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ..ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΙΞΗΜΑΤΑ...ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΤΟΥ ASSAULT (ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ) ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..!ΑΥΤΑ..!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-11-12 22:08 #11
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο muscleboy21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ PRE WORKOUT..ΔΙΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΑΙΜΑΤΩΣΗ..ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΑΗΔΙΑΣ...ΔΟΚΙΜΗ ΣΤΑ 2 SCOOPS ΔΙΟΤΙ ΤΑ 3 ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΛΟΓΩ ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ ΚΑΦΕΙΝΗΣ..ΑΠΟ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ...ΣΕ ΔΥΝΑΜΗ ΔΕΝ θΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ..ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΙΞΗΜΑΤΑ...ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΤΟΥ ASSAULT (ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ) ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..!ΑΥΤΑ..!
    Λογικό να έχεις καλύτερη αιμάτωση με αυτό απ ότι με το assault ρε φίλε αφού έχει πολύ παραπάνω ποσότητα citrulline malate. Αν το παίρνεις στα 2 σκουπ παίρνεις πάνω από 5γρ (κοντά στα 5,3γρ)!! Πάρα πολλά...Το assault έχει 1.5γρ στο σκούπ.
    Aλλού υπερέχει το ένα αλλού το άλλο. Πολύ καλά είναι και τα δύο πάντως βάση ετικέτας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-11-12 22:33 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικό να έχεις καλύτερη αιμάτωση με αυτό απ ότι με το assault ρε φίλε αφού έχει πολύ παραπάνω ποσότητα citrulline malate. Αν το παίρνεις στα 2 σκουπ παίρνεις πάνω από 5γρ (κοντά στα 5,3γρ)!! Πάρα πολλά...Το assault έχει 1.5γρ στο σκούπ.
    Aλλού υπερέχει το ένα αλλού το άλλο. Πολύ καλά είναι και τα δύο πάντως βάση ετικέτας.
    ΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ..ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ..ΑΠΛΩΣ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ASSAULT ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ PRE WORKOUT SUPPLEMENTS...ΠΑΡΑ ΤΑΥΤΑ ΤΟ ΝΑΝΟ ΥΠΕΡΕΧΕΙ ΕΞ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ..!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-11-12 22:47 #13
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο muscleboy21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ..ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ..ΑΠΛΩΣ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ASSAULT ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ PRE WORKOUT SUPPLEMENTS...ΠΑΡΑ ΤΑΥΤΑ ΤΟ ΝΑΝΟ ΥΠΕΡΕΧΕΙ ΕΞ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ..!
    μιας και μ'αρέσει πάντα να μιλάω με επιχειρήματα πήγαινε να δεις την σύγκριση που έκανα μόλις στην ενοτητα συμπληρώματα.
    Και γράφε με μικρά γράμματα είναι κανόνας του φόρουμ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-12-12 20:07 #14
    Προεπιλογή
    Εγω τα εχω δοκιμασει και τα 2. Το Nanovapor το εφτασα μεχρι τα 3 scoop. To assault επειδη με πειραζε στο στομαχι εφτασα μεχρι το 1 scoop. Η δοση του ειναι 1/2 αρα σαν να επερνα 2 scoop.

    Αυτο που μπορω να πω με βεβαιοτητα ειναι οτι το Nanovapor για μενα ειναι πολυ καλυτερο. Αυτη ειναι η προσωπικη μου γνωμη. Παντα με ειλικρινεια .
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-12-12 20:50 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο raziel13epsilon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω τα εχω δοκιμασει και τα 2. Το Nanovapor το εφτασα μεχρι τα 3 scoop. To assault επειδη με πειραζε στο στομαχι εφτασα μεχρι το 1 scoop. Η δοση του ειναι 1/2 αρα σαν να επερνα 2 scoop.

    Αυτο που μπορω να πω με βεβαιοτητα ειναι οτι το Nanovapor για μενα ειναι πολυ καλυτερο. Αυτη ειναι η προσωπικη μου γνωμη. Παντα με ειλικρινεια .
    ΘΑ ΣΥΜΦΟΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΑΝΩΘΕΝ...ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SUPPLEMENT ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΙΑΤΥΠΩΣΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ..3 ΕΒΔΟΜΑΣΕΣ ΧΡΗΣΗΣ..ΜΑΚΡΑΝ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΤΟΥ ASSAULT..ΣΤΑ 2 SCOOPS ΑΚΟΜΑ...ΤΑ 3 ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΗ..!


    γραφε με μικρα γραμματα... mods team...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία