Θέμα: Βάδην

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 20-07-08 13:38 #1
    Προεπιλογή Βάδην
    γεια σας παιδιά.

    παίζω handball και κάνω πρωταθλητισμό.αυτήν την περίοδο κάνω διακοπές αλλά δεν θέλω να χάσω την φόρμα μου γι αυτό κάνω χαλαρό τρέξιμο.δοκίμασα τρέξιμο αλλα νιώθω πόνο στο γόναρο γι αυτο ειμαι σε πιο χαλαρούς ρυθμούς.Για πόση ώρα πιστέυετε οτι πρεπει να κανω χαλαρό τρέξιμο????
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-07-08 19:18 #2

    Εγγραφή
    02-02-2008
    Περ.
    xrysoupoli
    Μηνύματα
    190
    Προεπιλογή
    καθολου
    αλωστε σε διακοπες εισαι φιλε μου ξεκουρασου οσο μπορεις γιαυτο ειναι οι διακοπες και αν δεν ειναι τιποτα σοβαρο θα αναρωσει και το γονατο διαφορετικα αφου ασχολεισαι με πρωταθλητισμο σιγουρα θα υπαρχει κοντα σου καποιος αθληιατρος για να σουπει τι θα κανεις αν συνεχιστει το προβλημα
    THEN WE WILL FIGHT IN SHADE
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-07-08 19:30 #3
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    φιλε μου δεν ξερω που τρεχεις αλλα εαν τρεχεις σε ασφαλτο η σκληρο χωματοδρομο τοτε κανεις εγκλημα. γιαυτο σε πονεσε το γονατο. αν θες να κανεις αεροβια στης διακοπες σου ντε και καλα προσπαθησε το γρηγορο περπατημα στην αμμο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-07-08 19:36 #4
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    επισης θελω να σου πω πως αφου ασχολησε επαγκελματικα θα πρεπει να ξερεις πως πρεπει καποιο χρονικο διαστημα μεσα στην σεζον να ξεκουραστεις. θελεις δεν θελεις,και πριν ξεκηνησει το προταθλαμα να μπεις σε προγραμα προετημασιας. αν δεν το κανεις τοτε να εισαι σιγουρος οτι μεσα στην σεζον θα καεις!!(αν ασχολησε επαγκελματικα σιγουρα και η προπονησεις σου στην σεζον ειναι απο προπονητη).
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-01-09 20:50 #5
    Προεπιλογή
    επειδη εκανα πρωταθλητισμο και επι 4 χρονια ετρεχα 4-5 χιλιομετρα την ημερα γρηγορο τρεξιμο με ενα διαλιμα 1 λεπτου στα 2 χιλιομετρα. σου απανταω μετα απο μηνες και ισως να μην σε ενδιαφερει αλλα να το ξερεις για τις επομενες διακοπες!!!
    Απάντηση με παράθεση