Σελίδα 3 από 26 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 384
  1. 12-05-13 12:20 #31
    Προεπιλογή
    Chris τα ποδια εχω ακριβως 1 μηνα και 10 μερες που τα γυμναζω...εχουνε ανεβει πολυ τα κιλα στα σκουωτ, εχω βελτιωσει παρα πολυ τεχνικη και συνεχιζουμε
    Σας ευχαριστω ολους παιδια.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-05-13 13:34 #32
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Απο κοντα δεν ειναι πισω τα ποδια, εχουν κρεατακι. Απλα δεν ξες να τα πατας. Βγαλε ομως κ αλλες ποζες. Βγαλε τρικεφαλα. Γαμπες. Πλατη (μιας κ εχεις καθαρη φωτ/φικη τωρα)
    Κατα τ αλλα συνεχισε, ακομα εισαι μικρος κ εχεις δρομο κ εισαι σε καλο δρομο αυτο εχει σημασια
    Είσαι αναβολικός . Δεν με νοιάζει πως έγινες μέσα σε 6 μήνες θα είσαι πάντα αναβολικός για μένα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-05-13 13:48 #33
    Προεπιλογή
    Θενκς Σωκρατη οντος τα ποδια απο κοντα ειναι πολυ καλυτερα.
    θα βγαλω οπωσδηποτε και στα υπολοιπα εχω χασει και αρκετα μεση και φαινεται καλυτερα η πλατη
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-05-13 14:00 #34
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Ωραίος,προχωρας κι αυτο ειναι τ ευχάριστο,αφου εχεις ορεξη και δεν βιαζεσαι μπορείς να κανεις σπουδαια πράγματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-05-13 14:10 #35
    Προεπιλογή
    Ναι και 2 φωτογραφιες ποδιων με λιγο καλυτερο πατημα
    Όνομα: φωτογραφία (8).jpg Εμφανίσεις: 1153 Μέγεθος: 88,4 KB
    Όνομα: φωτογραφία (7).jpg Εμφανίσεις: 1160 Μέγεθος: 99,6 KB

    Αυτες ειναι οι τελευταιες..οι επομενες σε 2 μηνες
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-05-13 14:29 #36
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Για τη ηλικία σου super, σε λίγα χρονάκια θα είσαι τέλειος αν συνεχίσεις έτσι! Μπράβο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-05-13 14:35 #37

    Εγγραφή
    06-03-2013
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    73
    Προεπιλογή
    δικαιφαλα εισαι πολυ καλα
    και ποδια δεν ειναι χαλια
    αλλα μου φενετε πως εισαι πολη πισω στις γαμπες-στο στιθος-και στους κιλιακους αλλα δεν ξερω παλι βγαλε μια φοτογραφια αυτα τα μεροι να δουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-05-13 14:36 #38
    Προεπιλογή
    Ναι εχεις δικιο.Ποδια κανω ενα μηνα.
    Το στηθος ειναι πισως οντος αμα το πατησω ειναι καλυτσικο βεβαια..
    Κοιλιακους δε γυμναζω λογικο να ειναι πισω.θα αρχισω lower abs οι πανω γυμναζονται απο πολλες ασκησεις
    Επισης εχω και λιπος οποτε δε φαινονται οι κοιλιακοι.(Το τελευταιο που με απασχολει)
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-05-13 16:11 #39
    Προεπιλογή
    Μπράβο σου Χριστόφορε πολύ καλός
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-05-13 17:30 #40
    Προεπιλογή
    μπράβο σου χριστόφορε ! πολυ καλός !
    ποσα cm ειναι τα χέρια σου? γιατί τα βλέπω πολυ δυνατά !
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-05-13 17:33 #41
    Προεπιλογή
    Θενκς Πολο. (και Βαλαντη)
    Τα χερια ειναι 37-38 εκατοστα..εκει αναμεσα παιζουν.
    Νταξει το δυνατο μου σημειο ειναι τα δικεφαλα αυτα δινουνε ποντους στο χερι οχι τα τρικεφαλα.
    Τα τρικεφαλα ειναι μισα
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-05-13 18:29 #42
    Προεπιλογή
    μπραβο πολυυυ καλος!Βαλε μια χωρις μπλουζα να φανει πλατη,στηθος τραπς καλυτερα...και μια να σφιγγεις γαμπες....

    το χερι σου το βλεπεις πιο γραμμμωμενο σε σχεση με πριν 2 μηνες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-05-13 18:37 #43
    Προεπιλογή
    Γενικα ειμαι πολυ πιο γραμμωμενος σε σχεση με πριν..μεση,κοιλια,χερια,στηθος και λιιγο ποδια
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-05-13 14:52 #44
    Banned
    Εγγραφή
    15-05-2013
    Μηνύματα
    7
    Προεπιλογή
    για 15 χρονών έχεις ένα αξιοπρόσεχτο σώμα.....μπράβο σου χριστόφορε..!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-05-13 15:05 #45
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω πολυ φιλε
    Οσο παει βελτιωνομαι με το προγραμμα που ακολουθω.
    Και η πλατη εχει μεγαλωσει και εχω χασει απο μεση οταν μπορεσω θα βαω και πλατη..εχω βγαλει φωτογραφιες αλλα δε φορτωνουνε στο pc
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 26 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία