Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 26
  1. 12-05-09 13:46 #1
    Προεπιλογή Γυμναστηριο στα Ιλισια, Ζωγραφου, Γουδι;
    Ξερετε καποιο καλο και χωρις πολυ κοσμο; Εκτος απο hyper και joe weider που γινεται χαμος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-05-09 21:04 #2
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    αυτη την περιοδο οπου κ να πας χαμος γυνεται... υπομονη μεχρι τα μεσα ιουλιου...
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-05-09 21:46 #3
    Προεπιλογή
    Yπαρχει το black and White μεσα στο παρκο, απεναντι απ την πανεπιστημιουπολη, πισω απο τις κουνιες στου Ζωγραφου.

    Απο τοτε που εκλεισε του Μπουρναζου και του Αναστασοπουλου στου Ζωγραφου, εκει πηγαινω και ειαι ευχαριστμενος γιατι ειναι μες στα δεντρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-06-09 17:03 #4
    Προεπιλογή
    Το γυμναστήριο του Μπουρνάζου ήταν δίπλα στο σπίτι στην κυριολεξία και με είχε βολέψει αφάνταστα ....

    Άλλα γυμναστήρια στην περιοχή
    1) Δημοτικό στην Καβαθά (ανάμεσα στην Αγ. Λαύρας και Παπανδρέου) άνοιξε πρόσφατα έχει κάμποσο εξοπλισμό εάν μπορείς να συμβιβαστείς με τις ώρες λειτουργίες
    2) Παλαίστρα στον Πύργο Αθηνών
    3) Champ λίγο πριν το πύργο Αθηνών (από όσο μου λένε έχει κάνει πρόσφατα ανακαίνιση και έχει φέρει και νέο εξοπλισμό)



    Βασικά θα σου πρότεινα ένα γυμναστήριο είτε πολύ κοντά στο σπίτι σου, είτε πολύ κοντά στο γραφείο σου (ώστε να πηγαίνεις απευθείας από το γραφείο εάν έχεις όρεξη – και διάθεση να κουβαλάς αρκετά tapperware στο γραφείο).

    Και για τα 3 παραπάνω πάντως από όσο γνωρίζω από γνωστούς (προσωπικά πάω στην παλαίστρα αλλά γνωστοί πάνε στα άλλα 2) τα γυμναστήρια αυτή την εποχή έχουν αρκετό κόσμο οπότε υπομονή ή πρωινές ώρες εάν βολεύει το ωράριο σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-06-10 03:19 #5
    Προεπιλογή
    Ειχα κανει εγγραφη στο black and white, αλλα δε μου αρεσε παρα πολυ, αν και μενω ακριβως διπλα. Ειναι μικρο και γεμιζει κοσμο.

    Εχετε να προτεινετε κατι αλλο κοντα στα Ιλισια; Μενω πισω απο το Σπιτικο Εδεσμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-06-10 04:16 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο toubanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Yπαρχει το black and White μεσα στο παρκο, απεναντι απ την πανεπιστημιουπολη, πισω απο τις κουνιες στου Ζωγραφου.

    Απο τοτε που εκλεισε του Μπουρναζου και του Αναστασοπουλου στου Ζωγραφου, εκει πηγαινω και ειαι ευχαριστμενος γιατι ειναι μες στα δεντρα.
    εισαι σιγουρος?
    εμενα γιατι μ φαινετε οτι δουλευεις εκει?

    περιεργο για πρωτο ποστ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-06-10 14:02 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μενω πισω απο το Σπιτικο Εδεσμα.
    Και την παλεύεις σε περιόδους γράμμωσης? Φτιάχνουνε κάτι πιτόγυρα και κάτι κρέπες... άλλο πράμα!

    Για να μην ξεγεύγουμε απ' το θέμα, εγώ hyper πήγαινα παλιά, αν σε βολεύει να πας πρωί ή μετά τις 10 το βράδυ τότε κομπλέ. Αρνητικό η τιμή (50 γιούρα τον μήνα φοιτητικό νομίζω είναι πολλά).
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-06-10 17:25 #8
    Προεπιλογή
    To hyper ειναι εκεινο στη παπαγου πριν την εμπορικη; Που ειναι πανω σε οροφο; Ειμαι 5 λεπτα με τα ποδια. Ειναι πιο μεγαλο απο black and white;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-08-10 18:08 #9
    Προεπιλογή γυμναστηρια στην αθηνα
    Παιδια εχετε να μου πρωτεινετε γυμναστηρια στν αθηνα και να νε και λιγο οικονομικα
    ευχαριστω εγω μενω γκυζι λεωφορος αλεξανδρας καπου εκει κοντα αν ξερετε
    ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-08-10 18:43 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sotosmako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια εχετε να μου πρωτεινετε γυμναστηρια στν αθηνα και να νε και λιγο οικονομικα
    ευχαριστω εγω μενω γκυζι λεωφορος αλεξανδρας καπου εκει κοντα αν ξερετε
    ευχαριστω
    δεν ξερω αν επιτρεπονται ονοματα..αν δεν επιτρεπονται ας το σβησει ο αντμιν.γιατι δεν ψαχνεις για joe weider που ειναι τα πλεον οικονομικα για ετησια συνδρομη
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-08-10 19:15 #11
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    τα καλα τον γυμναστηριον που ειναι αλυσιδες ειναι το οικονομικο κοματι.βεβεα ιστερουν σε μηχανηματα. εχουν πολες ελυψης σε συμαντικα οργανα.

    σε αντιθεση τα λεγομενα σιδεραδικα ειναι λιγο πιο τσιμπιμενα 2-3 φορες το κοστος ετησιο σε σχεση με αλυσιδα. αλλα εχουν μεγαλη πληθορα οργανων.

    σε αλυσιδες τα joe ειναι τα μεγαλυτερα και σιγουρα καπιο διπλα σου.

    τωρα αν θες σιδεραδικο αθηνα γνωριζο 3 του μπουρναζου (κεντρο), του ζοι(σταθμο λαρισης) κα του σατραβανι (γαλατσι)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-08-10 23:28 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hercules Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξερω αν επιτρεπονται ονοματα..αν δεν επιτρεπονται ας το σβησει ο αντμιν.γιατι δεν ψαχνεις για joe weider που ειναι τα πλεον οικονομικα για ετησια συνδρομη
    Παιδια αναφερετε γυμναστηρια,Links,τηλεφωνα,διευθυνσεις ελευθερα,δεν υπάρχει πρόβλημα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-08-10 20:03 #13
    Προεπιλογή
    Τα joe weider πολυ κοσμο και αλλοδαπο! Τουλαχιστον σε αυτο στη φιλολαου. Χαλι μαυρο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-08-10 20:04 #14
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα joe weider πολυ κοσμο και αλλοδαπο! Τουλαχιστον σε αυτο στη φιλολαου. Χαλι μαυρο.
    γενικα στα weider,παιζει αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-11-10 14:06 #15
    The Wolf
    Το avatar του χρήστη Zylo

    Εγγραφή
    26-03-2010
    Περ.
    Γουδή
    Μηνύματα
    1.433
    Προεπιλογή
    εγω ειμαι στα joe weider στο γουδη 2 χρονια τωρα.....εχει πολυ κοσμο συγκεκριμενες ωρες ομως...μεχρι τις 6 ειναι χαλαρα..πιο μετα γινετε χαμος!!
    the only thing u really need to gain muscles....is WILL
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία