Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 167
  1. 05-06-12 10:13 #31
    Προεπιλογή
    Πολύ καλή είσαι κοπελιά και έχεις καλές προδιαγραφές και για καλύτερα. Γνώμη μου είναι ότι η γυναίκα άμα έχει τις αναλογίες και με σοβαρό αερόβιο μόνο (πχ τρέξιμο ή κάποιο άθλημα) και διατροφή φτιάχνει πολύ όμορφο σώμα. Από εκεί και πέρα άμα θέλεις λίγο λεπτομέρεια δουλεύεις περισσότερο εκεί που χρειάζεται, δηλαδή μείζων –ελάσσων γλουτιαίοι , τετρακέφαλοι- προσαγωγοί – απαγωγοί - δικέφαλοι, πλάτη για να μη καμπουριάζεις και κοιλιακούς (όχι πολύ πλάγιους όμως γιατί σου χαλάνε την περιφέρεια)-ραχιαίους για σωστή στάση σώματος και ότι μένει πιο χαλαρά για σύσφιξη.
    ..Life beats Entropy..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-06-12 10:27 #32
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    μπραβο καλο σωμα.στην κοιλια βλεπω εχεις ενα θεματακι με λιπος οχι τιποτα τραγικο.μπορεις να γινεις πολυ καλη αν δουλεψεις

    εντιτ στη τελευταια φωτο δεν φαινεται να εχεις το λιπος που ειχες το καλοκαιρι αλλα ειναι και ψιλοσκοτινη οποτε μπορει να κανω και λαθος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 05-06-12 στις 10:37
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-06-12 11:10 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magdaline Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σου!
    βγάλε το γιαουρτάκι το απογευμα και βάλε βράδυ κάτι με σαλάτα (κρέας κοτα ψάρι με σαλάτα), το τοστ κάντο κουάκερ με γάλα ή κάντο ρίζι με κοτα/τονο ή πατάτα τόνο/κοτα.

    η διατροφή σου κατα τ αλλα ειναι καλή.

    Το σώμα σου κ αυτό πολύ καλό και έχεις κ δυνατότητες για καλύτερο. Άσε που το καλοκαίρι θα στεγνώσεις έτσι κ αλλιώς, έτσι γίνεται πάντα. Και το μαύρισμα βοηθάει

    Για κοιλιακούς συμβουλεύσου το φόρουμ θα βρεις αρκετες ασκήσεις. Φτιάξε και ένα λογκ για να βλέπεις τι κάνεις κάθε μέρα.

    πεσ πως το αλλαξα ηδη αυτο με το γιαουρτι
    καλα ετσι κι αλλιως το καλοκαιρι δεν σκεφτομαι να καθησω και καθολου οποτε θαρρω δεν θα χω θεμα παρολο που δεν θα γυμναζομαι σε γυμναστηριο!ευχαριστω πολυ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-06-12 11:12 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σώμα σου είναι πολύ καλο δεν έχεις κανένα θεμα με περιττο λίπος οπότε το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να προσέξεις λίγο την ποιότητα της διατροφής σου και να δώσεις έμφαση στα βάρη.
    Α, και επίσης καμιά φορά τα φαγητά της μαμας δεν είναι και η καλύτερη επιλογή μιας και οι μαμαδες βάζουν πολλά υλικά λάδια και τετοια....καλύτερα αυτά που τρως τώρα και από τη μαμα κανα όσπριο και κανα λαδερό με μέτρο στο λάδι
    χαχαχα ισχυει της μαμας ειναι καλυτερα μονο ως προς το μαγειρεμα και στην γευση αλλα ναι θα φροντισω να το προσεξω να μην εχω θεμα ναι γι αυτο αλλαξα και το προγραμμα κανω πιο πλ βατη και τελος 20-30 μιν αεροβια!!ευχαριστω πολυ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-06-12 11:15 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο geozigo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ καλή είσαι κοπελιά και έχεις καλές προδιαγραφές και για καλύτερα. Γνώμη μου είναι ότι η γυναίκα άμα έχει τις αναλογίες και με σοβαρό αερόβιο μόνο (πχ τρέξιμο ή κάποιο άθλημα) και διατροφή φτιάχνει πολύ όμορφο σώμα. Από εκεί και πέρα άμα θέλεις λίγο λεπτομέρεια δουλεύεις περισσότερο εκεί που χρειάζεται, δηλαδή μείζων –ελάσσων γλουτιαίοι , τετρακέφαλοι- προσαγωγοί – απαγωγοί - δικέφαλοι, πλάτη για να μη καμπουριάζεις και κοιλιακούς (όχι πολύ πλάγιους όμως γιατί σου χαλάνε την περιφέρεια)-ραχιαίους για σωστή στάση σώματος και ότι μένει πιο χαλαρά για σύσφιξη.
    ευχαριστω πολυ!ναι το χω υποψην μου κυριως εχω επικεντρωθει στα βαρη σε τετοια σημεια ειδικα γλουτοι και χερια!αυτο για τους πλαγιους δεν το ξερα και η αληθεια ειναι πως πρεπει να δουλεψω τους ραχιαιους γτ τους εχω παραμελησει λιιιγο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-06-12 11:17 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπραβο καλο σωμα.στην κοιλια βλεπω εχεις ενα θεματακι με λιπος οχι τιποτα τραγικο.μπορεις να γινεις πολυ καλη αν δουλεψεις

