Καλησπέρα! Εδώ και δύο μήνες κάνω εντατικές προπονήσεις στο γυμναστήριο (3-4 φορές την εβδομάδα, τις 2 πρόγραμμα με βαρη + 2 αερόβιο), κάνω σωστή διατροφή (σωστή σε θέμα ποσότητας αλλά κ ποιότητας) καθώς και τρώω τα γεύματα μου ανα 3 ώρες. Στην αρχή ήταν δύσκολο αλλά με τον καιρό το συνήθισα και τώρα όλα καλά.
Είχα γράψει πριν 2 μήνες περίπου εδώ για εμένα, πως πήγαινα χρόνια γυμν αλλά σταμάτησα λόγω στρατού κλπ.
Anyway, το θέμα μου είναι ότι έχω δει ήδη μεγάλη διαφορά, τόσο σε θέμα όγκου αλλά και σε θέμα κιλών (-6 κιλά).
Σκέφτομαι να πάρω κάποιο συμπλήρωμα διατροφής για να επισπεύσω λίγο το θέμα με το λίπος γιατί ανοίγει ο καιρός και πρέπει να "στρώσω" για θέμα image στη δουλειά μου.
Είμαι 22 χρονών, 1.85 , 90 κιλά. Και έχω τις εξής απορίες.
1) Έχετε να μου προτείνετε κάποιο συγκεκριμένο συμπλήρωμα-λιποδιαλυτικο? Ξέρω ότι υπάρχουν αντίστοιχα topic αλλά έχω πολύ περιορισμένο χρόνο να ψάξω για την απάντηση που θέλω, μπορείτε και να μου παραθέσετε να τα δώ αν θέλετε.
2) Σκεφτόμουν να επισκεφθώ γνωστή αλυσίδα καταστημάτων για την επιλογή μου (δεν αναφέρω ονομασία γτ δεν ξέρω αν επιτρέπεται, μπορώ να πως όμως ότι είναι πολύ "εξτριμ" ) Αξίζουν?

Αναμένω απαντήσεις σας και ευχαριστώ εκ των προτέρων!