Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Ποιος είναι ο καλύτερος "μη εστεμμένος" Mr Olympia ;;

Ψήφισαν
164. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Harold Poole

    1 0,61%
  • Serge Nubret

    14 8,54%
  • Lou Ferrigno

    20 12,20%
  • Albert Beckles

    1 0,61%
  • Robby Robinson

    6 3,66%
  • Mike Mentzer

    9 5,49%
  • Tom Platz

    26 15,85%
  • Mohamed Makkawy

    0 0%
  • Rich Gaspari

    13 7,93%
  • Mike Christian

    1 0,61%
  • Lee Labrada

    5 3,05%
  • Vince Taylor

    1 0,61%
  • Shawn Ray

    49 29,88%
  • Kevin Levrone

    45 27,44%
  • Ken 'Flex' Wheeler

    62 37,80%
  • Nasser El Sonbaty

    5 3,05%
  • Chris Cormier

    6 3,66%
  • Lee Priest

    15 9,15%
  • Markus Ruhl

    14 8,54%
  • Gunter Schlierkamp

    1 0,61%
  • Gustavo Badell

    2 1,22%
  • Victor Martinez

    5 3,05%
  • Branch Warren

    6 3,66%
  • Dennis Wolf

    9 5,49%
  • Kai Greene

    62 37,80%
Multiple Choice Poll.
Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 122
  1. 02-01-13 00:43 #31
    Bodybuilding trainer
    Το avatar του χρήστη nicolaos_m

    Εγγραφή
    17-06-2009
    Περ.
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    73
    Προεπιλογή
    Ωραιο θέμα!!!
    Εγώ ειμαι της παλιας σχολης και έβαλα: τον Λου Φερινιο (μεχρι και το Μαστερ εφτιαξαν για να παρει τιτλο και δεν το πηρε...)
    Τον Φλεξ Γουιλερ! Σαν ενα απο τα καλυτερα σωματα που εχουν περασει!!!!
    Τον Λη Λαμπραντα!!! Γιατι εβγαλε δικη του σχολη μποντι μπιλντινκ!!!!
    Τον Τομ Πλατζ γιατι του στερησαν τον τιτλο
    Και τον φοβερο Ρομπυ Ρομπινσον!!! Που δεν τον εχω δει ποτε να ειναι εκτος φορμας! Ακομα και τωρα που ειναι μεγαλος!!!!
    Καλη χρονια σε ολους και καλες προπονήσεις!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-01-13 00:59 #32
    Προεπιλογή
    +1 για shawn ray
    No pain, no gain...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-01-13 02:01 #33
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    στην φωτο με τον πλατς κολούμπο παντιλα , αν ήμουν κριτης πρωτο τον πλάτς θα έβαζα , 2ο τον παντιλα και 3ο τον κολούμπο , η θα παιζόταν στα κομπάριζον η 2η με 3η θεση , γιατι έτσι απο μια φωτο δεν βγάζεις συμπέρασμα
    στην άλλη με τον γειτς και τον ρευ , φαίνετε πόσο καλός είναι ο ρευ και αρμονικός , αλλα δίπλα στον σκληρό σαν καβουρα γειτς πως να κερδίσει , αφου δεν κερδίζει κατα κράτος σε αυτη την πόζα , δηλαδή που θα κέρδιζε στην μπροστινή πλάτης , η στην πίσω διπλών δικεφάλων, άντε να κέρδιζε σε καποια κλειστη πόζα όπως πλάγια στήθους ο ρευ , αλλα σε άλλες όταν έβγαζε εκείνο τον ραπτικό στα πόδια ο ντόριαν και εκείνες οι γάμπες σαν κουπια φαρδιές που να σταθεί ο άνθρωπος , αφου τον έβλεπα τον γειτς όταν περπατούσε και σχολιάζαμε με τον γιάννη τον ελευθεριάδη αυτος πρέπει να έχει μεγάλο νούμερο πατούσα για να έχει μεγάλο μοχλο στην εκγύμναση των γαμπων και γίνονται έτσι
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-01-13 02:22 #34
    Το avatar του χρήστη mortu

    Εγγραφή
    02-01-2013
    Περ.
    Νάουσα-Ημαθ
    Μηνύματα
    34
    Προεπιλογή
    Flex Wheeler και Shawn Ray λόγω υποδειγματικής συμμετρίας
    Kevin Levrone απίστευτος αλλά άτυχος
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-01-13 18:02 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mortu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Flex Wheeler και Shawn Ray λόγω υποδειγματικής συμμετρίας
    Kevin Levrone απίστευτος αλλά άτυχος
    Συμφωνω απολυτα!!!Ετσι πιστευω κ εγω....
    Τα αγαθα κοποις κτωνται!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-01-13 23:43 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    στην φωτο με τον πλατς κολούμπο παντιλα , αν ήμουν κριτης πρωτο τον πλάτς θα έβαζα , 2ο τον παντιλα και 3ο τον κολούμπο , η θα παιζόταν στα κομπάριζον η 2η με 3η θεση , γιατι έτσι απο μια φωτο δεν βγάζεις συμπέρασμα
    στην άλλη με τον γειτς και τον ρευ , φαίνετε πόσο καλός είναι ο ρευ και αρμονικός , αλλα δίπλα στον σκληρό σαν καβουρα γειτς πως να κερδίσει , αφου δεν κερδίζει κατα κράτος σε αυτη την πόζα , δηλαδή που θα κέρδιζε στην μπροστινή πλάτης , η στην πίσω διπλών δικεφάλων, άντε να κέρδιζε σε καποια κλειστη πόζα όπως πλάγια στήθους ο ρευ , αλλα σε άλλες όταν έβγαζε εκείνο τον ραπτικό στα πόδια ο ντόριαν και εκείνες οι γάμπες σαν κουπια φαρδιές που να σταθεί ο άνθρωπος , αφου τον έβλεπα τον γειτς όταν περπατούσε και σχολιάζαμε με τον γιάννη τον ελευθεριάδη αυτος πρέπει να έχει μεγάλο νούμερο πατούσα για να έχει μεγάλο μοχλο στην εκγύμναση των γαμπων και γίνονται έτσι
    Για σου Ηλία με τις περιγραφές σου Σεβαστή η άποψη σου για τον Dorian, επιμένω για Ray εκείνη τη χρονιά θεωρώντας ότι έπιασε εκπληκτική φόρμα Εντάξει ο Dorian στιγμάτισε το χώρο τόσο με την πρωτοφανή διάπλαση και σκληράδα του για τα τότε δεδομένα (ειδικά όταν από το 1992 εμφανίστηκε σχεδόν 10 κιλά πάνω το 1993-αν και η μεσούλα είχε λίγο αυξηθεί- όλοι έμειναν με το στόμα ανοιχτό).

    Αλλά στην παρακάτω φωτό πώς να μην διακρίνεις την αδικία.....σπουδαίος ο Σαρδήνιος Φράνκο, αλλά τα πόδια δεν υπάρχουν.......ενώ ο Τομ είναι στα καλύτερα του (αν και για πολλούς όχι συμετρικός αφού όντως τα πόδια του υπερβαίνουν τον κορμό σε ανάπτυξη. Γι'αυτό το λόγο πολλοί έχουν διαλέξει ως νικητή τον Παντίλα που και αυτός εμφανίστηκε σε εξαιρετική κατάσταση).