    εντιτ στη τελευταια φωτο δεν φαινεται να εχεις το λιπος που ειχες το καλοκαιρι αλλα ειναι και ψιλοσκοτινη οποτε μπορει να κανω και λαθος
    και γω αυτο πιστευω απλα επειδη ειμαι λλιγο αυστηρη ελεγα μπα ιδεα μ ειναι γι αυτο ζητησα και γνωμη αλλα εφοσον ετσι φαινεται παω πασο και ναι εχω σκοπο να δουλεψω αρκετα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-06-12 11:18 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικα καλη η διατροφουλα σου ,εδωσαν ωραιες προτασεις κ τα παιδια παραπανω
    Εχεις πολυ καλο σωμακ καλουπι κ εισαι ηδη αρκετα αδυνατη. Οποτε με βαρη θα εισαι κομπλε
    βαρη βαρη βαρη διατριφη κατα γραμμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-06-12 11:28 #38
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Είσαι αρκετά καλή και έχεις χρόνο να βελτιωθείς όλο το καλοκαίρι. Η διατροφή σου επίσης μου αρέσει και δεν θα έλεγα πως θέλει αλλαγές. Υπομονή και πειθαρχία χρειάζεσαι για να συνεχίσεις αυτό που ξεκίνησες!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-06-12 11:38 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είσαι αρκετά καλή και έχεις χρόνο να βελτιωθείς όλο το καλοκαίρι. Η διατροφή σου επίσης μου αρέσει και δεν θα έλεγα πως θέλει αλλαγές. Υπομονή και πειθαρχία χρειάζεσαι για να συνεχίσεις αυτό που ξεκίνησες!
    πιστευω θα το επιτυχω στην υπομονη ισως να πασχω λιγο γτ γενικα ειμαι πλ ανυπομονη αλλα πιστευω θα τα καταφερω.διατροφη μου πανε κ ενα 2 πραγματα τα παιδα στο αλλο λογκ που βαλα τ προγραμμα,ελαχιστα πραματα θα αλλαξω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-06-12 12:57 #40
    Προεπιλογή
    Μπραβο σου, αισθητη η διαφορα!! Και το οτι πεισμωσες ειναι στα συν, συνεχισε ετσι, το μονο που θα καταφερεις ειναι να βελτιωθεις κι αλλο!!
    Eat clean, stay lean!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-06-12 13:16 #41
    Προεπιλογή
    Και μην ξεχνας μετα τον διαδρομο να κανεις καλες διατασεις,παντα!Και καλα παπουτσια εννοειται
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-06-12 14:30 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Θεμιστοκλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπραβο σου, αισθητη η διαφορα!! Και το οτι πεισμωσες ειναι στα συν, συνεχισε ετσι, το μονο που θα καταφερεις ειναι να βελτιωθεις κι αλλο!!
    ευχαριστω θα το προσπαθησω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-06-12 14:32 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iraklis1991 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μην ξεχνας μετα τον διαδρομο να κανεις καλες διατασεις,παντα!Και καλα παπουτσια εννοειται
    χμμμ αυτο με τις διατασεις θα το χω υποψην μου για την επομενη φορα συνηθως επειδη κανω στο τελος αεροβια τελειωνω και φευγω χωρις να κανω διατασεις!θα το εφαρμοσω ομως!
    ευχαρστω!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-06-12 16:17 #44
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Βρε θεοδωρα μου ειδα την τελευταια σου φωτο...Μην αδυνατησεις αλλο γιατι δν θα σου πηγαινει καθολου!!!!!! ΜΟυ θυμιζεις εμενα που ειχα χασει 22 κιλα και ηθελα να χασ ω κι αλλο επειδη νμζα οτι ημουν χοντρος.....Στην πραγματηκοτητα ειχα γινει σαν εκεινα τα παιδιακια που βλεπεις στην αφρικη...Εδω με ρωταγαν αν ειχα παθει καμια νευρικη ανορεξια.....Οποτε για εμεννα ασε το αδυνατισμα ξεκινα να τρως λιγο περισσοτερο και κανε την γυμναστηκουλα σου για να σφυξει το σωμα σου!!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο theodorafiam Εμφάνιση μηνυμάτων
    χμμμ αυτο με τις διατασεις θα το χω υποψην μου για την επομενη φορα συνηθως επειδη κανω στο τελος αεροβια τελειωνω και φευγω χωρις να κανω διατασεις!θα το εφαρμοσω ομως!
    ευχαρστω!!!
    Αμα ειναι περπατημα δν νμζω οτι χρειαζεσαι διατασεις^^
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-06-12 16:39 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ηλαπ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε θεοδωρα μου ειδα την τελευταια σου φωτο...Μην αδυνατησεις αλλο γιατι δν θα σου πηγαινει καθολου!!!!!! ΜΟυ θυμιζεις εμενα που ειχα χασει 22 κιλα και ηθελα να χασ ω κι αλλο επειδη νμζα οτι ημουν χοντρος.....Στην πραγματηκοτητα ειχα γινει σαν εκεινα τα παιδιακια που βλεπεις στην αφρικη...Εδω με ρωταγαν αν ειχα παθει καμια νευρικη ανορεξια.....Οποτε για εμεννα ασε το αδυνατισμα ξεκινα να τρως λιγο περισσοτερο και κανε την γυμναστηκουλα σου για να σφυξει το σωμα σου!!


    Αμα ειναι περπατημα δν νμζω οτι χρειαζεσαι διατασεις^^
    δεν παιζει να αδυνατισω αλλο δεν το χω και σκοπο βεβαια!!οποτε ουτε καν επειδη συνηθως κανω ελλειπτικο ενα τεταρτο λεω να το γυρισω σε γρηγορο περπατημα στο διαδρομο μετα τα βαρη!τι λετε? xD
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία