Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 30-12-12 19:09 #1
    Προεπιλογή ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ
    Καλησπερα παιδια ειμαι καινουργιος στο forum,εχω να κανω μερικες ερωτησεις,ημουν 130 κιλα μετα απο προσπαθεια εφτασα τα 80 κιλα,μονος μου χωρις βοηθεια διατολογου,αυτο εγινε πριν 3 χρονια,μαζη με τα κιλα ομως ειχα χασει κ πολυ μυικη μαζα,ειχα δοκιμασει μονο λιποδιαλυτες.Σημερα ειμαι 93 κιλα,εχω παρει καποια μυικη μαζα αφου απο τοτε τιμαω το γυμναστηριο,το μονο μου θεμα ειναι οτι εχει μεινει ιστος,δερμα δηλαδη συσωρευμενο στην κοιλια...εχετε καποια ιδεα πως θα φυγει?εχω δει γιοα κυλοπλαστικη κ εχω παει σε γιατρους αλλα ελπιζω να ειναι η τελευταια μου επιλογη.Ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-12-12 20:13 #2
    Προεπιλογή ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ
    Καλησπερα παιδια ειμαι καινουργιος στο forum,εχω να κανω μερικες ερωτησεις,ημουν 130 κιλα μετα απο προσπαθεια εφτασα τα 80 κιλα,μονος μου χωρις βοηθεια διατολογου,αυτο εγινε πριν 3 χρονια,μαζη με τα κιλα ομως ειχα χασει κ πολυ μυικη μαζα,ειχα δοκιμασει μονο λιποδιαλυτες.Σημερα ειμαι 93 κιλα,εχω παρει καποια μυικη μαζα αφου απο τοτε τιμαω το γυμναστηριο,το μονο μου θεμα ειναι οτι εχει μεινει ιστος,δερμα δηλαδη συσωρευμενο στην κοιλια...εχετε καποια ιδεα πως θα φυγει?εχω δει γιοα κυλοπλαστικη κ εχω παει σε γιατρους αλλα ελπιζω να ειναι η τελευταια μου επιλογη.Μηοπως καποιος λιποδιαλυτης μπορει να βοηθησει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-12-12 20:20 #3
    Προεπιλογή
    Καλησπερα παιδια ειμαι καινουργιος στο forum,εχω να κανω μερικες ερωτησεις,ημουν 130 κιλα μετα απο προσπαθεια εφτασα τα 80 κιλα,μονος μου χωρις βοηθεια διατολογου,αυτο εγινε πριν 3 χρονια,μαζη με τα κιλα ομως ειχα χασει κ πολυ μυικη μαζα,ειχα δοκιμασει μονο λιποδιαλυτες.Σημερα ειμαι 93 κιλα,εχω παρει καποια μυικη μαζα αφου απο τοτε τιμαω το γυμναστηριο,το μονο μου θεμα ειναι οτι εχει μεινει ιστος,δερμα δηλαδη συσωρευμενο στην κοιλια...εχετε καποια ιδεα πως θα φυγει?εχω δει γιοα κυλοπλαστικη κ εχω παει σε γιατρους αλλα ελπιζω να ειναι η τελευταια μου επιλογη.Ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-12-12 20:26 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μαν χαλαρωσε λιγο..
    ποσταρες το ιδιο πραγμα 2 φορες κ συνεχιζεις..
    ενταξει το βλεπουμε το θεμα,περιμενε να παρεις απαντησεις δεν ειναι αναγκη αυτο που κανεις..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-12-12 20:27 #5
    Προεπιλογή
    οκ,συγνωμη παιδια,απλα πρωτη φορα εγραφα για αυτο,κ τη δευτερη φορα το ποστ το εκανα καταλαθος
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-12-12 22:24 #6
    Το avatar του χρήστη Nikoskom

    Εγγραφή
    19-04-2012
    Περ.
    Κομοτηνή
    Μηνύματα
    177
    Προεπιλογή
    Τρεξιμο,κοιλιακους με αντιστασεις,καθαρο φαγητο...Ακομη αν βαλεις καθαρα μυικα κιλα...και πανω απο ολα χρονος....και θα βελτιωθει !
    The PAIN you feel today will be the STRENGTH you feel tomorrow
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-12-12 22:43 #7
    Προεπιλογή
    φιλε μου ευχαριστω ναι αυτα καλα,εγω ροταω για καποιο βοηθημα αν μπορει να κανει ταυτοχρονα δουλεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-01-13 00:33 #8
    Το avatar του χρήστη Nikoskom

    Εγγραφή
    19-04-2012
    Περ.
    Κομοτηνή
    Μηνύματα
    177
    Προεπιλογή
    Οχι...μονο η πλαστικη εχει αμεσσα αποτελεσματα !
    The PAIN you feel today will be the STRENGTH you feel tomorrow
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-01-13 16:27 #9
    Προεπιλογή
    ξεχασε το φιλε μου.και εγω το ιδιο ακριβως επαθα γιατι απο 85 κιλα ειχα φθασει ενα διαστημα 130 κιλα...και αυτο που επαθα ειναι οτι ξεχειλωσε το δερμα.περυσι που εκανα διαιτα εφθασα 85 παλι κιλα αλλα το προβλημα ητανε οτι ενω μπορει να ημουνα φετες...γυρω απο το σημειο του αφαλου ητανε ζαρωμενο το δερμα.χρησιμοποιησα πολλα μπουκαλια κιολας τοπικου λιποδιαλυτη gel αλλα παρολο που ειδα καποια διαφορα...μετα απο ενα σημειο..ειτε εβαζα η οχι δεν εξαφανιζοτανε τελειως.τα λεφτα που εδωσα στα gel συνολικα ητανε αρκετα.τωρα που ξαναπηρα κιλα τεντωσε το δερμα κ εξαφανιστηκε παλι.απ'οτι καταλαβα απο μενα..ειναι οτι αν δεν κανεις πλαστικη ποτε δεν θα επανελθεις οπως ητανε πριν ξεχειλωσεις ας το πουμε.και η εγχειρηση απο οτι εμαθα κατοπιν εορτης δεν ειναι σπουδαια ουτε κατι το επικυνδινο.τωρα τι να σου πω!!εγω παντως απο προσωπικη εμπειρια..οτι κ αν εκανα.....το επιθυμητο αποτελεσμα που ηθελα...δεν το καταφερα.ελπιζω να βοηθησα.
    Απάντηση με παράθεση