    Όνομα: images.jpg Εμφανίσεις: 808 Μέγεθος: 10,7 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-01-13 22:49 #37
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Μου κανει εντύπωση παντως ότι ειναι αρκετα ψηλα ο Kai Greene,σε ποιο Ολυμπια μπορουμε να πουμε ότι θα μπορουσε να κερδίσει;Στο φετινό ίσως;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-01-13 22:57 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου κανει εντύπωση παντως ότι ειναι αρκετα ψηλα ο Kai Greene,σε ποιο Ολυμπια μπορουμε να πουμε ότι θα μπορουσε να κερδίσει;Στο φετινό ίσως;
    Ακριβως....στο φετινο εγω προσωπικα περιμενα πςω θα κερδισει..
    Ο Heath το μονο πιο δυνατο σημειο απο τον Κai που ειδα ητανε ο ωμος!
    Στα αλλα καλυτερος ητανε ο Kai
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-01-13 16:36 #39
    Προεπιλογή
    Σερζ Νουμπρετ για τον είχε λατρεία ο πατέρας μου,Κέβιν Λεβρόνε επείδη θεωρώ οτι είχε τρομερή συμμετρία, Μάικ Μέτζερ επειδή έπρεπε να κερδίσει το 80, και τουσ δυο γερμαναράδες Μάρκους Ρούλ κ Γούλφ γιατί μ'αρέσουν οι μάζες κ γιατί είναι τρελοί για δέσιμο.
    muscle is coming...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-01-13 18:28 #40
    Προεπιλογή
    φυσικα νουμπρε τετοιο σκαρι κανει για τισ σημερινεσ εποχεσ αγαλματενιοσ και σκαλιστοσ σαν να ειναι γλυπτο αρχαιο ελληνικο και επισης ο ραυ κριμα συμμετρια στο μεγαλειο τησ χωρισ κοιλιεσ και αναλογιες διαστημηκεσ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-01-13 22:30 #41

    Εγγραφή
    19-11-2012
    Περ.
    Banned
    Μηνύματα
    597
    Προεπιλογή
    Οι επιλογές μου είναι tom platz, mike mentzer και flex wheeler
    Αν και αγαπώ και εκτιμώ αφάνταστα το μεγάλο franco columbo, ο tom ήταν σαφώς καλύτερος εκείνη τη χρονιά ..
    Και ο mentzer θεωρώ ότι αδικήθηκε μία χρονιά
    Τελός ο flex είχε απίστευτα, τρελά γενετικά και είναι πραγματικά κρίμα που δεν τα κατάφερε έστω μία φορά
    Να προσθέσω ότι διαφωνώ με αυτούς που λένε για τον ray το 1994. Ήταν πολύ καλός, αλλά δίπλα στο μεγάλο dorian yates δεν είχε ελπίδα..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη warrior s : 07-01-13 στις 22:39
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-01-13 09:07 #42
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Ο διαγωνισμός εξελίσσεται αλλα όντως το χρονικό διάστημα πιθανόν να είναι μεγάλο που τέθηκε στην αρχή.
    Καποια στιγμή, θα κλείσει ως διαγωνισμός,οπότε όσοι θελουν θα πρεπει να συμμετασχουν άμεσα και δεν χρειαζεται να περιμενουν...
    Ηδη υπάρχουν 5 ατομα που εχουν το προβάδισμα που φυσικα αλλάζουν ανα πάσα στιγμή,όσο το poll εξελίσσεται και αλλαζουν οι προτιμήσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-01-13 14:58 #43

    Εγγραφή
    15-01-2013
    Περ.
    South of Heaven
    Μηνύματα
    189
    Προεπιλογή
    Mentzer μιας και το σώμα ταιριάζει απόλυτα στα αισθητικά μου κριτήρια.
    Επιπλέον μου άρεσε αρκετά και ο flex
    Artificial Inteligence is nothing compared to natural stupidity.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-01-13 15:35 #44
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Kai Greene γιατί μεγάλη κλοπή φέτος... νομίζω ότι το δικαιούται απόλυτα ένα Ολύμπια!
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-01-13 16:08 #45
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Tom Platz
    Shawn Ray
    Kevin Levrone

    Ken 'Flex' Wheeler

    Nasser El Sonbaty


    Αυτούς επέλεξα και εκ των πλείστων είναι αθλητές της δεκαετίας του '90 που μου αρέσουν τα σώματα τους και είναι ακόμα αποδεκτά μέχρι σήμερα.
    Για τον Tom Platz κανείς δεν μπορεί να αμφιβάλλει πως είναι αδικημένος και υπήρξε πρωτοπόρος στα μεγάλα πόδια. Μέχρι και σήμερα πλέον οι αθλητές κρίνονται οπτικά πρώτα από τα πόδια!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία