Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 226 έως 235 από 235
  1. 21-09-14 19:03 #226
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pantelisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο την syntha έχω δοκιμάσει παλιότερα την chocolate milkshake, την μπανάνα και την chocolate - peanut butter. Θεικές και οι 3 ειδικά οι γεύσεις σοκολάτας. Όμως επειδή διάβασα μερικά κακά σχόλια για την ποιότητα της syntha είπα να δοκιμάσω τώρα την combat
    Eιναι πιο προσεγμενη η combat και σε προσθετα εχει λιγα και εχει και καλυτερες πηγες πρωτεινης.....
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-09-14 19:06 #227
    Προεπιλογή
    σε γεύση και "πηχτικότητα" συναγωνίζεται την syntha?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-09-14 19:11 #228
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pantelisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε γεύση και "πηχτικότητα" συναγωνίζεται την syntha?
    Ναι ειναι πολυ κοντα ειναι και οι δυο πολλων πηγων για αυτο,τις περισσοτερες φορες οι πρωτεινες πολλων πηγων εχουνε καλυτερη γευση και ειναι πιο πηχτες.....Απο τον πορτογαλο παρτην αν ειναι τελικα να την αγορασεις την εχει σε σουπερ τιμη και αν τους ζορισεις θα σου κανουνε και 10% στις 2 πρωτεινες...
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-09-14 19:26 #229
    Προεπιλογή
    Λιγάκι δύσκολο αφού είμαι από Κύπρο και δεν ξέρω για Πορτογάλους πάντως γνωρίζω το παιδί που έχει το κατάστημα και μου κάνει πάντα "καλές" τιμές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-09-14 19:34 #230
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pantelisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λιγάκι δύσκολο αφού είμαι από Κύπρο και δεν ξέρω για Πορτογάλους πάντως γνωρίζω το παιδί που έχει το κατάστημα και μου κάνει πάντα "καλές" τιμές.
    Μια χαρα τοτε.....
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-09-14 21:31 #231
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Cory Gregory, συνιδιοκτήτης της MP, είναι κ στο bb.com κ γενικά χειρίζεται τα social media κ την προώθηση της MP.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zisis.z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποτε η mp πραγματικα ειναι δυναμη ,για αυτο και τελευταια εχει βγαλει τοσο καλα προιντα και μεσα σε ολα,μπραβο δεν το ηξερα αυτο μου ειχε διαφυγει....ειναι το πρωτο μου λαθος,δεν πειραζει ομως ανθρωποι ειμαστε λαθοι κανουμε.....
    Φυσιολογικα καποιος θα μπορουσε να βγαλει τελειως διαφορετικο συμπερασμα.

    Οτι δηλαδη ειναι μια μετρια εταιρεια με ΠΟΛΥ καλο promotion.
    Οπως η Gaspari.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-09-14 21:50 #232
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gymele Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσιολογικα καποιος θα μπορουσε να βγαλει τελειως διαφορετικο συμπερασμα.

    Οτι δηλαδη ειναι μια μετρια εταιρεια με ΠΟΛΥ καλο promotion.
    Οπως η Gaspari.
    Φιλε μου gymele ας βγαλει ο καθενας οτι συμπερασμα θελει.....σιγα μην σκασουμε κιολας,για πρωτεινες μιλαμε,εγω παντος οσες φορες την εχω παρει εμεινα πολυ ευχαριστημενος το χω πει βεβαια 100.000 φορες....και μιλαμε οτι πινω πρωτεινη απο το 1999 δηλαδη περιπου 15 στα 16 χρονια εχω δοκιμασει σχεδον οτι κυκλοφορει,οποτε νομιζω η αποψη μου μπορει να μετραει οσο αφορα το θεμα γευσεις......απο εκει και περα τα πραγματα ειναι απλα και ειναι ιδια οταν επιλεγη καποιος μια πρωτεινη που εχει ενα καλο προφιλ ειναι καλυμμενος και ειναι ενταξει....Και στην συνεχεια το μονο που μενει να κοιταξει ο καθενας μας ειναι αυτο που τον ενδιαφερει αλλος την τιμη αλλος την γευση οπως εγω.....
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-10-14 07:55 #233
    Προεπιλογή
    Την παίρνω εδώ και λίγες μέρες με τη βρώμη μου το πρωί.
    Η γεύση της Carnivor που έπαιρνα προηγουμένως είναι καλύτερη.
    Νομίζω η Combat με κρατάει περισσότερο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-10-14 09:54 #234
    Προεπιλογή
    Τη δοκίμασα και με γιαούρτι και η γεύση ήταν αρκετά καλύτερη παρά με τη βρώμη
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-12-14 00:08 #235
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ισως η καλυτερη γευση που εχω δοκιμασει σε milk choco..
    κ γενικα πολυ ευχαριστημενος απο την σκονη..αψογη διαλυτοτητα,χωρις φουσκωματα κ διαφορα αλλα περιεργα..κ απο συστατικα δεν εχει τραγικα προσθετα..
    για πολλων πηγων ειναι κορυφη.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516