Σελίδα 18 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 8161718
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 256 έως 262 από 262
  1. 07-10-14 00:14 #256
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο τα 60 εως τα 65 μεχρι τον φεβρουαριο αν το πας σταδιακα ανεβαζωντας 50θερ/βδομαδα δεν θα χρειαστεις γραμμωση μετα
    τι εννοεις?οτι θα βαλει 5 πεντακαθαρα μυικα κιλα μεχρι το φεβρουαριο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-10-14 14:55 #257
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Ενημέρωση:
    Έχω βάλει αρκετή μάζα. Πρησμένοι μυς αλλά και κοιλιά. Σε 10 μέρες μπαίνω χειρουργείο για να φτιάξω τον ομφαλό μου. Έχω ομφαλοκήλη και δε θέλω να πεταχτεί το έντερο σε λίγο καιρό από τα βάρη. Προς το παρόν βγαίνει ελάχιστο επίπλουν. Οπότε το αντιμετωπίζω στην αρχή του προβλήματος πριν διαιωνιστεί και γίνει πολύ χειρότερο. Μάλλον είναι κληρονομικό (+αδερφός + πατέρας το έχουν),αλλά εμένα συνέβει σε πιο μικρή ηλικία από αυτούς,προφανώς ευθύνονται και τα βάρη (και αυτοί σήκωναν βάρη,αλλά όχι συνεχώς όπως εγώ).
    Αρχίζω εντατικό κόψιμο για να στεγνώσω όσο γίνεται τουλάχιστον από υγρά αυτές τις 10 μέρες για να έχει πιο ευχάριστο και ξεκάθαρο πεδίο ο χειρουργός. Δεν ξέρω πόσο καιρό θα με πάει πίσω αυτή η ιστορία. Θα συνεχίσω τα βάρη για τις επόμενες 7-8 μέρες,γιατί μετά...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-03-15 21:57 #258
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Μήνες μετά την επέμβαση αρχίζω σιγά σιγά να μπαίνω σε σπλιτ προπονήσεις με ικανοποιητική ένταση &σετς των 40 δευτερολέπτων. Αναγκαστικά όχι βαριά κιλά,λόγω του στυλ της προπόνησης.
    Σίγουρα πήγα πίσω και μου πήρε καιρό για να επανέλθω κάπως,αλλά το αποτέλεσμα δεν είναι αυτοσκοπός. Το τζιμ και μια αποδεκτή διατροφή είναι απόλαυση,είναι υγεία και νοοτροπία.
    Όνομα: IMG_20150303_203916.jpg Εμφανίσεις: 448 Μέγεθος: 120,8 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-03-15 23:09 #259
    Προεπιλογή
    Το πολυ καλο σου καπουπι Ιωανα δεν χαλαει με τπτ. Μια χαρα εισαι ,λιγο ''γρατζουνισμα'' να κανεις κ το σωμα εχει μνημη.
    Ψυλη μεση ,φαρδιοι ωμοι κ στηθος κ καλα χερια εχεις το πακετο με περισσοτερη μυικοτητα να γινεις ακομη καλυτερος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-03-15 03:20 #260
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Σ'ευχαριστώ κ.Χρήστο για τα καλά σου λόγια.. Υπάρχουν περιθώρια για βελτίωση,αλλά δυστυχώς από ένα σημείο και πέρα,στα φυσιολογικά πλαίσια προπόνησης και διατροφής,θέλει πολλαπλάσιο κόπο για όλο και λιγότερα μυικά κέρδη.. Όμως ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα αυτό που μένει στο τέλος της μέρας είναι η ευεξία και η υγεία. Εγώ χάρηκα που επέστρεψα στις προπονήσεις μου κανονικά και εδώ θα είμαστε εφεξής..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-03-15 15:28 #261
    Το avatar του χρήστη iovas

    Εγγραφή
    29-06-2013
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    Περαστικά Ίωνα!
    Σε καταλαβαίνω απόλυτα,μιας και γώ απείχα για σχεδόν δυο μήνες λόγω σπασμένου πλευρού,και κόντεψα να τρελαθώ.Το πάν είναι να απολαμβάνουμε τις προπονήσεις μας,και να εκτιμάμε το αγαθό της υγείας,που συνήθως πρέπει να πάθουμε κάτι για να καταλάβουμε πόσο σημαντική είναι.
    Σιγά σιγά, και σύντομα θα είσαι καλύτερος από πρίν
    -acta non verba-
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-03-15 04:37 #262
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Σ'ευχαριστώ αδερφέ. Την υγειά μας να'χουμε όλοι.
    Ισχύουν όσα λες. Μετά από την αποχή,αρχικά νιώθεις καλά μόνο και μόνο που ξαναρχίζεις να μπαίνεις στους παλιούς ρυθμούς.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 18 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 8161718