Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16
  1. 08-10-13 14:02 #1
    Προεπιλογή Χρειάζομαι βοήθεια για επιλογή συμπληρώματος
    ΕΙμαι 31 , 1.73 και 82 κιλά ... Στοχος μου ειναι το χασιμο λιπους παραλληλα με μυική ενδυναμωση... Κάνω σωστή διατροφή και το μονο συμπληρωμα που χρησιμοποιω ειναι μια πρωτεινη με 2 γραμ carbs (την elite) ... Το θεμα ειναι οτι κανω προπονηση 5 φορες τη βδομαδα και παρα τη σωστη διατροφη , κουράζομαι ! Σε σημειο να μη βγαζω τις επαναληψεις καποιες φορες... Πριν φυγω για το γυμναστηριο πινω ελληνικο καφε , αλλα δεν βοηθαει και πολυ... Ψαχνω ενα συμπληρωμα να μου δινει ενεργεια στο gym ! Οι πολυβιταμινες δεν με βοηθουν, εχω δοκιμασει στο παρελθον... Έκανα ερευνα για νιτρικα οξειδια και σκεφτηκα το assault αλλα βλεπω οτι τα μαγαζια που το πουλανε τονίζουν οτι ειναι μονο για προχωρημένους , κι εγω δεν ειμαι !(Επισης ειδα οτι εχει καμποσο υδατανθρακα και φοβηθηκα για λιπος) .... Τι θα μου προτεινατε για ενεργεια στο γυμναστηριο ; Νιτρικο ; Αμινοξεα ; Αργινινη ; Τι θα με βοηθησει πιο άμεσα ; Ευχαριστώ !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-10-13 15:56 #2
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Φιλε το γραφουν αυτό πάνω για να σε ψαρώσουν για να το πάρεις αλλά σε εσένα λειτούργησε ανάποδα

    Πάρε και δοκίμασε το αν θέλεις και αν είσαι πολύ χαμηλά σε υδατανθρακα μην παραξενεύεσαι που δεν έχεις ενέργεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-10-13 16:16 #3
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Και εγώ έχω δοκιμάσει διάφορα νιτρικά και σε πληροφορώ δεν δούλεψε κανένα επάνω μου.Το μόνο που μου δούλεψε είναι η καφεΐνη η οποία πράγματι δουλεύει και είναι και λιποδιαλυτικο.Ο καφές Π πίνεις έχει περίπου 60mG.
    Μια κάψουλα έχει 200mg.Και είναι και φθηνή.

    Δοκίμασε την δεν έχεις να χάσεις τίποτα.
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-10-13 16:27 #4
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω για τις γρηγορες απαντησεις παιδια ! καψουλα καφεινης ε ; δεν το χω ψαξει αυτο...θα το κοιταξω, thnx !! εχεις να μου προτεινεις συγκεκριμενη μαρκα ή μια ειναι η μαρκα ; .. Αν παω σε μαγαζι θα βρω ; φανταζομαι δεν χρειαζεται παραγγελια...επισης..λες οτι σου λειτουργησε η καψουλα οσον αφορα την ενεργεια...το βραδυ κοιμοσουν μια χαρα ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-10-13 16:29 #5
    Προεπιλογή
    υπαρχει καποιο thread για τις καψουλες καφεινης ; δεν το βρισκω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-10-13 16:35 #6
    Το avatar του χρήστη spartan77

    Εγγραφή
    24-07-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.066
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spartan77 : 08-10-13 στις 16:41
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-10-13 16:39 #7
    Προεπιλογή
    χμ..δυστυχως δεν μου λειτουργει το link
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-10-13 16:42 #8
    Το avatar του χρήστη spartan77

    Εγγραφή
    24-07-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.066
    Προεπιλογή
    για δοκιμασε ξανα...σε μενα το ανοιγει...αλλιως δεν ξερω τι μπορει να φταιει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-10-13 16:46 #9
    Προεπιλογή
    οκ ανοιξε, σ ευχαριστω !
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-10-13 20:58 #10
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Κοίταξε να δεις εγώ πάω προπονα τα μεσημέρια οπότε δεν έχω θέμα...
    Ναι δεν χρειάζεται παραγγελία διότι είναι πολύ φθηνή ούτε 10€ δεν έχει και σε πληροφορώ δουλεύει.Εξαλου τα περισσότερα νιτρικά έχουν καφεΐνη μέσα.....
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-10-13 11:50 #11
    Προεπιλογή
    εχω παραγγειλει ενα assault ... θα το δοκιμασω... θα παρω ομως και καψουλες καφεινης και σε περιπτωση που δεν με πιασει το assault θα παρω αυτες και δεν ξαναπαιρνω νιτρικο... αν με πιασει , θα τις κρατησω να τις δοκιμασω για μετα.... btw χθες ημουν κομματια απο τη δουλεια, δεν ειχα καμια ορεξη να παω gym , αποφασισα ομως να παω... πηρα απο τον δρομο ενα μιλκο και ηπια το μισο μεχρι να παω gym ... μιλαμε ανεβηκα κιλα, ειχα αντοχη, ορεξη.... μηπως τελικα το μιλκο ειναι το καλυτερο νιτρικο ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-10-13 12:03 #12
    Προεπιλογή
    Μήπως η διατροφή σου, μέχρι να πας στην προπόνηση, είναι φτωχή σε υδατάνθρακα?Το milko είναι τίγκα στη ζάχαρη....Τσέκαρε μήπως κάνεις κάτι λάθος σε αυτό το κομμάτι...
    Επίσης είναι λογικό αν δουλεύεις πολλές ώρες και δεν ξεκουράζεσαι τα μεσημέρια να μην μπορείς να βγάλεις μια απαιτητική προπόνηση...
    Σε αυτή την περίπτωση προσάρμοσε την προπόνηση στους ρυθμούς σου και άσε τυχόν ταρζανιές των γυμναστών οι οποίοι πολλές φορές θεωρούν ότι η μόνη υποχρέωσή μας μέσα στη μέρα είναι το γυμναστήριο...
    Ένας στόχος που τίθεται σωστά, είναι ήδη ολοκληρωμένος κατά το ήμισυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-10-13 22:54 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hamlet Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω παραγγειλει ενα assault ... θα το δοκιμασω... θα παρω ομως και καψουλες καφεινης και σε περιπτωση που δεν με πιασει το assault θα παρω αυτες και δεν ξαναπαιρνω νιτρικο... αν με πιασει , θα τις κρατησω να τις δοκιμασω για μετα.... btw χθες ημουν κομματια απο τη δουλεια, δεν ειχα καμια ορεξη να παω gym , αποφασισα ομως να παω... πηρα απο τον δρομο ενα μιλκο και ηπια το μισο μεχρι να παω gym ... μιλαμε ανεβηκα κιλα, ειχα αντοχη, ορεξη.... μηπως τελικα το μιλκο ειναι το καλυτερο νιτρικο ;
    αμα δε σε πιασει το συγκεκριμενο νιτρικο θα σου δωσω ενα κουβα χαπια καφεινης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-10-13 00:05 #14
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    γιατι δεν ψαχνεις πρωτα να δεις τι κανεις λαθος κ κουραζεσαι τοσο πολυ?δοκιμασε να μειωσεις τις 5 προπονησεις γιατι ισως ειναι πολλες για σενα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-10-13 12:00 #15
    Προεπιλογή
    Φίλε έχουμε πάνω-κάτω την ίδια ηλικία κ τρόπο ζωής και είχα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα. Δηλ. αδυναμία στην προπόνηση και κούραση.
    Σε μένα λειτούργησαν οι πολυβιταμίνες (Opti-Men της ON). Έπαιρνα 1 το πρωί και 1 το απόγευμα, δηλ. 2 τη μέρα από τις 3 που προτείνει η ON.
    Δεν λέω ότι έκαναν θαύματα όμως βοήθησαν πολύ να μειωθεί αυτή η κούραση και η ατονία. Πάω κι εγώ 5 φορές τη βδομάδα γυμναστήριο, μετά τη δουλειά και μπορώ να πω ότι έχω ενέργεια ακόμα και μετά την προπόνηση. Επίσης δεν είδα διαφορά αμέσως αλλά μετά από καμιά βδομάδα...
    Flunitrazepam 2mg
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία